Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Molly wszystko wyjaśni się w poniedziałek...Ja jak nie w tym tyg to w przyszłym też się wybiorę do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnosnie tych testów to rzeczywiscie widziałam, że na allegro są dużo tańsze...dodatkowo dają gratis testy ciążowe.Chyba sobie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:) Ja juz uporalam sie z obiadkiem, posprzatalam i teraz chyba padne bo boli mnie brzuch:( @sie juz rozkrecila a wiec nadal to samo, 2 dni plamien i przychodzi @. Nie wiem dlaczego bo prolaktyne mam juz w normie, progesteron w sumie miesci sie w widelkach - moze powinien byc ciut wyzszy, sama juz nie wiem co myslec. Ogolnie kicha, za 2 tygodnie wybieram sie do lekarza, zrobie monitoring. Dzis juz mi troszke lepiej, wczoraj chodzilam jak struta, zawsze tak mam w pierwszym dniu @. A dzis podchodze do wszystkiego z nastawieniem takim ze to nowy cykl i nowa nadzieja... Dzis wieczorkiem wybieramy sie ze znajomymi do baru, musze sie odstresowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE DZIEWCZYNKI! ja po nocy uporałam sie też już z zupką sprzątaniem prawie a teraz siadłam chwilke odsapnąć i popisac mąż w pracy a ja siedze pije kawke:))i oglądam ciuszki na allegroo;;;eh weszłam dziś na nasza klase a tam koleżanka która kiedyś ze mna pracowała w ciąży wstawiła fotke tak ładnie wygląda;;;; kurde ja zwariuje ile jeszcze wokól mnie zakręci sie kobiet w ciąży a ja nic czekam na okres najprawdopodobniej w srode lub czwartek przyjdzie juz to czuje i widze po krostkach na twarzy:((eh dobrze z epogoda sie poprawila cikawe na jak długo;;a w y gdzie jestescie??/jak tam sobota?powodzeni ciekawe która z nas pierwsza, której sie uda boże jak ja bym chciała niedostac tej czerwonej jędzyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Trezele nie jesteś sama.Ja też co chwilę widzę jakąś młodą dziołche w ciąży i mnie krew zalewa!Cierpliwości mi brakuję!Ja czekam na@,ale dziś też jej nie dostanę,bo tempka37!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie! My właśnie niedawno wróciliśmy z zakupów... Dziewczynki u mnie na nk też co rusz nowe dzieciaczki się pojawiają...wokół masa kobiet cężarnych...narazie jeszcze się nie załamuję i póki co jestem dobrej mysli...zwłaszcza, że my jeszcze nie rozpoczęliśmy staranek... Ostatnio taki maluszek znajomych strasznie lgnął akurat do mnie, mimo że wokół była duża grupa ludzi...wtedy mi się tak jakoś dziwnie zrobiło, trochę smutno, że właściwie już bym mogła mieć takie swoje maleństwo...ehh a ja tak lubię dzieciaczki!nie urywam, że mnie też dzieci lubią.. U mnie też @ lada dzień... Tamagoci zrobiłaś mi smaka tymi truskawkami i dzisiaj sobie zakupiłam !;) Idę trochę ogarnąć mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendziku dziewczyny!!!bawcie sie dobrze;) My w domku tym razem,kupilismy sobie winko:)Tak jak mowi Kamilsien trzeba sie odstresowac:D Kurcze nadzieja...:Djestem dobrej mysli....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! widzę ze wczoraj pustki na stronie panowały... my byliśmy na parapetówce... i wróciłam padnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) My wczoraj wróciliśmy bardzo późno tak że musieliśmy troszkę odespać i właściwie niedawno wstałam ;) Dziś pogoda z powrotem paskudna więc ze spaceru nici ale za to wybieramy się do kina a potem może jakiś obiadek na mieście ze znajomymi ;) Miłej niedzieli dziewczynki do wieczora ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ale u mnie pogoda do dupy,szkoda gadać! Krokiecik,mi się jednak wydaje,że dostanę@dziś,albo jutro.Tempka dziś36.9,o jedną kreseczkę spadła,więc zobaczymy. A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę jutro po południu,więc napiszę Wam czy@przyszła,ale pewnie dobrych wieści nie będę miała!