Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

kamilsien ja tez jestem w 21 dniu cyklu, ale badnie mi ginka odradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie dziewczynki, mam te normy podane na wynikach badan ale w necie babeczki pisza ze powinno byc powyzej 10 ng i badz tu madrym;). glupia jestem bo zamiast poczekac na to co powi gin to wyczytuje w necie wszystko ci sie da i nabijam sobie glowe niepotrzebnie:( nalezy mi sie kopniak w 4 litery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam poniewaz mam czasami plamienia przed @ a to jest zwiazane z niskim progesteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsienmasz ode mnie kopniaka w 4 litery :) :) :) mi tez czasami się przydaje bo jestem panikara a w necie tez pisze, że różne laboratoria przyjmuja różne normy więc zmykaj do gina i się nie martw dopóki Ci nie powie że jest źle, w sumie to wtedy tez się nie martw tylko zmień gina :) trzymaj się .... a kopniaka przesyłam zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że cos pustawo się robi... jak większość forumpowiczek w drugiej fazie cyklu :) krokiecik gdzieś zniknął... i euforia wyparowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Anamade,jak się czujesz? Euforia 3mam kciuki,ja też się staram mobilizować,choć czasem mi się nie chce:( Moolly spróbować zawsze możesz:)Te krople śmierdzą i są niedobre,ale pomagają!:) Kamilsien nie znam się na tych badaniach i normach,bo ich nie miałam robionych,ale podobno im więcej się czyta na dany temat,tym bardziej się fiksuje:)Może już nic o tym nie czytaj,a lekarz Ci powie co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już zaczniemy przekopywanka pełną parą to skupimy się na tych odpowiednich pozycjach :) Ja też jestem taka, że zaraz wszystkie wyniki badań analizuję...i czasami niepotrzebnie się nakręcam.. Kamilsien jeśli mieścisz się w normie,którą masz w wynikach to myślę, że wszystko jest ok...i tak jak dziewczyny piszą nie czytaj za dużo! Uciekam spać bo niestety jutro trzeba raniutko wstać :( Miłej nocki Wam życzę! Do jutra! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)U mnie pogoda do dupy od wczoraj wieczora cały czas leje deszcz,bez przerwy:(Dobija mnie taka pooda! @brak,a dziś mam 30dc!!!Dziś też nie dostanę,bo mam wyższą temkę,nie spadła! Krokiecik,a czy po poronieniu zmieniała Ci się temp.?Bo ja w zawsze w drugiej części cyklu miałam tak ok.37.2,a teraz najwyższa to 36.9!Czy to możliwe,żeby mi się coś pozmieniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, czuje się fatalnie wcale te leki mi nie pomagają, mam wrażenie, że z minuty na minutę coraz bardziej mnie rozkłada :(:(:(, nie dałam rady wczoraj już wejsc do Was, ledwo patrze na oczy.....buuuuuuu ;( Dziewczynki te co zaczynają wielkie przekopywanko trzymam kciuki :), te co oczekują @ oby nie przyszła... Uciekam do łóżka, nie mam siły... Buziaki Laseczki Miłego Dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie też pogoda fatalna! :( i też cały dzień pada... Nadziejo temperatura nie zawsze spada przed @ czasami zdarza się, że spadek następuje w trakcie @... Anamade współczuję!!! Kuruj się kuruj i szybko do nas wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl?sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł?dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia,ale mi chodziło bardziej o to czy po poronieniu ta temp.może się zmienić w 2fazie cyklu,bo zawsze miałam tak ok37.1,37.2,37.3,a teraz największą mam 36.9! A przed @zawsze mi spada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) załamka dziewczynki, zaczynam plamic, ten cykl znow nieudany:-( jutro zapisuje sie do lekarza, pojde zaraz po @, zrobie monitoring i dzialamy dalej... a do tego taka okropna dołujaca pogoda:-( dobrze