Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim witam Was w świątecznym nastroju bo wiadomo że dziś swoje święto obchodzi nasza Beti 🌼 Betusiu kochana z okazji urodzin życzę Ci sukcesów w życiu, spełnienia wszystkich marzeń, byś była zawsze zdrowa i szczęśliwa a przede wszystkim byś kochała i była kochana, bo w życiu tak naprawdę najważniejsza jest MIŁOŚĆ 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄😍 Dziewczynki teraz zapraszam na kawusię , herbatkę , inkę żurawinkę , dla tych co się spieszą do pracy i dla tych co jeszcze śpią , wypiją kiedy wstaną . Mam nadzieję że dziś Tereterek wejdzie ze śniadankiem i zda dokładną relację ze spotkania, bo ona to potrafi najlepiej 👄 na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Tokino ❤️ dziękuje za pyszną kawusie mniam mniam Byłam, było super :D wszystko odbyło się wg planów - pierwszy dzień przemile spędzony z Zuzikiem. Zuzik! jesteś wielka!!!! :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ Wieczorem wspólny spacer, potem kolacja w pokoju, lampka wina dla uczczenia i zdrowotności i wywaliłyśmy swoje tyłki w wygodne łóżka pod kołderki na pogaduszki :D Hotel przyjazny, łóżka wygodne - spało mi się słodko. A rano skoro świt o 8.00 zrobiłysmy sobie śniadanko, ożywiłyśmy oko :P i przyjmowałyśmy Gości: pierwsza była Tokina, potem zameldowała się Personalna i chwile później witałyśmy w czwórkę Rowerzystkę :D:D:D okrzyków, pisków radości było co niemiara :D:P Wspólna kawka, i coś pysznego do kawki - o to zadbała Tokina, która przywiozła ze sobą olbrzymią flachę cudnej nalewki mmmmmm...... super! Kto chłeptał największe ilości tego pysznego mocnego trunku? no oczywiście ja :P:P:P około poludnia zadzwoniła Marijka - byłyśmy wszystkie w pokoju więc świetnie się słyszałyśmy i była to bardzo miła niespodzianka ❤️ Wyszłyśmy zaraz potem na miasto - zwiedziłyśmy podziemia Rynku - jest tam piękne muzeum zrobione na najwyższym światowym poziomie - pokazane miasto z średniowiecza ze swoimi skarbami, atmosferą i znaleziskami, których o dziwo jest bardzo wiele. Kawał dobrej archeologicznej roboty. Jak znajde link do wirtualnego tegoż muzeum to pośle. W czasie zwiedzania zadzwoniła do nas Kosmitka :D było nam miło bardzo i choć turyści przeszkadzali trochę to i tak byłyśmy szczęśliwe ❤️ Później wspólny obiad w barze biblioteki wojewódzkiej i spokojny spacer do hotelu. Tam miałyśmy jeszcze dwie godziny dla siebie - ja wypiłam mocną kawe i duuuużo dużo naleweczki :P:D Było o czym rozmawiać - gęby nam sie nie zamykały :D:D:D:P:P:P ok 17.00 wezwałyśmy taksówke i po pozegnaniach odjechałyśmy na dworzec skąd każda z nas mniej więcej o tej samej porze miała autobus. Wszystko oczywiście okraszałyśmy fotografiami - ale poślemy je Wam jak zgromadzimy wszystkie - poczekamy na Zuzika, który wraca jutro i myśle, że roześlemy Wam wtedy co trzeba. A może wcześniej - zobaczymy: uzgodnie to z Dziewczynkami ;) Żal mi było rozstawać się - czułam to samo co za pierwszym razem: że nam Dziewczyny już od wielu wielu lat i to jest bardzo miłe uczucie ❤️ ❤️ ❤️ Dziekuje Wam Dziewczyny za to ❤️ ❤️ ❤️ No wypiłam kawe i czas na całuski urodzinowe dla naszej Beti: zdrówka, szczęścia i wszelkiej pomyślności Beto Kochana z okazji Twoich Urodzinek!!!! :D ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ http://i40.tinypic.com/2iqzer6.gif Na śniadanko proponuję grzanki: http://wizaz.pl/kulinaria/photos/1970_3b.jpg musli żurawinka Pozdrawiam pięknie - życze ciepłego dnia i biegne do pracy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zjadłam litere i zamiast "nam Dziewczyny" tam ma być " znam Dziewczyny" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku, wiedziałam że na Ciebie zawsze można liczyć, opisałaś wszystko świetnie tylko nie dodałaś że objadałyśmy się Twoim przepysznym sernikiem , który był wyborny👄 Ja też jestem szczęśliwa że udało mi się być z Wami, bo każda minuta w Waszym towarzystwie jest dla mnie bardzo cenna i pozostanie na długo w moje pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ważne: Roberto!!!!!!! jesteś WSPANIAŁA!