Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

🌼👄❤️ Kochana Poetko🌼👄❤️ W Dniu Twoich Urodzin skladam Ci moc serdecznych zyczen. Zycze przede wszystkim zdrowka bo to najwazniejsze. 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️ Przykro mi bardzo ze akurat w dniu urodzin komisja odrzucila Twoj wniosek:( Ale moze jest w tym pewna prawidlowosc, a dzisiaj jeszcze o tym nie wiesz. I wszystko z czasem odwroci sie na dobre i pouklada po Twojej mysli. Nie martw sie tym specjalnie. Przynajmniej nie mozesz sobie nic zarzucic-probowalas. Szamponikiem oczywiscie sie czestuje i pije Ydo dna. Twoje zdrowko Poetko Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dopiero sie melduje. Caly dzien bylam bardzo zaganiana. Pracowalam w ogrodku, robilam 4 razy pranie, zakupy, sprzatalam. I tak w kolko Macieju. Wstaje codziennie pozno to fakt, ale jak juz jestem na nogach, malo mam chwil na odpoczynek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przestaje labiedzic:( Pewnie u Was nie jest inaczej:( Roberta ja mysle podobnie jak Wesolek ze kwiat w ladnej doniczce to najlepszy prezent. Albo cos malego do witrynki jak sie nie podoba to nie musowo wystawiac a miejsca nie zajmuje. Stanowczo odradzam kupno obrazkow czy cos na sciane. Co bedzie jak nie trafisz z gustem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bonitko ,widzę że się dziś napracowałaś solidnie :) Ja też od rana mam zajęć multum a potem praca, a dziś wróciłam dopiero po 20:( i jestem skonana.Jutro znów muszę wstać przed 6 i już na samą myśl o tym dostaję gęsiej skórki :( Kurcze dobrze że to jutro piątek:D Roberto, też myślę podobnie , jakiś wazonik , no albo coś droższego to jakaś lampa, a najważniejsze to zabrać ze sobą dobry trunek i dobry humor, reszta jest nie ważna :D lecę już na podusię bo.... jak wyżej :( Trzymajcie się cieplutko 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane solenizantki : Chociaż już śpicie to przynajmniej zostawię tu dla Was życzenia:Bondi❤️ (bardzo przepraszam za spóżnione życzenia,ale wczoraj nie zaglądałam na forum....wogóle nie miałam czasu,żeby załąćzyć komputer) i Poetko❤️ Składam Wam obydwu najserdeczniejsze ,płynące z głębi serca życznia: Życzę Wam wiary, że wszystko ma sens. Życzę Wami nadziei, która obudzi Wasze serca i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Wam miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Wam, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego. Oraz ZDROWIA ZDROWIA ZDROWIA !!! 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 88888____ 888888____888888 88888___888(_)888__888(_)888 __888___888(_)888__888(_)888 __888___888(_)888__888(_)888 __888___888(_)888__888(_)888 __888___888(_)888__888(_)888 8888888__ 888888____888888 _ _888______ 888888__888888888 _888_____888(_)888_888888888 _888_____888(_)888____888 _888_____888888888____888 _888_____888(_)888____888 _8888888_888(_)888____888 _8888888_888(_)888____888 ___000000 ___00000000 __0000000000 __0000000000 ___00000000 ____000000 _______0 _______0 ______0 _____0______ STO LAT!!! ______0_____ STO LAT!!! ______________________000000 ____________0________00000000 _______0___000___0__0000000000 _______0___000__000_0000000000 ______000___I\'___000__00000000 _______I___ 000___I____000000 ______000__000__000_____0 ______000__000__000_____0 ______000__000__000____0 ______000__000__000___0 ______000__000__000__0 ___00000000000000000000 ___00000000000000000000 ___00000000000000000000 ___00000000000000000000 00000000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj ja pierwsza? Zatem zapodaję kawusię i herbatkę zielonąUUUUUUUUUUUUUUU.Do tego bułeczki maślane z masełkiem, miodem gryczanym i dżem jagodowy,proszę wybierać i częstować się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że moje skromne śniadanko