Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Molly, kochana, chyba źle mnie zrozumiałaś - ja się nie śmieję z tej autosugestii! chciałam tylko powiedzieć, że już potrafię się śmiać z tego, że ostatnie spoźnienie okresu wywołało u mnie prawie że meblowanie pokoiku dziecięcego :D :D:D rozumiesz - śmieję się teraz z tego, a jeszcze dwa dni temu chciało mi się ryczeć, że to bylo spóźnienie, a nie ciąża. Autosugestia jest jedynym sensownym (!!!) wytłumaczeniem tego 6-dniowego spóźnienia moich cyklów do tej pory jak w zegarku. Co do ginki to ja chodzę do dr Papińskiej - nie zmieniam, gdyż jest fantastyczna i myślę, że powiedzenie tego na forum jest OK :) zapytałam o Twoją tak z czystej babskiej ciekawskości ;) w sumie nie potrzebuję namiarów :) (to nie tak, że nie chcę Ci dać maila! :D:D:D) Posyłam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki U mnie szaro, zimno i ponuro - zaraz lecę do sklepu po kilka składników i na poprawę humoru upiekę coś słodkiego. Hm..... być może coś jest w tej autosugestii bo mi się też @ ostatnio rozregulowała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja zmykam będę wieczorem :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:) Ale sie rozpisałyście...u mnie zimno szaro i mokro, mam dzisiaj wolne. Zaraz nadrobie ostatnie strony. Własnie wrociłam od lekarza, coś mnie wczoraj złapalo jakieś przeziębienie, chciałam sie skonsultować, żeby na wszelki wypadek nie brać zadnego swinstwa typu gripex...dostałam homeopatyczne na gardło do ssania i kropelki dlka dzieci do nosa heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly mój mąż nawet mniej płacił za badania,najpierw 50zł,potem45zł,a potem 35zł,bo tych badń robił już kilka,bo brał leki i trzeba było sprawdzić,czy się poprawiło nasienie!Mnie szokło,jak przeczytałam ile u Ciebie kosztują takie badania. Ja dziś się zarejestrowałam do mojego gin.a wizytę mam dopiero na1czerwca!!!Chore.Coraz dłużej się do niego czeka,nieraz 2tyg.czekałam,a teraz tak długo.Będę wieczorkiem,bo mój mąż ma nockę znowu,a teraz muszę obiad robić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Ale mamy pogodeeeee... wlasnie dlatego dzis tak kiepsko czuje, wiem ze mam mega niskie cisnienie, spac mi sie non stop chce:-( Moj organizm strasznie reaguje na pogode. Bylam dzis na badaniach, zobaczymy co z ta prolaktyna... Jutro bede miala wyniki. Kurcze 2 hormony i 5 dych poszlo:-( Jej co maja powiedziec kobitki ktore musza po kilka takich badan zrobic??? Poza tym martwie sie bo dzis w nocy budzil mnie taki przytlumiony bol brzucha dokladnie taki jak na @, i dzis caly dzien mnie pobolewa. Bylam pewna ze dostane @ - 8 dni przed czasem. Nie wiem czy to stres, czy cos niedobrego sie dzieje...Kiedys juz tak mialam, wlasnie w tym cyklu kiedy zaczelam brac bromek. Moze to wplyw tych lekow... Smutno mi:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam wszystkiego dosyc, jeszcze teraz dobily mnie te wyniki badan mojego meza, nie wiem co zrobie jak jutro sie okaze ze prolaktyna 'wariuje', normalnie mnie tam chyba cos trafi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!jak tam u was? u mnie szaro i ponuro byłam wpracy pozniej załatwienia i tak zleciało;;;a no poza tym ze w pracy było około10 kobiet w ciąży, koleżanka na naszej klasie zamiesciła zdjećie synka bo w koncu urodziła a na domiar tego spotykam jedną z pracy u mnie na sklepie a ona mowi ze jest na zwolnieniu ja sie pytam a czemu a ona tak zwyczajnie bez emocji ,,w ciąży jestem''!!!!!!!!!!!!!a mnie dosłownie wwywaliło zeby nie napisac brzydziejjjjjjjjjjjjjjj m a s a k r a!! aniu dzięki wysłałam zaproszenie, nadzieja jak widzisz ja tez to przezywam a jeszcze mnie czeka w czerwcu narodziny u bratowej męża:(:(:(:(:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba sie zatrulam:(:(zle sie czuje:(lece napic sie herbatki mietowej. Dziewczyny musimy byc silne!!kwestia czasu i nam sie uda!!!:) Do juterka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele wiem,wiem,czasem nas wszystkie dopadają takie nastroje,czężko sobie z tym poradzić.Poprostu dopadły mnie chwile zwątpienia itp.:( Kamilsien ja właśnie ostatnio mam wszystkiego dość,a weekend to w ogóle był do dypy:( Teraz na dniach mam dostać2@,więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroiecik współczuję Ci:(Na trawienie są też skuteczne takie krople digostenic,są