Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam Was kochaniutkie i zapraszam na kawkę , herbatkę i inusię . Wszystkim Babciom - STO LAT w zdrowiu i miłości🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Personalna👄dzięki za kawkę:D kosmi👄wszystkiego NAJ🌼🌼🌼 Duuuuużo zdrowia i szczęścia i marzeń spełnienia!!!🌼 Sto lat!!!❤️❤️❤️ Miłego dnia Kobietki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi wszystkiego najlepszego z okazji imienin zdrowka i powodzenia w ambitnych planach 🌻 Dziewczynki dzieki za kawusie ,miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Personalna dzięki za kawunie 👄 kosmi ..wszystkiego najlepszego 🌼🌼 bondusiu ..dotarło w końcu ?👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄 U mnie bez śniegu i deszczu :D 🖐️ idę na allegro poszukać butków na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Personalna dzięki za kawke ❤️👄 Kosmi wszystkiego dobrego dużo zdrówka❤️👄🌼 Roberta❤️👄 Banderasku ❤️👄 U mnie poprószyło śniegiem pozdrawiam Was serdecznie miłego dzionka❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki pachnie tu kawą aż miło a ja się niedawno zwlekłam wreszcie z łóżka , więc jak lunatyk przyczłapałam do tej kawusi , bo bez kawy nie ma życia :D Personalna wielki buziak za kawę 👄 Wczoraj mnie nie było bo sobie zdajecie sprawę jak to jest jak facet w domu i w dodatku CHORY ! Po południu byłam w pracy a kiedy wróciłam nie miałam siły już na nic. Teraz Małż się wybiera w poszukiwaniu prywatnego USG a ja mam chwilę dla siebie. Kosmitko w dniu Imienin wszystkiego co najlepsze , samych pięknych dni w życiu i realizacji planów 👄👄🌼🌼🌼👄👄👄 Roberto, muszę Ci powiedzieć że z tą pocztą to coś jest nie tak. Wiesz jak lubię kupować w necie , tak więc zakupiłam sukienkę :P . Paczka priorytetowa została wysłana w zeszłym tygodniu i do tej pory nie doszła. Zaczęłam jej szukać i okazało się że chłopak dostarczający przesyłki ,oddał ją do zwrotu z adnotacją - błędny adres Wczoraj rozmawiałam ze sprzedawcą ,który dostał zwrot przesyłki bardzo zdziwiony bo oczywiście adres był dobry Teraz zastanawiam się czy zrobić awanturę na poczcie czy machnąć łapką . Tyle że coraz częściej zdarzają się takie sytuacje kiedy przesyłka jest opóźniona a tym razem wcale nie przyszła. Ostatnio czekałam na list priorytetowy całe 10 dni już ręce opadają. Wesołku, te pieski przyszły do Twojej suni w wiadomym celu a jakiś tam płot to dla niech żadna przeszkoda. Mam podobnie bo u mnie też duża sunia i w pewnych okresach , kawalerów sporo. Tyle że wtedy zamykam sunię w budynku gospodarczym, gdzie zresztą stoi jej buda, tyle że zamykam drzwi i tam już jej żaden pies nie dosięgnie , no ale płoty czasem trzeba naprawiać. Beti, bardzo Ci kibicuję byś w nowej pracy nie cierpiała z powodu kręgosłupa i by ta praca to nie był kolejny obóz pracy, tylko jakieś przyzwoite warunki. I jeszcze pytanie ,czy to znów na umowę zlecenie czy jednak na zwykłą umowę ? Poetko, aleś narobiła paniki :D wszystkie dziewczynki trzymały kciuki aż do bólu a to ma być w innym terminie :D Myślę że kiedy to już nastąpi to musi się udać bo będzie podwójne trzymanie kciuków :D więc podwójna MOC BĘDZIE Z TOBĄ ! Bonitko czy zbyt wiele było wrażeń związanych z wymianą sprzętu że teraz emocje opadły i dopadła Cię niemoc? Byłaś już w SPA ? Oczywiście wiedziałam że nie chodzisz na basen pływać ale do SPA :) Mam nadzieję że nie zrezygnowałaś z tego przyrzeczenia. Może właśnie teraz kiedy jesteś troszkę przygaszona, dobrze byłoby poprawić sobie nastrój takimi masażami .....aż Ci zazdroszczę :) Banderasku, nie wiedziałam że Ty jak Bondi jesteście kibickami sportowymi :D Wstyd się przyznać ale nawet nie wiem jaki był wynik końcowy ale myślę że dobry doping pomógł chłopakom wygrać :D Bechemootku , hop, hop ! 