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Priorytet od Ciebie dotarł oczywiście wczoraj :D jestem pod wrażeniem - sadzoneczki bluszczu pięknie zapakowane i zadbane mam w domku i będe zazieleniać swój balkonik :D:D:D Juuuuuhhuuuuuuu!!!! DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!! przyszły w idealnym stanie - zieloniutkie nawodnione, zadbane i gotowe do działania :D Roberto! serdeczne dzięki raz jeszcze i moc całusków 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musowo melduję się z pracory :D Tokina dzięki za herbatkę, a Terterkowi jak zwykle za musli :D Beti wszystkiego co najnajlepsze, a zwłaszcza dużo zdrówka 🌼 U mnie dzisiaj pada , a wczoraj było tak cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Na poczatek Beti wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,przede wszystkim zdrowia zycze jak najwiecej i usmiechu na co dzień. 🌻 ❤️ 🌻 Fajnie dziewczynki,ze wszystko sie udaly,że wrociłyście szczęsliwie do domu ,jeszcze poczekamy na Zuziczka A na zdjecia z utesknieniem czekamy,choć tyle nam zostaje. Wesolku dobrze,że juz jesteś po badaniach ,mam nadzieję,ze wynik dobre,tylko ja nie kumam jakie badania robiłaś. Ja tez wrociłam od lekarza,niedoleczona angina i mam teraz zapalenie zatok i przymusowe siedzenie w domu,jak nie przed świetami.Dalej antybiotyk i leki jeszcze na dodatek alergiczne.Nos mam zatkany ,ze nawet trudno coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejności życzenia dla naszej Beti🌼🌼 Beti wszystkiego najlepszego w dniu urodzin,samych pogodnych dni,spełnienia wszystkich marzeń,dużo zdrowia,sto lat życia,pociechy z córki,masę kasy i jakiegoś dobrego i wiernego męskiego ramienia na którym można by się wesprzeć.🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄🌼🌼👄 :):):):):) To na początek na temat spotkania,jesteście wspaniałe zawsze to wiedziałam ale na każdym kroku coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.I nie muszę chyba pisać jak,bardzo jest mi przykro że mnie nie było wśród Was:(😭.Cieszę się że pogoda dopisała nawet słoneczko było dla Was przychylne,jak dostanę fotki chyba się poryczę😭 No dobra już nie jęczę,dzisiaj czuję się źle.Nie wiem czy to następstwo wczorajszych badań,zbyt wiele ich było na raz czy może łapie mnie jakiś wirus.Faktem jest że mnie mdli,w głowie się kręci i boli,bolą mnie wszystkie kości i nogi,nie mogę chodzić bo mnie bolą w zawiasach.Jednym słowem czy to fizycznie czy psychicznie obraz nędzy i rozpaczy.Jeszcze nie znam wszystkich wyników badań na jeden wynik będę czekać około dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Beti wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, szczęścia i miłości👄🌻🌻🌻❤️ Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny👄 Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️KOchana Beti🌼❤️🌼❤️ W Dniu Twoich Urodzin skladam Ci najserdecznie zyczenia zdrowia, szczescia i powodzenia w zyciu osobistym. Wszystkiego najlepszego Kochana Beti! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane kolezanki🖐️ Terterek jak wspaniala i dokladna relacja ze spotkania na szczycie! Dzieki ze tak pieknie wszystko opisalas, chociaz w tej sprawie szczegolow ngdy dosyc. Bedzie co wspominac do nastepnego spotkania, mam nadzieje juz wkrotce i w duzo wiekszym gronie:) A teraz pomalu trzeba wracac do normalnego zycia. A ze jest pora obiadowa ja serwuje dzisiaj gulasz cielecy z ryzem i salata. PO poludniu o piatej mam zebranie wspolnoty mieszkaniowej. Nawet nie wiem jak dojade na to spotkanie. Rowerkiem ryzykownie bo pogoda jakas niepewna i deszcz wisi na wlosku, autem nie mam pojecia jak sie tam jedzie:O Moze przyczepie sie do kogos z sasiadow:O Pozdrawiam Was wszystkie. Beti swietuj ostro bo dzisiaj Twoj dzien:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny🖐️pozdrawiam pogoda u mnie paskudna pada deszczyk:( Wesołku ty nawet nie wiesz jak przypominasz mi siostrę,macie podobne charaktery no i trochę zakretów w życiu,ale walczycie nie dajecie się i to najważniejsze,moze tez dlatego że jest twoją imieniczką,wszystko będzie ok Wesołku . Ciesze się ,że udało się spotkanie:) a tak wogóle to wszystkie jesteśmy wspaniałe i mądre kobitki chodz życie płata różne figle,wiecie co ja nawet moim dziecią powiedziałam gdby coś mi było,to mają wam napisać dać znać. Ja sie ciesze,bo w sobotę będe miała kogutka dopiero bede piała:P;: )piórka beda fruwały:P to narka tyle potem zajrzę,trzeba teraz przygotować repete dzięki za trzymanie kciuków teraz czekamy na wyniki,ale juz syn się cieszy. pozdrowionka dla wszystkich Beti🌼 Są dni, które pamiętać należy, te, które w sercu będą zapisane. Wraz z nimi słowa - życzenia, cieple, piękne, kochane... Po prostu życzenia szczęścia w każdej życia dziedzinie, niech będzie jak kwiat wiecznie kwitnący, niech nigdy przenigdy nie minie. Lecz do życzeń i radę maleńka dołączyć wypada: Szczęścia należy pragnąć, bo do pragnących przychodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćDziewczynki👄 Wszystkim ,,spotkaniowiczkom,,;))))dzięki za relację:))) Cieszę się ogromniasto,że spotkanie się mega udało:classic_cool:👄 Wesołku👄uff!Dobrze,że masz te badania już za Sobą❤️ beti❤️WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼🌼🌼 Duuuuuużo zdrówka i szczęścia i pomyślności i miłości❤️i marzeń spełnienia życzę👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Sto lat❤️ U mnie zimno:O...ale dobrze,że nie pada:P Życzę miłego i udanego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki👄 W K..wie było :classic_cool:, ale krótko....czas biegł tak prędko:( Tokinko, Terterku, Zuuziczku, Rowerzystko dzięki Wam za przyjemnie spędzony czas👄 Mam taka nadzieję, że następne nasze spotkanie będzie w większym gronie :D Pozdrawiam Was cieplutko z zakurzonego mojego lokum...remontów ciąg dalszy........teraz sufit w kuchni...a jeszcze dziesiątki innych miejsc do remontu w moim małym domku...sporządziłam plan pięcioletni mam nadzieję, że Bóg mnie nie opuści i da zdrowie żeby to przeżyć i jeszcze w dobrych warunkach pożyć. A teraz najważniejsze: Kochana Beti!!!! W dniu Twych urodzin, W dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech Na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło Każde Twe marzenie, A smutek, cierpienie Idą w zapomnienie! STO LAT!!! 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem dziewczynki bardzo sertdecznie dziękuje za życzeńia i przepraszam że dopiero teraz jestem ale przyszłąm z pracy i miałam miłaa niespodziankę było moje Szczęście po mnie i zaprosił mnie do restaauracji pojechałm oczywiście zabrałam córke nie zostawiłąm jej samej w domu żeby nie było i teraz przyszłyśmy do domu ale zapraszam na ciastko mam 3 bit i cytrynowe sałatka ztortelini drineczki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY oraz winko jak nie zjecie to na jutro będzie na rano pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:)\ Beti❤️ Z okazji urodzin moc najserdeczniejszych życzeń,duzo zdrowia ,szczęścia oraz wszelkiej pomyślności na każdy dzień życia 100 lat!!!! ❤️🌼👄❤️🌼👄 Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś ...wszystkiego najpiękniejszego 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Pozdrawiam Was dziewczyny, JESTEŚCIE BOMBOWE :) A ja to juz chyba nigdy na nic nie będę miec czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 