Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

odebrałam dzisiaj wyniki TSH i są w normie 2,26 a normy to 0,4 - 4, 27 wiec trzymam się pośrodu, tylko jak wczoraj czytałam to najłatwiej zajść w ciażę przy TSH od 0,4 -1,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie mnie martwi temperatura mierzona rano bo 36,1 czy 36,2 to naprawdę nisko, a teraz jestem w drugiej fazie cyklu i nie przekroczyła 36,75 :( mam niskie ciśnienie, czy to może być powodem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly mnie początkowo też martwiła...ale zobacz na 28 dni.pl są też tempki 36,20 a wyższe 36,75...gdyby temp były za niskie to myślę, że coś by o tym wspomnieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly możliwe,że niskie ciśnienie może mieć na to wpływ,ale racja,ze niskie masz te temp.i to w 2fazie cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze na 28 dni są wykresy z niskimi tempkami tyklko, że żaden nie kończy się ciążą :( :( :( a te z wyższymi mają lepsze zakończenia juz sama nie wiem co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzeczywiście ciśnienie ma jakiś wpływ...ja też jestem niskociśnieniowiec... My sobie możemy gdybać...musisz Kochana niestety uzbroć się cierpliwość..najważniejsze co powie lekarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zapytam lekarza... wiem,że nadzieja robi pomiary temp a Ty euforiaaa robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Molly robię...i tak jak pisałam mam bardzo podobne do Twoich...36,20/36,75. w tym cyklu temp wyzsze nawet utrzymują się w miarę na poziomie 36,70 36,75...natomiast te niższe to jakaś porażka...zęby, zęby i jeszcze raz zeby...akurat mniej więcej w połowie cyklu zaczełam łykać Mg i nastąpiła poprawa wykresu...nie wiem czy to miało wpływ... Poprzednie wykresy całkowicie zębate..spadek nieznaczny...wtedy korzystałam z innego termometru... teraz uzywam termometr microlife z dokladnościa do 0,01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa podaj mi meila to prześlę Ci mój wykres u mnie zębiska że hej :( w pierwszej fazie maskakra a w drugiej trochę odpuściłam sobie bo mnie zdołowały temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeżeli chcesz to mozesz przesłać mi swój chętnie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten termometr to specjalny do mierzenia cykli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia-82.tlen.pl Zaraz Ci moje podeslę...ten 1 jest mierzony termometrem z dokladnoscia 0,1 i wyniki troche zaokraglone...2 obecny. Tak specjalnie do mierzenia cykli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróż, przyjmowanie leków, zbyt krótki sen, przemeczenie, alkohol...wszystkie te czynniki mają znaczący wpływ..mi wtedy tempka skacze jak szalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście oprócz mierzenia temp cykli mierzy normalnie temp ;)...ale o tyle nadaje się do tego przez jego dokładność, wynik podaje do 2 miejsc po przecinku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znalazłam na ten temat : - termometr elektroniczny z pomiarem temperatury do dwóch miejsc po przecinku, najczęściej polecany jest Microlife MT1622 (termometr cyfrowy I klasy dokładności: +/- 0,01 *C ; cena: ok 20 zł A to jest dobre!!: jako ciekawostka: - ATOs -elektroniczny termometr owulacyjny, mocowany na noc i dokonujący pomiaru w czasie snu. Do kupienia "za kilka miesięcy", na zamówienie, w ramach badań naukowych (konieczność wystawienia opinii o urządzeniu) prognozowa cena ok 280 zł. Oprócz tego na stronie są cuda typu zestaw pomiarowy do badania ph i zestaw do monitoringu szyjki (tak, tak, kamerką! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforiaaa jak skopiowałaś wykres.... pomóz nie moge sobie poradzić :( a termometr to pierwsza klasa idę jutro taki kupić... bo ten zwykły mnie wykańcza psychicznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molly zrobilam print screena...jak masz otwarty rysunek wykresu to wciskasz klawisz PrtSC (robi wtedy zdj obrazu) później otwierasz zwyklego Paint, dajesz Edycja i wklej i on ci wkleja ten obraz...a pózniej mozesz go wyciąć i zapisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pomoc euforiaaa nigdy bym na to nie wpadła :( już posłałam ... mam inny wykres niż Twoje chociaż temp. podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze powiedz mi jeszcze czy ten termometr to w zwykłej aptece czy na necie kupiłaś od nowego cyklu zmierzam robic profesjonalne pomiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w aptece i rzeczywiście dałam za niego ok 20 zł :) Mam Twój wykres! Wykres faktycznie troszkę zębaty..ale skok jest ładny moim zdaniem! Wydaje mi się, że jak na pierwszy wykres to nie jest najgorszy! Teraz jak pomierzysz nowym termometrem to zobaczymy czy będzie podobnie...mój ost wykres tez jest troszkę inny niż poprzedni... jak czytałam to podobno te pierwsze wykresy nie dokońca wychodzą takie jakie powinny być, że to kwestia wprawy... No nic ja będe uciekać, trzeba się wyspać, żeby tempka nie szalała ;)) Miłej nocki! Do jutra! Baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skok faktycznie widać dośc wyraźnie... dzięki dziewczyny za miłą pogawędke ... ja też zmykam... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ale naskrobalyscie!!:) Witam nowe kolezanki:D Anamade i Fun sciskam Was mooocno!!mua!! ;) Molly ciesze sie ze wyniki ok!!:) Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!@brak,temp.37,35dc,sutki dalej bolą,że dotknąć się nie idzie,a piersi są powiększone...Kurcze głowa mnie boli,muszę sobie zaraz ciśnienie zmierzyć,U mnie dziś znowu pochmurno:( A jak tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×