Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam:):) Tokina👄 Oj jak przeczytałam że się martwisz przeze mnie,zrobiło mi się wstyd i przykro.W sumie nie powinnam się dziwić,bo także tak mam,jak usłyszę że coś dolega którejś z Was zaraz mam ciarki na plecach:(.Widzicie jak człeka doświadczy coś złego,jak już nami targnie tak zdrowo i poczujemy co to jest ból i tragedia,wtedy myślę już na zawsze pozostaje w człowieku strach. Tokina już się nie martw,przepraszam że byłam takim powodem,przyczyną niepokoju,już mi dzisiaj lepiej.Myślałam że bierze mnie jakieś przeziębienie a to chyba był efekt kontrastu,miałam dwa w ciągu jednego dnia,chyba się pogryzły:):p Dzisiejszej nocy znowu nie zmrużyłam oka i podobnie jak kiedyś Roberta o 3 dałam se spokój z leżeniem i wstałam z wyra.Ale to pewnie wpływ księżyca,była piękna pełnia,łysy świecił mi prosto na pysiola:),ale dzisiaj już jest okej,chodzę udaję że robię i jest ogólnie git!. Za oknem nawet ,nawet widoki na poprawę pogody i może pomyślicie że mam coś nie tak z mózgiem(i nie pomylicie się zbytnio:) ) ale po obchodzie ogródka uczyniłam taką obserwację że się normalnie wzruszyłam.Na razie więcej nie napiszę aby nie zapeszyć,jak moje oględziny się potwierdzą,zrobię fotę i opowiem co i jak.Na razie jestem podniecona jak małe dziecko w oczekiwaniu na niespodziankę i boję się że coś może nie wypalić.Wiadomo jak to bywa z roślinkami,czasem coś je złamie,czasem uschną bez powodu. Kochane dziewczynki życzę miłego weekendu,chyba już można? Zuuzik szybkiego powrotu do domciu bo wtedy może zobaczymy zdjątka,jestem ciekawa tej słonicy w żabocie:):) A ja się ostatnio podbudowałam nieco w swej kobiecej próżności,na jednym z badan,gdzie musiałam się rozebrać od pasa w górę w przebieralni było duże lustro.Kurtka jakie ono było fajne,wyszczuplające:):) jaka ja byłam laska,hi,hi cienka jak żyleta.Widać specjalnie takie zamontowali aby się pacjentki podbudowały psychicznie przed badaniem,fajne lustro trzeba o takim pomyśleć i zakupić do domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku kochany 👄 jak się cieszę że lepiej się czujesz, normalnie ulżyło mi, być może rzeczywiście była to kwestia podanych kontrastów. Też muszę wejść do ogródka i obadać czy moje roślinki biorą się do życia ale ciągle pada :O i jak tu wejść i zbrudzić buty? no chyba jeszcze poczekam ale już z okna widzę że truskawki ładnie odbiły po moich zabiegach pielęgnacyjnych, natomiast inne roślinki jeszcze mało widoczne z daleka. Co do lustra Wesołku to widocznie też mam w domu takie pomniejszające, bo wydawało mi się w nim że całkiem dobrze wyglądam, natomiast na fotkach niestety prawda się wylała :O i nie da się dłużej samej siebie oszukiwać - słonica i tyle :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie też zimno chociaż dzisiaj nie padał w pracy już się zaczyna ruch dziewczynki mam jeszcze driniki YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYi winko zapraszam może dzisiaj ktoś się poczęstuje bo wczoraj tylko Terterke pił drineczki pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne - męczyłam się i ja do 3 w nocy. Myślałam, że to z powodu drzemki jaką wczoraj sobie po południu ucięłam. Zasnęłam po 3.00 a kot zbudził mnie o 6.00 - wstałam wypiłam kawe, zrobiłam dla Syrenek śniadanie i potuptałam do pracy. Zniknęłam teraz na troche bo wene mam po tej nieprzespanej nocy i latam z meblami - wszystko w małych pokoikach poprzestawiałam, teraz porządkuje i selekcjonuje. Starocie von! wszystko co przeleży w szufladach 3 lata i nie jest użyte znaczy niepotrzebne i do kontenera :P Powoli robie miejsce na sypialnie - po wakacjach zamierzam ją już mieć :D Roberto zastosuje kolor tak jak Ty kiedyś w pomarańczarni - ale jaki to bedzie nie jestem jeszcze pewna - jakiś ciepły - pewnie burdelowy :P z białym Tokino - możemy się umówić, że zaraz po świętach (ło matko święta za tydzień prawie :O) podjade do Twojego miasta i jakoś sie spotkamy OK? ❤️ Tokino!!!! jak Ci dam słonice! Ty!...ty...