Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Gość
jak coś będzie to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy, zaglądaj i pisz co u Ciebie starająca cię mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosowąłm test owulacyjny w jednym cyklu ale bezowocnie, w sumie to by mi ulżyło gdyby się okazało, że to niedoczynność bo mozna ja wyleczyć i wszystko byłoby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miło sie gada ale ja juz uciekam bo mój M sie burzy, że wolę kompa od niego :) życzę miłej nocki i do zobaczenia jutro śpijcie dobrze :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
molly8 do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i'M Back :) Obadałam te tabsy i w jednej jest 100um kwasu folowego, to troche mało, co? A tabletke łykam tylko jedną dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to ja po 4 tabletkach będę szalała jak na amfetaminie, tak pobudzające sa te moje specyfiki:) w takim razie dokupie taki normalny kwas. A Ty zmykaj Molly, bo Twój Mężulek będzie niepocieszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę. Nic, pora na spanko, od rana trzeba będzie się z wykładowcami użerać. Dobranoc Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Ale mam pogodę ładną,ciekawe na jak długo:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilsien,a jak tam u Ciebie??? Wstawać śpiochy,szkoda takiego ładnego dnia-jak u mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Witam nowe koleżanki - fajnie że nam się topik rozwija ;) U mnie dziś pogoda piękna i cieplutko w końcu się zrobiło a my dziś na imieninki jedziemy ;) Mam nadzieje że jutro też będzie taka pogoda bo w planach jest spacer nad Wisłą a potem ze znajomymi na rynek się wybieramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly ja też stosuje te testy owulacyjne na razie wprawdzie nie ma oczekiwanych rezultatów ale i tak uważam że są pomocne i jakoś tak pewniej się z nimi czuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Ania:)Zastanawiałam się co tam u Ciebie?:)U mni też pogoda ładna,więc oby tak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Ania:)Zastanawiałam się co tam u Ciebie?:)U mni też pogoda ładna,więc oby tak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadzieja ;* Ja przez tą pogodę (cały tydzień lało ) to byłam w ogóle nie do życia - strasznie reaguje na pogodę przez moje niskie ciśnienie. U mnie dziś 9dc tak że w przyszłym tygodniu będziemy się przekopywać. A poza tym wysłałam dziś mojego M na badania i tak troszkę się martwię - na zapas chyba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) słonecznie i cieplutko ja juz po badaniu jestem, ale niestety dopiero w poniedziałek będę miała wyniki i dowiem się czy mam niedoczynność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! Wczoraj niestety nie udało mi się już do Was zaglądnąc...Padłam po tym filmie ;) Później po 2 h wstałam, wykąpałam się i znowu lulu ;) Kiedyś gdzieś czytałam, że od tego roku albo przyszłego cytologia ma być w badaniach okresowych!ale narazie cisza.. nic nie słyszę na ten temat... Witam nową koleżankę! :) Molly dzięki śliczne za tego linka! Pogoda rzeczywiście ładna! Mój mężuś był na porannych zakupkach i mówił, że jest bardzo ciepło... My niedługo wybieramy się do c.h. na jakieś większe zakupy... Dziewczynki gdzie kupujecie te testy owulacyjne, ewentualnie ciążowe??? W aptece czy np przez internet? Może jakieś konkretne polecicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniu !!! mam podobnie jak Ty z ciśnieniem, bardzo niskie i jak zbiera się na deszcz to śpię na stojąco :) lekarka to zawsze 2 razy mi sprawdza bo zdarza się np 40 na 60, albo 40 na 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Molly! :) Musisz uzbroić się w cierpliwość przez weekend 🌼 Molly a może my tą senność mamy przez to niskie ciśnienie i wcale to nie jest związane z niedoczynnościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforio ja kupuję w aptece, ale są drogie ostatnio zastanawiałm się czynie zamówić przez internet bo są sporo tańsze, a jakie to nie wiem nie zwracałam uwagi na firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niedawna myślałam, że moje niskie ciśnienie jest powodem ciągłego poczucia zimna i senności, ale teraz się zastanawiam bo u mnie w rodzinie duzo osób ma niskie ciśnienie a cholerycey że hej do tego tryskają energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×