👄 Zuuziczku , gdzie się podziałaś ? Czy aż tak pochłaniają Cię przygotowania , opracowania że nie masz czasu nawet machnąć łapką? Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i zabieram się za porządki w domu bo ma tylko 1 godzinę a później do pracy :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️👄 praca narazie na umowę zlecenie bo znów jest przez pośrednika ale u mnie w mieście wszystkie prace są przeważnie na umowę zlecenie w dużych zakładach a do sklepu jakoś mnie nie ciągnie ale też nie ma miejsc bo mam podania złożone a narazie nie dzwonią zobaczymy pózniej co będzie narazie układa się po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼👄🌼Kochana Kosmitko🌼❤️[kwiate🌼❤️🌼👄🌼🌼❤️🌼👄🌼k]👄🌼 W Dniu Imienin serdeczne zyczenia zdrowia, szczescia i spelnienia wszystkich marzen. Sto lat Kosmitko! 🌼❤️[kwiate🌼❤️🌼👄🌼🌼❤️🌼👄🌼k]👄🌼🌼❤️[kwiate🌼❤️🌼👄🌼🌼❤️🌼👄🌼k]👄🌼🌼❤️[kwiate🌼❤️🌼👄🌼🌼❤️🌼👄🌼k]👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja serwuje obiadek.Jest jedno danie, ale za to dobre. Zupa grzybowa ze smietana i bulka do tego jak ktos chce. Moge tez wrzucic do zupy oskubane miesko z piersi kurczaka jak ktos chce. Choc to niepotrzebne, bo jest duzo grzybkow w zupie, sa bardzo dobre i smakuje bosko!. Osobiscie ostatnie grzybki udalo mi sie znalezc w 2007 roku:P Te z ktorych dzisiaj ugotowalam zupe sa piekniusie! Bez dziurek w kapeluszach, to znaczy ze grzybki byly zdrowiutkie i nie z "robasiami". Nawet ja sie na tym poznalam, choc nie mam pojecia o grzybach:) Acha, zapomnialam napisac ze te grzybki wlasnorecznie zbieral, ususzyl i przyslal mi Zuzik🌼 Ach! tyle grzybow to u nas w domu jeszcze nie bylo! Chyba zaserwuje dzisiaj zupke w wazie:) choc normalnie czegos takiego na codzien, to my nie praktykujemy:P [ w niej zupa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️:) u mnie ok żyje juz mam przygotowany magiczny stół Dziękuje za życzenia Ja tez was częstuje obiadkiem rosołek z makaronem(moja babcia lubi z kartoflami:)),ziemniaczki ze szpiorkiem schabowy ,z piersi kurczaka,pałki,udka,a brazowa kaszka a do niej gulasz wieprzowy z sosem myśliwskim zrobiłam pycha,pekińska lodowa i ogórki kiszone,soczek z porzeczki czarnej a na deser serniczek kawka i cos procentowego do kawki likierek,piwko,koniaczek,no i coś gazowanego cocla,pepsi i capuccino prosze sie czestować pipołunek mam wrazie doleliwosci żołądkowych i specjalne kropelki .Zapraszam po 15. narazika🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Kosmi dużo 👄 i 🌻 samych szczęśliwych dni i spełnienia marzeń. Wczoraj mnie nie było bo późno wróciłam, zabalowałam u wnusia. Było bardzo przyjemnie, były wiersze, piosenki i duuuuuużo miłych słów, aż łezka się w oku kręciła. Spotkałam dużo znajomych, z którymi wcześniej chodziłam na wywiadówki do naszych dzieci, teraz chodzimy do wnucząt:D Roberta dzisiaj dotarła, dzięki, napisałam na @ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kolezanki-babcie serdecznie pozdrawiam w dniu ich swieta:) Bondi🌼 Bechemootek🌼 Marijka,🌼 Tokina🌼 Rowerzystka🌼? nie jestem pewna czy nie zrobilam z Ciebie przedwczesnie babci? Chyba nikogo nie zapomnialam:O Chyba po zupie bedziemy wyruszac z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Personalna dziękuje za kawusie ❤️ - nie wypiłam rano a dopiero teraz bo rano podobnie jak wczoraj wieczorem w cafe u mnie były tylko same nicki bez tekstów i nie dało sie niczego wpisać. Nie zrobiłam z tego powodu śniadanka ale przy dzisiejszym święcie Babć to chyba dobrze, bo łakoci będzie bez liku :D:D:P Ja jeszcze babcią nie jestem i wcale sie do tego nie spiesze, szczerze mówiąc mój pogląd na instytucję babci jest taki: " kochać bezgranicznie, ale bez poświęceń, bez wykorzystywania, babcią