Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

Japonkii, zdolasz zdolasz, zobaczysz. Tylko tak jak mowi CakeGirl, nie grzesz za czesto bo to psychologicznie blokuje diete :( tylko tak troszke, od czasu do czasu maly grzesik ;) A u mnie tez wszyscy na diecie i otreby mi wykupili :o Ja nawet nie mysle narazie sie wciskac w ciuchy plazowe, nie chce sie zalamywac. Ale wciskam sie juz w ciuchy przedciazowe, i dla mnei to juz jest super rezultat :) Mnie te placuszki otrebowe jakos nie wyszly :o Dobrego dukanowego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestresowałam się trochę, bo Ducan nie ma tego na liście dozwolonych produktów jest aspartam a wspomniał ze o niczym nie zapomniał. Kogo nie pytam mówi, ze to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj rano kupowałam serki i inne lajty i pani kasjerka od razu zapytała czy jestem na ducanie, życzyła powodzenia i kazała pochwalić sie wynikami :-) nic dziwnego ze wykupione otręby, jakaś moda sie na dukana zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodzik nie gra roli.. ważne, że nie cukier.. ja wole ten nie na aspartamie - mniej słodki i mniej mnie serce boli ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie wydaje, że teraz sporo osób na ducanie jest, bo u mnie np. w lidlu momentalnie schodzą serki i jogurty Pilos, a w Kauflandzie serki Vian :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Ja znam jakieś tłumy, które się tak odchudzają. Nigdy wcześniej nie słyszałam o takim boomie na konkretną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
A jakby tak sobie dobić do wagi 50kg? Myślicie, że cycki by zniknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie tak sobie założyłam - do 50 kg, bo tyle ważyłam jakiś czas temu. Cycki nadal miałam, oczywiście mniejsze ale nadal w porządku :-) gorzej z ich kondycją - schudłam wtedy szybko i niezdrowo, mam nadzieję że teraz będzie inaczej, a jak nie to trzeba będzie odwiedzić jakiś gabinet i coś poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam mam do Was prośbę . Założyłam topik na którym możemy wklejac przepisy do diety proteimowej . Sama jestem na niej 4 tyg , szukam przepisów na kafeterii , jest to baaaaardzo czasochłonne , a czasu mam mało . Wklejajmy tam same przepisy przyda się to i starym i nowym kobitkom na diecie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonki najpierw chciałam Cie zlać po dupie za te pizzę potem pocieszyć po przymiarce a teraz pochwalić za ćwiczenia :) aleś namieszała :D mleka innego niż 0, czy 0,5% NIE PIJEMY ponieważ zawiera cukier mleczny :) który idzie w bioderka menu dzisiejsze: jajecznica + 1 rzodkiewka, serek light z cynamonem i słodzikiem, jajecznica z rybą, kawa, cola i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa, ale pewnie skończy się makrelą ze srem :P wiem, że beznadziejne mam to żarcie, wciąż takie samo, ale na razie daje radę, nie mam parcia na odmianę dziś idę na zebranie do córy, już mi dźwigła ciśnienie a co potem? papierosaaaa mi się chce :( 3majcie się i nie wolno grzeszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Nie grzeszymy. A mąż mnie kusił dzisiaj sushi. Wytrzymałam chyba tylko cudem. 50kg... Byłoby fajnie:) Kiedyś ważyłam 45kg, ale to było jak zaczynałam studia i miałam dostęp do niedrogiej amfetaminy, dzięki której wyrabiałam milion rzeczy na raz i nie musiałam dużo sypiać. Tęsknię za tymi czasami. Zamknęli mojego dilera. Życie jest niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny byłam w sfinksie.. zamowiłam shoarme bez tłuszczu z warzywami i sałatakami... kelner był tak nawiedzony, że przyniósł mi fileta ociekającego tłuszczem.. blee zjadłam warzywa i sałatki.. za reszte powiedziałam, ze nie zapłace bo nawet nie raczyl podejsc zapytac czy wszystko jest okej... pomijam fakt, ze moja koleżanka w ogole nie