kawusie zaparzam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? nie martwcie sie - nie wystygnie wszystko zostawiam w termosach a obok filiżanki Od razu śniadanko na stole: bułeczki grachamki z twarożkiem i szczypiorkiem http://www.olimpec.pl/zdjecia/artykuly/1000108.jpeg ale zostawiam też troche wędlinki i dżemu, masełko i serek żółty http://www.cafetee.pl/attachments/Image/DSC_2137small.JPG musli musowo ;) żurawinka też ta 100 %owa żurawina jest tak kwaśna, że można szczękościsku dostać. Pszczółko - trzeba wymyślić coś innego - dobrze że masz tabletki to łykaj a żurawine od czasu do czasu tylko ;) Wczoraj miałam napad śpiączki - odsypiałam po południu a w nocy zasnąć nie mogłam i na dodatek nachodziły mnie durnowate myśli :O Beti - oczywiście zanim sie położyłam walnęłam sobie drinka za Twoje zdrówko ❤️ nie ma to tamto :P Dzisiaj Zuzik kończy balety i jedzie do domu - czekamy na nią z niecierpliwością - dobrej podróży Zuziku życzę ❤️ pozdrawiam wszystkie Was Dziewczynki i ide pracować. Kosmitko ciesze sie że Kogucik będzie dziobany :D E! wrrróć! to Kogucik będzie dziobał :P:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ i pozdrawiam każdą z osobna :) 👄 Beti Kochana chociaż spóźnione ale z głębi serduszka płynące❤️ ŻYCZĘ CI KOCHANA DUŻO ZDRÓWKA RADOŚCI UŚMIECHU I SPEŁNIENIA MARZEŃ 🌻🌻🌻🌻 Mocno, mocno Cię ściskam mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 A teraz poczytam co nasmarowałyście. Jakoś brakuje mi czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffff ale się naczytałam ;) :P ciesze się bardzo, że spotkanie się udało myślami i sercem byłam z WAMI ❤️ To wspaniałe, że tak potrafiłyście się z organizować :) Terterku pięknie to wszystko opisałaś aż mi się łezka w oczku zakręciła :( JESTEŚCIE WSPANIAŁE 👄 czekamy teraz na fotki. Pozdrawiam WAS i mocno ściskam mmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku nie martw się zobaczysz wyniki będą OK . Mnie tez coś bolą zawiasy jak TY to piszesz kolana i nadgarstki :( Trzymaj się kochana będzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek :D Żyję choć mam w głowie mętlik moja siostra zaraz po świętach i\jedzie na operację do Gliwic . Pozdrawiam wszystkie serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Też żyję , tylko czasu mi brak , wczoraj to wiecie co było :( rano jeszcze przyszła mama żeby jej ciasto upiec bo będzie miała gościa a popołudniu jak Małż wrócił to już wogóle wszystkiego mi się odechciało. Dziś imieniny mojej mamy więc byłam kupić jakiś drobiazg i stanęło na pięknej hortensji w doniczce i preparacie zdrowotnym Zdrovital , mam nadzieję że się ucieszy bo jeszcze nie byłam z życzeniami , czekam na Małża. Od dziś też zaczęłam przygotowania do świąt , czyli ugotowałam zalewę do peklowania mięs, które tez wyjęłam już z zamrażarki a przy okazji musiałam tą zamrażarkę odmrozić i umyć. Czas pędzi nieubłaganie :O już w zasadzie pora obiadowa a ja jeszcze nie wymyśliłam co będzie na ten obiad, pewnie wyciągnę jakieś pierogi bo się szybko gotują i będzie po problemie. Tereterku, myślę że nie tylko na Ciebie naszły takie durnowate myśli , mnie też kłębiło się w głowie :O zwłaszcza kiedy zobaczyłam fotki i tą słonicę z żabotem:O Dziś trochę mi przeszło, mam nadzieję że i Tobie też. Być może w niedługim czasie się spotkamy we dwie, bo w sumie nie uzgodniłyśmy nic w sprawie konwalii a pora byłaby najwyższa:) Wesołku, jak dziś się czujesz, daj znać proszę bo bardzo się martwię:( Bardzo bym chciała byście wszystkie były zdrowe i by żadne smutki Was się nie imały. Nie wiem jak to jest, ale jak któraś pisze, że jest chora albo źle się czuje, ja dostaję jakiegoś strachu i w zasadzie też zaczynam odczuwać Wasz ból i złe samopoczucie :( Bądźcie zdrowe dziewczynki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×