Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

Dzięki Anamade. Starająca się mm przykro mi:(Ja dopiero w niedz.test robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde w niedziele mnie nie bedzie, ale bede sie łączyć przez internet w telefonie z Wami...:):):) już sie nie moge doczekac ... Odpoczywaj Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, kochanie, no tylko o to mi chodziło, że właśnie nie wzięłaś ostatniej, tylko przedostatnią... uaktualniałam zaraz po anamade 10 maja. Ale spokojnie, to przecież żart z grożeniem paluszkiem ! :D:D:D Buziaki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane piękny dziś dzień mamy;;;dzięi nadziejo już mi lepiej chociaż osłabiona jestem troszke;;;czekam na męża własnie byłam na zakupach z mamą na obiad i takie tam aby humor poprawić bluzka,buty...ale poszłam na targ i oczywiście zastępując chwile mego męża na stoisku ze sreberkiem musiałam natknąc sie na kobiety w ciąży bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee dobrze że tu moge sie wyżyć i mam was!dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc trezele :) ciesze sie, ze troszke lepiej... dawaj Kochana tu mozesz wszystkoooooooooooo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trezele,to się cieszę,że czujesz się lepiej,ja też zawsze mam bolesne @,koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejko a to ja niewiedziałam tzn mam krótka pamięć czyli ten wpis 8marca-kinga to...a ja myslałam ze juz masz jedno dziecko przepraszam ale jak czytam tyle to mam krótką pamięć..przepraszammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Trezele,tzn,że poroniłam!:( A dziewczyny pewnie pracują i ich nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dziś cały dzień spędziłam na szkoleniu...niedawno wróciłam... @ nadchodzi, zresztą tak jak myślałam :> Kiedyś też @miałam bardzo bolesne......ale od czasu odstawienia tabletek nieporównanie...zobaczymy jak to będzie z biegiem czasu... mam nadzieję, że w ogóle zaniknie na dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ;-) ja dzis powinnam dostac @ narazie nie dostałam i obym wcale nie dostała ;-) jutro chyba nie wytrzymam i bede testować oby byly upragnione 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Euforia,Niunia:) Euforia mam nadzieję,że wszystkie tego doczekamy:) Niunia,ale Ty szybka jesteś z tym testowaniem hehe,ja robię test w niedzielę,będę wtedy miała 40dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieje hehehe to chyba niecierpliwość moja test kupie jutro ale moj M chce poczekac również do niedzieli zastanowie się. poprzednim razem gdy bylam w ciąży to robiłamw dniu spodziewanej @ i wyszedl negatywny dopiero po paru dniach wyszedl pozytywny. wiem że lepiej poczekac ale nie wiem czy wytrzymam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia kochaniutka ja jak byłam w ciązy to mnie tak brzuch bolał , jak na @ wogóle to przewaznie objawy na ciąże sa takie same jak na zalerzy jaki organizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram wytrzymać,bo już się kiedyś tak wcześnie testów narobiłam,a potem z regóły @przyszła! Zobacz na moją stopkę o cierpliwości:D.co o tym myślisz? PRECZ Z TYMI @@@@@!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze może masz racje daje na luz ;-) wiec testujemy razem w niedziele ;-) małpiszonom wstep wzbroniony przez 9 miechow hehehehe nie wiem ale jestem nastawiona pozytywnie do tego i mam nadzieje że się uda ;-) za Ciebie też trzymam kciukasy trzeba tylko bociany lapać za łaby heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,w niedzielę,tylko na pewno!!:)najgorsze jest to,że między blokami u mnie bociany nie latają!haha,ale piersi mnie bolą i to nie tylko sutki,a całe piersi,nogi od ponad tyg,takie zmęczone czuję...ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiie za Ciebie też 3mam kciuki i za resztę przekopujących sie:D Euforia,a Ty jak tam z tempką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już się nie mogę doczekać niedzieli dziewczynki!życzę Wam tych 2kreseczek z całego serducha!!! Nadziejko właśnie 36,80...ale mi spada podczas @... w sumie to narazie mam tylko takie lekkie plamienie...zobaczymy czy się jutro rozkręci! tylko, że rano mnie trochę bolało gardło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia mam nadzieje że cie organizm twoj jeszcze zaskoczy róznie jest ja miałam jeszcze wczoraj 37,2 a dzis 37,4 więc mamnadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 36,9,utrzymuje się:) Euforia to jutro się może okaże co nieco!Może nie dostaniesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×