Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

tak na pewno kilka sałatek , pewnie schab faszerowany bo się już wyspecjalizowałam :P może karkówkę pieczoną , galantynę z kurczaka , jakieś galaretki, bo raczej na obiad prosić nie będę tylko na po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie zapodaj ten przepis na sałatkę z zupek, bo kiedyś mi mówiłaś ale już zapomniałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko a tak dla odmiany, bierze się makaron z chińkich zupek (jeszcze w torebce zgnieść) do miski, wsypać załączone pzrzyprawy (bez oleju, bo w niektórych jest) zalać wrzątkiem, ale nie za dużo (tylko tyle żeby makaron spęczniał), przykryć talerzem - szybciej napuchnie:) i dodawać co kto lubi, ja dodaję jajka na twardo, ogórka świeżego, paprykę, kukurydzę, można ser żółty starty na dużych okach itp. i ociupinkę majonezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba to dobry pomysł bo można zrobić wcześniej , jajka faszerowane też moga być ale tatara nie zrobię :O nie lubię i na pewno nigdy nie podawałam:O ,Muszę wymyśleć przynajmniej jedno danie na gorąco , najlepiej by można było podgrzać w piekarniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledzie pod pierzynką, hamburgery z wątróbki podane na plasterku pomidora, jadłam, ale nie robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to krokiet i barszczyk na gorąco:) a tatara lubię, mniammmm ale rozumiem obawy - sama powinnam mieć takowe;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacz👄 chyba Cię ozłocę :D właśnie krokiety mogą być bo też można je zrobić wcześniej a barszczyk podgrzać , kiedy krokiety w piekarniku, wielkie dzięki 👄 tym bardziej że bardzo lubię robić krokiety a jeszcze bardziej jeść:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pilaw z kurczakiem - to na gorąco i sycąco:) robiłam raz pychota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Spalam wieczorem. Dopiero sie zbudzilam.:O Chyba troche sie podziebilam. I co ja bede robic w nocy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha co do mam to i ja tak jak piszecie swoją slysze,a o babci nie wspomne,a po co a na co itd. Tokina napewno swietnie dasz sobie rade,a powiem wam u mnie ostatnio przyjęło się odświętny obiadek,oczywiscie po kawka herbatka ciacho i przystawki sałatki itd. a ja szukam pięknej wazy i 30 talerzy obiadowych,bo dobrze ,że 2lata spookju,ale potem dostane w tyłek 18,80,i 20lecie slubu wiecie co i około 25 osób się uzbiera. a to ja jestem lepsza córkę chrzcilam w sylwestra ,a syna w lutym,a dzien przedł był tłusty czwartek. a ja mam pytanko czy któraś jak Bozia pozwoli wybiera sie nad Bałtyk?lipec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek , nie będą śledzie pod pierzynką ale robię doskonałe śledzie w oleju. Trochę się tu muszę pochwalić bo nauczyłam się je robić kiedy pracowałam w restauracji:P mieliśmy klientów nawet z Krakowa którzy przyjeżdżali tylko na te śledzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż pilaw smaczniejszy jest z mięskiem lekko przerośniętym tłuszczykiem, to tak jak bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kosmi👄 pewnie jeszcze nie jedna imprezka przed Tobą ale jak otworzysz ten zajazd to nie będziesz miała już problemu ani gdzie ani na czym :D 👄 Ja się raczej nigdzie nie wybieram , jeśli jakimś cudem nad morze to tylko we wrześniu :D Zuuziczku daj przepis na ten pilaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek podawal kiedys przepis na ala Strogonowa. Ale dobrze nie wiem o co chodzi. Musze poczytac wpisy wstecz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiłyście ten przepis Wesołka - firszmak ? jest świetny , warto spróbować , tym bardziej że nie trzeba się trzymac rygorystycznie przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina jutro ci podeślę pare rzeczy co ,a ty zrobisz jak będzisz uważała,moze akurat coś wykorzystasz,zrób te roladki przepis podawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na pilaw musze odkopać, jak tylko to zrobię natychmiast podam:) Bechemotku poszłaś szukać studni, by napompować wody na tę herbatę?;) tak długo Cię nie ma:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zuuziczku nie wiem czy mogę zdradzać takie sekrety :D w tym wypadku sekret tkwi w parzeniu cebulki :D którą po sparzeniu polewa się octem, olejem i posypuje cukrem i przy tym miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×