Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

wieczornie dzisiaj miałam księdza:o zapowiedzieli, że będą chodzić od 16, do nas dotarł jeden z nich dopiero o 18, oj nie lubię tego czekania jak na szpilkach w całym rynsztunku, wrrrrr Bonita zazdraszczam Ci ten skóry jak pupcia niemowlaczka;) Tokina kupiłam byle co, niby pełno tego badziewia, ale jak co do czego, to nie ma nic ciekawego:P i cholera kupiłam kolejne buty, jestem trzaśnięta do sześcianu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczornie dzisiaj miałam księdza:o zapowiedzieli, że będą chodzić od 16, do nas dotarł jeden z nich dopiero o 18, oj nie lubię tego czekania jak na szpilkach w całym rynsztunku, wrrrrr Bonita zazdraszczam Ci ten skóry jak pupcia niemowlaczka;) Tokina kupiłam byle co, niby pełno tego badziewia, ale jak co do czego, to nie ma nic ciekawego:P i cholera kupiłam kolejne buty, jestem trzaśnięta do sześcianu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczatka.... U mnie zmiana planów, dzis co niektorych ruszylo sumienie i dali mi dwa dni urlopu po nowym roku. No to ja jutro po pracorze w pociąg i ...bede przed połnocą w wiadomym miejscu. Hip hip huuuurrrrra :) A nie mówiłam, ze życie wcale nie takie paskudne???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, ale Cię wytrzymali z tym urlopem:o szczęściaro przywitacie razem Nowy Rok:) szczęśliwej podróży życzę, apropos jedziesz swoim autkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane jest dobrze ściskoszczęk minął szybko ale martwię się coraz częściej mnie to spotyka. Banderasku❤️ wiem.....rozumiem.... ale bądź cierpliwa to minie...mocno przytulam do serducha❤️ Beti chętnie wychyle kielonka dla zdrowotności :) Tokinko bardzo piękna ta torebka kolorowa:classic_cool: Zuuzik kreacja superaśna....na mnie takich nie szyją:( ależ Ty szczupła jesteś!! Terterku...smutne to co wysłałaś na @ ...serdecznie współczuję. Wesołku dzięki za spacerek po mojej galerii👄 Bonitko super biżuteria, a to temat dla mnie bez końca bo ja na punkcie biżuterii( srebrnej) mam totalnego fioła....już nawet nie powiem Wam ile mam tych cudeńków. Dobranoc.....buziaczki na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mam nadzieję, że Twoja córcia będzie utrzymywać kontakt z chrzestną, przecież nie rozwodzisz się ze szwagierką;) Terterku ja też wolę wszystko z rękawkami, a większość kiecek imprezowych szyją bez;) mam takie macierzyńskie ramiona, stąd też to bolerko, które dokupiłam, by nie świecić łapami;) oki sama do siebie gadulę, więc spadam - muszę się wyspać, do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna, dzięki, chciałabym być szczupła:o i apropos żeby się wylaszczyć właśnie przymierzałam majtki obciskające i... stwierdziałam, że musiałyby sięgać od kostek do szyi:P hmm ciekawe tylko gdzie by ten nadmiar tłuszczu został wypchnięty:P;) bo teraz wypływa pod cyckami i chyba z nich zrezygnuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Przepraszam, że nie było mnie wcześniej ale nie mam czasu i dostępu do komputera. Terterku smutna wiadomość:( Zuuzik podoba mi się twoja kiecka, jest zajefajna jak mówi poetka:D. Tokina torebka w paski jest :classic_cool:, czy dużo ma kieszonek w środku? Poetko ty jednak masz trochę szczęścia:D Już dzisiaj życzę wybierającym się na bale- najlepszej muzyki na świecie, dobrego tancerza i miłego towarzystwa, tym co w domu-ciekawych programów w tv i wytrwania do północy, a wszystkim życzę dużo powodów do radości, jak najmniej smutków a przede wszystkim zdrowia w NOWYM ROKU 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bondi Tyle napisałam i szlag trafił wsio Zuuziczku ja ostatnio zakupiłam majtki wyszczuplające nawet nie napiszę Wam co się zdarzyło podczas przymiarki...jaja jak berety nie napiszę bo wstyd:D Poetko baw się dobrze super z Ciebie kobitka👄 Beti zgadzam się z Zuuzikiem w 100% . