Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Witam, w ten pochmurny poranek :(.... Kochane Bardzo Dziękuje za miłe słowa...co ja bym bez Was zrobiła... Nadzieja 🌼 zapowiada się coraz lepiej :) podsyłaj fotę w nowej fryzurce na maila ..... Krokiecik ja Cie sciskam jeszcze mocniej 👄 Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście Laseczki ;D, zabieram sie za staranną lekturę!!!! tamagoci co u Ciebie Słońce, jak mąż, jak Malutka Piękność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc maz lepiej w czwartek jedziemy na zdjecie gipsu i opatrunkow, wiec wszystkiego sie dowiemy. moje blad malenstwo super wlasnie opowiadami bajkie po angielsku jakie special agent oso ma kolory i co robi wiec wesolo od rana. w piatek do fryzjera jade poprawic fryzurke, w sobote na roczek do znajomych a w niedziele do Dublina na dzien afrykanski wiec zapowiada sie ciekawie. pozdrawiam was i niech te brzuchatki sie pojawiaja bo deszcze u was padaja a nie widac wschodzacych plonow jakby u nas w kraju stwierdzono :) nadzieja odezwij sie, nadziejo dam nam nadzieje i powiedz ze 1 ci sie udalo byc brzuchatka :) anamade dzieki za pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamagoci super, zapowiada Wam się tydzień i weekend :), mam nadzieje, ze mąż wróci szybko do formy...achhhhh to musi być cudny ta Twoja ŚMIESZKA POCIESZKA ;) nie dość, ze przesliczna to i taka mądrala malutka.... ja niestety muszę, po tygodniu chorowania, nadrobić w pracy trochę rzeczy...i przez to nie planujena najblizsze dni i weekend, zadnych atrakcji:( Buziaki Dziewczyny, Miłego Dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tamagoci bardzo bym chciała,ale w niedzielę sie dowiem!Dziś czuję się okropnie!Głowa mnie strasznie bolała,teraz jeszcze boli,ale już mniej i...strasznie mnie mdliło,nie umiałam zjeść kanapek i o mały włos nie zwymiotowałam!Nie wiem jak mam to traktować... Anamade przepraszam,ale narazie zdjęcia nie poślę,bo cały dzień leżę i ta fryzura nie wygląda najlepiej.Zresztą to nic specjalnego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce traktuj to na luzie, oczywiscie w miare możliwości...:):):):):) i w niedziele wpisuj sie niżej... jak by Ci to powiedziec, SPADAJ NADZIEJA DO BRZUCHATEK !!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to traktuję na luzie.poprostu tylko piszę,o tym jak się czułam i czuję!:D.Chciałabym spaść niżej hehe pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja SPADAM,ale...dalej lerzeć,bo czuję się okropnie.mam coraz niższe ciśnieni teraz 88/54!Jestem nie do życia.Masakra jakaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nadziejo!!! Z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że Wam się udało! Ale poczekamy jeszcze te parę dni :) Mnie też głowa dzisiaj boli...chyba ciśnienie nieźle poleciało.. U mnie też żadnych objawów @... pewnie przyjdzie lada dzień ,bezboleśnie jak w zeszłym miesiącu... Też idę się położyć.. Do wieczorka dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam doradźcie coś na mdłościNie wiem skąd one są,ale SĄ i już nie wiem jak sobie z nimi poradzić,cały dzień do dupy,głowa mnie boli,ciśnienie mam niskie,żygać mi sie chce cały dzień!Próbuję wypić rosół gorący kubek,bo nawet obiadu nie gotowałam.Boże dawno się tak nie czułam!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, glowa do gory, mnie tez dzis boli glowa i jest mi niedobrze, w pracy tez wiele osob narzekalo na mdlosci i bol glowy. wydaje mi sie ze to poprostu taki dzien, cos wisi w powietrzu:( Ja polozylam sie na chwile i wzielam apap bo z tego bolu bylo mi okrrrropnie niedobrze:(((( jutro bedzie lepiej:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie :) dziś kupiłam test i w czwartek będe testować,ale coś czuje,że nic nie będzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Nadzieja trzymam kciukasy!!! Kochane, ja sie dzis dobrze czułam, oczywiście poza tym, ze mnie brzuch boli od tej cholernej @. Nowe Dziewczyny, czy Wy juz cos wiecej o osbie pisałyście? mogłam przeoczyć, przez ta moja nieobecność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia, kamisien ja zawsze biore typowo, na ból głowy leki, z takich bez recepty, etopiryna czy ibuprom zatoki, mi te apapay i inne ogolne nic nie pomagaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chodzi o test ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anamade nie dziekuje :) i na pewno napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nadzieja mam 26 dc,czuje,że nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zawsze nadzieja jest,zobaczymy w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nadzieja86 spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja :Dno wlasnie,spadaj do brzuchatek!!;) euforiaaa,starajaca sie mm trzymam kciuki! dziewczyny na mdlosci moze herbatka mietowa??:) Bylam dzisiaj u lekarza,byl baaardzo mily i widze ze chce mi pomoc!:)wiec tak...pecherzyk jest 10 mm,wiec owulacja bedzie okolo 20dc.Ale jak na zlosc bardzo cienka mam sluzowke macicy:(:(tylko 2mm!:(masakra!no ale moze jeszcze podrosnac.Niby mamy zobaczyc jak to bedzie przy naturalnym cyklu.Jak endometrium nie urosnie wystarczajaco to dostene tabletki na jej wzrost.Nastepnie proponowal mi sterydy o nazwie encorton.Nie wiem czy o tym czytalyscie.I to na tyle.Mowil rowniez o inseminacji ale jeszcze damy sobie szanse do konca lipca.Pozyjemy zobaczymy.Ja wierze ze bedzie oki.Pobiore ten encorton i moze cos zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamagoci ciekawy weekend Ci sie zapowiada:DMy idziemy w sobotke ze znajomymi na Robin Hooda:)a pozniej do pubu na browarka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w sloneczny poranek:-) krokiecik, super bo wiesz juz na czym stoisz. pecherzyk jest a to polowa sukcesu, prawda? trzymam kciuki!!! jesli chodzi o encorton to jest to lek stosowany na zapalenie gruczolu tarczycy, robilas badania tarczycy? chodzi mi o hormony, moze cos sie tam nie zgadza i dlatego musisz brac. u mnie wszystko po staremu, @ minela a ja zaczelam mierzyc tempke;) zobaczymy jak dlugo wytrzymam;) milego dnia dziewczynki, nadzieja, jak sie dzis czujesz? ja juz 'jak nowa' jestem:))) obys miala dla nas dobre wiesc dzis, tzn ze @ nadal brak:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×