nie dobre,ale pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, wczoraj wieczorem mialam wejsc na kafe ale dopadl mnie strrraszny bol glowy:( o 9 to ja juz lulałam;) wogole moj maz przyniosl do domu jakiegos wirusa, boli go gardlo, ma okropny katar a ja dzis rano obudzilam sie polamana hehe - rozbolala mnie nerka - normalnie szpital w domu. nie wiem jak ja dzis wytrzymam w pracy:-( Ciesze sie natomiast z tego ze bol brzucha ustał (na razie) - juz nic mnie nie boli, teraz pozostaje tylko czekanie na @ ktora ma sie pojawic za tydzien. dzis po pracy moze pojde po wyniki a jesli nie dzis to jutro, zzera mnie ciekawosc hehe, zwlaszcza jesli chodzi o prolaktyne. milego dnia wam zycze, bede wieczorkiem:-) BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.... Ja tez nie dalam rady wczoraj wejsć, myslałam, że mi zatoki rozerwie...koszmar :(, całę szczęscie dziś już trochę lepiej sie czuje :) Kochane Buziaki i Miłego Dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo słonecznie i wiosennie :) U mnie pogoda piękna ale samopoczucie kiepskie, jakaś zdołowana jestem :( To chyba jakiś syndrom majowego weekendu i zmęczenie materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade współczuje bo chore zatoki to nic miłego :( trzymaj się dzielnie... ja zmykam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! :) W niedzielę udało mi się dorwać komputer... ale niestety skasowało mi całego posta :( Weekend minął mi błyskawicznie...pogoda nie była zbyt ciekawa...ale grunt, że grilek w sobotę udany! :) A co Wy kobietki tak się pochorowałyście ?:( Anamade, Krokiecik, Kamilsien Kochane dużo zdrówka Wam życzę!!!Nie dajcie się chróbsku!!!👄 Z tego co czytałam, to niektóre z Was mają tyłozgięcie...to tak jak ja!!! Moja mamuśka też! Mam jeszcze 2 rodzeństwa... Mi ginka powiedziała, że to nic nie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zawziełam się!!! Od dzisiaj ostro zabieram się do ćwiczeń!!! I nie to, że jestem zmęczona itp... :] Trzymajcie kciuki za koleżankę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam wyniki, prolaktyna spadla znacznie (z 39 do 5,53 wiec teraz chyba jest nawet za niski jej poziom) ale zmartwil mnie progesteron - mam 9,18 ng w 21 dniu cyklu... powinno byc wiecej chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ojjj wszyskie dziewuszki sie rozchorowaly:(:( Euforiaaa dzisiaj juz lepiej sie czuje :)ale jeszcze troszke mnie sciska w zoladku:(Fajnie mieliscie ze pogrillowaliscie chociaz a sobotke:)U nas caly czas padalo:(grillek jeszcze odpoczywa:P Nadzieja chyba bede musiala sobie kupic te kropelki:) Euforiaaa ja kurcez nie moge zabrac sie do cwiczen:oobiecalam ze zrobie sobie dietke na miesiac i co??maz zrobil spaghetti na weekend i teraz caly czas wcinamy:) Kamilsien dobrze ze prl spadla:)A co do progesteronu to moze nie owulowalas w tym cyklu?moze warto wybrac sie na monitoring w nastepnym cyklu??:)ja ide we wtorek:) Molly usmiechnij sie kochana ma:Dsciskam Cie!!! Anamade na zatoki moze pomoga inhalacje pary wodnej.Mozna dodac soli albo rumianku i wdychasz :)Mi zawsze rodzice robili jak bylam dzieckiem:)Pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sama nie wiem co myslec. wyczytalam ze jesli wynik jest wiekszy niz 3 ng to owulka byla, a przy wyniku rownym 10 i wiecej ze byla prawidlowa. troszke mi do tych 10 brakuje;) zobaczymy co powie lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem :) euforio tyłozgięcie nic nie znaczy o ile wiesz jak starać się o dzidzię ... przekopywanie nie zda w tym momencie egzaminu, trzeba inne pozycje po przybierać że tak powiem... kamilsien ja nie wiem jaki ma być poziom hormonów w czasie cyklu moja ginka kazała mi zrobić badania PRL, TSH, FSH i LH w 2 albo 3 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien może jest wszystko ok... nie martw się na zapas, bo to na pewno nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku sie nie martwilam poniewaz na wynikach jest podany zakres (faza lutealna 1.7-27) ale oczywiscie zajrzalam tu i tam w necie i ... mam doła hehe. dobra, zobaczymy co bedzie, musze pokazac wyniki lekarzowi, on bedzie wiedzial co z tym zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien nie czytaj za dużo ... moja ginka absolutnie tego odradzała podobno źle działa na hormony... zaczynają szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×