Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Poetko własnie przychodze na kawusię dzięki Ledwo co oczy otworzylam bo na dworze ciemno,zimno ,jednym slowem pogoda do niczegop/Dobrze,ze dzis siedze w domu nie mam potrzeby wysadzać nosa za drzwi.Choć tyle dobrego.Mam zamiar wziać sie za jakieś sprzatanie w domu bo widzę kurz nawet bez moich podwójnych oczu. Tokino prezentacja śliczna ,choć nam pozostałym zostaje to pooglądać,a mam nadzieję,ze z następnego spotkania otrzymamy kolejna prezentacje.Choc popatrzymy,pomarzymy. Terterku najwazniejsze byście były ubrane wygodnie a przychodzi mi do głowy stwierdzenie Nie szata zdobi człowieka,po prostu bądzcie soba i tyle. Odnośnie spania w drugim pokoju ja tez czasem jak widzę,że nic ze spania nie bedzie schodze na dół. Choć ostatnio raz spię raz nie .Chyba taki nasz juz los ale na pewno po zmianie hormonów jest lepiej ze spaniem a przynajmniej nie budzę sie tak jak Wesołek pisze mokra ,spocona.To chyba te hormony (żel)działa jeszcze. Bonitko szkoda,ze garaz maja rozebrac a co z samochodem pod chmurka będize czy macie cos innego na oku? Pszczólko choć machnij do nas łapka i spij z nami żurawinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku choć nie nabieraj ze soba dużo rzecy bo kto to będzie za Ciebie dzwigał a do tego jeszcze 2 przesiadki.Tez masz daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki już późna godzina a ja dopiero usłyszałam nawoływania Poetki i zaproszenie na kawę :) Oj przyda się przyda kawusia z rana to miód na serce:D Dzięki Poetko z Twoich rąk to naprawdę często się nie zdarza 👄 Małgorzatka też się po domku kołacze od tak wczesnej pory , choć pogoda zaprasza do łóżeczka jeszcze choć na chwilkę. Ja wczoraj kolejny raz testowałam melatoninę i..... i tak się męczyłam bardzo bo choć spać mi się chciało że wydawało się że zasnę natychmiast po ułożeniu się na podusi to niestety wiatr za oknem nie pozwalał mi zasnąć:( Ciągłe bardzo silne porywy, straszliwy szum za oknem, tylko czekałam kiedy mój nowy dach sfrunie :( normalnie szok i jak tu spać :( Kiedy się troszkę uciszyło zażyłam jeszcze metocroplaminę , bo od jakiegoś czasu zaczęłam ją stosować jako super lek na bezsenność i dopiero po niej naprawdę zasnęłam. Niestety testy wykazały że wszelkie leki biorę stanowczo za późno i dlatego rano nie potrafię się obudzić o normalnej godzinie, dziś spałam do 9 30:O:O:O , no ale coś za coś , przynajmniej jestem wyspana :D Ojejuś , ale zrobiłam elaborat na temat mojego snu:O sory za przynudzanie 👄👄 Za oknem dalej wieje ale jakby trochę słabiej jak w nocy, oby już przestało . Kurcze nie wiem dlaczego tak mi się często dzieje że mi się tak spiętrzają sprawy :( We środę mam być wiadomo gdzie a na czwartek , mam przygotować kolejną imprezę na 15 osób :O normalnie ten Małż mnie wykończy bo kiedy mam to zrobić :O a to zaplanowana impreza imieninowa jego i kolegi :( też sobie wymyślili datę :( Nie wiem jak to ze sobą pogodzę ale jedno wiem na pewno 13 mnie nie ma w domu i szlus , reszta musi się dopasować :D Na razie do kawusi dokładam serniczek coby nam ta sobota słodka była 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za kawe dziękuje ❤️ ❤️ ❤️ Poetko :D:D:D hi hi ❤️ dzisiaj wstałam z bólem głowy - zmierzyłam ciśnienie: podwyższone (140/90), wypiłam kawe ból głowy przeszedł i kolejny pomiar: 110/70 :D Dochodze do wniosku że mam nocne skoki ciśnienie :O - mus powiedzieć lekarzowi bo może mnie w nocy "walnąć" :O i nawet nie będe wiedziała kiedy Tokino - nie znam sie na tym - ale rzeczywiście może nie traktuj tych tabletek jako doraźnie działające na bezssenność w jednej nocy, tylko zażywaj systematycznie w określonej porze dnia np przez 2-3 tygodnie. Wtedy będzie komfort spanka i bez wyrzutów sumienie ❤️ ❤️ ❤️ Małgosiu - ciesze sie że bierzesz hormony i że pomagają. Nie jest to takie super jakbyśmy chciały ale jednak polepszają samopoczucie ❤️ ❤️ ❤️ Tokino - dzięki za serniczek 👄 pychota :P Pozdrawiam pięknie :D dzisiaj bez śniadanka bo sernik jest tak pyszny, że nie sądzę żeby ktoś chciał się zapychać kanapką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczynki❤️ U mnie to samo:OWiatrzysko masakrystyczne:P Muchy troszkę odpuściły;))))ale całkiem nie wyleciały Małgorzatko❤️huuuuuuuuuuuuuuura!!!!Baaardzo się cieszę:)))że wynik ok:classic_cool:...A nie mówiłyśmy?;))))) Super!:))):))):))):))) Bonitko❤️szkoda garażyku:((((...ale cóż począć???:O tokino❤️nic nie mogłam poczytać Twojego wpisu,bo mi reklama zasłania:P:P:P:P...ale serniczek już wcinam:)))bo serniczka nie zasłoniła;))))...Coś o problemach ze snem kawałeczek poczytałam...Ja prawie wcale nie mam snu:(((Budzę się dobrych kilka razy Personalna❤️ poetko❤️dzięki za kawusię:)))...Szkoda psinki😭 Roberto❤️piękna będzie łazienka!!!:classic_cool:Pomysł suuuuper!!!:D terterku❤️ zuuziku❤️ bechemootku❤️ rowerzystko❤️ pszczółko❤️ Wesołku❤️ bondi❤️co z Tobą?????