Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bushman

Stosunkowe podejście do pracy

Polecane posty

...moze tam sama spróbuj cos podziałać..jakieś niby paluszki by się zaplatały...hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
rytm szybki ...nasze ciała splatają się w miłosnych uniesieniach...pot spływa po nagich rozżarzonych ciałach...czuję jak pulsujesz w środku czuje jak wzbierasz ją w sobie by nie za wcześnie ...nie jeszcze chwilka ...proszę...plecki odchylam do tyłu biodra wysuwam do przodu posuwam szybko pomagasz mi łapiąc za biodra ...nabijasz na siebie ...zaciskam palce na Twoim przedramieniu ...mocno ...moje długie włosy opadają na Twoje uda ...głaszczą je raz po raz...o tak...ciała splatają się w jedność...to już ta chwilka ...podciągasz mnie do góry i mocno nabijasz....dreszcze ...nie to już nie dreszcze torsje przeszywają nasze ciała...głośno jęczymy z rozkoszy jaką sobie sprawiliśmy ...jeszcze raz ...podnosisz z pupę i mocno do końca... opadam...zalewa mnie sperma czuje jak wślizguje się w skarb...dreszcz ...pot...i My Ty i ja ...razem ...jak jedno ciało ...wtuleni w siebie uspakajamy drżenie...oddechy...bicie serca...odsuwasz mnie delikatnie -gładzisz dłonią policzek łapiesz za szyję i przysuwasz do swojej Twarzy...czuję jak pot spływa po Twoim czole...zbliżasz do ust i całujesz ...namiętnie dziękując za tą chwilę.....ostatni ruch bioder ...wyslizguje sie z mokrej zalanej szparki ...wstając przyciągam Cię do siebie-szeptam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och poświąteczna...opadam z Tobą na podłoge...wtulony....obejmuje CIe całuję namietnie spocony...oddech uspokajam...cudownie..skarbie....dziękuję Ci....pztrząc Ci w oczy...usmiecham się....och...cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Busiu Pussy Rowerka Julka i reszta -wasza kolej:) z miłą chęcią poczytam wieczorem:) Busiu bierz się za dziewczyny :)Może jakiś kolega Ci dopomoże-choć wiem,że dasz radę:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och..co za dzisiaj namiętnośc....mmm...podobało mi się....dziękuję Ci....i polecam się do usług....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Hejka wszystkim.Polało się dzisiaj soczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Ładny uśmiech.Taki tajemniczy jakiś. Powiedziałbym ,że chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ince
Cóż ,pozdrawianie mi tylko zostało.To pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
Witaj Wesoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
to ja Wesoła tylko pod moim nickiem piszą -podaj hasło a ja za nic nie pamiętam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
Się śmiej ja używałam go tak rzadko,że teraz nie wiem jakie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dodaj np:kropkę i zmień hasło ,ale tym razem może zapisz sobie gdzieś ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
Już dawno po świętach;) więc teraz może być i to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz dawaj ,na przed........na ,a wiesz swoją drogą to Stosunkowy mógłby już wrócić ,prawda ? ale w tym też Ci bardzo ładnie ,i jaka odmiana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
Mogliby już się obudzić...troszkę byśmy ich zbałamuciły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brune_tka
🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostałem..tylko, w które miejsce...hmmm? ATy dziś nie baraszkujesz pod kołderką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselsza.....nie tylko kosmatych...ale i realnie uskutecznionych :) Pussy...bałem się tego pytania...pod kołderką się kroi..ale na razie..Ciebie mam..tu w pończoszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pussy...smakowity kociak z Ciebie...ale dziś pauzuję...zbieram siły na real:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pussy Tobie również..uwiedź go....masz czym przecież :) Gdyby nie to, to już czułabyś mój sliski i zadziorny jezyk, który wodzi po szparce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×