łobuzie jeden Ty!! :O wcale żadna słonica tylko piękna seksowna Kobieta! i żebyś mi tak więcej nie mówiła. Nie wiedziałaś. że fotografie kłamią????? Ani mi sie waż tak o sobie mówić. Mam prawo protestować bo znam Ciebie osobiście ❤️ Beti - wczoraj chlapnęłam sobie i w nocy nawet myślaŁAM ŻE ZA DUŻO SKORO NIE MOGŁAM ZASNĄĆ :P :D ALE TERAZ DOWIEDZIAŁAM SIE, ŻE TO NIE WINA DRINECKA TYLKO TEGO ŁYSEGO ZA OKNEM :D uuppss włączył mi sie caps lock ale nie bede przepisywać bo musze dalej przekładać szpargały :D Łykne sobie jeszcze Betusinego winka albo gorzałeczki i spadam Pozdrawiam i cmokusiam cmok cmok ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto - przykro mi z powodu Siostry ❤️ ❤️ ❤️ ale za to jak mnie cieszą sadzoneczki!!! :D:D:D jutro działam - małżowina świeżą ziemie mi przywozi z giełdy :D Dzieki jeszcze raz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj bylismy cale popoludnie na targach ktore co dwa lata organizowane sa w naszym miescie. Nachodzilam sie co niemiara, a atrakcje takie same jak dwadziescia tal temu. Zelazka, patelnie, wanny , materace, wyposazenie kuchni, jednym slowem groch z kapusta:ONajbardziej oblegane byly miejsca gdzie bylo cos do jedzeni. Chyba czas wystaw i targow mija, bo niewiele bylo zwiedzajacych. Swoje stoisko mialo nasze miasto partnerskie-Opole. Hmmm ..jak zwykle krolowala cepelia, jakies figurki bocianow:O Jestem zla, zamiast prezentowac sie jako nowoczesne miasto, sprzedajemy dalej folklor i jeszcze w zlym wydaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki❤️ wróciałam chwilę temu, padam na pycho wybaczcie więc, że jak nigdy tylko się zamelduję, a poczytam jutro jak dojdę do siebie:) i pozaglądam na pocztę i zgram swoje foty i je ocenzuruję, bo... wyglądam jak świnka piggi:P powiem tylko tyle, spotkanie było czadowe i czuję niedosyt, pewnie jak zwykle za dużo gadałam;):P Terterek jest kochany, opiekował się mną bardzo bardzo:) Tokina poświęciła się dla mnie i zgodziła się na zejście do podziemi, co doceniam i chylę czoła nisko:), Personalna - aniołek od Ciebie robił furorę jak się nim chwaliłam:) Rowerzystko taką właśnie, energiczną konkretną Ciebie sobie wyobrażałam:) jesteście super babki, kocham Was👄 a teraz zmykam, jutro oglądam foty i mówię co i jak, całuję wszystkie i papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄👄👄 Gorące buziaczki na dobre i słodkie sny,gonić łysego spod okna niech się gapi gdzie indziej :p:):),albo mu szklankę z wodą ustawić niech się utopi świetlisty swołocz jeden:):) Personalna dzieks za @👄 Bonita ja lubię kiermasze,może dlatego że u nas ich nie za wiele,dwa razy do roku i nawet jak ciągle to samo to i tak się nie nudzi. Tokina👄 Terterek👄 Roberta👄 Beti👄 To były buziole dla dzisiaj obecnych a te 👄👄👄[usta dla nieobecnych. Bechemootku ciągle pracujesz? Dobranoc👄 Ciekawe czy Zuuzik już w domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi zastanawiałam się czy Zuuzik wróciła a ona niemal na mnie wlazła Na zjeździe był jakiś zwierzyniec świnki ,słoniątka aż strach pomyśleć co tam się jeszcze pojawiło z fauny?:):) Zuuzik czuje niedosyt a co my mamy powiedzieć?:(,my którym pozostają jedynie zdjęcia?:( Dobra idę już sobie,nie jęczę,nie marudzę👄 DOBRANOC ZUUZIK WYPOCZYWAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wolne więc wszystkie śpią dłużej, dam zwłaszcza pospać tym co im