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wlasnie wrocilismy od znajomych:)wypilismy po piwku:)a teraz ogladam taniec z gwiazdami:) Nadzieja ja jestem dobrej mysli:) widze ze wszystkie babki na imprezkach byly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ pustki dzisiaj ;( Ja właśnie wróciłam z rynku ;) Pod wieczór zrobiła się taka piękna pogoda że po kinie i obiadku na rynku postanowiliśmy spalić troszkę kalorii i iść na spacer na Wawel i po bulwarach pochodzić ( jakieś 3h zleciało nie wiadomo kiedy) a potem na zakończenie wieczorku wróciliśmy na rynek pod parasolki bo wyjątkowo ciepło było na małego drineczka. Tak że nieźle się dziś dotleniłam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY Ja mialam pracowity weekend:) Jak nie szkoła to koszenie trawy (przez te deszcze naroslo tego do kolan, masakra). Się dowiedziałam, że moja kumpela będzie mamą. Zna chłopaka od ok 4 miesięcy i już potomstwo w drodze, ehh, ale jej zazdroszcze. Oby i nam się jak najprędzej udalo! Puki co miłego dnia Wam życzę i żadnych małp pałętających się między nogami!!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ania super macie ze mozecie sobie pospacerowac po krakowie... jej tez bym chciala, uwielbiam to miasto:-) a my wczoraj pospacerowalismy po lesie, wybralismy sie na dluuuugi spacer, pozniej wpadlismy do znajomych i tak zleciala nam niedziela. dobrze ze za oknem taka super pogoda, az chce sie zyc:) dziewczynki, juz nie moge sie doczekac wizyty u lekarza... tak bym chciala wiedziec co robimy dalej, czy czekamy na cud czy jakos dzialamy;) nadzieja, daj znac co u ciebie bo sie niecierpliwie:)))) milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Hoorhe moja znajoma poznala jakis czas temu kolesia i w pierwszym miesiacu z nim wpadla.Coreczka ma juz okolo pol roczku.Mozna sie zalamac:(jak tez chce wpasc:Phe! Aniu ja tez bym chciala pospacerowac sobie wieczorkami po Krakowie:)Super!!!! Kamilsien kiedy idziesz do lekarza??ja jutro:)juz sie stresuje;) U mnie dzisiaj tez piekniusia pogoda:) Milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki ;-) Tak jak Wy staram się o małego Ludka ;-) no ja już mam za sobą jedno poronienie i to co przszłam nie zycze żadnej z Was. To jest Moj pierwszy cykl kiedy zaczełam się starać dostałam zielone światelko od lekaża i zrobilismy wszystko co w Naszje mocy ;-) 13 planowana @ i oby nie przyszła ;-) tempka 37,2 więc mam nadzieje bardzo bym chciała żeby za pierwszym podejsciem się udało tak jak wtedy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane...całe szczęscie już po weekendzie, to był jeden z najokropniejszych weekendów w moim życiu :( ...czułam sie fatalnie, czułam, że zbliża się @ wielkimi krokami, wyjątkowo wyraźnie, jeszcze tak nigdy boleśnie nie mialam... w związku z tym dopadl mnie ogromny dół...niestety po raz kolejny sie nie udało, poddaje się, nie wiem co ja Kurw.... robie źle, co jest nie tak, moze to to choróbsko co mnie trzymało cały tydzień zwalczyło i zaprzepasciło Nasze starania... dziasiaj rano przyszła @ nienawidze jej podłej małpy, która odbiera nadzieję :(...jeszcze moj M jak sie dowiedział, ze znowu nici jakoś dziwnie się zaczął do mnie odnościć, jakby mnie obwiniał o to wszystko, z każdej strony nóz w plecy......CO ROBIĆ????????????????? siedze i rycze...nie spodziewałam się, ze mnie to, az tak rozwali :( Z bólem serca uaktualniam tabeke... