Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

doświadczenia z suniami po takim zabiegu nie mam więc nie mam porównania, za to kociaki zachowywały się różnie, ale w miarę znośnie:) to ja przeżywałam strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , wiem że Zuuzik pamiętała ,tyle że obyło się to na sucho :D więc teraz trunków ile wlezie , doczytałam nawet że Kosmi postawiła adwokata ,no kurcze jak tego wszystkiego skosztuję to już czuję że padnę jak betka :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina jutro wolne - można się urżnąć;):P raz nie zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała do Wrocka ale w lipcu nie ruszę się nigdzie bo mam cały miesiąc małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja może bym się do Was do stosowała :) Może jeszcze Banderasek by dołączyła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie Zuuziczku , jutro moge pospać nawet do 9 a nie jak ostatnio o 6 już na nogach :D Tyle że już bez budzika się budzę przed 6 więc ciekawe jak to będzie jutro ? Kurcze co ja mam z tymi klawiaturami na każdym kompie jest inna i dziś muszę się uczyć na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino wnusia ważniejsza:) ale za niespełna rok znów czeka mnie k-w więc.... wszystko przed nami:) Pszczółko nic nie stoi na przeszkodzie, dogramy terminy:) muszę tylko dorwać kalendarz i zaraz powiem kiedy będę dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Roberta jest. wiecie co ja tak mysle znam mało miejsc we W hi:)chyba ,ze na bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugadajcie się wreszcie raz a dobrze bo byłoby ekstra takie spotkanie we Wrocku . Na pewno i Banderasek by się zjawiła i Roberta . Ale nie na tym rzecz polega by pogadać a potem się wycofać , tylko sobie postanowić że choć nie wiem co to i tak tam pojadę i tego się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest na kolejne warsztaty, ale mam tam siorkę więc ewentualnie mogę zostać dłużej i dłużej z Wami pobyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko Kochana a Ty byś nie dojechała ?? Kosmi ja też zbytnio nie znam dobrze :P :) W -wia ale mieliśmy jechać z dziećmi zrobić im taka małą wycieczkę to mnie by gdzieś tam zostawili a póżniej odebrali :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie spać;) Kosmi przeczytałaś przepis na szpinak inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiegoś pecha , komputer sam mi się wyłączył :( Pszczółko mam wnusię i nie mogę się już doczekać na ten lipiec bo ona codziennie do mnie dzwoni i pyta ile nocek jeszcze musi czekać zanim będzie u babci :D Nie pozwolę jej nawet zabierać na weekendy ,niech dziecko poczuje że ma prawdziwe wakacje na wsi u babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Tokino, wnusia będzie pamiętała te wakacje u babci całe życie, wiem, bo sama wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciekawe czy tylko u mnie tak dziwnie wyświetla się tekst , nakladając się na siebie ,czy u Was też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tekst mi się nie nakłada, za to nie działa opcja cofnij i odświerz na pasku gónym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne , przed chwilą czytałam i było z blędem a teraz jest dobrze :O kurcze chyba nie mam juz jakichś omamów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włożyłaś Zuuziczku buty do garnka :P :D no fajnie muszę tem wejść i poszukać ale to trochę potrwa bo tu nic nie mam w zakładkach i wszystkiego muszę szukać na stronie www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik lęce tez obejrzeć te buciki i po drodzę się opluskam i kunę tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina Ty widziałaś te butki na żywo via skype;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×