przeszkadza łysy :D Zuuzik dobrze, ze cało wróciłaś do domu :classic_cool: Stawiam po cichu herbatkę i kawę tym co piją (bo już wiem, że Zuuzik tak jak ja jeszcze się nie nauczyła ) :D Śniadanie zostawiam Terterkowi, nie będę robiła jej konkurencji :) Chłopów nie ma w domu więc siadam na miotłę i mopa, o przepraszam jestem już unowocześniona na odkurzacz i mopa obrotowego i ogarniam mieszkanie :P Wszystkim miłego i słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziękuję za kawunie 👄 ja juz od dawna na nogach ,wreszcie idę do fryzjerki wczoraj moja fryzjerka dala mi farbę bym sobie umalowała teraz tylko pasemka . zuuziku ...cenzorko dawaj te foty i przestań już z ta świnką .dla Terterek ..ciesze się że dotała cala i w dobrym stanie więc działaj 👄 bondi..co z tobą gdzie ty tak harujesz ? Ja tez zamówiłam sobie mopa obrotowego ,powiedz rowerzystko czy to coś rewelacyjnego ? czy zwykłe mopisko . wszystkich miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak miło od rańca pachnie kawusią i to od Rowerzystki, no,no dziękuję bardzo 👄 Roberto Ty też spać nie możesz z powodu łysego? A ja jestem zaskoczona, bo zwykle przy pełni tez nie sypiam a ostatnio padam jak kawka :O ledwo przyłożę głowę do poduszki zasypiam i nawet nie budzę się w nocy:) Coś mi się odmieniło, nie wiem dlaczego, bo oczywiście tej melatoniny nie biorę:) U mnie piękne słoneczko za oknem, mam nadzieję, że i temperatura się podniesie, bo mam zamiar myć okna i zmieniać firany, więc wolałabym nie marznąć. Bardzo się cieszę że Zuuzik wróciła, pewnie jeszcze odsypia ale najważniejsze że szczęśliwie dotarła do domku. Teraz czekamy na fotki i na sygnał, że wszystkie fotki ocenzurowane i można wysyłać. Zuuziczku, nie każ dziewczynkom za długo czekać :)👄👄 Nie wiem co to znaczy obrotowy mop ? Czy Wam chodzi o taką płaską deskę z naciągniętym futerkiem i obracającym się wokół osi ? Taki mop mam od dwóch lat i jeśli o takim myślicie to jest rewelacyjny i na pewno o wiele wygodniejszy niż ten sznurkowy czy paskowy. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to czy można dokupić zapasowe pokrowce i najlepiej od razu kupić. Ja kupiłam mopa z CIFa i na razie nie spotkałam zapasowych, ale wiem że z Viledy na pewno są . Świetnie się tym myje i o wiele szybciej, nie zostawia smug i jak dla mnie to rewelacja:) polecam. Roberto, czy fryzjerka daje Ci jakąś specjalną farbę ? Czy nie można jej kupić w sklepie ? Wczoraj zobaczyłam młodą dziewczynę, która miała przepiękny kolor na włosach. Podeszłam i zapytałam co to za kolor, odpowiedziała mi że -wiśniowa czerwień firmy Sayos ,bardzo mi się spodobała i pewnie następne moje farbowanie będzie tą farbą o ile dam rady ją gdzieś dostać. A tak na marginesie to nie wiem czy długo utrzymam obecną fryzurę :O najchętniej ścięłabym włosy jak Personalna, której fryzura zawsze mi się podobała:) Teraz jak Rowerzystka zabieram się za sprzątanie. Trzymajcie się cieplutko, życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak miło od rańca pachnie kawusią i to od Rowerzystki, no,no dziękuję bardzo 👄 Roberto Ty też spać nie możesz z powodu łysego? A ja jestem zaskoczona bo zwykle przy pełni tez nie sypiam a ostatnio padam jak kawka :O ledwo przyłożę głowę do poduszki zasypiam i nawet nie budzę się w nocy:) Coś mi się odmieniło, nie wiem dlaczego bo oczywiście tej melatoniny nie biorę:) U mnie piękne słoneczko za oknem, mam nadzieję że i temperatura się podniesie bo mam zamiar myć okna i zmieniać firany, więc wolałabym nie marznąć. Bardzo się cieszę że Zuuzik wróciła, pewnie jeszcze odsypia ale najważniejsze że szczęśliwie dotarła do domku. Teraz czekamy na fotki i na sygnał że wszystkie fotki ocenzurowane i można wysyłać. Zuuziczku, nie każ dziewczynkom za długo czekać :)👄👄 Nie wiem co to znaczy obrotowy mop ? Czy Wam chodzi o taką płaską deskę z naciągniętym futerkiem i obracającym się wokół osi ? Taki mop mam od dwóch lat i jeśli o takim myślicie to jest rewelacyjny i na pewno o wiele wygodniejszy niż ten sznurkowy czy paskowy. