Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Wesołku chrum chrum;);) jestem jestem jak piggi, jem jak prosiak, do za przeproszeniem obrzygania;):P Roberto trzymam kciuki za siostunię:) Beti urdzinowe najlepsze życzenia ślę do Ciebie🌻 - szczęścia i dobrej miłości dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina rozpakowałam dzisiaj prezent od Ciebie:D i jeszcze raz dziękuję, aleś się napracowała, szacun wielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem już po kąpieli ale padam na pychol tyle roboty poza mną :( Co do fotek to Wesołku ja wysłałam wszystkie fotki od wszystkich dziewczynek ale jak widać nie wszystkie dostałam bo tego o którym pisze Zuuzik nie dostałam , nie mam także zdjęcia robionego przez turystę na którym powinnyśmy być wszystkie, czy on wogóle pstryknął tą fotkę czy tylko mu się zdawało:( Sprawdzę zaraz które to fotki o których pisze numerycznie Zuuzik a ponieważ inne dziewczynki nie zgłosiły swoich protestów to wyślę te grupowe z pokoju i może kilka jeszcze. Od Rowerzystki nadal nie mam fotek , jeśli Zuuziczku dostałaś od Rowerzystki to poproszę o przysłanie 👄 a jeśli masz tą fotkę co jesteśmy wszystkie to też poproszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Zuzik wrocil do domu i wszystkie juz jestesmy w kompleciem tak jak ja lubie:) Tokinka dzieki wielkie za zdjecia. Doszly! I to cala masa! Ale tylko te od Ciebie. Nie komentuje bo wszystko juz tak ladnie napisac Wesolek. Ja dodadm tylko ze zdjec ze scenami lozkowymi nie dostalam. Te ktore ja mam, to sa zdjecia robione na rynku i sceny piwniczne:P Jeszcze raz dzieki i ja tez zaluje ze mnie ma mnie na tych fotkach z Wami:( A teraz z innej beczki. Musialam googlowac i szukac co to jest ten obrotowy mop:O Znalazlam na You Tube:PPierwszy raz widze takie urzadzenie:O NO, no!!! I wiadro takie zmyslne z wirowka:O A teraz bede sie gapic w telewizornie. U nas szukaja talentow. Nudne to juz jest do usr.ania. Ale niektorzy robia na tym niezla kase i tak to sie ciagnie w nieskonczonosc:( Zycze Wam wsiem pieknego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitki luknij jeszcze na pocztę, dostałaś zdjęcia łóżkowe :D tyle że nie wszystkie bo widocznie nie wszystkie do mnie dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz w temacie zdjęć - tak się umówiłyśmy że wszystkie sobie przesyłamy zdjęcia nawzajem , zastrzegając jakieś zdjęcia którego nie chcemy by były wysłane. Tak że ja wysłałam za wszystkie dziewczynki , więc proszę nie oczekujcie jeszcze innych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszly, doszly Tokinka:) Bardzo ladne i jasne zdjecia. A widze na zdjeciu ze ciastek tyle bylo i wcale nie mial kto jesc:P Ja tak lubie ciastka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która to zrobiła mnie takie wielkie du pe? :P:P:P przyznać sie! :O ino już! Ło matko kochana! a ta marchiewka na łbie? co mnie podkusiło iść do fryzjera z tym szamponem? całe lata sama na łeb nakładałam a teraz zachciało mi sie z szykanami - i żółte włosy zamiast platynowych fuj :O:O:P:D no i te niebieskie klapki pod prysznic na stopach :O a w kącie szpilki leżały odłogiem :O:O:O Miałam pisać i wyliczać ze 20 sztuk tych fotek do zastrzeżenia ale jak zazęłam mysleć to sie pogubiłam i teraz niech sie dzieje wola boska! i tak wszystkie widziałyście te paskude z dużym zadem i marchewkowymi włosami :O:O:O Mam rozumieć Tokino że posłałaś wszystkim wszystkie 5 porcji zdjęć? to fajnie - to ja już nie musze posyłać? Napisz Tokino bo jakby co to porozsyłam swoją porcję Pozdrawiam wieczorową porą ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik :D mnie sie też to zdjątko z Tokiną z rozwianą czupryną i Toba na łóżku bardzo podoba :D:D:D A w ogóle te przytulane fotki są fajne, i ładnie wyszły ciastka :P:P:P i pepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku , ja posłałam wszystkim czyli tym co były na spotkaniu też bo mam te adresy pod jednym hasłem - forum- i jak wysyłałam to doszły i Ciebie te same co do dziewczynek. Ja posłałam bez segregacji że te zrobiła Personalna a te Tereterek tylko wszystko jak leci , no niektórych jednak nie przepuściła moja cenzura, które były zrobione kiedy byłam pod wpływem pepsi :D:P Teraz Ciebie zapytowywuję :D czy to Ty masz zdjęcie zrobione przez turystę ? bo ja