Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Powiem tak:mnie zaczą boleć lekko brzuch podobnie jak masz problemy z załatwieniem się i trochę brzuch boli,plamiłam.Poszłam do ubikacji,załatwiłam co miałam do zrobienia i się ubieram,ale nagle czuję,że coś jakby ze mnie leci.Ja to wtedy nazwałam lekarzowi jakiś bardzo duży skrzep jakby,taki inny!A to było nasze maleństwo!:(jak się potem okazało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie masz bólu brzucha itp.to moze jeszcze nie wszytsko stracone!Weź sobie to do serca i leż cały czas,wstawaj tylko do ubikacji!!!jak leżysz nogi możesz lekko ugiąć,żeby brzuch się nie naciągał!mi tak lekarze kazali leżeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem.. Idę się położyć. Boje się okropnie . Chcę to maleństwo mieć ! W środę do ginekologa znowu..aż się boję co powie . Chyba że już w pooniedziałek na wynikach badania krwi wyjdzie że już nie ma ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po poronieniu beta się jeszcze przez jakiś czas utrzymuje,więc w poniedziałek,jeśli będzie większa niz oststnio to super,jeśli będzie mniejsza to gorzej.Niech Ci ktoś zaparzy melisę a Ty LEŻ!Staraj się uspokoić,bo dziecko to czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
Dziewczyny ja sie dołaczam z @ tylko mi sie wczoraj skończyła,wczoraj na noc brałam globulki dopochowe bo przed zabiegiem musze używac na bakterie az do poniedziałku.Marcia ja wierze że to ciąza dbaj o siebie i leż tak jak koleżanki ci tu mówia teraz ty tu jestes najważniejsza i dzidzia.Czekająca... własnie okaże sie po jak bede sie czuła mam nadzieje ze dobrze, bo aż sie boje na samą myśl po hsg to czułam sie fatalnie juz przed samym zabiegiem mdlałam jak mi zwiernik włożyli ale to z nerwów i miałam byc nadczo a byłam głodna jak wilk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
ja słyszałam ze hsg jest dość bolesnym zabiegiem i chyba znieczulenie jest tylko miejscowe tak? szczerze to ja czułam sie bardzo dobrze oczywiście tylko fizycznie, o psychice nie wspomnę, w ogóle nic nie mnie bolało po lararo na drugi dzień po zabiegu latałam już po szpitalu i pomagałam starszym paniom, z którymi leżałam bo były w gorszej formie ode mnie:) lekarz powiedziała że nawet z przytulaniem nie musimy czekać i faktycznie kilka dni po zabiegu się przytulaliśmy i naprawdę ok:P mąż był trochę stęskniony bo 2 tygodnie w szpitalu leżałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Marcia a napisz jeszcze jak możesz jaka miałaś wartość bHCG jak ostatnio robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula0007
czekająca... ja nie miałam zadnego znieczujenia nie dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
no właśnie ja kiedyś czytałam o tym jak dziewczyny wspominają ten zabieg i ja dziękuję bardzo bez znieczulenia!! to zobaczysz różnicę przy laparoskopii sobie śpisz i nic Cie nie interesuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym . Nie wiem które wartości mam podać z te kartki . BETA HCG 78.57 mlU\mL TAK PISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kURCZE .. CIĄGLE MAM TAKIE MOCNE KRWAWIENIE . Tzn.. nie ciągle tylko jak wstane.. jak przy okresie, że jak leżę to nie cieknie nic a jak poszłam do wc to mi poleciało tak mocno na podpaske.. taka spora ilość gęstej krwi ze skrzepkami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur*a już nie wierzę , że jestem w ciąży. To około 6 tydzień a tam nie było nic widać ;( .. To krwawienie ... Jedyna rzecz dzięki której łudzę się jeszcze, że ciąża jest to bolące piersi które doktor uznał za mocno "ciążowe" . Nie mogę się doczekać tych wyników z krwi ... oby tam coś było.! ;( JA MUSZĘ MIEĆ TO MALEŃSTWO !! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
chcę chcę ale musiałabyś mi podać swoje dane a tu na forum to tak średnio je podawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12980698 to moje gg specjalnie żeby podac ci konto na nk :D i zebu później nikt mi nie truł wiec pisz i ci podam :) czekajaca jak bym sie nie odzywała na gg to znaczy ze działam ze sprzątaniem ja poszłam spac po 1 w nocy leżałam i oglądałam film a później słuchałam muzyki teraz pora wstawac i brac ise za cisto bo bede miec gosci i za porządki u corci w pokoju bo tylko jej pokój zostal do sprzątnięcia pozdrawiam zycze pieknej soboty i do uslyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
tamagoci ja nie mam gg:( kiedyś usunęłam i już nie instalowałam na nowo! Możesz mi na maila wysłać swoje dane?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! :) Widzę, że tutaj jakiś większy ruch ostatnio! U mnie na razie wszystko w porządku. Czuję się w miarę...W przyszłym tygodniu idę na usg wad genetycznych. Trochę się przed tym stresuję ale wierzę, że bedzie wszystko dobrze! Witam również nowe koleżanki! Marcia mam nadzieję, że z dzidzią będzie wszystko ok. Często w trakcie ciąży zdarzają się krwawienia. Przyczyna może być naprawdę różna...nie zawsze oznaczają poronienie...Oczywiście żadnego nawet najmniejszego nie można bagatelizować..U mnie maleństwo było juz widoczne w 5 tyg a między 6/7 widziałam już bijące serduszko. Kochane szkoda, że te paskudne małpiszony do Was przyszły!!! Oby w przyszłych miesiącach dały Wam już spokój! I tego życzę Wam z całego serca! Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
Dorota:)) wysłałam Ci zaproszenie na nk z męża konta bo ja nie posiadam masz zablokowane fotki dla ludzi, którzy nie są Twoimi znajomymi więc widzę tylko Twoją córunię ale muszę powiedzieć, że śliczna jak laleczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeehh... już jestem kłębkiem nerwów. Kompletnie straciłam wiarę. Chyba za bardzo się pocieszyłam.. za wcześnie . Teraz nawet nie wiem co jest grane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Marcia a jak z krwawieniem? U mnie od wczoraj pada,więc pogoda nie nastarja optymistycznie:)Jutro idziemy na kurs i już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
hejka:) u mnie też już bardzo jesiennie aż smutno kilka dni było jeszcze takich letnich a teraz...:( super dziewczyny Was zobaczyć zawsze teraz przynajmniej wiemy jak wyglądamy:) Marcia i jak u Ciebie wiesz już coś? nie dziwię się się że się martwisz ja bym chyba oszalała przez ten weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monika:)Czasem sobie wyobrażamy,jak możemy wyglądać,a jaz zobaczymy zdjęcie czyjejś osoby,to okazuje się,że nasze wyobrażenia były mylne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
czyli rozumiem że zupełnie inaczej sobie mnie wyobrażałaś:) matko nie wiem co robić jak jest taka straszna pogoda za oknem to się po prostu nic nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nawet nie umiałam sobie Ciebie wyobrazić:)Ale czasem tak jest,że ktoś sobie kogoś w dany sposób wyobraża,a potem się okazuje,że ta osoba wygląda całkiem inaczej:)Widzę,ze nawet wysoka jesteś,bo ja to kurdupel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×