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka!!! To jest wspaniala wiadomosc. Zycze udanego Sylwestra, pieknych dni spedzonych razem ze szczesciem:) Naladuj akumulatorki i wracaj szczesliwa. No i uwazaj na drodze! Zuzik strasznie spoznil sie ksiadz-kolednik:P Mysle ze przynajmniej dostalas ladny obrazek:P A bucikow nigdy nie dosyc! Tylko gdzie je trzymac? Grazka widzialam kiedys Twoje fotki bizuterii na garnku. Bardzo piekne! Bondi a Ty gdzie spedzasz Sylwestra? Tokina, co z autkiem? Czy w naprawie? Ja jeszcze z godzinke posiedze i bede sie szykowac do spania. Przynajmniej kapiele mam z glowy:P Nie bede zmywac tak szybko tych olejkow:) Dobrej nocki zycze wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja 👄. Zgoda Bondi....mam dużo szczęścia. Staram sie jak mogę je chwytac, kiedy przelatuje nad głową :D Z tym urlopem jest tak, że wczoraj powiedzieli NIE, a dziś po pietnastej wrócili do tematu...i okazało się, że tak! Może jakąs klatwę zobaczyli, albo im sie cośprzysniło. Zazuzi...Zazuza...czyli nasz Zuuziku...:D jadę autkiem do mojej stolicy, gdzie najczęściej fiździ (syn mnie podwiezie), a potem ponad 2 godziny pociągiem bezpośrednio na miejsce. No, prawie bezpośrednio, bo Szczęście mieszka na peryferiach i to już jest wieś. Personalna....też jesteś fajska babka Zresztą ...wszystkie jesteśmy SUPER i basta :D:D:D Jutro jak zajadę...postaram się kuknąć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko się melduję Byliśmy na międzyświątecznym spotkaniu u przyjaciół, było cudnie - jak zwykle :-) Dobrej nocki zyczę i proszę, aby Anioły czuwały nad nami! 👄❤️ Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w sylwestrowy poranek Rozpalam jak zwykle w kominku: http://www.arturswiech.com/images/102.jpg zaparzyłam Wam kawe: (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Na pogrzeb jedziemy w środe. Tym razem odechciało nam sie fikania w sylwestra. Zwykle jeździliśmy w góry a tym razem nie bardzo mamy "melodie". Małżyk stwierdził że chce zostać w domu ze mną (ło matko! :P) i nawet nie pojedziemy do szwagrów, którzy nas zapraszali. No i dobra: zrobie sobie drinka i wyjme farby - będe sie bawić. No i oczywiście pobuszuje po naszym cafe :D mam nadzieje, że będzie nas tu więcej ❤️ Zuziku - ja z kolei nabawiłam sie ramion "nietoperków" - cho lera sama nie wiem kiedy to sie stało, niby szczupłe ramiona a na przedramionach zwisająca skóra. Moja trenerka na gimnastyce twierdzi że jest to przypadłość wielu kobiet. No ale musze wybierać kiecki z rękawkami :D Poetko! hurraaa!!! ciesze sie ❤️ życze udanego pobytu w ramionach Szczęścia ❤️ Personalna - dziękować Bogu że doszłaś do siebie - ale powiedz na czym polega Twój szczękościsk? Lece do pracy Dziewczynki - pewnie wykłady będą dzisiaj krótkie. Pokaże sie potem i poczytam więcej a tymczasem zostawiam bułeczki z masłem i szyneczką, herbatke żurawinową dla Pszczółki i POZDRAWIAM ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sylwestrowo🖐️ terterku dziękuje za kawkęi śniadanie. Dziewczynki córka będzie utrzymywać kontakty z ciotką i jej córką czyli swoją kuzynką nie zabraniem jej tam chodzić ani nie zabraniem im do nas przychodzić ja nie rozwodzę się z nimi ale do tesciowej nie wiem czy pójdę jeszcze kiedykolwiek. Pozdrawiam Was serdecznie jeszcze się dzisiaj pokażę ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki dziś ostatni dzień roku, na dokładkę 400 stronka, świetnie, będzie dodatkowy powód do wieczornego świętowania:D U mnie słaby mróz ale silny wiatr a słoneczka nie ma nawet na lekarstwo:( Kicham dziś od rana pewnie Nowy Rok przywitam katarem:(. Małż dostał antybiotyk i inne leki, dziś syn przywiezie mu lampę biopronową by się wygrzewał, mam nadzieję że to pomoże. Co do auta, to na razie są plany sprzedaży i zakupu nowego , ale to tylko plany, pewnie skończy się na