Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuszyńskka

slim lipo smart lip czy liposukcja

Polecane posty

Gość pomóżcie!!!!
jaki zabieg będzie najlepszy na grube łydki i kostki?? Czy któraś z Was miała przeprowadzany tego typu zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarmoladaaa
Hehe, ja mam to samo, bede robić łydki na 15 grudnia termin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
O rany ale jaja, wchodze na watek slimlipo i kogo widze ? STALE BYWALCZYNIE Z WATKU BODY JETT - nawet nie zmieniły nicku :) Ciagla reklama Sulecina ! Rozumiem, ze ktos moze byc zadowolony z zabiegu Body Jett ale k*** to juz szczyt bezczelnosci, zeby wejsc na forum SLIMLIPO i reklamowac osobe, ktora w ogole metody SLIMLIPO NIE STOSUJE !!! Do: Anna Jagielska 1- Witaj dziewczyno ponownie haha Doczekalas sie moich zdjec, ktore pokazaly ci ze mialam zrobiona liposukcje ? Specjalnie dodalam ich wiecej dla ciebie, zebys mogla zobaczyc te naciecia !! Wyszlas na taka kretynke, ze na watku body jett juz nawet sie swoim nickiem nie podpisujesz ! Do tego, wklejasz te same wpisy . o tym ze idziesz teraz kupic ubranie mniejsze, to już pisalas 2 miesiace temu haha dlugo robisz te zakupy... ZENADA jestes serio zalosna...!! Do mmoj tylek Piszac o dziewczynie, ktora miala spieprzana liposukcje w Warszawie u znanego chirurga plastyka - ( zapewne to o mnie chodzilo ) nie uzywaj mnie jako przykladu, aby odeslac kobiety do P. Kasi. Ile jest osob na watku Body Jett bylo z jej zabiegow niezadowolonych ??!! MASE I nastepna z Sulecina: Helenkopyt: Tez udzielala się na watku body jett i zachwalala także P. Kasie Turczynska zal czytac, normalnie de ja vu ... A teraz moze sie przestawie, jestem tu nowa. Zrobilam 6 miesiecyBody Jet u znanego dr z listy PTCP. Niestety zabieg sie nie udal, pare dni temu zrobilam poprawke metoda Slimlipo. Zastanawiam się przy okazji, po co przychodza tu niby „zadowolone laski po liposukcji . Gdy ktos jest zadowolony i już dawno miał przeprowadzony zabieg nie siedzi na forach i nie wypisuje tych samych bzdur na forach KAFETERII poświeconych metoda liposukcji. Nie chce sie powtarzac ( po cala moja przygoda z liposukcja która trwa od ponad 8 miesiacy uwzględniając czas na poszukiwanie kliniki, lekarza i metody, jak i niestety czas na szukanie osoby potem która mi miałaby poprawic nierównośc- co wszystko opisałam dokladnie na watku Body jett ) Na poprawke polecno mi metode Slimlipo. dzis uwazam, ze laser jest lepszy jeżeli chodzi o rekonwalescencje. Nie ma zadnych zgrubień, nierówności, szybciej przestalo mnie bolec.. Aczkolwiek bardzo dziekuje za wpis Pani, ktora bardzo fachowo powiedziala w swojej dlugiej wypowiedz tutaj na forum o tym, ze jakie beda skutki uboczne stosowania laserów nikt nie wie...i tym sie tylko zmartwiłam. Metoda Body Jett jest do dupy bo ten nadmiar wstrzykiwanej wody pod skore niczego chirurgowi nie ulatwia. Ale jeśli mogę cos dodac Na pewno bym nie wybrala lasera smartlipo - ( który tak namolnie reklamuje sulecin ) Po pierwsze jest to pierwszy laser na rynku, a wiadomo wszystko co pierwsze potem zostaje udoskonalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szobero kiedys
na tamtym wątku wkleiłas swoje zdjecia po, czy mogłabyś wkleić tu zdjecia po poprawce? Bylam entuzjastycznie nastawiona do Body jeta ale ... sie spieprzyło. Tzn. jest lepiej, ale wciaz nie tak jakbym chciała. Ewentualnie jakos prywatnie na maila, czy coś? Moge ci wyslac swoje po Body jecie, ze nie sciemniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
