Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wpadłam pomachać łapką na dobranoc :)🖐️ Tokino 🖐️ będę musiała spróbować czyścić fugi taką metodą z proszkiem do pieczenia i cifem jak piszesz, bo jeszcze nigdy nie próbowałam :) 🖐️ Dobranoc dziewczynki 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka leje i leje i końca nie widać:( cały bity dzień:( głowizna pękła, nic się nie chce, oby do wiosny;) byłam dziś na ćwiczeniach po dwutygodniowej pauzie, czuję się przeczołgana - chociaż tyle dobrego Terterku nie poradzę nic na fugi, bo mój małż to pomysłowy Dobromir i zrobił fugi z kleju tego, na który klejone były kafle i... nie mam z nimi problemu, są siwe, nie widać brudu i nie trzeba ich specjalnie szorować odświeżać czy po jakimś czasie uzupełniać:P Tokina Twoja titanka to u nas jabłecznik;) Bonduś pychotka te Twoje rogaliki:) Beti napisałam Ci coś na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko Tobie też napisałam na @:) dziewczynki, czy któraś z Was uczestniczyła kiedyś w warsztatach szybkiego czytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ Jakos dzisiaj szybko przelecial mi dzien, dopiero wlaczylam kompa. Nie wiem co ja robie z czasem. Po prostu przecieka mi przez palce:( Inna sprawa to to, ze jestem coraz wolniejsza. Jeszcze pare lat temu potrafilam szybciutko obrobic sie ze wszystkim, chwile odpoczac i wszystko bylo ok. A teraz:O No nic koniec labiedzenia. Bondi Twoje rogaliki smakowite ale ...jak przeczytalam przepis zlapalam sie za glowizne:P ile tam jest kalorii:( To nie dla mnie. Nawet jak zrobie z polowy porcjii:O Chyba ze dodam polowe margaryny. Ale wtedy rogaliki beda niedobre:O Terterek ja mysle podobnie jak Tokina. Ty jestes najlepiej zorganizowana osoba jaka znam. I nie kadze, ja tak mysle.Naprawde. Wesolek kochany, cos dlugo slabuje corcia. Niespecjalnie sie znam ale potrzebne jest cos co oczysci oskrzela a nie przytlumi tylko kaszel. Moze sprobowac z kompresami? W aptekach sa dobre masci na smarowanko, wiekszosc tych smarowidel mozna tez dodawac do goracej wody i inhalowac. Beti nie boj sie sadu. To dobrze ze nareszcie wyjasnisz swoja sytuacje. Dobrych rad jak sie trzeba zachowac w sadzie nie moge Ci dac. Ja przezylam pol wieku ,ale nigdy nie bylam w sadzie:O Ale bede mocno Ciebie wspierac dobra mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zuzik:) No wlasnie Tokina chcialam napisac ze ja na titanke mowie po prostu...szarlotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat fug nic nie napisze. Ja nie przejmuje sie moimi starymi fugami:PNiech beda jakie sobie chca:P A sa bialo-szare:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie pluskac. Dobranoc. Do jutra🖐️ A jutro juz piatek. Szybko zlecial ten tydzien:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku dziękuje odpisałam Bonitka 🖐️ dobrej nocki ❤️ dziewczynki ja też idę się pluskac i spać miłej nocki dla wszystkich ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla was kochanne❤️ Przyjaciel to ktoś więcej niż znajomy... Przyjaciel to ktoś kogo uważamy za dopełnienie siebie..:) Przyjaciel to ktoś komu ufamy...:) Przyjaciel to ktoś komu powierzamy nasze największe sekrety..:) Przyjaciel to osoba do której zwracamy się o pomoc... Przyjaciel to ktoś kto jest przynas na dobre i na złe...:) Przyjaciel to ktoś za kogo możemy oddać własne życie i tam po drugiej stronie nie będziemy tego nigdy żałowac http://www.youtube.com/watch?v=OT8QVxRJIWU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dziewczynki ❤️ titanke pijam ni wiedząc że tak sie nazywa:D Ponaciągana i wygimnastykowana zgłaszam sie na posterunku ❤️ dzisiaj to już lały sie z nas ósme poty :P - jak mi kropelki mojego własnego potu wpadały do nosa to wiedziałam, że jest nieźle :D Tokino - to chyba dobry pomysł z tym cifem z proszkiem. Ja wiem też że dobry jest ajax albo oxy żel. Chodzi mi o podlogi oczywiście bo kafle na ścianach u mnie pięknie bialutkie od lat i nic z nimi nie musze robić. Ale wiecie - jak sie przeciera podłoge w zwykły dzień to w fugach robi sie szaro. Zuziku - małż