tym że oni wyjadą a ja będę musiała się zając naprawą, bo przecież czymś jeździć trzeba. Poetko , gratuluję , dobrej zabawy życzę, myślę że jakaś dobra siła czuwa nad Tobą. Bondi, dobrze że się pokazałaś , bo już się martwiłam co się dzieje. Dziękuję bardzo za życzenia , mając nadzieję na wieczorne spotkanie:) Beti, nie dziw się obawom siostry M, dobrze że córka nie odrzuca ich , przecież w sumie nadal to jej rodzina. Personalna, jednak chyba powinnaś był skorzystać z porady lekarza, sama wiesz że zdrowia nie ma co lekceważyć. W jednym z PPsów przysłanych przez Tereterka było napisane- " praca nie będzie się troszczyła o Ciebie kiedy zachorujesz - jakież to prawdziwe. Martwimy się jak sobie poradzą bez nas w pracy, a tak naprawdę to muszą sobie poradzić, nie mają wyjścia. Rowerzystko , Tobie też przydałaby się lekcja asertywności i świadomości że nie musisz być filarem firmy, niech inni też poczują na sobie brzemię odpowiedzialności. Tereterku rozumiem Waszą decyzję pozostania w domu, jednak sytuacja byłaby dla Was niezręczna, bo jak się bawić kiedy smutek w sercu. Banderasku, co u Ciebie ? Zuuziczku, jak znam życie kupiłaś coś wystrzałowego, a butów nigdy nie za wiele, nie żałuj, może będą tak wygodne jak paputki i przebalujesz w nich całą noc. Co do wizyty księdza to miałaś podobnie jak u mnie, przytruchtał późno i długo siedział , na dodatek zostawił dwie koperty z prośbą o wspomożenie parafii Małgorzatko, gdzie się podziałaś ? Kosmi nie męcz już kogutka:) Bonitko , cieszę się bardzo że Ci się spodobało, poczułaś się wspaniale i mam nadzieję że dotrzymasz danego sobie słowa i częściej będziesz odwiedzać SPA. Zdjęcia pierniczków rzeczywiście są bardzo inspirujące:D :P Wesołku, szkoda że nie mogłaś wczoraj wykorzystać nadarzającej się okazji ale myślę że za to noc przyniosła odprężenie :) Bechemootku, takie spotkanie ze znajomymi, to prawie jak pobyt w SPA, można się odprężyć i porządnie zrelaksować:) Widzę że bardzo lubisz te spotkania ,trochę Ci zazdroszczę bo ja w zasadzie nie mam przyjaciół z przeszłości. Roberto , wyjechałaś pewnie gdzieś na balety sylwestrowe ,nic nie mówiąc:( Dobrej zabawy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko a co u Ciebie? nadal masz problemy z kompem , czy jakieś inne kłopoty, stuk, stuk, stuk, odpukałam w niemalowane drewno. Marijko, już miałam nadzieję że częściej będziesz do nas zaglądać a Ty widzę dalej do kieratu:( Może choć wieczorem machniesz łapką. Maaluutka 👄 Łasiczko👄 Serdecznie Was wszystkie przytulam , mając nadzieję na wieczorne spotkanie o ile mój dostawca netu znów nie zrobi kuku tak jak wczoraj wieczorem i dziś rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino jestem jestem tylko musiałam znowu piec bo małz ma imieniny,jutro pewnie jakas rodzinka sie zjawi.Takze spieklismy dwa kopce kreta ,bo nic innego chyba nikt po swietach by nie przełknął. Także zapraszam częstujcie się.A że roboty przy tym wcale to wyszły dwa leciutkie ciasta. Teraz pewnie z synem cos posprzatamy bo załozyłam okulary i wszedzie cos do poprawienia jest.Ale to zaraz toż mam cały wieczór w smaotnosci bo małza w pracy. Corcia juz pojechała takze pustota w domu.Ale trzeba sie przyzwyczaić ,ze dzieci coraz starsze.Ale tam aby zdrowie było i tyle. Tokino torebusie ładne, masz rację nagrzewajcie małzowi ta lampą,ja jak tylko cos mam nie tak ze soba uruchamiam ja i jakos przechodzi,juz ta lampa ma stałe miejsce w pokoju,nawet jej nie chowam i powiem Ci kiedyś rozmawiałyśmy odnośnie mojego teścia duzo ta lampa bo też maja mu pomogła w podobnej chorobie jak u Twojego małza.A było juz naprawde zle. Bonitko ciesze sie ,ze jestes zadowolona po zabiegach Zuziczku tez oglądąłam kieckę ładna jest Tererku czasem potrzeba pobyc tylko we dwoje z małzem nawet jeśli taka noc jest,moze i ma racje ja też w takich okolicznościach nie miałabym ochoty