Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pamiętam o zakazie i nic nie robię :D Staników nie kupuję przez net, zresztą nawet o tym nie pomyślałam , może kiedyś spróbuję, ostatecznie gdyby wypaliło to byłby najlepszy sposób na ten zakup bo z nim mam największe problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano faktycznie też mam z tym problem, bo w sklepie niby pasują, a potem niekoniecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina na nk, Poetka wygląda super, ale zastanawiam się czy przyciemniła sobie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj w Poz... to chyba ciężko której byłoby dojechać :O ale jak byś czasem do krakusów przybywała to wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku...ja bym dała prezent srebrnej parze. Kasa im pofrunie przez łapki i tyle będą widzieć, a po prezencie ślad zostaje....proponuję jakąś "shaftowaną" pościel :D:D, albo coś z obrazów....najlepiej jakbyś się uśmiechnęła do Terterka :P. Ona by raz, dwa , trzy machnęła, a Ty byś mogła z dumą powiedzieć, że na specjalne zamówienie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniedbałam całkiem NK, rzadko tam wchodzę , właściwie to chyba pomyślę o pomyśle Personalnej :P no ale teraz popatrzę na śliczne lico Poetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie widziałam Poetki! Do pyrlandii też daleko mam. A pod koniec listopada będę w stolicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wesela to też myślę że żadna kasa, tylko jakiś prezent, albo komplet ręczników , albo pościel, albo jakieś może żelazko, lub jakąś nowoczesną lampę stojącą , coś w tym stylu ale nie kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku 👄 Zuuziku...ty słodziaro jedna ....to miłe, ale ...lata świetności mam DOPIERO przed sobą!!! Jeszcze wszystkim pokażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku Tokina k-w mamy zaklepany wiesz:) a tylko spróbuj skasować profil, to dupsko obiję;) Poetko myślę tak samo jak Ty, że lepiej prezent tylko co:o a obraz Terterkowy ja bardzo bardzo, ale nie wiem co autorka na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko no właśnie już wkroczyąś na tę drogę:) i wcale nie słodzę, wyglądasz cudnie:) tylko powiedz co z kolorem włosów? Tokina ale ta srebrna para już urządzona i raczej bardziej kasiasta niż ja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz Wam powiem jak nazywa się marka stanika który b. lubię, hehe - angel curves - ups;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ślicznie, tak trzymać !!! Zuuziczku, to tylko taka sugestia, muszę to dokładnie przemyśleć, na razie mi nie przeszkadza,ale ...... no zobaczymy :) Dupsko jest duże to może przyjąć wiele kopniaków :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku, no nazwa piękna :D:P jeśli oni tacy już urządzenie i kasowi to przecież im jeszcze kasy nie dasz,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuuzik...jak BOGA KOCHAM....to mój naturalny kolor włosów!!!!!!!! :) Wszyscy myślą, że umalowany, dlatego nieraz je rozjaśniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlatego mam zgryza i w sumie kasę dać najłatwiej a i bez ryzyka czy trafię w gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te cacka ,ale ja mam takie wymagania że szelki muszą być szerokie i najlepiej zapięcie na trzy haftki ,a takie fikuśne to chyba tylko na jakąś rozbieraną randkę ale na codzień to chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, bo się pogubiłam, raz widząc jaśniejsze raz ciemniejsze i teraz prośba do Ciebie Poetko: NIE ROZJAŚNIAJ w takim odcieniu wyglądasz bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×