Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milusinska:)

Zaczynamy swoje starania na 2011 r!

Polecane posty

Ach Ci nasi mężowie:D Mają fantazje:) Czasami myślę, że mój bardziej sobie wmawia ciąże niż ja i zawsze jest przekonany, że już na pewno zostanie tatusiem, po czym @ psuje mu plany...:) Tak, żeby Was rozbawić, to nawet zmieniliśmy samochód, no bo przecież mąż był pewien że rodzina nam się powiększy, więc trzeba było większe i lepsze autko kupić hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, faceci myślą chyba że to tak "hop-siup" i po sprawie :) że zrobią co trzeba i już od razu ciąża i wogóle :) a to jak widac nie tak łatwo :) dobra dziewczyny ja spadam do łóżka, oglądne klub szalonych dziewic przywitam męża :) i idę spać bo o szóstej trzeba wstać :) oglądacie to? :D:D:D:D:D tzn. klub szalonych dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, faceci myślą chyba że to tak "hop-siup" i po sprawie :) że zrobią co trzeba i już od razu ciąża i wogóle :) a to jak widac nie tak łatwo :) dobra dziewczyny ja spadam do łóżka, oglądne klub szalonych dziewic przywitam męża :) i idę spać bo o szóstej trzeba wstać :) oglądacie to? :D:D:D:D:D tzn. klub szalonych dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti2905
Cześć dziewczynki,trochę lubię jak mnie długo nie ma bo mam co czytać :-) Aluka,my też kupiliśmy duuuże kombi :-) zaraz po ślubie,żeby wózek się mieścił :-) a tu proszę, 8 miesięcy i nadal nic....ale samochód fajny :-) Majka ja też oglądam KSD :-) i też liczę na czerwcowy urlop, z tym,że my nad morze jedziemy :-) Agnes trzymam kciuki :-) Eterno - szybkiego powrotu do zdrowia :-) Co to kobiet ciężarnych to też widzę na co dzień sporo, pracuję w centrum handlowym to się napatrzę że hoho.... Czekam na @, ale z moimi nieregularnymi to do końca nie wiem kiedy ma przyjść... boli mnie od kilku dni prawie ciągle lekko głowa, nie wiem czemu, ale męczące to jest... Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Tez sie staram na styczen, wlasciwie dopiero rozpoczelismy starania tydzien temu, testowac moge najwczesniej 30.04. Fajnie by bylo, gdyby sie udalo za pierwszym razem ale gdyby nie to tez nie problem. Pare dni temu rzucilam palenie ( a palilam jak smok!) wiec organizm bedzie mial sie czas oczyscic. Objawy to oczywiscie mam i nie mam. Wszyscy, ktorzy sie psychicznie nastawiaja na ciaze generuja pewne psycho-somatyczne objawy ale nie sa one miarodajne, wiec na razie probuje zajac mysli czyms innym, co nie zawsze jest latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko - nie uraziłaś mnie :) rozmawiamy tutaj o tak prywatnych sprawach że jedna więcej nie robi różnicy ;) ja czekam na @ a czuję się coraz gorzej , jeszcze w dodatku wszystko mi leci z rąk, wczoraj stłukłam talerz i dwie szklanki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wracam do zdrowka chociaz jeszcae mnie boli ale juz mniej co tam slychac dziewczyny ja wczoraj myslalam ze moze owu sie zacznie zrobilam test ale nic moze wcale jej nie bedzie a M przyjezdza hi hi upojny weekend sie zapowiada bo chlopcow nie ma chata wolna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzę że już się szykujesz :P ja się obżarłam frytkami z sosem czosnkowym jak głupia i chyba się nie podniosę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnież polepsza śluz... tzn to jedna z jego właściwości bo poprawia też cerę i łagodzi pms itd itd. zobaczymy, jakby mi pomógł to z wrażenia bym chyba wysłała list dziękczynny do producenta hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z tym wiesiolkiem, polece kolezance, ktora juz sie dlugo stara. No i jak tym razem nie poszlo to moze sama zakupie. Koniec pracy, ide do domu! Ale bede Was czytac pewnie jutro albo jak bede miala czas wieczorem. Narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:D biore