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to czy można dokupić zapasowe pokrowce i najlepiej od razu kupić. Ja kupiłam mopa z CIFa i na razie nie spotkałam zapasowych, ale wiem że z Viledy na pewno są . Świetnie się tym myje i o wiele szybciej, nie zostawia smug i jak dla mnie to rewelacja:) polecam. Roberto, czy fryzjerka daje Ci jakąś specjalną farbę ? Czy nie można jej kupić w sklepie ? Wczoraj zobaczyłam młodą dziewczynę, która miała przepiękny kolor na włosach. Podeszłam i zapytałam co to za kolor, odpowiedziała mi że -wiśniowa czerwień firmy Sayos ,bardzo mi się spodobała i pewnie następne moje farbowanie będzie tą farbą o ile dam rady ją gdzieś dostać. A tak na marginesie to nie wiem czy długo utrzymam obecną fryzurę :O najchętniej ścięłabym włosy jak Personalna, której fryzura zawsze mi się podobała:) Teraz jak Rowerzystka zabieram się za sprzątanie. Trzymajcie się cieplutko, życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak miło od rańca pachnie kawusią i to od Rowerzystki, no,no dziękuję bardzo 👄 Roberto Ty też spać nie możesz z powodu łysego? A ja jestem zaskoczona bo zwykle przy pełni tez nie sypiam a ostatnio padam jak kawka :O ledwo przyłożę głowę do poduszki zasypiam i nawet nie budzę się w nocy:) Coś mi się odmieniło, nie wiem dlaczego bo oczywiście tej melatoniny nie biorę:) U mnie piękne słoneczko za oknem, mam nadzieję że i temperatura się podniesie bo mam zamiar myć okna i zmieniać firany, więc wolałabym nie marznąć. Bardzo się cieszę że Zuuzik wróciła, pewnie jeszcze odsypia ale najważniejsze że szczęśliwie dotarła do domku. Teraz czekamy na fotki i na sygnał że wszystkie fotki ocenzurowane i można wysyłać. Zuuziczku, nie każ dziewczynkom za długo czekać :)👄👄 Nie wiem co to znaczy obrotowy mop ? Czy Wam chodzi o taką płaską deskę z naciągniętym futerkiem i obracającym się wokół osi ? Taki mop mam od dwóch lat i jeśli o takim myślicie to jest rewelacyjny i na pewno o wiele wygodniejszy niż ten sznurkowy czy paskowy. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to czy można dokupić zapasowe pokrowce i najlepiej od razu kupić. Ja kupiłam mopa z CIFa i na razie nie spotkałam zapasowych, ale wiem że z Viledy na pewno są . Świetnie się tym myje i o wiele szybciej, nie zostawia smug i jak dla mnie to rewelacja:) polecam. Roberto, czy fryzjerka daje Ci jakąś specjalną farbę ? Czy nie można jej kupić w sklepie ? Wczoraj zobaczyłam młodą dziewczynę, która miała przepiękny kolor na włosach. Podeszłam i zapytałam co to za kolor, odpowiedziała mi że -wiśniowa czerwień firmy Sayos ,bardzo mi się spodobała i pewnie następne moje farbowanie będzie tą farbą o ile dam rady ją gdzieś dostać. A tak na marginesie to nie wiem czy długo utrzymam obecną fryzurę :O najchętniej ścięłabym włosy jak Personalna, której fryzura zawsze mi się podobała:) Teraz jak Rowerzystka zabieram się za sprzątanie. Trzymajcie się cieplutko, życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jak miło od rańca pachnie kawusią i to od Rowerzystki, no,no dziękuję bardzo 👄 Roberto Ty też spać nie możesz z powodu łysego? A ja jestem zaskoczona, bo zwykle przy pełni tez nie sypiam a ostatnio padam jak kawka :O ledwo przyłożę głowę do poduszki zasypiam i nawet nie budzę się w nocy:) Coś mi się odmieniło, nie wiem dlaczego, bo oczywiście tej melatoniny nie biorę:) U