dostała zamówienia... po czym przyniósł - a ona mówi, że już dziękuje, że się najadła :/ anyway nie polecam czy sa jakies restauracje sprzyjające odchudzającym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki Dzisiaj zjadłam mało Śniadanie kawa i jogurt na drugie śniadanie pół makreli z bułką Później z nerwów nic nie jadłam. Dostałam telefon ze szkoły,że młody miał wypadek.Kolega popchnął go na przerwie i miał zderzenie z betonem...Ułamał pół górnej jedynki.Najgorsze jest to,ze to już stałe zęby :-/ Na szczęście ząb jest już odbudowany.Zobaczymy,mam nadzieje,ze nie będzie z nim żadnych problemów :-( aleocochodzi gratuluje,świetny wynik.Oby tak dalej.Najgorsze są pierwsze 3 dni.Później jest zdecydowanie łatwiej.A jeśli lubisz chleb to możesz piec protalowe bułki japonkii gratuluje kolejnego spadku wagi!Dasz radę,zobaczysz! Dea na diecie ja do placuszków otrębowych dodaje szczyptę proszku do pieczenia i daje więcej otrębów niż jest w przepisie.Za pierwszym razem jak je robiłam to wyszła mi taka papka podobna do jajecznicy.Nie mogłam ich odwrócić bo się rozwalały. Kładź łyżką papkę otrębową na patelnie.Patelnia musi stać na malutkim ogniu.Po ok.3 -4 minutach spróbuj odwrócić placki One są fajne.Robi się je szybko.Można je robić na słodko i ostro eee tam dziewczyny koścista doopa jest nie fajna. Nie chciałabym dobić do 50 kg.Wyglądałabym wtedy jak anorektyczka Chcę jeszcze schudnąć ale tak,żeby tu i tam trochę krągłości zostało ;-) SPINKA witaj. Podałabyś link do tego wątku japonkii faktycznie trudno znaleźć knajpkę,w której mozemy jeść... a moze my coś otworzymy?lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem z kupieniem otrębów, szczególnie owsianych. U mnie w Leklerku swego czasu były jedne i drugie, a teraz od tygodnia zaglądam na ten dział i ciagle nie ma:/ Na szczęście mam jeszcze pół opakowania, ale jeśli nie dowiozą, to będę musiała zrobić rajd po sklepach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ubyło mi 0,3 kg ;) ale kończę dietę, niestety wczoraj bardzo źle sie czułam, mimo wypitych dużych ilości wody czułam się zakwaszona, było mi słabo, rozbolała wątroba. Szkoda, że to nie dla mnie. Na obiad zjadłam gotowane jajko na twardo starte na tarce z odrobina jogurtu amerykańskiego light, pieprzem i rozdrobiłam do tego tuńczyka. Pyyyszne. Tylko, że zesłabiło mnie po tym i resztę dnia spędziłam w łóżku myśląc o wymiotach. Może jeszcze kiedyś zrobie sobie taki jeden dzień na protalu, ale dłużej nie. Szczerze Was podziwiam. Życzę wytrwałości. Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CakeGirl moja koleżanka też sobie jedynkę złamała, strachu było trochę ale wszystko jest ok, nic nie widać, a było to kilka lat temu :-) co do dupki, to co kto lubi :-) ważne, żeby się sobie podobać :-) Nivencja spróbuj w Kauflandzie aleocochodzi :-(:-(:-( szkoda, że musisz odejść... zaglądaj do nas!!! a ja zaktualizowałam stopkę, wczoraj miałam mały wieczorny grzeszek z muesli w roli głównej i cholernie bałam się dziś ważyć, a tu proszę! :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Bułeczki się pieką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny upiekłam sernik, pierwszy raz:) Jest pyszny!!! Tylko ile można zjeść go dziennie, bo ja bym zjadła całą blaszkę:( Proszę jak wiecie napiszcie ile można go zjeść. Miłego dnia:) ps. Dałam do niego budyń wiśniowy i sok pomarańczowy z połówki pomarańczy:) Super zapach, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tak cieplo a mi sie chce jesc !! ratunku.......... przed nami długi weekend - doprawdy! tyle pokus wokoło.. ja wiem ja wiem.. musze być silna... dlatego walcze na śniadanie jogurt z otrebami +kawka teraz wcielam kotleciki z kurczaka z ogókiem konserwowym... pije herbate malinowa nic sie nie dzieje w pracy! dlatego mnie tak nosi.. mam ochote na snickersa?! co za