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............11..............27....................W-wa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow Kochane przepraszam, ze tak sie wyżaliłam na forum, i , że tak tylko o sobie, ale musiałam jakoś to wszystko z siebie wyrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Kraków jest cudowny, jak czytam większość, chciałaby pospacerować po Krakowie, dziewczyny ogarniamy się i jak już będą cudeńka....wszystkie widzimy się w Krakowie hehehehe tylko czy to miasto zniesie te wszystkie tupoty małych stóp ;) Krokieciku, jestem z Tobą...wiem, ja też nie mogłam się doczekać lekarza, a teraz nie mogę sie doczekać kolejnego monitoringu... Nadzieja jak tam? 🌼 Miłego Dzionka Kochane Moje, co ja bym bez was zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedaczko, bardzo mi przykro:( Trzymaj sie dzielnie anamade i bądź dobrej mysli. Na pewno zostaniesz mamusia, teraz niestety nie byla to jeszcze ta chwila. faceci czasme nie maja wyczucia, jak się zchować... Ehh, co za początek tygodnia. Przesyłam Ci kupe usciskow, moze dolecą i choć odrobinę poprawią Ci nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!! Tez uaktualniam tabelkę - i też z bólem serca, kochana Anamade... nam na pewno nie uda w tym cyklu, gdyż owu przypadnie właśnie za dwa - trzy dni, czyli w środku tygodnia, czyli dupa. Anamade, pociesz się - my mamy szanse tylko k****wa w weekendy przez tą zas*****ą pracę !!! właściwie do tabelki mogłabym wpisać od razu cykl 7. Kochana, nie płacz.... ściskam Cię mocniutko i przesyłam dobre myśli. Następnym razem się uda!!! Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............11..............27................. ...W-wa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................6.............30................ . Trójmiasto trezele.................2..............26................ ..? KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę dołączyć? Staramy się 2,5 roku, oj mążma już 9 letnią córkę, ale miał słabe nasienie, stopniowo coraz lepiej...ale dzidzi nie ma. Też patrze na kobitki w ciąży, też oglądam ciuszki i jeszcze do tego wszystkiego na jego córkę :( super dziewczynka, ale nie nasza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anamade ;-/ biedna nie martw się bedzie wsyztsko dobrze moze za bardzo to przerzywasz za bardzo to wpływa na Twoja psychike i dlatego się nie udaje rozumie że jestes sflustrowana i współczuje Ci ale musisz byc dobrej mysli bo kto inny jak nie TY Jestem z toba i mam nadzieje ze ci sie uda. buziaki dla ciebie najwazniejsze to sie nie załamywać. Ja równiez sie staram jestem 1 poronienie mam za soba niestety zycie potrafi byc podle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBYT WRAŻLIWA coś wiem o tym też wszedzie widze mamuski z pociechami i az mnie serce sciska tak pragne byc znow szczesliwa.. najgorsze jest to jak widze nieletnie dziewczyny w ciazy palące papierosy poprostu mnie az szlak trafia jak widze jak nie dbaja o siebie. Ja gdy byłam wciazy robilam wszytsko zeby bylo jak najlepiej dla mojego Ludka a jednak to było malo bo sreduszko przestalo bic w 13 tygodniu ;-/// teraz zrobie jeszcze wiecej jestem w stanie poswiecic doslownie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie to też strasznie przykre...u nas znowu, małolaty ze strony mojego męża strasznie się mądrzyły co do tego, że odszedł do mnie itd...a teraz jedna 17 w ciąży, druga 22 już dwa razy doprowadziła do poronienia, a my tak się staramy i nic... ale co do tych stresów to pewnie racja, a ja jestem trochę chisteryczką :) za bardzo się wszystkim przejmuje. Stąd mój pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Zbyt wrażliwa,Niunia25 fajnie,że do nas dołączyłyście-witam:) Anamade,przykro mi:(Nie wiem,co jeszcze mogę powiedzieć. U mnie @brak,a temp.3,7dziś mam 34dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, super!!! Zapowiada się dobrze, trzymam kciukasy ! ;) Ty zacznij, a potem to już z górki pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×