Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wynik będzie jednak w poniedziałek. Wesołku❤️ dobra duszyczko dziękuje👄 Tokinko❤️ o byś miała rację :) ja też na to liczę👄 Dziękuję pięknie za pocztę i zdjęcia 👄 Terterku❤️ piękne te fotki jak zawsze wyglądasz kwitnąco👄 Roberto❤️ masz ładną bratanicę 👄 Personalna❤️ życzę zdrówka i wytrwałości 👄 Bonitko 👄❤️ Banderasku👄❤️ Małgosiu👄❤️ Zuuzik👄❤️ Bechemootek👄❤️ Marijka👄❤️ Kosmi👄❤️ Beti👄❤️ Rowerzystka👄❤️ Malutka👄❤️ Łasiczka👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pszczolko kochana badz dobrej mysli. Wynik musi byc dobry i bedzie. Umeczona jestem dzisiaj strasznie. Wczoraj zarwalam pol nocy, bo sleczalam nad komputerem i prowadzilam dalej dochodzenie w sprawie katastrofy:( Gluptas jestem i tyle. Bechemootek mam nadzieje ze juz po wizycie u wet i Mona zniosla dobrze zabiegi. Trzymajcie sie dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki U mnie zimno i pada od rana:PLubię chłodek,ale nie do przesady Pracowity dziś miałam dzionek(ale w pracorze nie byłam):))) Byłam na zakupach,później sprzątałam:Oprałam:Oi na końcu .........prasowałam...nie cierpię prasować i jak tylko widzę tą górę wielką:Pod razu jestem wściekniętado zenitu:P No,ale już mam to wszystko za sobą:DTeraz piję herbatkę na odszczuplanie;))))i szykuję się do szorowania głowizny...i siebie;)))) Jutro oczywiście rano maszeruję do pracory:P:P:P pszczółko👄cieszę się,że się odezwałaś❤️Będzie dobrze!Głowa do góry!:))) bechemootku👄mam nadzieję,że Mona ma się dobrze🌼 zuuzik👄Twój Dziadzio❤️musi być super!👄 tokino👄super,że udało się jednak oddać komp do naprawy:D bondi👄haaalo!!!! Personalna❤️❤️❤️ Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo nareszcie piątek:):):) dziewczynki dwie stronki temu przekroczyłyśmy magiczną liczbę 2000:P na poprzednim wątku popełniłyśmy 1635 stron, tutaj 37 i jest... jubel:):):):) Bechemotku pewnie już jesteście w chałupce, Mona dochodzi do siebie i Ty też;) Wesołku mniam kluski z kiełbasą i serem jak raz dla mnie:) a co do rewanżu na słodko;) hehe zapaszam na podwieczorek;):P Bonita trafiłaś na jakiś ciekawy trop? daj znać, bo mnie też to trapi:o Pszczółko trzymam kciukaski za wynik i za jutrzejsze rozstrzygnęcia, będzie oki:) aha u mnie nie pada, ale jest zimno i gdzieś złapałam karat gigant:o mówię jakbym miała kluchę w gardle:o też mi maj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku masz rację mój dzidzio jest :classic_cool: ma prawie 86 wiosen, jest żwawy, samodzielny, a uśmiech nie schodzi mu z buzi:) mam szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziczkutak:)))masz wielkie szczęście:DJa nie mam już ani Dziadziusia❤️ani Babuni❤️.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ja ja jutro jeszcze dopracy musze iść nerwy mam dalej już kupiłam tabletki ziołowe w aptece bo chyba zwarjuje cały dzien w pracy prawie przeryczałam u mnie cały dzien leje jeszcze ta pogoda mnie dobija wogóle ne chce mi się żyć a;le nie smęce miłego wieczoru ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku to już mój jedyny dziadek, tym bardziej cenny;) żartuję, ale tak powiażnie zawsze był tym, którego kochałam najbardziej od małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti oj skąd ten nerw? chyba brakuje Ci bliskiej duszy (mama wyjechała nie masz z kim pogadać tak od serca:) ) a może na brak słonka jednorazowo pomoże senas w solarium? tak na dłuższą metę nie polecam tej formy dosłoneczniania, ale raz nie zaszkodzi i koniecznie do ludzi wyjdź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku z solarium nie kożystam ale dzieki za radę a mamy mi brakuje okropnie chociaz dzwoni codziennie i cały czas piszemy smsy ale to nie to co jest w domu a z córką o wszystkim nie pogadam Bechemotku nasmarowałam do Ciebie na nk ale nie musisz tego czytac są tam same głupoty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziczku👄ja Dziadków od strony Taty❤️prawie nie pamiętam:ODziadzia❤️ od strony Mamy❤️tak,ale ta najukochańsza❤️❤️❤️Babunia❤️była ze mna najdłużej:)))...odeszła 15 lat temu:((((😭 Betuś👄nie smutkuj proszę!!Uwierz w Siebie i w to,że życie jest piękne🌼i naprawdę warto o nie walczyć,żeby było jak najdłużej!!!Głowa do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a jelinie orzystasz z solarium to może spróbuj???;))))Ciałko jest wtedy(mi się tak wydaje:P..)ładniejsze i szczuplejsze;)))) Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku nie mam do kogo miec ładnego ciałka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie uciekasjcie wiem że nie chcecie mnie słuchać ja już ide już wam nie będe marudzic piszcie sbie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betuś👄a znasz powiedzenia:,,takiego kwiatu to pół światu...,,;)))) Może czas zacząć się rozglądać???...Pewnie gdzieś ,,tam,,czeka Twoja druga połówka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nu!Nu!nikt nie ucieka! Moja woda w wannie już jest zimna hi,hi,hi:)))Wrócę niebawem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ja zle lokuje swoje uczucia podobają mi przeważnie waceci żonaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ja z tym solarium wyskoczyłam nie mając na myśli ładnego ciałka;) ale by się "dosłonecznić" czyli złapać kilka promieni, no wiem, że sztucznych, ale na poprawę samopoczucia może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku zobacze narazie nie sklorzystam chyba bym nie weszła do tej trumniy bop tak to nazywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku rób myju myju i wracaj do nas:) Beti kiedyś trafi się wolny gościu, bądź dobrej myśli, ale pamiętaj - nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a co Cię tak zdenerwowało? a możed kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie nic na siłę a mój nastrój z tego że mój masażysta powiedział że w poniedziałek chyba ostatni masaż więcej nie pisze na ten temat bo nie chce mi się nawet o tym myśleć wiem że to troszke głupie z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku odpowiedziałam wiem ze t głupie z mojej strony a;le co mam zrobic jest to silnieszej odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajeszcze zeby on był inny w stosunku do mnie to by to inaczej było on jest poprostu za dobry do mnie na tych masazach i zabardzo troszczzy sie o mnie cały czas się pyta jak się czuje dzwoni do mnie i miło odnosi się do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti moim zdaniem zauroczyłaś się facetem, a jego zawodową troskliwość o klienta troszkę inaczej odczytałaś. Pewnie, że facet jest miły itd, ale bycie uprzejmym, miłym leży w jego interesie, do gbura nikt nie przyjdzie i on nie zarobi:P nie denerwuj się tak, jesteś rozsądną dziewczyną i tak naprawdę wiesz, że nic by z tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, żeby to nie zabrzmiało, że zarzucam facetowi, że jest miły bo musi, to nie tak. pewnie z natury jest sympatyczny, ale dbając o swój interes musi troszkę "czarować" klientki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×