Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A schudles juz z pol kilo Bechemootek? Nie wiem czy pisales bo nie czytalam jeszcze wczesniejszych wpisow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam kiedyś kozie masło, bo zdrowsze i... też jest do bani:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam na Fuereteventura smakowaliśmy sery kozie. W Betancurii była możliwość spróbowania serów świeżych, suszonych, wędzonych, dojrzewających. Jakiś jeden był dobry, chyba przypominał polski oszcypek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje ale rzadko taki camembert kozi. Trzeba obsmazyc go na patelni. I ten jest zjadliwy. Moze dlatego ze jest owiniety w cieniutkie plasterki boczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha chyba wyłącznie dzięki boczkowi jest ten serek zjadliwy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest juz maly sukces Bechemootku!!! To dopinguje. Tylko jeszcze zeby ten kilogram ubyl z wlasciwiego miejsca ( u mnie brzuch:P) Z praktyki wiem ze najwczesniej leci biuscik:P a to juz mniej cieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku i nic a nic Cię nie ciągnie do czegoś innnego niż w menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust jak biust można kupić pushapa, gorzej jak buzia schudnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale późno się zrobiło:P muszę mykać w poduchy, dobranoc dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Zuzik:) U mnie wtedy robi sie taki wielki nos. To znaczy wielki to ja mam z natury:P Ale wtedy to rzuca sie tak w oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, nigdy nie trawiłam serów pleśniowych. Zapach mnie zabijał :-o. A w tym roku u znajomych zjadłam coś pysznego - panierowany camambert(nie kozi), podany na sałacie, pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje.Zbliza sie polnoc. Trzeba sie pomalu zbierac do spania. No mnie czeka jeszcze mycie:O Ze tez nie wymyslili pralek, czlek by wskoczyl, nastawil na krotki program bo szkoda skory i gotowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze z dodatkiem marmoladki z zurawin Bechemootek. Mozna kupic gotowe albo zamrozone. Po diecie wyprobuj. Ja plesniowe jadam. Nie lubie tylko tych z blekitna plesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie juz odmelduje na dzisiaj. Musze jeszcze sie wyprysznicowac. Albo tylko sie szybko umyje. Dobrze ze lepetyna przynajmniej wymyta:P Dobranoc Bechemootku, Dobranoc Zuzik. Kosmi tez w mieczyczasie chyba juz poszla spac. Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowe smakuja o niebo lepiej i nie sa takie slodkie. A jutro znowu opinie:( Bechemootku Dobranoc wypoczywaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witan moje kochane 🖐️ stawiam na stole kawkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) herbatkę (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)( inusie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) stawać śpiochy co za spanie sama ma pić kawkę hop hop hop u mnie zapowiada się łądny dzionek świeci słoneczko od rana nastrój mi wrócił było to chwilowe pozdrawiam i życze udanego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop hop hop hop hop dziewczynki gdzie jesteście sam musaze pić kawkę ale jak sobie zrobiłam to wypije chociaż mie lubie samej ić kawkę :(:(:( smutno mi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki betidzięki za kawkę:)))Już smoczę...Wczoraj to nawet kawki nie piłam:O...Oj odchorowałam,ale nie żałuję ;))) U mnie też słoneczko i ciepło ..jak dla mnie za ciepło :P Dziś już nie ma zmiłuj,maszeruję się plumkać i saunować:))) Życzę udanego dnia🌼 Tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku dobrze że chociaż ty przyszła na kawkę ❤️ jak ja bym się poszła popluskać ale nie mam gdzie już zaczeli budować basen kryty itp. za rok ma być otwarty to wtedy będe chodzić i się pluskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zostawiam obiadek rosól z lanym ciastem dzisiaj (_________________________________________) na drugie danie jak zawsze kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ udka z kurczaka $$$$$$$$$$$$$$$$$$$ kapusta kiszona %%%%%%%%%%%%% oraz sosik (_) zapraszam tylko dzisaj chyba sama muszę jeść obiadek bo kawkę też piłam sama pózniej Banderaske przyszedł ❤️ życzę smacznego wiem może jestem nudna z tymi obiadkami w niedzięle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×