Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Krokiecik jednak poczekam do tego40dc,jeśli nie dostanę@! HOORHE współczuję tych nocek,mój mąż teraz właśnie na nockę poszedł! to tak jak myślałam o tym TSH,ze to na tarczycę.Ja to bym to chyba prywatnie musiała zrobić,bo od gin.napewno skierowania nie dostanę! Co do kwasu foliowego to u mnie kosztuje za 30tab.ok5zł!Folik jest drogi,więc ja kupuję innej firmy,a tańszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo jeżeli nie masz objawów niedoczynności to nie ma co robić badań... tak mi się przynajmniej wydaje... chociaz mogę sie mylić bo ginka dała mi na nie skierowanie chociaż nie mówiłam o zadnych dolegliwościach ani skokach tempki... zaczynałam ja wówczas mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze na poczekaniu zrobia badania i dadzą wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly,ale ja tak napisałam,że w razie jakbym miała jakieś podejrzenia:D.teraz nic nie robie.U nas w ogóle ciężko się doprowadzić o jakiekolwiek badania,nawet o cytologię się nie mogę doprosić!Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam ostatnio do ginki zapłaciłam za wizytę w ramach ktorej zrobiła mi usg wewnętrzne, cytologie, zbadała piersi i zaproponowała badania prolaktyny, tsh, fsh i lh i zaprosiła na oglądanie pęcherzyka w 12 dniu następnego cyklu, bardzi konkretna kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera,to kompleksowo się Tobą zajęła!A ile za wizytę musiałaś dać? I co się z Anią dzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cytologia tez byla robiona z wielką łachą:( i to tylko co 3 lata dają na NFZ, masakra. GŁOWA DO GÓRY NADZIEJO!!!!! Będzie dobrze, trzymam kciuki:) Zmykam do domku juz także milego wieczorka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejo 100zł zapłaciłam, poza badaniami to wypytała o przypadki raka piersi, macicy itd w rodzinie, no i dokładny wywiad jakie leki biore, czy hormony brałam no i kiedy jakie cykle, co ile i jak długo trwaja, operacje jakie miałam... itd itp naprawdę solidnie to robiała i wszystko zapisywała na karcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologia paśntwowo zapomnij !!!! jak 3 lata nie minęły to nie zaproponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) chciałabym sie zapytać czy współżycie w dzień owulacji daje większe szanse na poczęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Krokiecik!:) Molly no właśnie,a mówi się i zachęca,zeby raz do roku robić cytologię i najeżdża się na kobiety czasem,że jej nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca się mm witaj hmm podczas owulacji można zajśc w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) bo my próbowaliśmy w piątek(dzień owulacji),w sobote i niedziele i bardzo bym chciała,żeby nam sie udało,stąd moje pytanie. Dziękuje Wam za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz Polska opieka zdrowotna nic tylko nie mieć z nimi doczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca się mm masz duże szanse podczas owulacji, ale z tego co wiem to nadzieja maa rację i największe są 2 dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki za odpowiedź,trzymam za Was kciuki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż ja robiłam test owulacyjny wtedy i był pozyt.więc zabraliśmy się do "roboty"i b yły2kreski,no ale przed owulacją są większe szanse,co nie wyklucza,że podcza owulacji też masz szansę!:)Powodzenia my za Ciebie też 3mamy kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za Ciebie też trzymamy kciuki starająca się mm, mam nadzieje, że uda wam się szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test owulacyjny wskazuje, ze owulacja nastąpi za 24 do 48 godzin więc czasami to może być 2 dni przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Molly,a to i tak nie jest pewne,bo nie pokazuje,czy pęcherzyk pęknął,ale jednak dużo te testy pomagają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×