Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokina jesli bedziesz robic nowa lazienke pamietaj o prostokatnej normalnej wannie. te narozne sa fantastyczne ale nie mozna oprzyrzadowac takiej wanny. Na starosc za 30 pare lat, to moze byc potrzebne. A do prostokatnych sa specjalne wyciagi i inne bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj Wesołku ależ mnie rozbawiłaś tymi dywanami z mamuta :) :) Tokinko ja to chyba na wiosnę pomyślę o kabinie w łazience, bo teraz na zimę nie ma co zaczynać remontu ale już postanowiłam i co najważniejsze przekonałam M :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko moja wanna jest prostokątna , jeśli byłaby zmiana to tylko na kabinę, bo i tak biorę tylko prysznic , nie wyleguję się już w wannie, choć od czasu do czasu to przyjemnie tak sobie poleżeć i poczuć się jak w prawdziwym SPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wznoszę toaścik pod nowe stronki :-D YYYYYYYYYYYYYYYY A jesli chodzi o dywany, to jakoś zawsze wydaje mnie się, że łatwiej utrzymać czystość bez tych derek na podłodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko moja łazienka jest taka malutka jak kuchnia :D więc nie ma miejsca w niej na kwadratową wannę i na inne fanaberie :D nawet pralki tam nie dało sie umieścić taki z niej liliput :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczynki pod tę stronkę Y Y Y Y Y YY Y za zdrówko nasze :) Tyle mamy winka i Bechemootek postawił i TOkinka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrówko Bechemootku pod te nowe stronki !!!! Dziewczynki, oby nam się .......!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ostatnio dyskutujemy na forum o plytkach i innych luksusowych rzeczach a pamietacie jeszcze dwadziescia pare lat na porzadku dziennym byly tzw."lamperie":P Nie wiem czy wszyskie wiedza "o co sie rozchodzi" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już muszę się pożegnać choć przykro skoro winka popróbowała:):).Bywajcie w zdrowiu kochane moje i niech wam wyjdą te remonty zakupy i co tam jeszcze która sobie życzy.Pa🖐️🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wannę to ja cały czas krzyczałam, ze chcę mieć kabinę prysznicową. Chłopy mnie przegłosowali :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywanik-derka na podlodze:P Dobre Bechemootek:P Ale ja musze miec gruba derke bo mieszkam na parterze:( I zimno w nogi:( Cieple kaputki nie wystarcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miałam lamperie i w kuchni i w łazience, na klatce schodowej :D ale to były stare dzieje a ja nie lubię wracać do przeszłości :D jednak dokładnie wiem co to lamperia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pszczółko teraz już przegięłaś z tymi eklerkami , to są ciastka na które zawsze się złaszę :O a tyle mają kalorii ale co tam jedno chyba mogę ....mniam... Wesołku to mi przykro że już nas opuszczasz , miłej spokojnej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty gdzie uciekasz Wesolek? No ale jak musisz to🖐️Na razie. Dziwne ze chlopy Ciebie przeglosowali Bechemootek. Normalnie chlopy lubia sie szybko prysznicowac, a kobitki wylegiwac w wannie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A duzo masz tych eklerkow Pszczolka? Bo ja mam apetyt:P A i kolacyjki jeszcze dzisiaj nie jadlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku 🖐️ dobranoc śpij dobrze👄 Bonitko jasne, że wiem co to są lamperie :) u mnie w domciu jeszcze jak byłam dzieckiem to się takie malowało farbą olejną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę lecieć myć głowiznę :P :D bo jutro mam wypadzik :) postaram się jeszcze wpaść :) to na razie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie zdążyłam:o cholerka:P witajcie kobitki nareszcie piątek i dwa dni leniuchowania psychicznego;) Tokina cieszę się, że przynajmniej po blokadzie nie boli i pamiętaj masz zakaz pracy;) qrcze lubię derki;) na podłodze i mimo, że mam panele to zadywanowane:P Bonita zaskoczyłaś mnie z tym kupowaniem staników via net, też lubię tę markę i wyobraź sobie, że w sklepie kupiłam ten sam fason, ten sam rozmiar i żeby było śmiesznie w przymierzalni pasował, a w praktyce okazało się (jak się idzie to cyśki podskakują), że jednak jest za ciasny i jestem zła, bo cyckonosz do tanich nie należał mój kuzyn zaprosił nas na srebrne wesele, ja byłam zresztą świadkową te 25 lat temu. szykuje się więc impreza, ale ja mam zgryza jak się pewnie domyślacie;) po pierwsze nie mam co na siebie włożyć - hehe jakżeby inaczej;):P po drugie nie wiem co się daje w prezencie z takiej okazji, bo nigdy w nie uczestniczyłam w takiej uroczystości:o jak myślicie kasa, a jeśli tak to ile, czy prezent? czekam na podpowiedzi, a impra równo za 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku jestem Małgoś ja nie wyrzucam jeszcze pelargoni ze skrzynek, bo ładnie kwitną, przeważnie robię to pod koniec października:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×