Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

piątkowo - weekendowo heloł Kosmi najlepszego dla młodziutkiej jubilatki:D Banderasku wrzuć zakupy do gara, szukam tunik i może coś od Ciebie ściągnę;) hehe a nie mówiłam, że szajka szpiegów w szpilkach z Was;) ja to mam nosa;) no to udanej parapetówy życzę:) Małgoś ależ ten rok zleciał szybko:o mam nadzieję, że zrobisz zdjęcia nowego gniazdka? Bondi gdzie się podziałaś? Terterku wyjechałaś tak nagle:o wracaj już Wesołku a ja się cieszę jak mój tata mi się śni, bo chociaż tak mogę z nim "być" i bardzo żałuję, że tak rzadko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Coś mi wcięło wpis :( :( Kosmi dla CÓRCI WSZYSTKIEGO NAJ 👄🌻 Dopiero teraz doczytałam, że nasze dziewczęta miały imieniny i urodziny :( TOKINKO kochana chociaż spóźnione ale z głębi serca płynące życzenia❤️ Zdrówka, radości,spełnienia marzeń i pomyślności👄👄👄👄👄🌻🌻 Bonitko Skarbie Tobie też chociaż spóźnione ale od serca❤️ Wszystkiego NAJ, NAJ i to o czym marzysz żeby się spełniło👄👄👄👄👄🌻🌻 Rowerzystko Wszystkiego Naj, NAj 👄👄👄👄🌻🌻 Małgosiu co u Ciebie kochana ?? ja coś się źle czuję serduszko mi szwankuje :( 👄 Zuuziczku to dziś pracowałaś ?? buuuu :( nie miałaś wolnego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Coś mi wcięło wpis :( :( Kosmi dla CÓRCI WSZYSTKIEGO NAJ 👄🌻 Dopiero teraz doczytałam, że nasze dziewczęta miały imieniny i urodziny :( TOKINKO kochana chociaż spóźnione ale z głębi serca płynące życzenia❤️ Zdrówka, radości,spełnienia marzeń i pomyślności👄👄👄👄👄🌻🌻 Bonitko Skarbie Tobie też chociaż spóźnione ale od serca❤️ Wszystkiego NAJ, NAJ i to o czym marzysz żeby się spełniło👄👄👄👄👄🌻🌻 Rowerzystko Wszystkiego Naj, NAj 👄👄👄👄🌻🌻 Małgosiu co u Ciebie kochana ?? ja coś się źle czuję serduszko mi szwankuje :( 👄 Zuuziczku to dziś pracowałaś ?? buuuu :( nie miałaś wolnego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam troszkę pózno ale miałam dzisiaj troszkę roboty tata ma jutro urodziny i piekłam ciasto i zakupy robiłam żeby na jutro wszystko już było w domu kosmi wszystkiego dobrego dla córki ❤️👄 u mnie dzisaj cały dzień padało paskudna pogoda życzę miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera przeklęta 314 strona, dlaczego nic się na niej nie pokazuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam wszystkie👄! Nie wiem, czy też tak miałyście? Że nas nie było? Że pisałyśmy i wszystko szło w czarną dziurę??? Mam nadzieję na normalne jutro!!! Proszę, aby Anioły czuwały nad nami! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stawiam kawunie na stole (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatkę{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_}{_} oraz inusię (_)+(_)+(_)+(_)+)(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ dziewczynki coś wczoraj kafe się nie włanczało nie wiem co byłą zapraszam WAS po południu na ciacho i drineczki mój tato ma imieniny i urodziny dwa w jednym u mnie dzisiaj ciepło świeci słoneczko miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Chyba wróciło wszystko do normy :-) Witajcie Beti! Sto lat i wszystkiego co dobre dla Taty🌻🌻🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wiem czy tak całkiem do normy :-O - wczytywało i wczytywało.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnio kłaniam się:D Bechemotku miałaś rację, wczoraj kafe się zbiesiła i nasze wpisy ulatywały w kosmos, ale jak widać odnalazły się:D Bonita, może nie będzie tak źle i wścibska koleżanka/znajoma Pszczółki znudzi się czytaniem nas i pójdzie precz:P Beti dla tatki najlepszego🌻 Stasiu, prawda? u mnie za oknem buro nistety, ale nie pada chociaż tyle dobrego:) która ma nospę, przydałaby mi się, bo ściska mnie mój samotny koleżka w brzuchu bardzo bardzo:o chyba trzeba wygonić się do apteki, heh no to narazicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet35
dziewczynki wpadam na chwilkę naszako kochana koleżanka Łasiczka kazała Was serdecznie pozdrowić i przesyła moc buziaczków u niej wszystko ok a teraz stawiam na stole obiad barszcz czerwony z ziemniaczkami (______________________________________________) bechemotku serdeczne dzięki za życzenia dla taty ❤️👄 zostawie na stole serniczek@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ oraz w-z $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ prosze się częstować jets też sałatka ziemniaczana %%%%%%%%%%%%%%% ogóreczki kiszone &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& pomidory @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ i grzybki $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ a na pózniej po kielonki yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy I JAK KTO WOLI JEST CZYSTA YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY SOK UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU pomarańczowy oraz gejpfrutowy fanta cola i tyle myśle że to zniknie ze stołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz serwer się zbiesił:o za wcześnie pochwaliłam kafe - a fe nie ładnie tak:P wpis poleciał teraz w niebo, może jak obleci orbitę to wróci;) no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zwarjuje coś się dzieja z kafe dalej się nie włancz a a tyle napisałam Mamy wszystkie pozdrowienia od Naszej koleżanki Łasiczki i duże buziale ❤️ u niej wszystko ok bechemotku dziękuje za życzenia dla taty ❤️ zostawiam obiadek barszcz czerwony z ziemniakami (_____________________________) oraz ciasto jest serniczek @@@@@@@@@@@@@@@@@@ W-Z################################### oraz sałatka jażynowa %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% ogóreczki kiszone ############### grzybki marynowane ooooooooooooooooooo pomidorki DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ORAZ KIELISZECZKI yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jak kto woli to jest sok pomarańczowy lub grejfrutowy UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU cola zero bez cukru UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ZAPRASZAM PROSZĘ SIĘ CZĘSTOWAĆ MAMA NADZIEJE ZE TERAZ PRZEJDZIE MÓJ WPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku❤️ siedziała wczoraj na nk jak kafe się nie włanczałao i była też Łasiczka napisałam ale nie byłąm pewna czy odpisze i teraz są moje dwa wpisy hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D Ale okropną pogodę mam ,pada leje jedynie co jest ciepło :D Kosmi .wszystkiego najlepszego dla córki🌼 widziałam w kuchni jakie pyszności zrobiłaś :D bondusiu ...co z tobą ? Małgosiu ..tak czas płynie :(👄 bechemootku ...dla praleczki warto zostać w domku ,a jaką kupiłaś ?👄 zuuziku ja mam nospę bo biorę ostatnio jak co jesień mój żołądek niedomaga :( Teraz poczytam wstecz bo mam zaległości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko Kochana dzięki za Twoje dobre serduszko👄 jesteś prawdziwą dobrą przyjaciółką . Ale myślę, że nie jest tak źle :) to tylko moje przypuszczenia i taka mała ostrożność. Bardzo Cię mocno przytulam i buziammmmm👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tez dopiero doczytałam az wstyd a naszych solenizantkach. wszystkiego najlepszego Tokino i Rowerzystko 🌻 i obyśmy za rok pamiętały o imieninkach Beti dla Twojego tatki i dla córci Kosmitki 🌻 Zuziczku to musisz jednak odwiedzic lekarza skoro tak jest.choć powiem Ci na ostatniej wizycie nic nie było u mnie na a ja tez czuje takie jakies kucie ,choć teraz po serii leków czuję sie w miare choć musze iśc do laboratorium bo skierowania czekaja na badania, Pszczóleczko moze trzeba zrobic choć ekg?Skoro serduszko nie tak. Bechemotku wiesz co odkrył mój syn wczoraj mój elektrolux ktory ma 2 lata od spodu rdzewieje ale mieliśmy przedłuzona gwarancje na 5 lat jakas promocja była tylko nie wiem czy obejmuje obudowe. Zuzizczku porobie zdjecia gniazdka tylko jak wszystko pokończymy,juz tylko trzeba ułozyc płytki w przedpokoju i wstawić drzwi do pokoi.Takze mamy 2 tygodnie na skończenie bo od grudnia juz ma mieszkać na razie sama ale kto wie moze od wakcji bedziemy my musieli tam zamieszkać bo małz moze dostanie przeniesienie do l na.Szok bo jakos tej mysli nie dopuszczam szkoda mi domu ale przeciez jak dojdize do tego to bedziemy musieli tu sprzedac dom i wyjechac choć szkoda mi bardzoi rozstawać sie z domem ,sąsiadami oj ze wszystkim,mam nadzieję ,ze do tego nie dojdzie bo byłaby to ogromna strata dla mnie.Ale zostać mi samej tutaj tez nigdy. Dalej latam dzisiaj jak w kieracie ,szykuje jej dzisiaj firanki, naczynia bo wszędzie w domu zapchane było,takze zmywarka chodzi na okrągło. Do tego gotowanie bo jutro corka jedzie to zawsze sobota spędzona w kuchni. Ale mysle,ze za dwa tygodnie bede wolniejsza i wezmę sie za badania zlecone przez chirurga i rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki serdeczne dzięki za życzenia dla taty i zapraszam do stołu jest nakryty proszę się częstować mama nadzieję ze to zniknie ze stołu naleje po kielonku to może dziewczynki się pojawią YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kac gigant😭 beti👄najlepszego dla Tatka❤️🌼 Wszystko mmm:)))...ale za kielonka to ja muszę podziękować:O zuuziku👄chwilowy brak aparatu,ale postaram się pstryknąć;))) Miłego wieczor:D Podusia:O bondi👄hop!Hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Nie wiem, czy mnie pamięć nie myli ale czy Bondi nie mówiła nam, ze wyjeżdżają gdzieś? Bo Terterek na pewno, ale coś mi świta, że Bondi cieszyła się z wypadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×