Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

Gość damla...
Olensja... mieszkam na rodosie od jakis 9 miesiecy a wczesniej 3 lata na krecie ;-) uwielbiam ten klimat.. brakuje troszke rodzinki ale zawsze jade do polski na swieta Bozonarodzeniowe, a rodzice przyjezdzaja na wakacje.. i tak tez 3 czerwca juz ich tu bede miala ;-) zapraszam serdecznie, jest tu pieknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damla to ja już się pakuję skoro tak ciepło zapraszasz :D :D a że ciepłolubna jaszczurka jestem tym chętniej pojadę :D zaraz usnę, pogoda do bani, jeszcze 1,5 h w pracy, a mi się już marzy ciepłe łóżeczko :) nawet 4 kawa nic nie daje wrrr miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) a ja właśnie popijam mocną kawke bo dzisiaj jakas taka zmięta jestem.. damla... ale Ci zazdroszcze!!!!! Boziuniu a mi się tak marzy Grecja.. może kiedyś będzie mnie stać na jakiś wakacyjny wypad ehh.. :) Olensja, nie martw się, czytałam w tej książce Dukana że często tak jest że po dniach PW nie chudniemy a wręcz tyjemy, ale to tylko na wadze, bo tak na prawdę to przez warzywa spowrotem gromadzi nam się woda w organizmie, jak przejdziesz na same P to pozbędziesz się wody i wtedy dopiero będzie Twoja rzeczywista waga :) także głowa do góry! a ja od jutra już na proteiny przechodze i aż się boje zważyć po tych 3 dnniach PW bo tez czuję jakbym przytyła :o nie wiem może to przez tą wodę mi się tak wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) , Czy ktoś mi może doardzić - uotowałam zupę grzybową, co można do niej dodać ?żeby byłą gęsta - będzie ją jadło 2 facetów no i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
hej ja sie dzisiaj swietnie czuje! ale cos mi si ezdaje ze nie chudne:( co prawda nie mam wagi ale....dzis 4 dzien ale mysle ze pociagne do konca tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wielka prośba - podajcie przepis na placka z otrębów bo nie mogę znaleźć, PROSZE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duc25 PLACUSZKI OTRĘBOWE - 1 całe jajko - 2 łyżki otrąb owsianych - 1 łyżka otrąb pszennych - 1 łyżka 0% serka homogenizowanego lub jogurtu Zmieszać i smażyć na teflonowej patelni w formie placuszków. damla - ale Ci zazdroszczę!! Byłam na Rodos w ostatnie wakacje i baaaaardzo mi sie podobało! Zatrzymałam sie w Faliraki, ale jednego dnia objechałam z wycieczką całą wyspę. W przyszlosci zamierzam pojechać na którąś z innych wysp, żeby miec porównanie. Dziewczyny to jak to jest, że wy wolicie dni białkowe od tych z warzywami?? Bo ja się męczę podczas tych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki U mnie waga stoi jak zaklęta. 10 kg. mniej i ani grama więcej ale po ubraniach czuję,że chudnę niestety nie widać tego na wadze ale nie ważne. Uparłam się,trzymam się dzielnie. Niestety zauważyłam u siebie nie fajny efekt diety. Dostałam jakiejś wysypki na policzkach.Mój syn miał kiedyś to samo.Poszłam z nim do pediatry a lekarz stwierdził,żebym odstawiła mu białko. Ja na pewno tego nie zrobię ! Przypisał mi dla młodego maść,będę pożyczać od niego bo z białek nie zrezygnuje hahahha japonkii gratuluje 7 z przodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brawo!! nivencja dziewczyny dobrze piszą! Kopnij go w doope! Nachle Ve.Matylda_b2 ,damla... witajcie :-) damla... sprawdź pocztę.Wysłałam to co miałam :-).Jesli wysłałam coś 2 razy to przepraszam ale nie mam teraz czau wszystkiego sprawdzać żorżeta ja też nie lubię fazy z warzywami.teraz robie 3 dni warzyw i 5 dni samych białek HOlaolaaaaaaa witaj. Nie masz dużej nadwagi.Wystarczy jeśli zrobisz 5 dni uderzeniówki luffle to dobrze,ze głowa boli. To znaczy ,że Twój organizm oczyszcza się z toksyn a dietę przeprowadzasz prawidłowo :-) Jesli chcesz schudnąć 15 kg. to wystarczy 5 dni uderzeniówki Dziewczyny nie wchodźcie na wagę kiedy macie faze z warzywami! Pisałam już o tym.Wejdźcie dopiero jak będziecie miały czyste proteiny i to najlepiej na 2 dzień!W fazie z warzywami waga często pokazuje więcej ,nie przejmujcie się tym.Warzywa zatrzymują wodę w organizmie,która zniknie w fazie białek.Na białkach dowiecie się ile schudłyście w fazie z warzywami Ps.japonkii masz pozdrowienia od mojej mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nivencja osobiście wole dni białkowe bo przy jedzeniu nie ma dużo roboty, jak masz białka+warzywa to te przepisy są jakby bardziej skomplikowane i trzeba się więcej narobić, umyć warzywa, oskrobać pokroić ugotować itp itd, a z mięskiem czy tam twarożkami prosta sprawa :) no ja jutro się z czystej ciekawości i tak zważe, jestem na 99% pewna że przytyłam i jeśli tak faktycznie jest to następnym razem już nie będę się ważyć po warzywach coby sobie motywacji nie osłabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wywaliło mi notatke :( CakeGirl co to za wysypka Biedaku Ty jeden! nie daj się, waga zacznie spadac, oszukuj organizm :D a zacznie spalac tluszcze tluszczyki! ja dzis ost dzien warzyw i przechodze na bialko.. jesli ktoras z Was wybiera sie na wakacje za granice.. samolotem/autokarem/dojazd wlasny to zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żorżeta - to prawda, że z warzywami jest więcej roboty, ale mnie dobija ta monotonia białkowa:/ japonkii - ja się wybieram w tym roku do Egpitu:) Jeszcze nie wybrałam biura ani nie przeglądałam ofert. Mysle o last minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za stronkę i przepis jutro zrobię sobie na śniadanie placka z homo, dziś zrobiłam z tuńczykiem :-) przy okazji się pokaleczyłam, ale co tam :-D japonkii, a gdzie dokładnie zapraszasz??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