być wspaniałą do której przybiega się od swięta i do której tęskni sie i wyczekuje do następnej wizyty" taka wredna jestem :P Z tego co się orientuję to każda z naszej paczki taki model prezentuje i to mnie cieszy. Ale mam kolezanki które są wykorzystywane, a co najgorsze to one wmawiają sobie, że to jest ich największa przyjemność choć gołym okiem widać że to udręka, obciążenie i zobowiązanie - brak własnego życia. Wszystkim Babciom z naszej Paczki życzę zdrowia i radości z bycia cudowaną i kochaną babunią no i pociechy z wnucząt: http://g.wieszjak.pl/p/_wspolne/pliki_infornext/37000/37395.jpg hi hi :D:D:D :P:P:P http://www.e-kukartka.pl/images/kartki/FF-216.jpg Wesołku chciałam Ci wczoraj przesłać troche optymizmu i dobrego nastroju a na gimnastyce złapałam nawet troche hormonu szczęścia ;) ale nie dało sie bo cafe zdziczała :D Posyłam Ci go teraz: spróbujemy popatrzeć na zwalony płot przez różowe okularki ... http://www.moda.net.pl/obrazki/2010/06/cubus_okulary.jpg teraz coś dla wywołania uśmiechu - nawet jeśli nie masz ochoty :P http://www.tapetomania.pl/mid/147506.jpg i maleńki dowcip: "niektorzy pracujący mają jeszcze gorzej" http://c.wrzuta.pl/wi7828/f5e5c7fe0013744948b28c58/0/smieszne Kosmi - całuski z wiadomej okazji 👄 👄 👄 Dzisiaj żarełka jest u nas obfitość wielka - i rosołki i schabowe i zupka grzybowa. wszystko zjadam grzecznie bo u mnie wczorajsza grochówka i pierogi leniwe :P POZDRAWIAM pięknie i życze miłego pogodnego dnia Bondusiu - miłego popołudnia z Wnusiami ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka dziękuję za zupką jest pyszna ❤️ Kosmi tobie też dzięki za obiadek❤️ Terterku❤️ Bondi❤️ a dziewczynki macie na koleżankę na nk a dlaczego to się domyślcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam promiennie:):):):):) A za oknem szaro i prószy śnieg. Kosmitko nasz Ty wulkanie,energii,optymizmu,dowcipu i talentu kulinarno-komicznego.Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich imienin,abyś nigdy się nie zmieniła i zawsze była właśnie taka jak jesteś teraz i aby szczęście Cię nigdy nie opuściło,aby zdrowie dopisywało nie tylko Tobie ale i dzieciaczkom i kogucikowi,no i niech kogucik reszcie znajdzie prace blisko kurnika bo wiadomo jak kura nie pilnowana to zawsze się może jakiś drób z sąsiedniego podwórka zakraść.Niech się spełniają wszystkie marzenia👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼👄❤️🌼🌼🌼 Terterek👄 Na pewno będziesz fajną babcią:):) i mimo że nie spieszno Ci do babczenia jak już się pojawi różowe ryczące i robiące pod siebie, będziesz kochać je całym sercem:):).Ponoć wnuki kocha się bardziej od własnych dzieci jeśli taka jest prawda moje wnuczęta będą miały przesrane:p.Chodzi o to że ja nie mam umiaru w kochaniu i jak już kogoś ulubię ma mnie dosyć,moje dziecię na ten przykład.Jestem nadopiekuńcza i sram się ponoć za bardzo:):).Córka ma katar a ja już odchodzę od zmysłów i jeszcze jedna brzydka cecha która akurat mojemu dziecku już tak bardzo nie przeszkadza,zrobię dla niej wszystko:);):). A teraz wam podpadnę mimo że w życie zafundowało mi wielokrotny komfort niańczenia i opiekowania się dziećmi(a może właśnie dlatego),jakoś za nimi nie przepadam.I teraz pewna ciekawostka z drugiej strony jest odwrotnie,dzieciaki lgną do mnie mimo że nie pcham się do nich z łapami:):).Dzieciaki to takie małe terrorysty i dobrzy psychologowie,wiedza kogo można zdominować tak że będzie chodził jak zegarek,hi,hi i ja tak mam. O raju miałam wam jeszcze tyle napisać ale czas mnie goni bo zaraz mój M wróci z pracy.Dziewczyny ja dzisiaj usmażyłam oponki drożdżowe takie pączki z dziurką,wszak mamy karnawał:):).A wiec diety na bok i zapraszam na oponki:):)O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zrobiłam