jazda - doprawdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem taka szczesliwa!!! Wlasnie zaczelam przymierzac ciuchy, w ktorych juz sie przestalam miescic albo ledwo sie miescilam i co?? I teraz sie mieszcze!!!:) Naprawde warto sie poswiecic dla takiego efektu!!! A przeciez schudlam dopiero 4kg. To co bedzie jak schudne jeszcze 8?:) Aaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co? będziesz musiała kupić nowe ciuchy :-D a ja mam mega doła, mega mega mega doła!!!! i to nie z powodu diety, dziś akurat jadłam zgodnie z zaleceniami i mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dół zakopany :-) dziś na wadze 56,3 kg i z obwodów też poleciało. do tego mamy maj, a ja bardzo lubię ten miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrzeja
Witam! Na PROTALU jestem już dwa miesiące. Schudłam 8 kg, a mam jeszcze 4 do zrzucenia. Trzymam się ściśle wytycznych Dukana i nawet w święta nie robiłam odstępstw. Chcę przejść wszystkie fazy. Odchudzałam się cale życie - przeszłam chyba wszystko: dieta Cambridge, akupunktura, hipnoza, Montignac, kopenhaska, warzywna dr.Dąbrowskiej... Zawsze chudlam i zawsze po pól roku tyłam z powrotem. Teraz postanowiłam , że to moja ostatnia dieta ( mam 57 lat) !!! Mam jeden duży problem ze spowolnieniem tempa przemiany materii. Nie pomagają otreby, colon C, herbatki na spalanie, ani stosowanie oleju paraf.(chyba musiałabym wypić buteleczkę). Tylko porządna porcja tabletek przeczyszczających , które rozleniwiają jelita i obciążają żołądek i wątrobę. No i drugie pytanie - nigdzie nie znalazłam serka homo lub wiejskiego o zawartości tłuszczu poniżej 2,5%. Gdzie kupujecie? Pozdrawiam i życzę wytwałości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrzeja a piłaś senes?? ja też na Dukanie rzadko odwiedzam toaletę, ale się tym nie przejmuję tak bardzo. Jeśli to dla Ciebie wielki problem, to może rób więcej dni z warzywami?? a co do serków to ja też nie napotkałam ich z tak niską zawartością tłuszczu. Ja mam serki homo 3,5 i 3%, wiejski 3 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś też pisał ( nie wiem, czy na tym topiku??) o siemieniu lnianym, podobno dobrze robi na problem z wc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrzeja! mam 28 lat i mam ten sam problem, ale nie zażywam przeczyszczających.. colon C działał na początku, także każdą imprezę miałam przesraną bo nie wiem jak sie to działo, ale zawsze wypadało na dzień mojego wyjścia z domu :/ teraz już nawet on nie pomaga... Czy kontaktowalas sie z proktologiem, który załatwia takie sprawy ? Ja w święta nie wytrzymałam i robiłam lewatywe, wiem, że to również rozleniwia jelita, więc nie stosuje tego non stop, tylko w extremalnym przypadku... Nie wiem czy słyszałaś o złogach jelitowych czy kamieniach kałowych.. być może one zalegają nam (ważą nawet 15kg) można się wybrać na zabieg że je przeczyszczą i wykurzą ten syf co tam zalega przez ileś tam lat.... zabieg trzeba powtórzyć ale i tak warto... w kązdym razie problem jest i teraz coraz więcej zabiegów się wykonuje, jeszcze można zrobic sobie detox, ale u nas niestety na razie nie ma go w aptekach czy nawet, żeby wyjechać na tydzien (jak wczasy odchudzajace) i go przeprowadzic pod okiem specjalistó... w uk i irl bardzo popularny, moze i do nas dotrze... wczoraj przeczytałam na onecie, artykuł, że polki nie potrafia sie odchudzac... dodam, że angielki czy irlandki maja w dupie jak wygladaja bo czy ma rozmiar 46 czy 58 zawsze znajda na siebie ciuchy.... gorsety itd... a my nie chcemy miescic sie w TAK duze rozmiary wiec walczymy.... heh pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, byłam ostatnio w Irlandii i nie widziałam żadnej grubej Irlandki.Zdziwiło mnie to, bo sterotypowa Irlandka jest dość pulchna, a tu takie zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×