Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

wlasnie czytam troche o tym.Moja kolezakna jezdzi do kliniki novum w Warszawie i wlasnie tam jej to dali.A to jest dobra klinika.Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:Dja juz probuje wszystkiego... anamade gdzie sie podziewasz??az sie stesknilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki w ten smutny dla mnie dzień, byłam w pracy nadziejo dzięki za pamięć:)) dostałam niestety dziś tego cholernego okresu;;;jak w zegarku;jestem podłamana nawet mąż zauważyl ale jak tylko ki sie skonczy to wale jak w dym do lekarza niech mi tu leczy;; nieumiem aktualizowac tej tabelki porsze nadziejo wpisz mi nastepny cykl i miejscowowdc lublin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... HOORHE.................1.............27..............Gliw ice anamade...............10..............27.............Wars zawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl? sk ania_d...................4............26...............Kr k krokiecik8............23.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdańsk kwiatuszek2203......17............25..................... ..W-ek euforiaaa.............................27................. W-wa Fun......................5.............30................ . Trójmiasto trezele.................3..............26................ Lublin KochanaMyszkaaa...1..............18..................Miel no Kamilsien.............14.............29...............Ł? dź Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow Trzeba mieć dużo cierpliwości,by się jej nauczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę Trezele.Nic prostrzego trzeba znaleźć ostatnią tabelkę,zaznaczyć,kopiuj i wkleić ją do odpowiedzi na temat,tylko potem zmieniasz nr cyklu i wysyłasz:D.Przykro mi,że przyszła ta jędza:(nie poddawaj się jescze wszystko przed Tobą,widzę,ze to Twój 3cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeci ale wiesz co mnie najbardziej boli?ze bylam taka głupia i naiwna i myślalma ze to tak od razu i sciągałam do tego momentu; a teraz pewnei kare mam;od czego tu zaczac?mą robil te badania ma ok z plemnikami ,,chybaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele,ja sie staram 3lata!:(.I nie przejmuj się,nie ważne jak długo sie starasz,masz prawo zaglądać na topik i być z nami!!!Chodziło mi o to,że moze to dziwnie zabrzmi,ale to krótki czas,kiedy się staracie,więc myślę,że nie ma się jeszcze co martwić!Jakbyś pół roku nie zaszła w ciążę,to wtedy idź do lekarza,najwcześniej wtedy,bo teraz Ci może powiedzieć,że za wcześnie przyszłaś1Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami też problem leży w psychice,spróbuj się wyluzować w miarę możliwości,bo to ci moze jedynie pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem bylismy w aptece mam taki ból jajnkia i brzucha ze niewytrzymuje nigdy tak niemiałam dzis w pracy 3apapy extra i nic w dupe se je mozna wsadzic;;; lyknelam nospe forte i mam nadzieje ze ustanie umoeramm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki !!!! nadziejo nic nie mówię bo chyba dziewczyny wszystko już powiedziały więc nie ma sensu... czekam razem z toba na niedzielę :) trezele smutno mi że Wam się jeszcze nie udało, ale moja ginka mówi, że połowa zdrowych par średnio czeka pół roku na efekty a naepne 30% rok wiec jeszcze trochę zostało na zamartwianie się ... po jakims czasie spokojniej się do tego podchodzi chociaż smutno jest :( krokieciku widzę, że proponują Ci sterydy mamnadzieję, że ta kuracja okaże się owocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze łykałam ale on szkodliwy jest ide sie połozyc napisz mi tylko 3 lata i nic sie nieudało jak to??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Molly:)Zobaczymy co będzie@czy2kreski:) Trezele raz byłam w ciąży,ale w marcu tego roku poroniłam,czyli całkiem niedawno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane :) Ostatnio nie mam czasu :(:(:(, cholera strasznie duzo pracy, jak tylko mam chwile to Was podczytuje, ale zawsze coś jest do zrobienia jak zabieram sie za odpisywanie :(.....ale tylko do konca tygodnia taki sajgon, koncze projekt i troche wolnego... Tesknie za Wami.... Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokiecik klinika Novum jest rewelacyjna, tak słyszałam...podobno godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, Widze, że dzis udało mi się i pierwsza życzę MIŁEGO DNIA... u mnie słoneczko, ciepełko, az chce się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie tez sloneczko ale jeszcze nie jest tak cieplo jak w Polsce:(ehh. Anamade a slyszalas o tych sterydach(encorton)?co o tym myslisz??mi sie wydaje ze jak przepisano te tabletki mojej kolezance w Novum to znaczy ze dzialaja.Troche boje sie skutkow ubocznych a zwlaszcza takich jak mdlosci bo ja nawet po bromergonie zle sie czulam.Ale trzeba sprobowac:) Milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Jak nastroje w ten piękny deszczowy poranek? Nadzieja, wkleiłaś dla trezele nieaktualna tabelkę, oj oj oj ;) !!! (grożę Ci paluszkiem właśnie) :D:D:D ja ostatnio aktualizowałam i wpisałam sobie 6 cykl. Ale nic to - i tak zaraz będę wpisywać 7 więc wtedy poprawię ;) Mama nadzieję, że nadal nie masz @? :> Ściskam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Fun nie mam @!A o co ci chodziło z ta tabelką?Trezele mnie prosiła,więc czemu mi grozisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokieciku, słyszałam o tych sterydach, ale nie wiem nic o nich...wiem tyle, ze np moja koleżanka przyjmowała encorton w związku z problemami z wątrobą, nie wiem jaki mogą miec wpływ i jak pomoc, ale skoro przepisali, a klinika darzy sie świetną opinią, nie sądze, żeby miały zaszkodzić... trezbaby było poczytac może na jakiś forach i stronach...👄 Fun, ale Ty groźna jesteś ;) 🌼 Nadzieja jak tam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie. Zrobiłam rano test i jest jedna krecha..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×