Was nie zawiedzie ale ja od wczoraj staram się ograniczać jedzenie,hi,hi więc i was ciut odchudzę:p.Właśnie potraktowałam jabłka tarką i zamierzam z nich zrobić ocet jabłkowy,ponoć zdrowy bardzo i pomaga na odchudzanie.Nie wiem co mi wyjdzie bo jeszcze nigdy nie robiłam takiego octu ale zrobiony własnoręcznie na pewno lepszy niż kupczy, bo wiadomo co oni tam dają do środka przy produkcji.Ciekawe jak długo uda mi się wytrwać w tym moim postanowieniu dietetycznym:):) ale muszę się jakoś przemóc bo miałam konfrontację z wagą.I gdyby nie fakt ze nie mogę się wcisnąć w większość portek mogła bym sobie wmawiać że waga się zepsuła:p.No ale jak się pewnie domyślacie moje ubrania namacalnie temu przeczą i nie mogę się dłużej okłamywać:p:),przybyło mi sześć kilo.Jedyna dobra rzecz z tej całej przykrej sytuacji,hi,hi ze cycki mam większe:):):) i mojemu głupiemu chłopu to się nawet podoba,ale nie mnie.Ja tam wolę jak ich nie ma,bo jak mam normalną wagę to ich nie ma:):):).Julka(córeczka mojej A. wtedy pięciolatka) kiedyś mi nawet powiedziała coś śmiesznego na ten temat.Siedzi u mnie na kolanach,gadamy sobie w najlepsze a ona nagle pac mnie łapkami po moim płaskim biuście i pyta,,ciociu a gdzie ty masz piersi?,,Ja oczywiście ciut zakłopotana i ciut rozchichrana tak bezpośrednim zapytaniem mówię :no właśnie nie mam.A ona mi na to,, nie martw się ciociu jeszcze ci urosną,,:):):).No i miała rację,hi,hi urosły:p:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wszystko co dobre szybko się kończy, za szybko:( Kochane dziewczynki bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia i mam nadzieję że wszystkie się spełnią. Poetko, Banderasku przyjmijcie ode mnie spóźnione ale z serca płynące życzenia wszystkiego co w życie najlepsze: miłości, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń👄🌻 Słusznie Wesołku zauważyłaś, że zawsze jeździmy we wrześniu między innymi z tej przyczyny ale ja jestem bardzo zadowolona, druga przyczyna to w pracy M nie ma chętnego na urlop we wrześniu. Pogoda była w kratkę, tylko dwa dni z deszczem, więc cały pobyt można uznać za udany, gdyby nie to że wpakowała się nam rodzina z odwiedzinami(starsi ludzie, więc nie wypadało odmówić), a mieliśmy zupełnie inne plany.Nic to za 11 miesięcy jak Bóg da zrealizujemy nasze plany. Jak znajdę chwilę czasu to wrzucę kilka fotek do garnka. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi👄👄 Witaj jak miło Cie znów widzieć:):).Tak wszystko co miłe szybko się kończy ale jak sama słusznie zauważyłaś za roczek będzie znowu wrzesień i znowu szansa na ten krótki czas laby i szczęścia.Krótki ale jakże wyjątkowy czas,warto na niego czekać te 11 miesięcy:):) A u nas jak sama widzisz pustawo więc tym bardziej się ciesze że już wróciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piątkowo, nareszcie Bondi witaj na cafce:) mam nadzieję, że naładowałaś akumulatrki i energii wystarczy Ci co najmniej na te 11 miesięcy, które zostały do następnego wypadu:) nie miałaś kłopotu z dojazdem na trasie K-w - Z-ne?, bo w czasie jak jechałaś nadawali w radio, że z powodu podmokniętych nasypów kolejowych podróżni na tej trasie musieli poprzesiadać się do autobusów. Wesołku dołączam do Ciebie, boję się stanąć na wadze, ale sama czuję, że ostatanio spuchłam jakoś;) i.... muszę mniej żreć:P tylko muszę sobie chyba kłódkę na buziaka załaożyć;):P Tokina jutro i pojutrze laba - pamiętaj:) Bonita wracasz 27 czy coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Bondi 👄🌻 Poetko👄🌻 Kochane Solenizantki Wszystkiego Naj,Naj i 100 lat buziammmm WAS mocnoooooo👄👄👄👄👄 Pozdrawiam WSZYSTKIe bardzo cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki wieczorową pora Poetko zdrówka zycze i uśmiechu i szczęśćia na każdy nadchodzący dzień. 