Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam🖐️ Terterku 👄 Dzięki za obiad był pyszny, mój obiad był podobny zupa kalafiorowa i kopytka z okrasą i ogórek kiszony. Serniczkiem się częstuję , bo słodkości nigdy nie odmawiam:D Beti trudno doradzać w sprawie operacji, o tym musisz zdecydować sama ale zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję skonsultuj wyniki z innymi lekarzami. Operacja kręgosłupa to nie usunięcie zęba, to poważna sprawa. Znam ludzi którzy po operacji wrócili do pracy i nie narzekają . Ty , jeżeli zdecydujesz się na operację , po półrocznym zwolnieniu możesz ubiegać się o rentę rehabilitacyjną, ale musisz być zatrudniona. Poproś o przesunięcie terminu operacji i staraj się najpierw o stałą pracę👄 Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowo standardowo heloł Terterku kochany życzę Ci zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, pogody ducha i wszystkiego naj naj naj🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻🌻❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Tertereczku Kochana Przyjaciółko W TYM PIĘKNYM DNIU TWOJEGO ŚWIĘTA ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA SPEŁNIENIA MARZEŃ I SAMYCH RADOSNYCH I PIĘKNYCH DNI❤️ buziammmmm Cię mocno👄 i ściskam jak tylko potrafię najmocniej mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczynki dziękuję, że pamiętacie o mnie i przepraszam za częste wagary :P :D ale jakoś brakuje mi czasu :( Myślami jestem zawsze z WAMI❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj popisałam trochę, ale wszystko mi zeżarło i się wypisałam z tego bajzlu;):P Bondi, Terterku a propos Waszych przejść z zakupami dla małża, mój chłop w te zakupowe klocki lepszy ode mnie:) i sama nie wiem czy to lepiej czy gorzej;) Wesołku trzymaj się dzielnie, oblężenie kiedyś się skoczy;) Betuś to masz twardy orzech do zgryzienia:o mogę Ci tylko powiedzieć, że moja znajoma - położna z zawodu, a im jak wiesz też zdarza się dźwigać tyle, że pacjentki - jakieś 10 lat temu, gdy miała trzydzieści kilka lat przeszła operację kręgosłupa - wszczepili jej jakiś implant - po kilkumiesięcznej rehabilitacji wróciła do zawodu i pracuje do dziś i nie narzeka. tak więc decyzja przed Tobą niezwykle trudna, ale musisz myśleć pozytywnie i jeśli już, to oddać się w ręce fachowców. Kosmi to sobie poszalałaś z kolorami bluzeczek;) i tak trzymaj buńko kochana:) Małgoś i jak pierwsza jazda ze świeżo upieczonym kierowcą? gdzie miałaś serducho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje pięknie za życzenia ❤️ :D Pszczółko - ciesze sie że sie pokazałaś - znaczy sie jest wszystko w porządku ❤️ Zuziku - mój jest ideałem jeśli wyśle go na te zwykłe pospolite zakupy to spod ziemi wytrząśnie ale do domu przyniesie - prawdziwy zdobywca i myśliwy Ale jak trzeba kaske wysupłać i coś sobie kupić - oooo co to to nieee :P:D:D:D i z tego co piszą dziewczyny wynika, że wiekszość tak ma!!! :D:D:D Pozdrawiam Was wieczorową porą - probuje wymyśleć jakieś przyzwoite menu na niedziele bo bede miala rodzinke na obiedzie i deserach - i jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. Wiem tylko że będzie rozsół i pieczone mięska choć marzy mi sie coś innego - od dawna probuje kupić i zrobić dobre krewetki i nie moge upolować surowych niegotowanych. Zrobiłabym panierowane i smażone na głębokim oleju. Jadłam kiedyś i jak dla mnie to rewelka z sosikiem czosnkowym...mmmm Pewnie poprzestane na typowym tradycyjnym obiadku i tradycyjnym torcie urodzinowym dla małżyka i jakimś malym alkoholu. Nie mam weny...:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! Taka operacja to twoja decyzja po mądrej konsultacji z lekarzem. Ponieważ taka decyzja też należy do mnie, mogę ci powiedzieć, ze ja już przeszło 3 lata odwlekam i jest coraz gorzej. Co prawda, neurochirurg powiedział, że póki sama mogę ubrać skarpetkę to lepiej czekać. Nie wzięłam pod uwagę chronicznego bólu, rwy, coraz słabszego czucia w stopach. I co gorsze, zaczyna się źle dziać z odcinkiem piersiowym kręgosłupa (operację miałam mieć części lędźwiowej). I wciąż nie mogę podjąć decyzji 😭. nie bierz ze mnie przykładu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D Bechemotku - a co Ciebie powstrzymuje od decyzji? boisz sie? nie lubisz lekarzy? czy skutki takiej operacji nie są przewidywalne? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek dziewczynki Na poczatek serdeczne zyczenia dla naszego Kochanego Terterka. Zyj nam dlugo, badz zdrowy i zostan taki jaki jestes🌼 Beti kochana🌼 decyzje o operacji skonsultuj jeszcze dla spokoju ducha i pewnosci z innym lekarzem. Przekonanie o koniecznosci i skutecznosci operacji, jest wazne. Termin troche dziwnawy:O W Sylwestra i swieta dyzury maja przewaznie mlodzi i poczatkujacy lekarze. Wlasciwie to szpital jest czynny ale na pol gwizdka. Moze przesun termin operacji. Albo przed swietami albo po Nowym Roku. Dziewczynki moj Malzyk tez jest ciezki mocno do ubrankowych zakupow. Niektore chlopy tak maja. Ale zdarza sie i inaczej. Moj brat uwielbia ciuchowe zakupy:P Terterek a moze kup zamrozone garnele? Sa od razu przyprawione sosem ziolowo-czosnkowym i o smakunaturalnym. A najlepsze by byly te duze-gambes. Mozna to