Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

czesc Krokieciku, u mnie tez słoneczko ko, ale niestety chłodniej sie zrobiło...bo my lubimy tak czasem cos naskrobac...:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja muszka wesoło brzęczała, ale teraz się ulotniła na spacer i cicho sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mysle o obiedzie bo my jadamy wieczorami, nawet w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyekspediuje gdzies mojego M, zeby mi na glowie nie siedzial i sie zdrzemnę, bo jak w domu jest to zawsze sie tak cicho zachowuje, tylko szkoda, że mu wtedy szklanki z rak leca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
jadziewczynki pospałam bo padłam jak szmata po obiedzie uwieżcie praca w nocy to praca w obozie! amanade(nieiwem czy dobrze napisałam) jakze twoj problem jest mi bliski ja tez miałam psiaka super fajnego ale musiałam go zoastawic z rodzicami jak sie wyprowadizałam bo u mnie to by umarł z nudów cały dziń sam! a tam ma rodiców i ma jak w niebie traktują go jak tzrecie ostatnie dziecko;na szczescie mam bliziutko i czesto go odwiedzam napisczie mi cos o sobie wiem ze to moze nudne bo sie znacie ale ja was do konca nie; chociaz miasto wiek co orbicie ile jestescie małżenstwem, znak zodiaku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
oczywiscie zle sory za te literowki i nieuzywanie znakow polskich ale prace pisze mgr i mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trezele, wkleje ci nasza tabelkę jeszcze raz, bedziesz miała nasz wiek i miasto, a reszte napewno kazda dopisze juz od siebie. Starające się... Nick....................cykl...........wiek..........mias to......... anamade...............10..............27.............Warszawa taka sobie jaaaa.....5..............27.............CK tamagoci..............3..............23..............wick low nadzieja86...........................24..............Śl sk ania_d...................3............26...............Kr k krokiecik8............22.............26................uk molly8..................7..............27................ Gdnsk kwiatuszek2203......17............25................W-ek< br /> euforiaaa.............................27................. W-wa Brzuchatki Nick.................cykl.....wiek.....data porodu....płeć..... Szczęśliwe Mamusie Nick..................wiek....data porodu....imię dzieci...miasto...... taka sobie jaaaa.....27.....22.02.07.....Nikola....CK tamagoci..............23.....21.03.08.....Nicole.......wi cklow ...ja jestem 5 lat po slubie, spod znaku barana hehehehe niezły baran ze mnie poprostu, pracuje i czasami w weekendy :D udaję sie do szkoly...jeden kierunek juz skończyła, ale po skonczeniu szkoły doszlam do wniosku, że mój plan na zycie ulegl zmianie i zaczełam podążać w innym kierunku , jak chcesz cos jeszcze wiedziec pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
o to super ja też jestem istny zodiaalny baranek:)hehehehhe a gdzie pracujesz?cały dzień pzed telewizorem prawie i tak można w kółko;ale to traagedia smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mediach...tylko zajmuje sie ta strona, której nie widzą ludzie ogladajacy telewizje :) zajmuję sie zapleczem, ja nie ogladam dzis nie wlaczylam nawet na chwile, mam juz tego dosyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj i wpisz sie do naszej tabelki, tez bedziemy juz cos wiedziec o Tobie :) a reszte mozesz nam napisac, znak zodiaku znamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
ja jestem z lublina lat 26 tylko o co chodzi z tymi cyklami? ;) ja narazie nic nielicze czekam potulnie aż ona'' mi sie skończy bo już mam jej dość ale dużo nas wszedzie na tych forach ciesze sie że sie tu znalazłam dzięki!!zawsze mam do kogo napisac i poczytac wasze pogaduchy może w tym miesiacu mi sie uda przejsc do grona fasolowych....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D....chodzi o to ktory cykl sie staramy, ale nie trzeba jak nie chcesz tego wpisywac :) od razu raźniej jak mozna tak z kims pogadac...:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trezele
no tak blonynka ze mnie choc jestem rasową brunetką:)a to ja jestem napoczątku tej drogi ty am. 10 cykl już to długo a lekarze co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze na to jak na lato...:D tak mi sie zrymowało...robilismy badania wszystko jest ok...ja teraz przy nastepnym nie wyjdzie nic, to bede monitorowac cykl, juz postanowione...:) i zobaczymy, jedno jest pewne nie poddajemy sie :) wierzymy, ze bedzie malenstwo...predzej, czy pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze na to jak na lato:) wszystkie badania mamy ok...zarowno jak i moj maz...nie pzostalo nam nic innego jak cierpliwie czekac, my wierzymy ze sie w koncu doczekamy :):):).... jak sie teraz przy nastepnym nie uda, zamierzam dalej monitorowac cykle i czekac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, ze obie sie pojawia wypowiedzi bo jakis blad po pierwszej wyskoczyl :( znow cos kafe nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrwhgolijlvjnlvajrleaj
witam okres spoznia mi sie 3 dni jest oczywiscie prawdopodobienstwo ciazy kochalam sie z chlopakien z koncem we mnie . Chce miec fasolke ;)) Dzis dostalam lekko brazowe plamienie hmm.. jakby okres byl juz przy samym koncu !;)) Czy ktos mial takie obiawy dodam ze miewam mdlosci Byl by to 17 dzien od zaplodnienia pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki . zaglądam do was i podczytuje was. jeszcze sie nie zdecydowałam co do drugiego dziecka. waham sie ponieważ troszkę boję sie czy sobie poradzimy z pracą . tym bardziej że dostałam wy powiedzenie z mojej terazniejszej pracy i od jutra zaczyna 3 miesiące okresu wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki! :) malawronko bardzo mi przykro z powodu Twojej pracy, ale zobaczysz jak ja to mowie i sie sprawdza, nie ma tego zlego, co by na dobre......:):):) molly zmierzylam o 6 :):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie nadal brak@. od rana mecza mnie wynioty ale nie moge zwymoitowac :( kurcze chciala bym wiedziec czy jestem czy nie i miec z glowy dlaczego to wszystko jest takie meczace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późno, ale jednak :) widzę, że dzisiaj pustawo tu jest anamade też mierzę :) zobaczymy co z tego wyjdzie :) oprócz tego wiesiołek, folik i relaksik, długi spacerek i leniuchowanie tamagoci zrób sobie jeszcze jeden test, chyba coś jednak jest :) albo idź zrobić betę jest dokładniejsza i będziesz wiedziała pozdrawiam wszystkich, zdrówko dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki, własnie wróciłam ze spacerku...:) Pogoda jest przecudna...:) tamagoci cos jest na rzeczy...kurcze zró jeszcze jeden test...:):):) trzymam kciuki...🌼 molly, wyjdzie wyjdzie, a co, małe rozdarte, rozbrykane, szczęście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie gdzie się dzisiaj nie spojrzałam albo brzuchatki albo wózki albo biegnące szkraby, kurczę troche mi żal :( że my tylko we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×