👄...Odezwała sie ta,co jej niby pełno na topie:P beti❤️ kosmi❤️fajna z Ciebie laseczka:)))) Mariijko❤️ Za pocztę dziękuję👄ale nie nadążam:O:O:Oprzeglądać...Narazie wszyściutko ,,magazynuję,,;)))) Bardzo żałuję:(((że nie będzie mnie na spotkaniu z Wami❤️Nie mniej jednak cieszę się,że będziecie razem obrabiać nieobecnym tyłki:P:P:P;))));))));)))) Hi:)))hi))))hi:))))) Gdybym przed spotkaniem już nie zajrzała:Ożyczę WSPANIAŁEJ ZABAWY I WIELU,WIELU WRAŻEŃ🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku , konwalijki są i to w dowolnych ilościach , bo w planach jest wybrukowanie całego tego przydomowego ogródka , tz w moich planach , zobaczymy co na to dzieci :) bo już nie mam siły się tym zajmować ale jak sami zechcą to co innego. Jeśliby była taka okoliczność że będzie wybrukowane to wszystko poleci , nie tylko konwalie ale i azalie , hortensje , krzewuszka i inne badziewia co rosną gdzie chcą :D W każdym razie jak chcesz to mogę Ci przywieźć do K... bo takie uszczknięcie nic nie zmieni w ich wyglądzie . Tyle że Twoje mogą w tym roku nie zakwitnąć , no ale za to w przyszłym na bank:) Banderasku ciesze się że dziś odpoczywasz , kukam co chwilę na te bocianki i jestem zachwycona , dziękuję bardzo za taki prezent 👄 Jeśli chodzi o tyłeczki do obrabiania :P to zaczniemy od Twojego ślicznego jeśli pozwolisz :D:P:P:P:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ Na swiecie jest pieknie. Cale popoludnie spedzilismy poza domem. Ja tluklam sie na rowerze, malzowina spacerowala w zolwim tempie po parku. Tylko ten wiatr. W ogrodku owykrecal mi wszystkie kwiatki. Musze robic podporki. Nie wiem co sie robi? Wczesniej nie pamietam takich wiatrow. Banderasek ja tez podgladam bocianiatka. Szkoda tylko ze nie zapytalismy ich o zgode na filmowanie. Intymna sfera bocianow jest ewidentnie zaklocana. Ale czlowiek ma taka ciekawska nature i dobrze ze tak jest. Teraz jednym okiem chyba pogapie sie w telewizornie. Pieknego wieczoru zycze Wam wsiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bonitko boćki mogą być podglądane bo przez to są bezpieczniejsze a dla nas to prawdziwa atrakcja. Muszę przyznać że podziwiam Cię że chciało Ci się na to wietrzysko wychodzić , no chyba że u Ciebie tak nie wieje. Ja jestem leser do potęgi i nawet nosa nie wychyliłam z domu, nawet na zakupy sam Małż pojechał ( z kartką :P) Bardzo czekam na poprawę pogody i cieszę się na myśl że też pojeżdżę rowerkiem :) Też życzę wszystkim miłego wieczorku👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:D stronka ta coś się rozjechała i reklama zasłania wpisy:o u mnie słonko świeciło pęłą gębą, ale wiatr nie pozwolił tak do końca się nim cieszyć:P Małgosiu hehe walizeczkę mam niedużą, więc nawet jakbym chciała dużo się do niej nie zmieści:P Bonita Ty też jeździłaś po parku? Tokina impreza za imprezą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku co Ty tam porabiasz, że na nic czasu nie masz?;) Bechemotku odezwij się plisss, będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdzilam Zuzik, chociaz wialo zdrowo ale ja mam sluszna wage i mnie nie zwieje z rowerka tak latwo:P A kto jeszcze jezdzil po parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe faktycznie tak napisałam jakby ktoś jeszcze jeździł, a miałam na myśli małżyka Twojego, który spacerował po parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów ta durna reklama, spróbuję przejść na następną stronkę 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu się nie wściec, wrrrrrrrrrrrr poddaj się cholero:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak się poddaję, bo sama do siebie gadulić nie będę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×