Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tereterku widzę że dzieci Ci się rozjeżdżają po świecie, dobrze że Ty man tak daleko nie wyfruwasz , na rowerek jak najbardziej możesz ale to dzięki Bogu krótsze trasy więc hulaj dusza :D Rowerzystko , jakieś dziwne masz te terminy urlopów , no kto bierze urlop w marcu jak jest mokro , zimno i wietrzyście ? No chyba że Twój Małżuś też będzie na urlopie i razem się będziecie dogrzewać to co innego a może masz w planach jakieś dalsze podróże w ciepłe strony ? Przyznawaj się tu zaraz bez bicia :D Mnie dziś napadło lenistwo, z ledwością poszłam do sklepu i zapaliłam w piecu , teraz mam ochotę na drzemkę i pewnie to zrobię zanim Małż wróci z pracy. Żeby jednak w porze obiadowej nie zostawiać Was o głodzie to zapraszam na spaghetti bolognese ,wyszło mi całkiem mniamniuśne :D zapraszam.@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ jestem dzisiaj byłam w pracy do 14 jutro ide na 10 do 18 już dzisaj lepiej wieczorkiem już było lepiej potrzebowałam rozmowy dobrze mi to zrobiło już jest wszystko ok jak narazie u mnie pada od rana pogoda jest do d u p y pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - pogoda do dupy ale tłumacze sobie, że dobrze bo przynajmniej popłucze ten piach i brudy z zimy Ja dalej skanuje rodzinne archiwa a na 19.00 jade pofikać nóżkami. Zuziku? czy Ty chodzisz na swoje fitnesy? czy odpuściłaś sobie w tym roku? Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w d... tyle napisałam i zeżarło u mnie aura równie paskudna, leje, pada, siąpi, kropi - jak kto woli - na zmianę i na okrągło:P byłam dziś utoczyć krwi, zobaczę jak się ma tsh, a po drodze tak niefortunnie stanęłam, że wykręciłam sobie nogę, jakoś przepękałam dzień, ale teraz śródstopie boli łokrutnie, mam nadzieję, że się rozchodzi Terterku, ze wstydem przyznaję, że odpuściłam sobie fikanie, najpierw pani fitneska w jeden dzień zmieniła godzinę, któa nijak mi nie pasowała, a później zaczęły się moje kłopoty z serduchem, które bez ćwiczeń wyskakiwało mi z piersi i.... lenię się;) Tokina, mnie zmęczenie dopada ok. 17, ale rzadko udaje mi się uciąć komara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa pochwalę się, dostałam pachnący prezent:D tralala bardzo lubię prezenty, a takie szczególnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja wieczorkiem 🖐️ zuuziczku pochwal się prezentem ❤️ Bonitka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 👄 Roberto dzięks serdeczne za fajskie komentarzyki...duzy buziol. Terterku... ja wolę mieć mniejsze pucie :( Kiedyś sporo ćwiczyłam w domu. Pewnie pamiętasz jak nam przysyłałaś 6 Webera czy jakiegośinnego. Teraz jakos nie mogę sie za siebie zabrać, a apetyt ogromnisty. Zuuzik, ze stopą nie ma żartów. Nie chcę straszyć, ale ja jak tak raz miałam to dopiero na drugi dzień spuchła i trzeba było kuśtykać przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajecie dodatkowe
Nowy sposób na zarobek w internecie. Jest to zupełnie nowy system, który wykorzystuje dawną myśl! Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, masz 100% gwarancji na zgromadzenia dużych pieniędzy w krótkim czasie. To naprawde nie zadna sciema ani lancuszek, ktory niedziala. To jest link do rejestracji na stronie: http://dobryzarobek.pl/index.php?id=99e0541ff86055fc59e083d7bd744f1e Rejestrujesz sie na stronie, wplacasz 5 zl osobie na 5 pozycji a sam/a wpisujesz sie na pozycje 1.Zostaje wygenerowny twoj własny link. Ostatnim krokiem jest rozesłanie Twojego linku polecającego do jak największej ilości osób. Pamiętaj, że im do większej ilości osób roześlesz swój link polecający i im więcej użytkowników zaloguje się z niego oraz wpłaci 5 zł na ostatnie konto z listy. Tym więcej pięciozłotówek zgromadzisz na końcu! Po zalogowaniu widzisz cala historie, ile osob masz poleconych i na jakim poziomie, trzeba troche checi i siedzenia w necie zeby zachcecic jaknajwiecej osob a potem... kasa plynie jak rzeka.. trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc... Na początek prosty przelicznik: 1. wysyłasz ten link do 20 osób. Zakładamy, że tylko cztery z nich zarejestrują się w programie oraz prześlą swoje 5 zł (w tym momencie jesteś na najwyższym szczeblu) 2. te 4 osoby znów wysyłają link do 20 osób, z ich polecenia do programu przyłączają się kolejne 4 osoby co daje 4x4=16 osób ( w tym momencie nie musisz robić już nic oprócz czekania oraz monitorowania swojej skarbonki). 