owinac cienitkim baconem i smazyc na patelence. Mozna ponadziewac na patyk jak szyszlyki. To bardzo elegancka i dobra przystawka. Z tych malych moja niedobra -szwagierka robila pyszna salatke. Smazona piers z kurczaka, ogorek-korniszon, jabloko, cebulka ta mala ze szczypiorkiem, troche zielonego groszku, duzo kopru. Wszystko to z mocno przyprawionym majonezem, rozcienczonym smietana, musztarda. Ale ja szczerze nie gustuje za bardzo w krewetkach. Nie pasuje mnie to optycznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Kosmi zdjatka doszly. Dzieki serdeczne. Zaszalalas na calego. Dwie jednakowe bluzkeczki:) No ale Ty masz corcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito? ❤️ a powiedz czy te zamrożone duże krewetki, ktore są już gotowane nie będą za twarde? bo słyszałam właśnie że lepiej kupić surowe mogą być mrożóne ale surowe - że tak nie twardnieją po smażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko :-) Terterku, myślę, że strach przed operacją jest duży. Gdy dostałam rozpoznanie i decyzję, musiałabym decydować się na operację w innym mieście i to mnie też wstrzymało. Teraz neurochirurgia jest u nas i na wysokim poziomie. Długo czeka się na termin, przyjeżdżają ludzie z odległych okolic. Potem była operacja syrenkowa i to poprzekręcało moje życie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku - ja wiem że strach tyłek ściska - ale może rozważ to jeśli lekarze mówią, ze operacja nie jest groźna - bo po co cierpieć z powodu permanentnego bólu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z imprezki było super,a najadłam się jak bąk:P:) Mam pytanie czy któas jadła śledzie ze śmietaną i brzoskwiniami pychotka właśnie takie próbowałam dziś inna odmianna Zaraz wywiad przeprowadze co i jak.dziewczyny dobrze ,że teściowa mam dalej ,bo chyba za tydzień bym balowała,o matko wszedzie kaza jeść ja robiłam dla babci na przyjecie sałąte lodowa i pekińską porwałam na kawalki ,usmażyłam piersi z przyprawą do gyrosa wrzuciłam do sałat i wymieszałam i zalalam sosem koperkowo ziołowym pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sałatke znam Kosmi - chciałabym zrobić coś innego niż zwykle i stawiam na krewetki zawijane w plasterki chudego boczku Będą też różne śledziki - jest zimno - mozna juz sie na takie przekąski przystawić. A tą salatke gyros - też bardzo lubie - pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledzie z brzoskiwniami na oko śledzie(moczyć),mały majonez ,kwasna gęsta śmietana(wymieszać z majonezem),brzoskwinie pokroić w kostkę odsaczyc układanie wymieszan śmietana+śledzie pokrojone w kostkę +smietana+ brzoskiwnie do wyczerpania zapasów,na górze mają zostac brzoskwinie w kostkę wygląda super i jak jest i pyszna Terterku a mms doszedł?moze skorzystasz na przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! przepisik na śledzik z brzoskwiniami - pasuje! :D:D dzięki ❤️ MMSek doszedł :D dziękuje!!! :D super jest całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam przepisik a noz ktores do gustu przypadnie:) mój jadł ale smazone krewetki z czymś niewiem,bo ja nie mam do tego przekonania,on jadł pierwszy raz i mówił ,że pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku Juz odpowiadam, przepraszam zagapilam sie w telewizornie:O Na duze krewetki u nas mowi sie garnele. Nie sa gotowane, sa surowei bardzo dobre Smazy sie to na oleju krotko bardzo ze 2 minuty. Mozna kupic juz przyprawione o smaku czosnkowo-ziolowym, albo naturalne i podobnie samemu przyprawic:) cytryna i czosnkiem, bo o takim smaku sa najlepsze. Nie sa za twarde, sa bardzo dobre. Z bagietka ziolowa i sosem bedzie bardzo elegancko. W Twoim sklepie na pewno sa. Szukaj garneli albo gambes te sa jeszcze wieksze. Potrzbujesz ze 2 woreczki. Sa tez bardzo duze garnele, ulozone w krag, jak obwazanek, ale te sa dosyc drogie i na wiecej osob to bdzie za droga przystawka. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! Mglisto, wigotno brrrrrr. Mona ciągnęła do domciu :-), mnie ciagnął m a ja ciągnęłam lewą nogę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego boczku musi byc" malenko" Terterek. Jest taki gotowo pokrojony w paczkach cienki jak papier:P Najlepiej pomnadziewaj na patyki jeden z boczkiem, jeden bez tak na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiadam się na temat krewetek :-o, moi synowie nadzwyczaj gustują w różnych postaciach. Wiem, że w Lidlu są gotowe. Terterku, jestem tradycyjna w smakach, nie podpowiem nic nadzwyczajnego. Moja mama na imieninowy obiad niedzielny poda nam pieczeń wołową na dziko, już od wczoraj się marynuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej smakują na drugi dzień te śledziki,jak zrobisz to prosze napisz jak smakowało. mozesz zrobic jeszcze skrrzydełka upieczone w pomysle i owinięte plasterkami boczku rozkadasz na foli aluminiowej sypiesz ta przyprawę i peczesz jak na woreczku tylko nie uzywasz woreczka ja tak robiłam pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jakis "niepozbieraniec" dzisiaj. Nawet sie z Wami nie przywitalam:O Spalam z godzine po poludniu. Bylam zmarznieta i zmeczona. Mylam autko na zime. Bylam na myjni, recznej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×