mnie piękne słoneczko za oknem, mam nadzieję, że i temperatura się podniesie, bo mam zamiar myć okna i zmieniać firany, więc wolałabym nie marznąć. Bardzo się cieszę że Zuuzik wróciła, pewnie jeszcze odsypia ale najważniejsze że szczęśliwie dotarła do domku. Teraz czekamy na fotki i na sygnał że wszystkie fotki ocenzurowane i można wysyłać. Zuuziczku, nie każ dziewczynkom za długo czekać :)👄👄 Nie wiem co to znaczy obrotowy mop ? Czy Wam chodzi o taką płaską deskę z naciągniętym futerkiem i obracającym się wokół osi ? Taki mop mam od dwóch lat i jeśli o takim myślicie to jest rewelacyjny i na pewno o wiele wygodniejszy niż ten sznurkowy czy paskowy. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to czy można dokupić zapasowe pokrowce i najlepiej od razu kupić. Ja kupiłam mopa z CIFa i na razie nie spotkałam zapasowych, ale wiem że z Viledy na pewno są . Świetnie się tym myje i o wiele szybciej, nie zostawia smug i jak dla mnie to rewelacja:) polecam. Roberto, czy fryzjerka daje Ci jakąś specjalną farbę ? Czy nie można jej kupić w sklepie ? Wczoraj zobaczyłam młodą dziewczynę, która miała przepiękny kolor na włosach. Podeszłam i zapytałam co to za kolor, odpowiedziała mi że -wiśniowa czerwień firmy Sayos ,bardzo mi się spodobała i pewnie następne moje farbowanie będzie tą farbą o ile dam rady ją gdzieś dostać. A tak na marginesie to nie wiem czy długo utrzymam obecną fryzurę :O najchętniej ścięłabym włosy jak Personalna, której fryzura zawsze mi się podobała:) Teraz jak Rowerzystka zabieram się za sprzątanie. Trzymajcie się cieplutko, życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna :O !!! co się dzieje :O nie mogłam wysłać bo kręciło i kręciło więc klikałam kilka razy a teraz mam 4 wpisy zamiast jednego :O przepraszam Was dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witnko sobotnie wczoraj wracaliśmy z zaprzyjaźnionymi firmowymi sąsiadami ich busikiem, więc jechało sę spokojnie i z 1 przerwą zajęło nam to 7 godzin. wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej:) wróciłam zmęczna, więc spałam fajnie, ciekawe jak długo;):P fotki ocenzurowane, proszę tylko nie wysyłać tych, na których sama siedę na łóżku - wiedziałam, że ta poza okrutnie eksponuje opony;):P robiła je Grażynka, reszta może być:P wiecie co, wgrałam swoje foty i co się okazało? mam tylko!!! 10 z Wami, czy ja spałam czy co???? nie, no wiem, każda z Was fociła namiętnie, że mnie się pomieszało:P wysłałam zatem te 10 sztuk, te z muzeum sobie darowałam, bo po co powtarzać, a poza tym moje są najgorszej jakości:o Tokina pewnie machnie jakąś prezentację i na to czekam:) Tokina, tak nieskromnie sobie pozwolę pogłówkować, a może to nasze spotkanko tak na Ciebie pozytywnie w sensie łatwiejszego zasypiania wpłynęło? Rowerzystko hehe i już się nie nauczę kawkować;) Wesołku tak tak świnka oponka ze mnie;):P teraz się oddalę, toż to tydzień do świąt został - hehe, ale olśnienie - i czas na mnie przyszedł, że za porządki i ja się zabrać muszę:o buźka i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze proszę wywalić tę fotę, na której mam zamknięte oczyska, dzięks:) Tokina a to jedno, na którym jesteś w ruchu, a ja leżę, jest :classic_cool::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej!! witam wszystkich i Zuzika naszą podróżniczke :D ❤️ szybciutko śniadanko ba zaraz lece na zajęcia z mojego kółka plastycznego :P Dzisiaj śniadanko późno więc raz raz coś na ząbeczek: http://penelope.jamute.pl/wp-content/uploads/2010/01/koreczki1.jpg http://ilonkowo.blox.pl/resource/kolorowe_koreczki2.jpg musli dzisiaj nie ma - dzisiaj Rowerzystko coś konkretnego do brzuszka bo na miotle jeździć to nie to samo