🌻 🌻 🌻 Przepraszam,ze dopiero dzisiaj ale jestem strasznawo zalatana i nie zanosi sie na wiecej czasu w najblizszej przyszłości. Zuziczku czyli odpoczywasz a moze jakieś grzybki w planie? Bondusiu witamy w domu ,dobrze,ze szczęśliwie wróciliście Pszczółeczko czy już wydobrzałaś całkowicie? Kosmi pewnie szykuje sie do spotkania z kogucikiem,ciekawe na jak długo wraca? Roberto na moim terenie do nowego miszkania idzie sie najczęściej z żywym ładnym kwiatem.Teraz na pewno mozna coś ładnego wybrac w kwiaciarniach. Wesołku ,zuziczku ja tez zaczynam chyba puchnać na zimę niestety i zaczęło sie to robić od naklejania plasterków.Spodziewałam się tego ale nie myślałam,ze nastąpi tak to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jestem dopiero teraz bo po pracy pojechałam na zakupy i trzeba je było rozpakować i mięsko pokroić i przygotować pod jutrzejsze pieczenie. Jutro będę piekła schab według przepisu Bonitki i mam ochotę na ten tymianek w mielonym, a że mam swój własny więc pewnie wypróbuję :) Widzę że nasza Bondi szczęśliwie do domku wróciła i nawet Marijka nam się pokazała na moment z pięknym tortem dla jubilatek👄 Wesołku, fajna ta opowieść o dziecku i biuście :D ale jakoś nie wierzę że tam nic nie było, a jeśli nawet coś Ci przybyło tu i ówdzie to zapewniam Cię że doda Ci tylko uroku bo Ty zawsze bardzo szczuplutka byłaś, więc powinnaś się cieszyć a nie katować jakoś dietą. Co do octu jabłkowego to wiem że się obierki i gniazda jabłkowe zalewa przegotowaną wodą ale żeby całe jabłka ścierać to nie słyszałam. Poza tym nie jestem pewna ze jest taki dobry sposób, bo choć ochoczo wypijesz ten ocet przez dwa trzy dni to już po kilku następnych nie będzie chciał przejść przez gardło. Zuuziczku jak tam sprawy na froncie ? Przycichło coś czy dalej rozniecanie ognia ? Myślę że owa pani jest zwyczajnie po prostu o Ciebie zazdrosna i tyle. Banderasku gdzie pędzisz , co się u Ciebie dzieje ? Małgorzatko Ty też tak jakoś zagadkowo piszesz, czyżbyś też szukała pracy ? Pszczółko a co u Ciebie co w końcu zrobiłaś z tym biedakiem? wyleczyłaś czy już go nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISIAJ PIĄTEK - WEEKENDU POCZĄTEK.)()() .*.*.() .*._.* ..*._.* (*. (*..*) .*)(*.*) .(*WITAM()SERDECZNIE.*) (.*(.**.)*.). .()()() Dumnie kroczy wesoły Piątek . Dzień ważny - Weekendu początek Każdy coś kombinuje . Od wszelkiej pracy się wymiguje . Myśli wciąż krążą w kierunku soboty . Jak Tu rozpocząć wesołe wzloty ? .()___$$$$$$____$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$__$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$___$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$$MILUTKO ___________$$$CIEPLUTKO ____________$SERDECZNIE http://www.youtube.com/watch?v=Silmy9Fs-fQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna nie chce przekraczać w seksie pewnych granic, mówiąc, że nie jest dziwką, tylko porządną kobietą. A mnie coraz bardziej pociąga, gdy przeklinam i wyzywam ją od k......, ciągnąc za włosy. Słyszałem, że istnieją kobiety, których partnerzy też odmawiają im spełnienia ich skrytych pragnień. Pomyślałem, że chętnie poznam taką kobietę, żeby porozmawiać lub nawet zrealizować te fantazje, bez ryzyka, że ucierpi na tym ,,oficjalny" związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Dziewczynki wrzuciłam kilka fotek do garnka, kilka wyślę na @, ale może jutro, bo dzisiaj nie mam siły, piorę, piorę i piorę. Zuuzik tylko raz jechałam pociągiem z K-wa do Z-go, ze trzy lata temu, 100km jedzie 5 godzin. Ol-n - W-wa autobus 3,2godz., W-wa - Kr-w 3godz.pociąg, K-ów - Z-ne autobus 2,2 godz.Bardziej mi odpowiada taka jazda z przesiadkami bo szybciej dojeżdżam a pociągiem z Ol-na 13-14 godzin i zawsze jest spóźniony. Mam nadzieję że naładowałam się na cały rok, chociaż wróciłam kaszląca i zasmarkana. Podziwiałam wasze grzybki i nabrałam ochoty na grzybobranie, po niedzieli wyruszam. Jutro zapraszam na nalewkę i ciasto urodzinowe. Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ Bondi 🖐️witaj na starych smieciach:) Ciesze sie ze juz jestes, jeszcze raz serdeczne zyczenia urodzinowe 🌼 Wesolek a ile wlasciwie Ty wazysz? I ile masz wzrostu? Kurcze znam Ciebie tylko z tej fotki na nk:O A ze cycuszki urosly to dobrze:)Od przybytku glowa nie boli:P Dzisiaj wybralam sie jeszcze raz na zakupy. No i zakupilam jeszcze jedno tankini:O Tez bialo-czarne. Nie sa takie seksi jak te ktore juz posiadam:P Gora troszke mniej wykrojona. Za to majtki sa niezle wykrojone i kuse:( Z dwoch zrobie jedno. Majtki beda z innego kompletu. Nie da sie ukryc ze te dobre czasy mam juz poza soba:( W zadnym kostiumie nie wygladam dobrze:O Poza tym mam juz wszystko pokupione, chyba? Najgorzej ze musze zabrac lekka kurtke. Na miejscu nie bedzie mi potrzebna ale musze jakos dojechac na lotnisko:O No nic teraz pewnie zaczne robic liste rzeczy ktore musze zabrac. Dobranoc spijcie dobrze.Ja jeszcze skocze na garnek. Pewnie sa juz fotki Bondi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka wstać, konim wody dać;):P heloł sobotnio i znów jak mogłam pospać to obudziłam sie przed 7:o oki to dzisiaj ja zaparzę napoje kawowo-herbaciane;) na śniadanie jeszcze za wcześnie, więc na razie nic nie podaję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do potem, jak dobrze pójdzie, bo od wczoraj też mam gości - siorka z rodziną - przyjechali na grzyby, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuuziczku dziękuję za kawusię , właśnie usiadłam i zaczynam popijać by się jakoś doprowadzić do pionu. Wczoraj padłam jak kawka i już o 21 spałam jak niemowlak :) a dziś nie mogę się rozruszać więc kawa na pobudzenie jak najbardziej. Widzę, że będziesz dziś bardzo zajęta , w dodatku znów pojedziesz powdychać balsamiczne leśne powietrze zbierając przy okazji dorodne okazy borowików,oby ich było coraz więcej 👄 Bonitko, nie zabieraj ze sobą wielu rzeczy bo przecież tam więcej będziesz rozebrana niż ubrana, poza tym zawsze możesz coś przeprać , szybko wyschnie a co za tym idzie taka kurteczka wiele miejsca nie zajmie,spokojnie możesz ją na lotnisku włożyć do dużego bagażu przed odlotem i spokój. Podam skromne śniadanko , bo już Małż na mnie czeka, mamy jechać kupić drzwiczki do komina i coś tam jeszcze, bo wczoraj było tam już zamknięte. zatem; bułeczki graham rogaliki maślane masełko szynka gazdowska pasta rybna kabanosy filet pieczony z indyka pomidory ogórki kiszone zielona sałata . smacznego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze jestem🖐️ pozdrawiam wszystkie❤️pogody słonecznej zyczę :) potem coś dla was w garnku zostawię:) a teraz zebyscie sie pośmiały W hotelowym basenie pływa blondynka, ale nagle straciła majtki. No cóż tu zrobić... Wychodzi z basenu i chwyta pierwsza lepszą tabliczkę i wybiega do hotelu. Po drodze zbiera się tłum i blondynka wykrzykuje: - Nie ma z czego się śmiać. Spojrzawszy w lustro widzi na tabliczce: "Tylko dla dorosłych. Głębokość od 2 do 10 metrów". Mąż uszczypnął żonę w pośladek i zażartował: - Gdybyś to trochę ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć twoich wyszczuplających majtek. Potem uszczypnął ją w piersi i powiedział: - A gdybyś to ujędrniła, moglibyśmy się pozbyć wszystkich twoich staników. Oburzona kobieta łapie męża za penisa i krzyczy: - A gdybyś to ujędrnił, to moglibyśmy się pozbyć ogrodnika, listonosza, hydraulika i mleczarza Rozmawia dwóch znajomych: - Kiedy rano słyszę budzik, to wydaje mi się, że do mnie strzelają. - I co... Zrywasz się ? - Nie. Leżę jak zabity Wierna kochana zona odwiedza swego zmarlego maza na cmentarzu codziennie; czysci pomnik ustawia kwiatki czasami cos mu opowiada i na koniec tylem