na jakieś spotkania w większym gronie. Beti nie zabraniaj córci sie spotykac z chrzestną,wiesz ja już myśle jak kiedyś będzie,mam podobną sytuację ,mój szwagier były jest chrzestnym córci i nie wiem jak kiedys postąpić odnosnie slubu jesli kiedys do tego dojdzie czy prosic czy nie,wiem ,ze jak zaprosze jego z nowa rodzina to nie przyjdzie siostra i też nie wiem co wybrać.Z drugiej strony wiem ile szwagier kiedyś w zyciu nam pomógł w sprawch papierkowych i sama nie wiem co zrobic .Ale często o tym mysle,jak postapię i tak bedzie zle ,bo urażę jak nie jedną to druga stronę. Personalna ja tez ogladałam Twoje fotki Poetko to los chciał inaczej niz szef i tak trzymaj dalej.A moze sumienie go na koniec roku ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino moje garnki kupione w necie firma AMT GASTROGUS ,nie wiem czy mozna ich stosowac na kuchence indukcyjnej,ja mam zwykła kuchenkę gazową,są całe czarne ,mocne naprawdę ,nic sie z nimi nie dzieje a mam juz prawie rok Mozesz poczytac sobie w necie o nich ,za patelnie taka sporą i okrągła brytwankę cos koło 530 zł z pokrywkami zapłaciliśmy.Ja jestem zadwolona z nich,smaże bez tłuszczu mięso ,jedynie do frytek troszke wlewam oleju.Dobrze sie w nich piecze udka bez odrobiny nawet tłuszczu.Mam gdzies zapisana stronę tego sklepu ale musze odnależć gdzie to jest w kompie bo po ostatnim formatowaniu nie wiem gdzie co jest.Ale tak to jest jak kilka osób coś przestawia w komputerze. Kiedyś na tej patelni smazyłam nalesniki ale bez tłuszczu wychodza troszke twardawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,zę musowo sie zarejestrowac by przejść do sklepu by zobaczyć ceny bo garnki widze w ofercie tak samo wyglądaja tylko najlepiej pomyślec przed zakupem by dokupić pokrywki ,bo pamietam,ze my dokupywalismy do brytwanki osobno ale tez mozna dokupic razem w zamówieniu.Tylko mu wtedy trafiliśmy na jakąś promocje tego kompleciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼KOCHANE❤️❤️❤️ DZIEWCZYNKI🌼🌼🌼 ,,Kuligiem chciałam do Was❤️ jechać:)))lecz kare konie nie chciały czekać...Porwały sanie,mkną pod gwiazdami:Da ja zostałam sama z życzeniam...Ale gdy tylko okno otworzycie w świeżym płateczku życzenia złoże,w gwiazdeczce:)))co spadnie tutaj z obłoków będę WAM ❤️❤️❤️życzyć DO SIEGO ROKU🌼🌼🌼,, 👄👄👄SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZYNKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__88888888s _88888888888_$$$$$s 8888888888888$$$$$$$s 8888888888888$_____$$s 8888888888888$ DOBREJ$$ _88888888888$$ZABAWY$$ ___88888888_$$______ $$ _______!!____$$$$$$$$$ _______!!______$$$$$$ _______!! ___!! _______s_!! _______!! ______ _____ ______ ________ _________!!___!! _________!!__!!..*) __________!! .,*).*) _________!! ..*).*) _______!! (. * ..*.) _______33333333333333333333333 ________333________________333 __N_______333___2_0_1_1___333 ____O______333___________333 ______W_____333_________333 ________Y_____333______333 ________________333__333 _____R____________3333 _______O___________33 _________K_________33 ___________________33 __2_0_1_1__________33 ___________________33 ___________________33 _____________33333333333333 🌼🌼🌼Wszystkiego najjjj🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_________$$$$$$$$$$$ $_____$________.$ _$____$______$ __$____.$_____._$ ___$_$_$___.$ ____$$$$$$$$$_$__._$ ________$$_____$_._$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$ 👄👄👄Szczęśliwego Nowego Roku👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️Dziewczynki❤️❤️❤️ Życzę Wam👄jeszcze:)))):)))):)))) ,,Dużo radości dnia codziennego:D Spełnienia marzeń co do jednego:)))) Miłości❤️ takiej:classic_cool:że świat nie widział... Zdrowia takiego:))) co nikt nie słyszał... Pieniędzy tyle;))) że nie wiecie ile:)))) A wszystko to w radosną chwilę... 🌼❤️👄SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×