ze zbliza sie weekend:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja u mnie temp.po poronieniu sie nie zmienila .Przed skokiem mam 36.5 a po 36.8,9.Kochana oby @ juz sie nie pojawila!!!!:) U mnie dzisiaj 6 dc.We wtorek ide na monitoring a w srode na badanie krwi(przeciwciala antyfosfolipidowe).Musze niby powtorzyc test poniewaz czasami wychodzi neget a za drugim razem pozyt.No ale biore acard wiec juz powinno cos zadzialac:) Anamade szybciutko wracaj do zdrowia!:)buziol! Kamilsien przykro mi:(:( dzialamy dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Nadziejo :) Na to pytanie niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć... Ja jestem tym wyjatkiem, że u mnie temp spada w trakcie @... może to się zmieni jak już mój organizm dojdzie do siebie po tabletkach...Nie wiem jak było kiedyś bo nigdy nie mierzyłam sobie tempki... W ogóle to chyba teraz będę miała jakiś wydłużony cykl...dopiero od 3 dni mam wyższą temp a dziś 28 dc.... Kamilsien🌼 trzymaj się Kochana i nie poddawaj!!! Super, że jutro piatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Euforia:) Krokiecik Tobie też dzięki,to nie wiem,czemu ta temka mi się zmieniła,ale napewno dostanę@:)może jutro,albo na dniach.Powodzenia na tych badaniach,ja w ogóle nie jestem w temacie,bo przez 3lata jak się staramy o dziecko,nie miałam robionych podobnych badań! Kamilsien szkoda no,ale musimy myśleć pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia,a jak tam Twoje postanowienie?:)Ja dziś pół godz na rowerze kręciłam i 213kcal poszłooo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Dziewczynki:) ja zaczęłam w tym miesiącu, mam nadzieje że fasolka juz wije sobie cieplutki domek we mnie. Niestety jeszcze ze 2 tygodnie muszę poczekać na test, by cokolwiek się dowiedzieć, ale jestem niecierpliwa:) Z dziwnych rzeczy - od dobrych kilku dni czuję skurcze macicy. Bezbolesne. Nigdy tego nie czułam. Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam HOORHE:)Oby Ci sie udało:)A napisz coś o sobie?My już się tu przedstawiałyśmy,ale możemy co nieco powtórzyć:)hehe My z mężem 3lata się staramy.Mam24 lata i jestem ze Śląska,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOORHE nie wiem skąd te skórcze macicy.Jak jesteś niecierpliwa,to zrób sobie BETA HCG,podobno masz100%pewności i szybciej go można zrobić niż test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W listopadzie 27 mi stuknie. Mieszkam w Gliwicach, więc pewnie gdzieś niedaleko Ciebie:) Studiuje, pracuje, mieszkam z przyszłym mężem ale jakos za ślub nie umiemy się zabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak muszę potrenować cierpliwość. W kazdym razie co ma byc to bedzie, co nie? :) Dzięki za miłe przywitanie, zmykam teraz do domku (własnie w pracy siedzę), ale będę tu regularnie zaglądała. Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie daleko mnie mieszkasz hehe.Zaglądaj do nas,nie ma co miło jak ktoś nowy się pojawia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki.... Ja musialam pare rzeczy do pracy przygotowac pare rzeczy wysłac, przez te chorobe....:( musze w domu nadrabiac... Witam Nową Kolezankę:) fajnie, ze z nami jestes Kamilsien trzymaj sie Kochana, jestem z Toba, trudno, ze taka zakatarzona, ale jestem :) Dziewczynki dziekuje za ciepłe słowa :) od razu lepiej sie czuje. Śpijcie dobrze i do juterka, ja powoli uciekam :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko 180 w 12 min...a zmachałam się przy tym niesamowicie! ;) Kondycja kiepściutka ;) Witaj HOORHE! :) Miło, że do nas dołączyłaś :) Miłej nocki kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforia damy radę,mieliśmy iść dziś pobiegać z mężem,ale go głowa bolała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×