3. Znów podobny schemat tyle, że tym razem są już 16x4=64 4. 64x4=256 5. 256x4=1024 osób co daje 1024x5=5120zł, w tym miejscu jesteś na najniższym szczeblu, co jest równoważne z wpłatami na Twoje konto. Oczywiście są to dane szacunkowe sam decydujesz do jakiej liczby osób prześlesz swój link im ta liczba będzie większa tym większa gwarancja sukcesu. pewnie mi powiesz nie wierze w to... ja tez niewierzylam jak dastawalam takie maile, ale tu jest inaczej jestes zarejestrowana na stronie na ktorej widzisz ile osob udalao ci sie polecic ile te osoby polecily i td, az w koncu widzisz osoby ktore powinny ci wplacic kase i jesli tego nie zrobia blokujesz je i sa usowani, takze do sieci moga przystapic tylko uczciwe osoby. Informatyczny system chroni przed wszystkim formami oszustwa, które ludzie często wykorzystywali wcześniej w podobnych systemach. Tutaj masz 100% gwarancji sukcesu, wszyscy nieuczciwi użytkownicy będą od razu usuwani, a Ty masz całkowitą kontrolę nad swoją skarbonką po zalogowaniu na stronie masz wgląd "na żywo" ile osób weszło do systemu dzięki Tobie na każdym poziomie! System chroni przed: - nie przesłaniem przez kogoś 5zł, a rozsyłaniem linków (osoba taka zostaje zaraportowana i usunięta z systemu) - wpisaniem swojego nr konta na wszystkich 5 pozycjach (z jednego komputera możesz wygenerować tylko jeden kod dziennie) - daje możliwość monitorowania Twoich oszczędności - pokazuje ile osób weszło do systemu przy pomocy Twojego indywidualnego linku oraz nicki osób, które powinny dokonać wpłaty na Twoje konto. Na koniec przypominam prostą zasadę: kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. W tym przypadku ponoszone ryzyko jest naprawdę niewielkie 5zł to mniej niż 2 kupony w totolotku czy jedno piwo w pubie, a korzyści są naprawdę ogromne np. możliwość wyjazdu na wymarzone wczasy czy przy dużym zaangażowaniu z Twojej strony nowy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide ogladac Poetke, chyba tylko ja nie widzialam:O Co to za zapach Zuzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka jeszcze wczoraj mi przeszło miałam dobrego rozmówce i mi przeszło jak narazie jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jakoś dowlekłam się do kompa :-p, dziś miałam wagary i nie poszłam do pracy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaoglądałam się;) wybaczcie a zapach dotąd mi nie znany - very sexy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko wierzę, że nóżka nie spuchnie, poboli i przestanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że tak powolutku będzie wszystko ok mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! Fajnie :-). Jestem bardzo ograniczona co do zapachów - tzn bardzo wybredna i raczej rzadko wprowadzam coś nowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie by sie przydało coś nowego, zapachowego...a ja tak rzadko w mieście...wrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :-)! Ja jestem w mieście ale bardzo rzadko w nim bywam, mam alergię na zakupy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko a via internet zamówić nie próbowałaś?, chociaż co do zapachów to chyba bym nie ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku i długo wierna jesteś swoim ulubionym zapachom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-), też bym chciała zmieniać zapachy ale po większości mam migrenę a na niektóre reaguję atakiem astmy - taka jestem niedoróbka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednemu zapachowi byłam wierna wiele lat, zniknął z rynku. Teraz od 5 lat używa jednego na zmianę z drugim, troszkę starszym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×