weberanonim@onet.pl Zrobie zdjecia po, tylko, ze na efekty trzeba podobno czekac od 3 do 6 miesiecy..a ja jestem niecale 2 tygodnie po poprawce, ale nogi wygladaja o wiele lepiej po pierwszej liposukcji z opuchlizna nawet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarmolaadaaaa
Dziewczyny trzymajcie kciuki... jeszcze dwa dni do zabiegu, zaczynam mieć pietra. Kto robił BT??? aaa chyba wpadam w panikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdakolanka
Witam wszystkie Pani, przeczytałam wszystko na temat korekcji kolan. Wysłąłam wiele zdjec do doktorków i były momenty, ze smiech mnie ogarniał. Ty, Szobero, jestes ewidentną reklamą gabinetu. Krytykujesz wszystkich doktorków, którzy są twoja konkurencją. Bejrzałąm zdjecia Twoje, a czemu nie zamiesciłąs zdjec sprzed zabiegu. Zadzwoniła z ciekawosci tam gdzie podobno ci zepsuli nogi i usłyszłam od Pani odbierajacej telefo, żeby cie poprosiaą o zdjecia nóg przed zabiegiem, bo podobno były masakryczne. Powiedziano mi, że jezeli nogi sa grube i mają nierównosci przed zabiegiem, to nie ma co oczekiwac cudów. Powiedziano mi, że zabiegi odsysania są zabiegami co do których nie można miec nierealnych oczekiwan, nie jest to pozbycie sie tłuszczu w całości, przy zabiegu podpisujesz zgodę, ze o tym wiesz, robia ci zdjecia, na których widac nierównosci przed zabiegiem i pokazują, ze takie nierównosci beda po zabiegu, ale bedzie miała szczuplejsze nogi. Doktorki wszyscy pisza w mailach to samo. Czyli taka jest prawda. Jak masz nierealne oczekiwania to trzeba sie zastanowic czy to robic. Mój problem to kolana , dowiedziałam sie wszystkiego na temat odsysania, wiem jakich efektów mogę oczekiwac i jadę, wiem co mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szobera
madziu kochana przed zabiegiem nosilam rozmiar 34. Zabieg liposukcji mial byc zabiegiem kosmetycznym, ktory mial wyszczupilic bryczesy i wew strone ud delikatnie. O jakich grubych nogach mówisz ??? J ezeli rozmawialas z pania z recepcji, to gratuluje poziomy wiedzy jest zapewne taki jak u pani odbierajacej telefony zwanej recepcjonistka :)) - czyli ZEROWY. BO JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE PANI RECEPCJONISTKA PRACUJE TAM PO TO ABY ZAPISAC CIE NA ZABIEG :) I ODEBRAC TWOJ TELEFON :))) WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT ZABIEGU UDZIELA DOKTOR badz PIELEGNIARKA, ktora nie obiera tam telefonow :)) Zapewnie pani odbierajaca telefony wiedziala jak wygladam i jak bardzo " gruba jestem" hahah I tak na marginesie co do nierealnych oczekwian: Gdybym moje oczekiwania byly takie nierealne, to doktor by nie przyznal mi racji i nie zaoferowal poprawki... tyle w tym temacie.. Tak wiec madziu widzisz... twoj poziom intelektualny to dno, nie mamy o czym rozmawiac, przyrko mi :) Pozdrawiam cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggmartek*)
Przepraszam, ale to co ta Szobera wypisuje to przecież kryptoreklama. Dziecko by sie domyśliło. Kto by siedział przez kilka miechów na necie i wypisywał baajki tylko reklamówka. Codziennie, po kilka wpisów. MUsza ci dobrze za to płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się już w tym wszystkim gubię. I nie wiedziałabym, którą z tych metod mam wybrać, ale jedno jest pewne nie wybrałabym liposukcji. Za bardzo inwazyjna, można jeszcze wybrać vibrolipo. Też powiem wam całkiem interesująca metoda. Kurcze i sama nie wiem, co lepsze tutaj http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=71&dzial2=113&n_art=494 jest porównane vibrolipo z liposukcją. Jakoś rozjaśnia, ale co z innymi zabiegami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Biopsja piersi z implantami pod specjalnym nadzorem ! o tym możesz poczytać na www.feelbeauty.eu ......Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