go nie dostałam , nie mam też fotki o której wyżej pisze Zuuzik a podobno Ty ją pstryknęłaś , jeśli możesz to sprawdź , bardzo Cię proszę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i wiecie co? najgłupszym pomysłem było zrobienie zdjęć w tym boksie w muzeum - gdzie siedzimy jak kwoki - każda na swoim pieńku :P:P:P ...niestety był to mój pomysł....:O:O:O :D:D:D całe życie sie człowiek uczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam na poczcie, dostałam od Ciebie dwa takie same pliki zdjęć ale wśród nich nie ma tego z leżącą Zuuzik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem Tokino: zdjęcie zrobione przez turystę było aparatem Rowerzystki i szukaj w przesyłce od rowerzystki - ja mam i to jest jedyna fotka w plenerze gdzie jesteśmy wszystkie pięć :D A to z rozwianą czupryną jest z mojego aparatu i z pewnością masz tylko przeoczyłaś. Na wszelki wypadek Ci posyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku , dziękuję teraz doszło ale wcześniej nie, na pewno go nie mam bo jak mogłabym przeoczyć fotkę na której wyglądam jak kwoka chcąca usiąść na jajach :D albo jak ubzdryngolona pepsi na maksa :D:P raczej to zdjęcie nie powinno być wysłane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Terterek nie narzekaj. Marchewka prezentuje sie na zdjeciach dobrze. Prezentujecie sie wszystkie super! Kazdy kolor wlosow reprezentuje inna dziewczynka. Frakcje rudych tym razem Rowerzystka i Personalna:) Tylko Personalnej jest malo na zdjeciach. Chyba robila prawie caly czas za fotografa. Dostanie za to odznake Zlotej Kamery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wypraszam sobie, nie jestem jajem na których chcesz Tokino usiąść:P;):P;) zdjęcie jest :classic_cool: hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina rany boskie 2 razy wysyłałam do Ciebie zdjęcia 😭 Zaraz po przyjeździe w czwartek i dzisiaj też, nie wiem dlaczego do Ciebie nie dochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko dziewczyny jesteście wspaniałe:p:):).Jak se poczytałam to się ubrechtałam jak jakaś niespełna rozumu,jakby mnie kto obrotowym mopem potraktował.:):) Dzięki za kolejną porcję zdjęć,te z hotelu są jeszcze fajniejsze bo jesteście takie bardziej wyluzowane,bliskie i w ogóle takie całuśne.Niezła wałówkę tam zatargałyście jesteście szprytne babki:) A o czym tu się wypisuje,marchewkowe włoski,niebieskie klapki kochane moje kto na to zwraca uwagę,patrzymy na wasze piękne twarze nie na stópki,choć pewnie także piękne:) Jestem wzruszona i diabelnie zmęczona bo dzisiaj zapierniczam od białego świtu jak jakaś maszynka,lub mop obrotowy:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik na pewno nie Ciebie miała na myśli Tokina pisząc że wyglądała jakby miała usiąść na jajach,każda zdrowa kobita lubi od czasu do czasu usiąść se na jajach:p:),hi,hi tak nas natura skonstruowała.I nie o kurzęcich jajach piszę ani Zuuziczkowych,bo ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku przecież nie siadam na Tobie :D tylko właściwie to nie wiem co robię :O :O :D:P Tereterek przesadza bo wcale nie miała na głowie marchewki tylko piękne włoski w słonecznym kolorze i były naprawdę piękne. Poza tym dziewczynki, no zobaczcie tą pupę Tereterka , no zobaczcie, gdzie ona ma dużą pupę ??????????? no chyba zepsuł jej się wzrok albo co ? Prawda że najmniej zdjęć ma Personalna, jest mi z tego powodu smutno ale że tak powiem trochę sama sobie winna bo kiedykolwiek chciałam jej pstryknąć fotkę to ona z aparatem przy oku, no i pstryknij :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Was kobitki ale muszę zmykać,puszczono mnie warunkowo,jak teraz nie zwolnię miejsca przy monitorze nici z siedzenia na jajach:p:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina wysłałam foty od Roerzystki, ale dostałam zwrot??? wysyłam raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie sprawdzam i nic nie ma :( może na inny adres wyślij , mam na myśli ten z o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Wesołku bo z Tobą dziś było bardzo wesoło:) Bondi , dziękuję za miłe słowa w imieniu swoim i dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie mój antywirus nie przepuszcza ale może da się oszukać jak puścisz na pocztę tlenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×