dzieki dzieczyny za mile przyjecie:) mysle ze zrobie tak jak mi radzicie jutro ostatni dzien uderzeniowki bo mam juz troche dosc bialek w z wiazku z tym zastanawiam sie czy moge troche przechylic szale na rzecz warzyw...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffle - ja tez nie lubie fazy bialkowej, w zwiazku z czym stosuje rytm 2/5. Chudnie sie wolnej, ale wazne by dostosowac rytm do wlasnych preferencji, bo wtedy latwiej jest sie trzymac diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
Nivencja- ok pomysle jakby tu pokombinowac zeby przetrwac, patrze na Twoja stopke i mamy podobny strat i podobny cel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luffle - widzialam:) Od jutra zaczynam 5 dni bialek z warzywami, wiec pewnie moja waga nie za bardzo spadnie;/ No ale trzeba wziac pod uwage, ze miara figury nie jest tylko i wylacznie waga! Skoro niedawno kupione spodnie wisza na mnie i spadaja pomimo paska, to pomimo tej samej chyba musze chyba cos chudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damla...
och w koncu w domku... tak sie wynudzilam w pracy ze szkoda gadac... teraz nic innego mi sie nie chce jak wskoczyc do wyrka ;-) pierwszy dzien dietki mam za soba:-) nie bylo tak zle :-) zobaczymy jak bedzie jutro.. brakuje mi troszke owocow bo uwielbiam ale musze wytrzymac!! CakeGirl dziekuje slicznie za mailla.. jutro poczytam.. nic podwojnie nie dostalam wiec sie nie martw :-) zycze szybkiego powrotu do zdrowka.. Nie daj sie zadnej wysypce :-) zorzeta... jest juz dosyc sporo tanich ofert na wyjazd do grecji.. moja siostra przyjedzie do grecji gdzies tam kolo aten, z mezem i 4 letnim dzieckiem na 10 dni bodajrze i placa 1200 zl. za 3 osoby bez wyzywienia.. fakt ze jest to jakas wioska i beda mieszkac w wynajetym pokoju w willi ale maja tylko 200 m do morza a 12 km do najblizszego bankomatu wiec za duzo kasy tez nie wydadza ;-) wiec glowa do gory, przycisnij troszke pasa.. Grecja czeka :-) Nivencja... w faliraki sa najpiekniejsze plaze.. ja niestety mieszkam w samym centrum rodosu i w lato na plazy nie mam gdzie swojego tylka usadowic tyle ludzi.. najpiekniejsza i chyba niestety najdrozsza wyspa jest santorini.. polecam ;-) no dukanki pora do lozeczka.. dziekuje ze moge tu z Wami byc :-) JESTESCIE KOCHANE :-) buziaki dla Was i kolorowych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damla...
oh jaszczureczko (mumi) zapomnialam o Tobie :-( przepraszam ;-) to kiedy mam sie Ciebie spodziewac?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CakeGirl Ty chyba piszesz o skazie białkowej, dzieci często na nią cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry... ja juz jestem po porannej kawce a teraz lece do apteki sprawdzic swoje kilogramy bo moje dane ;-) sa troszke stare.. mam nadzieje ze sie nie zalamie :-/ milego dnia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w dwoch aptekach bylam i w kazdej zepsuta waga :-/ no mam nadzieje ze zle dzialaja bo w jednej pokazalo 70!!!! a w drugiej 68!!! kiepsko... no niestety nam troszke przybylo po zimie... przyjmijmy srednia czyli mam 69 :-( i duzoooo do stracenia!! mam nadzieje ze dam rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam poprawki ;-) i przy okazji wcinam jogurt z otrebami.. zapomnialam ze jestem przed okresem bo jutro lub pojutrze powinnam dostac wiec moze dlatego mam troszke wieksza wage... zobaczymy za kilka dni.. po jakim czasie powinnam sie znowu zwazyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Damla - ja patrząc na wagę też nie jestem zadowolona, stoi w miejscu od trzech dni:( Dzisiaj pierwszy dzień drugiej fazy, 4,4 kg za mną:) Zrobiłam sobie na śniadanie pastę z łososia, białego sera i ogórka i myślałam, że będzie pyszna....dobra może i jest, ale ja jeszcze coś bym do tego zjadła.... Jak sobie radzicie z pokusami?? Macie jakieś sposoby na zaparcia?? Pewnie przez to moja waga stoi w miejscu:( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero mam drugi dzien wiec problemow fizjologicznych nie mam... zjadlam na sniadanko jogurt naturalny z otrebami. usmazylam sobie 3 placuszki bedzie na drugie sniadanie i kolacje, a teraz robie piers z kurczaka z cebulka na obiad. musze wszystko przygotowywac rano bo w pracy nie mam warunkow.. dokoncze i zmykam na plaze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×