No jeszcze body tite jest :) Największy plus, że skóra po zabiegu jest jędrna, i opuchlizna niewielka. Jestem już kilka miesięcy po i rozważam powtórkę, tym razem ramiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekafska44444
Ale o co chodzi z tym bodytite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicmag
Odsysanie za pomocą fal radiowych, to nowość jest. Najbezpieczniejsze ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie!!! do Marmoladaaa:))
I jak wyniki zabiegu???? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarmolaadaaaa
Jest bardzo ok dziewczyny! Praktycznie zero zasinień, nie mam nierówności, skóra jędrna. Jeszcze opaski noszę, ale łydki cudne. Specjalnie nie boli, nie mam porównania z innymi metodami, ale ta jest chyba mało traumatyczna. Także strachy na lachy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygantkantka
A gdzie byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarmolaadaaaa
W Krakowie w Artclinique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygantkaantka
u kogo? Sorry, że tak przesłuchuję, ale rozważam właśnie zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarmolaadaaaa
u Mocnego. a co będziesz robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygantkaantka
Brzuch, ale jeszcze nie wiem czy bt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarmolaadaaaa
Aaa, brzuch tam to około 7 tysi kosztuje, pytałam, bo się przymierzam za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pppppppppppppr
Czemu tak duzo za brzuch? Ja płaciłam za brzuch i boczki 5000zł. Coś nie tak z tą ceną u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZIAKBRZUCHOLEK
Mj problem to brzuch 100cm w pasie, no może pare więcej. Proszę o podanie jaki z tych qwszystkich zabiegów będzie najbardziej skuteczny. Czy moge stracic około 10 centymetrów. Czy jest taka szansa? Proszę o pomoc bo wstydzę sie isc na konsultacje, boje się że lekarz mnie wysmieje. Dla mnie skóra nie musi byc jędrna, tylko żebym miała w brzuchu mniej, bo nie mogę kupic normalnych ubrań. Proszę, niech ktoś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etna1972
A ja zmniejszylam pupę body jet. Niczym innym takiego efektu lekarz by nie osiągnąć. To opinia chirurga. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmoladaaaa
PPPPPPPPPPR a robiłaś body tite? ? Gdzie jest tak tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmoladaaaa
Intrygantka sprawdź sobie wszystkie możliwości i wybierz dla siebie najlepszą. Ja stawiałam na jak najmniejszy ból, bezpieczeństwo i wygląd skóry po zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intrygaantka
Maarmolada zaintrygowałaś mnie tym BT :) Poczytałam trochę i zaczynam dojrzewać do tego. Widziałam tez foty przed i po w necie i wygląda to chyba lepiej niż po normalnej lipo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam drogie panie
widze ze sporo osob mialo tutaj body tite, mam nadzieje, ze nie jestescie osobami pracujacymi w klinice :( przymierzam sie do tego zabiegu poniewaz moja skora na brzuchu jest fatalna :( Schudlem 40 kg i mam zwisajaca skore ;/ niestety cwiczenia, kremy itp. nie pomagaja. Mam jeszcze inny problem, ktory niestety bardziej mnie nurtuje niz brzuch - zwisajaca skora na piersiach ;/ Czy wiecie moze czy mozna zlikwidowac lipomastie Body Titem , czy piersi jednak sa obszarem w ktorym ta metoda nie ma zastosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Blue Blues team
to ściema ... daj se człeku spokój idź na normalną liposukcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×