dobrze wymyślił:D Ja mam fugi ciut ciemniejsze od kafli i jest OK - ale moje słabowite oko widzi że cosik jakby zapuszczone sie robią i pomyślałam ze na święta sobie odświeże a przecież nie mam tych podłóg tak wiele ;) Dziewczynki - ja może i robie wrażenie zorganizowanej ale zgłębiać tematu to nie potrafie dokładnie - zwykle naprawde robie wszystko powierzchownie - więc doktoratu pewnie nigdy bym nie zrobiła nawet gdybym chciała :P:P:P:D Beti - wczoraj Ci mialam napisać i juz nie dałam rady - przyłączam sie do chóru dziewcząt - i pochwalam Twoją decyzje - będe tylko trzymać kciuki i modlic sie za powodzenie operacji ( o jezu kochany - aż mi tyłek strach ścisnął ❤️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, to ile tej margaryny? :D:D:D "1 kostka margaryny(kasia 0,5 kg lub 2 kostki zwykłe)"??? Ja też się cieszę , że nasza Beti ma tyle odwagi. I sąd , i operacja. Podziwiam Betuś 😍 Ściskam wszystkie i buziam. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam z wielkim zainteresowaniem wywiad-rozmowe z księdzem Adamem Bonieckim - starym już Człowiekiem ale jak pięknym. http://wyborcza.pl/1,75480,8571128,Ja_bym_sie_starosci_nie_czepial.html?as=3&startsz=x Niejedna nawet młoda osoba z jego refleksji i nauki mogłaby coś dobrego dla siebie wyciągnąć. Pięknie mówi o starości, o przemijaniu, o przygotowaniu sie do tego faktu, ktory jest nieunikniony. Ja już w dzieciństwie doznałam bólu UTRATY i panicznie boje sie starości właśnie dlatego, że wiąże sie nieuchronnie z utratą - odchodzą bliscy i odchodzić kiedyś bede ja. I dla mnie takie spokojne słowa Bonieckiego to balsam dla duszy. On daje przykład, że mozna sie do tych spraw świadomie ustawić, przygotować. To przygotowanie pozwolić może na pogodzenie sie z odchodzeniem bliskich ludzi a w przyszłości może uzyskanie wewnętrznego spokoju i dystansu do swojego odchodzenia. I że to nic złego, ze sie już o tym myśli. Dziewczyny nie gniewajcie sie ❤️ Ja jestem jeszcze niezbyt stara - jeszcze lubie sie bawić, lubie sie kochać i szaleć - ale wiem, że wcześniej czy później będe miala ten problem jak każdy. Moim pragnieniem jest osiągnięcie takiego spokoju ducha i takiej pewności, że to co za mną było dobre i to co przede mną też jest dobre. Marze o tym żeby na stare lata nie szarpać sie, nie robić rozrachunków i bilansów życia, żeby mieć te pewność że więcej już mi nie potrzeba bo dostalam od życia tyle ile tylko sie dało. Ja jestem niewierząca jak sie może domyślacie. I światopogląd mam absolutnie materialistyczny - ale ta rozmowa z Bonieckim podoba mi sie - polecam ją każdemu - nawet młodym. I mimo, że nie odnosze sie do wiary i do Boga identyfikuje sie z jego poglądami w tych sprawach. Przeczytajcie to - może pomoże Wam zrozumiec swoich Rodziców, lub innych bliskich ludzi, którzy będą odchodzić, ktorzy są już starzy. przepraszam za poruszenie takiego tematu ale wywiad mnie tak bardzo poruszył, że postanowiłam sie tym z Wami podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz jestem domyta kompletnie. Troche dlugo to trwalo:P Wellnes w wersji domowej:P dla ubogich:P Kapiel, piling, kremowanie grubego cialka. Duzo tego i dlugo trwalo:O Pieknie piszesz Terterku....i JAK MADRZE.... O przemijaniu, starosci. O tym co kazdego z nas czeka. Coraz czesciej i ja sie lapie na tym, ze zaczynam myslec o starosci, chociaz tak szczerze wcale nie czuje sie stara. Plecki dokuczaja ale serce przeciez sie nie starzeje. Wiem ze zeby byc starym, godnym starym czlowiekiem, potrzeba tyle odwagi... A dla kobiety to jest jeszcze trudniejsze... Zaraz przeczytam sobie ten wywiad z ksiedzem Bonieckim. Spijcie dobrze moje kochane dziewczyny. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki 🌻 Zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke I__I> I__I> I__I> I__I> inusie U> U> U> Troche sie rozpędziłam wczoraj - sory raz jeszcze. Poniosło mnie i wysmarowałam pare zdań. Nie chciałabym aby ktoś pomyślał że sie wymądrzam. Może ktoś też sie dziwić bo o starości nie lubi sie mówić. Jeszcze mamy sporo czasu. Ale tak jakoś mnie wzięło pod wpływem tego artykułu, że machnęła i już ;) ❤️ ❤️ A teraz shodze "na ziemie" i serwuje zwykłe śniadanko dla młodych, wesołych, seksownych i kochanych dziewczynek: dzisiaj rybki: http://streemo.pl/Image/456736_m.jpg kanapki z łososiem sałatka z tuńczyka: http://www.pizzeriacaffita.pl/potrawy/salatka_z_tunczykiem.jpg musli Pozdrawiam pięknie i życze miłego dnia śmigam do pracy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna :D Ty łobuzico jedna! aleś mnie wystraszyła! :D odebrałam poczte, u mnie cichutko było... O żesz Ty! :D:D:D Pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witsm 🖐️ Terterku dziękuje za kawkę i śniadanie u mnie zdzisiaj ciepło wieje troszkę wiatr ale jest ciepło dziewczynki dziekuje za miłe słowa i wsparcie jestescie kochane ❤️👄 co ja bym bez Was zrobiła wiem ze zawsze na Was można liczyć w każdej sprawie jestescie Kochane koleżanki dziękuje za Wszystko pozdrawiam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coś mi wcieło wpis terteku dziekuje z akawkę śniadanie ❤️👄 dziewczynki jesteście kochane zawsze można na wsa liczycć w każdej sytuacji naprawdę za wszystko Wam serdecznie dziękuje ❤️👄 a ja mam na śniadanie kaszke możecie się vczęstaowac jak któras ma ochotę i jeszcze sok malinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Pogoda wstrętna pada, pada a czasami leje, dobrze że jest ciepło. Robię dzisiaj galaretkę drobiową na kurzych łapkach, już nastawiłam wszystko się gotuje. Poetko margaryny potrzeba 0,5 kg, u mnie sprzedają kasię w takich dużych paczkach, ale można kupić inną w paczkach po 0,25x2 Terterku księżom jest łatwiej mówić o odejściu, nie są tak zaangażowani w rodzinę jak ci którzy ją mają. Ja już pogodziłam się z tym że kiedyś trzeba odejść, tylko dlaczego niektórzy odchodzą tak wcześnie. Łatwiej jest pogodzić się dorosłym dzieciom z odejściem starych, schorowanych dziadków, rodziców, ale nie wierzę w przygotowanie rodziców na odejście dziecka. No to wymądrzyłam się i ja, ale w domu czasami rozmawiamy o odejściu.:( bo to przyszłość nas wszystkich. Póki co wszystkim miłego dnia, mimo paskudnej pogody🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! wpadłam na kawunie :D Zaraz przyjedzie lekarka do Teścia na wizytę co piątek ma objazdy swoich podopiecznych niechodzących . bondi...ja jeszcze nie jadłam galaretki z łapek :D ponoć zdrowa bo ma dużo tego czegoś na nasze kości moja Treściowa zawsze gotowała sobie łapki a i tak miała ost......zę :) Bonitko ...napisałam do ciebie gołąbka jeśli byś mogła to bardzo cię proszę 👄 dla wszystkich miłego dnia 👄 Ps.u mnie wieje ale ciepły halny na laskach i piaskach bo u mnie gór niet .:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta 🖐️ W łapkach jest dużo żelatyny naturalnej, która dobrze wpływa na nasze stawy, odbudowuje chrząstkę stawową Czy u teścia jest jakaś poprawa? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bondi... u Teścia na poprawę nie ma co liczyć dobrze że jest tak że chodzi po mieszkaniu ,umyje się sam trzeba mu tylko podać amciu pomóc ubrać no i wiadomo co jeszcze co jeszcze pranie sprzątanie itp.oby tak zostało do końca :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na alegro obaczyć balkoniki do chodzenia ,doktorowa powiedziała by taki mu kupić .:d ciekawe ile to kosztuje :P no ale jak ma pomóc w chodzeniu to kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje obiadek zupa pomidorowa z ryżem (________________________________________________) i placki ziemniaczane @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam iżycze smacznego dziewczynki u mnie jest 17 stopni teraz sie troszkę zachmurzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Beti.. placuszki smaczniutkie mmmmmm 👄 dawno już nie jadłam :) a zupki nie jadam pomidorowej., bo nie mogę ze względów alergicznych :( Roberto.. dzięki 👄 Bondi.. ja jutro będę robiła galaretę ale z wieprzowych nóżek i goloneczek :) A co do starości to ja też często myślę :( już nie wspomnę o śmierci :( bardzo się boję buuuuu :( Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×