zakupki łykendowe i mam spokój :P Wesołku - jestem przekonana, że będe idealną babcią! :D:P i że swoje wnuki będę kochała bezgranicznie :D A póki co - podobnie jak Ty, nie przepadam za dziećmi, nigdy dzieci nie lubiłam. Jak urodziły się moje to moja psychika absolutnie przestawiła sie i instynkt macierzyński mnie ustawił :P A jako stary belfer - zawsze miałam z dziećmi (uczniami) świetny kontakt. Do cudzych dzieci nie mam cierpliwości ani serca ani zrozumienia :P :D Moje osobiste dzieci nie narzekały choć miały nielekko bo uczyłam w ich szkole :P i wymagania siłą rzeczy miały dużo wyższe. Ide teraz nakarmić Małowinke który właśnie przyjechał z pracy a po drodze kupił mi rzeczy ciężkie cobym nie musiała tyle dźwigać POZDRAWIAM ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kosmi :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU IMIENIN 👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkim BABCIOM składam najserdeczniejsze życzenia i posyłam buziaczki 👄👄👄👄👄👄👄👄 Miłego dnia dla wszystkich dziewcząt ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi .. wszystko smakowite 👄 piję Twoje zdrówko :) Y Y Y Y YY Wesołku .. oponki są pyszne mmmmm choć już łobrzarłam :P się poczęstunkiem Kosmktki :) ale jeszcze zmieściłam i oponki :P :) bo je uwielbiam :) Wesołku nie Ty jedna jesteś nadopiekuńcza ja tak samo robię :( jeszcze moje dziecko nie zdąży kichnąć a ja już z witaminkami stoję :) Trochę może źle robimy no ale co zrobić jak już mamy taki charakter:P :) Moje dzieciaczki już mi mówiły nie raz, że mam za bardzo miękkie serduszko❤️ :) i nie potrzebnie się tak wszystkim przejmuję a później są tego skutki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Pszczółko kochana! :D ano nie jest najlepiej jeśli sie z nadopiekuńczością przesadza - mam nadzieje, że się to kiedyś Wam zwróci - serdecznie tego życzę Kosmitko - zjadłam obiadek i zasiadam z wielką chęcią do serniczka Twojego - nalałaś koniaczku a wiesz że ja koniaczek lub brendy dobrą lubie najbardziej :P mmmmm...... mniam mniam :D do tego kawusia popołudniowa i można żyć :P Poetko - za Ciebie kciuki cały czas trzymam i pamiętam ❤️ ❤️ ❤️ i za wszystkie inne Dziewczynki, które sa w trakcie zmian jakichś, lub coś załatwiają, lub w trakcie leczenia są - szczerze trzymam kciuki i myśle o Was serdecznie ❤️ ❤️ ❤️ ...kurna...:O:O:O :P:D nie wiem czy umyje dzisiaj łazienke tak jak sobie obiecywałam - przecież paljiuchi mam zajęte :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jeszcze oponki przecież są! :D mniamuśne mmmmm pyyycha! :P chlip chlip siorb siorb kawusie :P lyk łyk po malusieńkim lyczuniu, prawie że lizany koniaczek :P ło jejku jak mi dobrze! ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku witaj 👄 obyś miała rację :) bo nieraz tak jest, że te mamcie które nie dbają o dzieci i nie poświęcają się zbytnio mają na starość więcej pomocy i pożytku niż te które są takie nadopiekuńcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tertereczku ja po małym łyczku siorbię koniaczka :):P i czuję ciepełko:) łołłłłłłłłłłłł mocne ciepełko :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Pszczółko - niestety tak jest najczęściej ❤️ kochać dzieci trzeba ale bezsensowne poświęcenie jest denerwujące, wywołuje agresje u tej drugiej strony i jest z pewnością szkodliwe Czasem nadopiekuńczość jest wynikiem różnych problemów "ze sobą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilem umeczona ze sklepow:( Ale lupysa! Bluzka polo, letnia bluzka:P Mocno zastanowialam sie nad dzinsami-leginsami.W koncu nie kupilam bo byly za dlugie a w dzinsach chce miec orginalna dlugosc:O Teraz bede porzadkowac komputerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×