Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuziku :-D, nie pudernica tylko tradycjonalistka :-). Ja jestem taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć M mnie zaskoczył i przyniósł mi duży bukiet tulipanów - tak dla jaj :-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku, jak zwał tak zwał;) fajne jaja zrobił;) a tulipanów nigdy dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku nie odtworzyłam ostatniej wiadomości od Ciebie tej o temacie Miłego dnia:o otwiera mi się dokument Live mail 2011 i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha właśnie kliknęłam na pokaż i się ukazały dowcipy:):) wcześniej klikałam na zapisz i wtedy była d u p a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę :-D . a tulipanów 5 żółtych i 5 czerwono-żółtych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piękne kwiatki, a pachną chodziaż jak tulipany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he , ja nie lubię dnia kobiet :P a jakoś mam pecha i zawsze coś ważnego dzieje się u mnie w takim dniu. syn zawsze przyjeżdża z kwiatami a ja jestem zaskoczona, bo nigdy nie pamiętam. Walentynki są u nas od niedawna, trochę są takie wymuszone ale to w sumie fajne święto:) Dziś... właśnie dziś ... w takie piękny dzień dowiedziałam się że mam Małży przygotować imprezę na 15 w pracy na czwartek:O zamiast mi przynieść tulipany jak Małżyk Bechemootkowi , to on mi dodaje roboty bo przecież w niedzielę impreza u mamy a za pewne będzie u mnie na górze. Zuuziczku, to masz Polsat ? czy masz ten pakiet familijny ? Bo jeśli nie masz tam FoxLife to ja też nie będę miała już od 18 lutego. W pracy jestem do 28 lutego , co będzie dalej nie wiem, ale myślę że już się pożegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina w ten czwartek impreza? kurcze, ale Cię małżyk załatwił:o a nie mógł wcześniej powiedzieć? mam kablówkę taką osiedlową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ napisałam ...:O miało być że na 15 osób na czwartek :( Muszę upiec ciasto i zrobić zakąski bo głównym daniem będzie alkohol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to się za bardzo nie przejmuję , tyle że jutro się zepnę i upiekę czeski, czyli miodownik, bo prosty łatwy i tani :D Schab też upiekę bo mam dwa w marynacie więc jeden pójdzie do niego a poza tym jakąś wędlinę kupię już pokrojoną, zrobię sałatkę z tortellini i finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, zrób frankfurterki w cieście francuskim - szybka i w miarę smaczna przekąska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino! Uff, ale jesteś dobrą żoną! Na mnie m nie mógłby liczyć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku dobrze, że chociaż odrobinkę pachną, bo nichałam takie tulipy niedawno i... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę tulipany😭 uwielbiam takie piękne żółte , one stoją najdłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku te frankfurterki to będą zapewne w niedzielę :) tam do M to się nie opłaca za bardzo spinać , bo jak mówię głównym daniem będzie gorzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niewdzięczna, prawda? On do mnie z tulipanami a ja taka. Ale on mnie zna i wie, że nie ze mną takie numery :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeśli tak, to masz rację nie trzeba się wysilać;) a to imieniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku a może Małżuś liczył na jakiś numer :P z tej okazji :D kurcze .... ja chcę tulipany😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczynki jestem już teraz przyszłam jakies 15 min temu jak narazie jest ok jestem w dobrym nastroju a dziekuje za walentynki jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Zuuziczku , zaległa impreza z okazji mianowania , wiem strasznie opóźniona ale no , nie było kiedy zawsze coś wypadało. Bechemootku , jakby trzeba było to też byś Małżusiowi zrobiła imprezkę , ja wiem że też różne cuda w kuchni czarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawe na jaki numer;):P Beti opowiadaj co się działo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku jaka tam niewdzięcznica;), w razie potrzeby zoganizowałabyś catering:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti co jest ? wygrałaś w lotto? Opowiadaj i podziel się swoim szczęściem, wiesz przecież że Twoje szczęście to i nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wybieram się do rodzinnego, tętno wciąż mam w granicach 99-109:o ciekawe co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina w lotto nie wygrałam to jest inna sprawa napewno wiecie jaka pisałam o tym nawet rozmawiałyśymy ale jest mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×