wychodzi z cmentarza. Z daleka obserwuje to niecodzienne wychodzenie grabarz mocno zaciekawiony.Pewnego dnia widzac powtarzajaca sie scene podchodzi do wdowy i zapytuje: -czemu opuszcza cmentarz w tak dziwny sposob-tylem? - Ano widzicie jak moj stary jeszcze zyl,to zawsze mi powtarzal : - "wiesz stara masz taki zadek ze i umarlaka z grobu by podniosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona Staśka chwali sie przyjaciółce: - Ja mojemu staremu, przed każda moja delegacja, kupuje pierścień cnoty. - Ciekawe, a jak to wygląda? - Każe Staśkowi usiąść na środku pokoju i układam pierścień z flaszek z gorzałą wokół niego.Nie ma siły, żeby pomyślał o jakichś kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Zuuziczku dziękuję za kawę ❤️ Tokina tobie dziękuję za śniadanie ❤️ dziewczynki jestem wykończona ale jakoś do końca września wytrzymam byłam wczoraj na masażu i narazie jest dobrze na tydzień masażu mi starczy chidZę tylko raz w tygodniu pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki👄👄 U mnie pogodowo ok:)))...Jesiennie;))))więc jak najbardziej cool:classic_cool: Dziękuję zuuziku👄za kawkę:Da Tobie tokino👄za śniadanko :D bondi👄fajnie:))):)))że jesteś:D beti👄rozumiem Twoje zmęczenie:(((i bardzo mi przykro!!!Wiem jak się czujesz,tak jak ja wpadłaś z deszczu pod rynnę😭...Życzę Ci jak najszybszej zmiany pracy na lepszą!!!!!! Bonitko👄ja to nawet nie wiem:(((kiedy Ty wyjeżdżasz,ale już tęsknię😭 Oczywiście weekend spędzę w kieracie na II zmianachO zgrozo!!!!!!:(((:(((:((( Życzę zatem miłego dnia🌼 Ściskam Was baaaaaaaardzo:D i buziam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🖐️ U mnie tak ladnie jest dzisiaj. Ale ja musze zostac w domu. Czeka mnie prasowanie i skladanie ubranek:( i pomalu pakowanie:(No i jak zwykle, nie wiem co mam wziac :O Zaraz zaczynam prasowac:( Oj jak ja tego nie lubie! Milej soboty Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadałam na popołudniową kawę i zapodaję cappuccino czekoladowe, lub waniliowe do wyboru a do kawy oczywiście przepyszne ciasto Kosmitki, które pokrojone czeka na spałaszowanie:D Widzę że dziś pustości na topiku , ale cóż sama też zasuwam w soboty w domu by odrobić cały tydzień zaległości. Z przykrością zawiadamiam że od poniedziałku nie będzie mnie przez jakiś czas. Dlategóż mnie nie będzie że antena do netu zainstalowana jest na kominie a od poniedziałku przychodzi murarz i będzie rozbierał i budował od nowa komin, więc w tym czasie nie będę mogła mieć tam anteny. Obiecuję że kiedy tylko zakończy pracę, natychmiast zostanie ona zainstalowana ponownie. Banderasku , pociesz się że ja też drugie zmiany ciągnę, tyle że do 20 ale po takim maratonie 2 razy popołudniu raz rano znów popołudniu i znów rano to mam wszystkiego dosyć , czego przykładem był wczorajszy dzień, kiedy wieczorem padłam jak kawka:( Beti, przykro mi że cholera znów jest nie tak z tą pracą, miałam nadzieję że kiedy taka duża firma zatrudnia pracowników to są tam godziwe warunki, ale widzę że wszędzie jest tylko wyzysk Już nie wiem co Ci radzić, gdzie mogłabyś pójść bo z takim schorzeniami kręgosłupa to ciężko będzie wszędzie. Bonitko , oświeć mnie proszę, kiedy wyjeżdżasz ? W poniedziałek ? czy w niedzielę ? Nie dziwię się że jesteś skupione teraz tylko na pakowaniu, ale mam nadzieję że jeszcze się pokażesz. Zuuziczku , hop, hop, jak tam polowanie na grzybki ? Dziewczynki kiedy Bechemootek wraca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ Tokinko myśmy są zatrudnieni przez pośrednika a nie bezpośredni przez rolnik i tu jest różnica tamci mają troszke lżej a my jak takie śmieci do najgorszych prac jesteśmy dawani a pośrednik jest z Wrocławia jakoś wytrzymam moji rodzice jadą jutro na grzyby dzisiaj zrobili sobie przerwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×