Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ja też tak myśle ze to chwilowe i to przejdzie juro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Zaglądnęłam :-) A tu Beti padnięta - ma prawo, bo ciężko pracuje! Poetka! pełna dobrej energii!!! :-) Tokino! Przewodniczko! czekam na dobrego kopa! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka pełna energii, ale musi oddać kompa chlopakom, bo maja jakis mecz w necie oglądać. Dziewczynki...buziaka na dobranoc szybciutko przesyłam i spadam na telewizornię. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku🖐️ masz racje muszimy to przetrwac dzisiaj mnie jakaś handra złapała nie wiem dlaczrgoale do jutra mi przejdzie mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, rozumiem doskonale. Czasem człowiek ma wrażenie, ze jest workiem treningowym :-o. Ale jutro musi być :classic_cool: :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko, rozumiem potrzeby synów też są ważne , trzymaj się 👄 Bechemootku z tego co czytam to chyba nie tylko Tobie taki kop by się przydał :D więc poproszę o wystawienie swoich szlachetnych pupencji i Ciebie i Bonitke i Wesołka i kto tylko chce bo ja biorę wielki zamach noga i daje kopa z całej siły :D coby jutro od rana energia Was rozpierała i byście wykonały wszystko to co sobie zaplanujecie a nawet jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku masz racje tak się dzisaj czuje okropnie siedze i łzy same mi lecą po policzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów nie byłam na siłowni ale jak miałam wyjść jak po domu kręcili się obcy faceci:O no to uprałam dywan, ugotowałam obiad i ulepiłam pond 30 pierogów , więc coś tam tej energii dziś miałam mimo że na zewnątrz bardzo przykra pogoda a w tej chwili nawet pada:( Bonitko miałam dziś piękny sen, śniło mi się że jestem w twoim kraju i siedzimy razem przy biesiadnym stole pijemy gorzałę i śpiewamy pieknę biesiadne piosenki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Cię Beti , a jak mówię że jesteś zakochana to mi zaprzeczasz a przecież twoje zachowanie wskazuje na to jak byk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko :-D, wystawiam szlachetne 4 litery. Ale nie potrzebuję kopa fizycznego, mam potrzebę kopa duchowego :-p. Kupiłam wczoraj jakiś preparat żeń - szeń z witaminami, może pomoże. Wstaję rano niedospana, po godzinie juz bym chciała spać....wieczorem nie mogę zasnąć............i tak w koło macieju :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! Słonko nasze! Łzy jak mi płyną to tylko z wściekłosci lub bezsilności. Więc zrób na spokojnie rachunek myslenia - co właściwie cię boli? Może znów jest potrzebna pomoc fachowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , zdaję sobie sprawę że chodzi Ci o ducha nie o ciało ale jak się ciało ruszy to i duch jest żywszy:D Nie wiem jak na Ciebie ale na mnie źle działa ten żeń-szeń , kiedyś kupiłam Bodymax[którego główny składnik to żeń-szeń a który miał mnie wzmocnić a czułam się po tym źle i musiałam to odrzucić . Myślę że może witaminy jakieś byłyby lepsze. Beti , czyli czym się dokładnie przejmujesz ze aż tak Ci źle ? czy poprostu nadal wychodzi z Ciebie cały ten stres ostatnich miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , wiem że jest dość wcześnie ale ja muszę odpaść bo tak jak Ty Bechemootku miałam w połowie nieprzespaną noc i oczy mi się kleją a jeszcze trzeba wziąć kąpiel . Odpadam więc i życzę spokojnej nocy i miłych snów👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina moze byc ze jeszcze wychodzi ze mnie sters myslałam ze mam to juz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez spadam miłej nocki do jutra ide na gg pisac wiadomo z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, spokojnej nocy!❤️ Beti! takie życiowe stresy długo nam zalegają w duszy! A jeszcze dodaj przedwiośnie itp, ...będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooooooooooooooooooobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki...idzie wiosna, będzie NOWE, nie marudzić. Wstawaaaać !!!!!! Bo zaraz wszystkie maruderki pod zimny prysznic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszszszszszsz Ty Poetko nasza jedna ! zamiast nas tu obudzić zapachem kawy to Ty nas sadystko pod zimny prysznic ! :P :D No dobra , w takim razie ja zapraszam na kawusię, herbatkę z soczkiem malinowym , inkę, żurawinkę też zaparzyłam i siemię lniane mielone też się parzy więc proszę się częstować . Wesołku, kamień z serca ... stuknął o ziemię :D sprawdź @ 👄 Banderasku jesteś dziś w domku, dostęp na netu posiadasz więc proszę się meldować i opowiadać jak było na wyjeździe 👄 U mnie pada, zimno , kurcze znów nie wyjdę z domu , w dodatku głowizna mnie pobolewa :( ej jak chcę słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko - nie pisałam ale byłam u Ciebie z wizytą na NK - fajniście wyglądasz - super. Nie zauważyłam żeby Twoje zaokrąglone pucki wpłynęły ujemnie na Twoj wizerunek :P:D wręcz przeciwnie - wyglądasz kwitnąco ❤️ Fotki w lesie śliczne i te z lata też ❤️ Bechemotku - dla mnie wiosna ta wczesna też jest trudna. Mam problem z nowym światłem, dość długo sie przyzwyczajam ale potem jest ok. Nie miej poczucia winy że jesteś rozbita - masz do tego prawo - otoczona jesteś kochającymi Cię ludźmi - więc będzie dobrze ❤️ nawet jeśli schowasz sie na czas jakiś do swojej pieczary :P Beti ❤️ Tokino - a jednak jesteś wulkanem energii :D ❤️ Kosmitko - trzymam kciuki za wszystkie manewry zdrowotne. Ale intrygujesz mnie: co to znaczy znikne na jakiś czas? wytłumacz sie ❤️ Personalna - super poczta :D kogut: rewelacja - posłałam dalej Bechemotku - super poczta dzięki :D:D:D Pozdrawiam wszystkie Dziewczynki bez wyjątku ❤️ ❤️ ❤️ ide polatać na miotle - moje dziecko dzisiaj poleciało do Kopenhagi na pare dni więc po pakowaniu sodomia i gomoria w domu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się zamelduję :D Jak zwykle jestem zawalona robotą, ale chyba od poniedziałku pójdę na urlop zaległy z zeszłego roku 26 dni :P Dzisiaj do pracy przyjechałam rowerkiem, ale teraz cos popaduje 😭 Mam nadzieję, że do 15 się wypogodzi :D Pozdrawiam wszystkie cieplutko i posyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Rowerzystko! :D ❤️ ja tylko czekam kiedy będe mogła wskoczyć na jowejek :D mam zamiar wrócić do starych zwyczajów i nie zsiadać z siodełka :D Jowejek w przedpokoju czeka i przebiera kołami niecierpliwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×