co na skuterku :P:D Pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️ odezwe sie jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :P Zuzik - mamy sporo seksownych ujęć :P opublikujemy opublikujemy :P:P:P:D ja też leże na Tokinie a Personalna na Tobie :P Na jakiejś fotce ściskam sie z Rowerzystką ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zrobiłam sobie małą przerwę w pracy i musiałam tu kuknąć. Dziękuję Zuuziczku za fotki, fakt trochę ich mało ale Tereterek i Personalna natrzaskały sporo nie mam tylko fotek od Rowerzystki, która też chyba ma niewiele fotek, i nie wiem czy nadal czekamy czy już mogę coś dziewczynkom posłać ? i właśnie, pytanie kto wysyła ? Mnie jest wszystko jedno jakie zdjęcie z moim udziałem będzie wysłane bo na każdym i tak wyglądam jak pisałam :O więc co mi tam :) Ponieważ dziewczynki bardzo czekają na fotki to ja postaram się wysłać te zrobione przy Adasiu a może wieczorem te z hotelu, kiedy już będę wiedziała czy ja mam to zrobić i czy wszystkie zaakceptowane oprócz tych co wymieniła Zuuzik.Lecę teraz na pocztę i zaraz zabieram się do dalszej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. sprawdziłam Zuuziczku, ja nie mam takiego zdjęcie że Ty leżysz a ja jestem w ruchu:O ktoś mi nie dosłał :( Wysłałam wszystkie zdjęcia z poza hotelu, wszystkie jakie miałam, jeśli tam było jakieś co miałam go nie wysłać to już trudno ale te z hotelu czekają na weryfikację i poproszę o konkretne numery fotek które nie nadają się do wysłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mopa to kupiłam taki obrotowy z wiaderkiem, taki co reklamują w telewizji. Jest rewelacyjny :D Tokina przecież wysłałam Ci zdjęcia, nie wiem jakim cudem nie doszły 😭 Posyłam jeszcze raz, mam nadzieję, ze teraz dojdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio👄 Dziewczynki ja mam zdjęcia od Tokiny,od Zuuzik nic nie mam chyba byłam niegrzeczna:( Tokina dziękuję fotki są piękne i Wy jesteście piękne i bardzo mi jest żal ze mnie nie ma na tych zdjęciach,choć wiem że zepsułabym tym samym piękne fotografie. No miło było zobaczyć Rowerzystkę,piękne włosy ja także kiedyś takie miałam. Personalna elegancka i sympatyczna jak zawsze i podzielam zdanie Tokiny fryzurka twarzowa i pasuje do Ciebie. Zuuzik wyjątkowo zamorzony prosiaczek,widać gospodarz kiepsko karmi:p:).To oczywiście żarcik bo jak można wyskakiwać z takim porównaniem,nijak się ono ma do Ciebie.Szczupła,smukła babka z klasą!. Tokina ja lubię Ciebie właśnie z takimi włosami,są piękne,puszyste i chętnie dałabym im rosnąć dalej.Wyglądasz pięknie i masz ładną buzię,ładną i kochaną,żabot był a słonicy nie,nie wiem co miałaś na myśli pisząc o jakichś słoniach. Terterek jak zawsze aktywna nie wiem dlaczego jak widzę ją na zdjęciach zawsze mam wrażenie że jest uchwycona w ruchu,jest a za moment już gdzieś poleci.Wyglądasz jak zawsze młodo , energicznie i ładnie. No i ja mam podobnie jak Wy nie lubię siebie na zdjęciach,hi,hi ale mówiłam to już sto razy więc wiecie ale Was lubię i podobacie mi się wszystkie,mogę oglądać wsze kochane twarze godzinami.Dlatego dziękuję za zdjęcia i dziękuję za to że jesteście,takie wyjątkowe,troszkę szalone,przebojowe i moje👄 No i wychodzi na to że jedynie Banderaska nie widziałam,może i ona kiedyś dojrzeje do tego aby się pokazać,choćby na momencik:):)śmignie gdzieś w locie,czy cóś:)????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe heloł Tokina poproszę o nie wysyłanie fotek autorstwa Personalnej nr 9746, 9747, 9897, natomiast fotka, która bardzo mi się podoba z Tobą w ruchu i ze mną jak leżę na łóżku jest autorstwa Terterka nr 8879:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×