wiesiolek ale jeszcze malo widze efektow podobno dziala na plodny sluz a ze u mnie jeszcze nie ma owu to nie bardzo wiem czy dziala chociaz jakby bylo wiecej sluzu tak ogolnie martwie sie ze jeszcze nie ma owu a to juz 16dc moze ten castagnus nie mam pojecia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno a długo bierzesz wiesiołka? ja mam nadzieję że jak nie na ciażę to mi chociaż nawilży skórę od środka i złagodzi pms... tak się pocieszam :P w ogóle to wiem że marudzę ale nie wiem co mi jest, cały brzuch mnie boli, mam jakieś uderzenia gorąca i zimna na przemian i mdłości. uprzedzając was - nie mowieże to od potencjalnej ciąży ;p po prostu czuję się do dupy ;/ ale mam męża kochanego, stwierdził że chce mieć dziecko ale dla niego ja jestem najważniejsza dlatego mam się nie denerwować brakiem ciaży... spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego cyklu wlasnie jak bylam w wc to zauwazylam ze moj sluz zaczyna sie jakby zmieniac na plodny ale jajnik nic nie boli cisza jak makiem zasial a to juz powoli czas na niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Cześć Dziewczyny! Ja też brałam wiesiołka od tego cyklu, ale ciężko mi określić jakieś zmiany na razie. Dziś znów @ nie przyszła, a testu nie zrobiłam bo trochę się bałam i rano czasu nie miałam (a rano jest najbardziej wiarygodny). Może jutro zrobię. Nie podejrzewam ciąży bo czuję się normalnie nie mam żadnych objawów, brzuch mnie pobolewa jak na @ i tyle... no chyba że jakiś cud się stał ;-) Czekam na tą @ bo chcę zrobić badania hormonów, a muszę je zrobić między 2-5 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja swoje starania rozpoczęłam 31 marca wiec całkiem niedawno. niestety mam pcos wiedz zdaję sobie sprawę, że to może nie być takie proste. Na razie jednak jestem pełna optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES_85
Cześć kasiula! U mnie też są małe problemy ale grunt to się nie poddawać i się starać! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ja niedawno wróciłam do domku. Też zaczęłam brać wiesiołka od tego cyklu i mam nadzieję, że coś pomoże...Na razie nie widzę żadnych efektów, ale to dopiero 9dc. Kiedy powinnam zacząć robić testy owu? Cykle mam ostatnio różne 26-34 dniowe, więc biorąc pod uwagę ten najkrótszy, to już chyba powoli powinnam zaczynać... Tylko, że nic na owu nie wskazuje. A temperatura w ciągu ostatnich dni mi spadła z 36,6 na 36,3. ja to chyba mam wszystko pokręcone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzzak, dobre to z tym listem dziękczynnym w sprawie wiesiołka:D Agnes, a już myślałam, że dziś będą dobre wieści, ale masz rację, zrób test jutro rano, będzie bardziej wiarygodny. Beti, to widzę, że nasi panowie reagują tak samo...Tak sobie myślę, że dla nich nasze starania, to dobry pretekst do wymiany samochodów hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dolaczacie do tematu dziewczyny:) pamietajcie ze wiesiolek bierze sie tylko do owulacji i potem znowu w pierwszym dniu cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a z tą temperaturą? Macie podobne doświadczenia, że spada przed owulacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest zwykle na poziomie 36.2 max a pik lh w poprzednim cyklu 36.27 poszalalam nie ma co HI HI z ta temperatura wtym cyklu ciut wyzej wczoraj 36.3 dzisiaj 36.26 i czekam czy owu bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też powinnam mieć owu w najbliższych dniach. Tak za dwa dni zacznę robić testy, bo chyba jeszcze na nie za wcześnie - 9dc. Eterno trzymam kciuki, żeby się udało! A jak dziś, nadal masz chwile zwątpienia, czy już dziś lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest nawet zwatpienie po prostu nie mam zamiaru starac sie az tak zeby np lezec z nogami w gorze i potem plakac ze nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×