Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Przykładowe zmiany w poziomie beta-HCG : Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki Poziom beta-HCG ( mIU/ml ) 3 5 - 50 4 3 - 426 5 19 - 7.340 6 1.080 - 56.500 7-8 7.650 - 229.000 9-12 25.700 - 288.000 13-16 13.300 - 254.000 17-24 4.060 - 165.400 25-40 3.640 - 117.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorekmc83
eh dzieki molly8 ,mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze,musi byc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaczorku :) Molly to widze, będziecie się musieli nieźle nagimnastykować :), ale Kochan wierze w Ciebie bardziej jak w sama siebie, nie ma mozliwości musi sie w końcu udać. Trezele wysalałm Ci na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade szczerze mówiac to trochę mi ulżyło kiedy wiem, że przekopywanie nie służyło moim celom, a grzeczne leżenie na brzuchu może pomóc :) łatwiej jest próbować kiedy wiesz w czym jest problem i czego unikać. Teraz namawiam mojego M na badania zawsze będzie szybciej jesli dowiemy sie w czym dokadnie jest problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade wysłałam ci namiary i odblokowłam se bo mnie tez niemozna było znalezc hihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie dziewczyny maja konto na naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem:))hheee też byłam w egipcie w 2008 ale w styczniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele ja nie mam konta na naszej klasie ale napisz mi na mejla twoje namiary to wejdę od kogoś znajomego :) zeby Cię zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek zgubił linka do naszej strony znalazlam meila i wysłaąłm ma nadzieję że nas znajdzie :) kwiatuszku jak nas znajdziesz to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam molly daj znać mam nadzieje ze doszło:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele a czyje to za śliczne malenstwo, które trzymasz w dłoniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly kochanie jesli masz tylozgiecie to pozycja kolanowo-lokciowa, niby jest dobra;)tak gdzies wyczytalam;)Ja mam wrazenie ze moja szyjka jest troche przechylona na prawa strone.Nie wiem jak Wy dziewczyny ale ja badam sobie szyjke,wtedy latwiej mi poznac kiedy mam najbardziej plodne dni. Trezele ja poszlam do gina po 6 miesiacach. Kaczorekmc83 na 100 jestes w ciazy!!!gratuluje!!:D Trezele ja tez nie mam konta na nk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mojej koleżanki ze studii rozalka kończy własnie w maju roczek:)jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna trezele krokieciku też gdzies to wyczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po weekendzie ;) Kaczorek gratuluje!!! U mnie pogoda była kiepska ale i tak troszkę pogrilowaliśmy a przynajmniej pierwszy głód został zaspokojony i kiełbaska upieczona ;) choć zjeść już trzeba było w domu bo zebrało się na burzę i nawet całkiem spory grad padał. Poza tym w piątek po południu przyszła @ czyli kolejny miesiąc z głowy ;( Z końcem tygodnia mój M idzie na badania i zobaczymy co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele wysłałam ci na meila moje namiary na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja tabelki :) Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........miasto......... anamade...............10..............27.............Warszawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wicklow nadzieja86...........................24..............Śląsk ania_d...................4............26...............Krk krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Łódź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniu mój M tez ma iść na badania nie orientujesz się ile tkie badania kosztują tak orientacyjnie chciałabym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly w krakowie od 160-240 zł w zależności od laboratorium (prywatnie oczywiście) z tego co wyczytałam na stronkach lab to przez 5 dni przed badaniem należy wstrzymać się od przytulanek, alkoholu a w przypadku mojego M jeszcze papierosy wchodzą w grę - żeby wyniki były miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aniu myślę, ze u nas ceny bedą podobne my poczekamy jeszcze z badaniem do końca cyklu, chociaż za bardzo to się nie łudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam po weekendzie:)Pogoda u mnie do dupy,pada itd.Mieliśmy z mężem okropne humory w weekend:(Ja mam jakoś ostatnio nie najlepszy humor:(Co chwilę się dowiaduję,ze któraś ze znajomych jest w ciąży,a jedna niedawno urodziła,zaszła w ciążę zaraz po ślubie!Jakoś mnie to zaczęło przytłaczać,może dlatego,że @się zbliża,a po niej kolejne starania,na nowo:( Co do tyłozgięcia macicy,to ja też to mam,już dawno to wiedziałam... Witam kaczorekmc83 i gratuluję Wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam po weekendzie!!! :D Anamade, trzymam kciuki - mam nadzieję, że otworzysz dobrą serię :D Molly, kochana, napiszesz do jakiej ginki chodzisz? jesteś z Gd - ja też - ciekawa jestem - może chodzimy do tej samej? ;) A po którym "nieudanym" cyklu dała Wam skierowania na badania? Zastanawia mnie ta autosugestia, o której ona Ci mówiła - że się dużo czyta o ciąży i czeka na nią i wtedy się wszystko rozregulowuje. To mi wygląda na mój przypadek z ostatniego cyklu ! ;) widzicie, już zaczynam się z tego śmiać, to chyba dobrze :D Ściskam Was Kochane, i życzę szybkiego zebrania sił po weekendzie! :) MUA, MUA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D u mnie pogoda piekna!:)blekitne niebo;) Nadzieja u mnie tez wszystkie kolezanki w ciazy albo tuz po porodzie.Serdecznie nas zapraszaja a ja jakos nie mam ochoty isc :(moze jestem dziwna ale pozniej chodze tydzien do tylu:(i placze. Milego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Fun ja chodzę prywatnie do ginki podaj meila to dam Ci dokładne dane tak na forum to bym raczej nie chciała nadziejo to ładna rozpiętość cenowa tych badań 60 a 240 zł niezła przepaść 4 x więcej kurcze ładnie sobie liczą ciekawa jestem co dokłdajaą do badań tych za 240 zł :) może jakieś gratisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fun a z tą autosugestią to całkiem serio mówiła, jak powieziałam że moje bardzo regularne cykle coś się poprzesuwały (w sumie to tylko 2 dni w jedna albo druga strone) to usłyszałam że tak się dzieje jak za duzo się czyta i myśli, w sumie to większść hormonów rogulujacych cykl wytwarzana jest przez ośrodki w mózgu więc to całkiem mozliwe, że sugestia działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×