Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

niedzielnie, palmowo Tokina hihihi uśmiałam się setnie z wygwiazdkowanych pozdrowionek:) tak pooglądałam sobie mopa Roberty, ale i tego trzeba wykręcać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku na razie nadal jestem na etapie poszukiwań muzyki i w dalszym ciągu proszę o jakieś podpowiedzi. Co do mopa to jak mi się wydaje się go wykręca na wiadrze, naciskając pedał który jest w wiadrze. Podobno można go wycisnąć tak jak się chce nawet do całkiem sucha :) no ale o tym mogą powiedzieć dziewczynki co go mają , ja niestety tylko na ten temat poczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik 🖐️ 👄 Tokino - myśle, że tu mogłaby być jakaś dynamiczna muzyka - bo spotkanie to sama radość. Mam troche MP3ek i Ci podeśle: PinkFloyd, Metallica, Scorpions, Black Sabath, Guns n' roses, Led Zeppelin, Iron Maiden, albo jeśli troche delikatniejsza to mam sporo standardów na skrzypce lub gitare, albo Jean Michela Jarre, albo romantyczne przeboje XXwieku :D Cosik dopasujesz. Zjadłam obiadek i posprzątałam swoją osobistą szafe. Zrobiłam przegląd ciuszków i wymieniłam sobie wieszaczki na wszystkie porządne i czarne :P Te wieszaki "każdy z innej parafii" mogą być do męskich koszul :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południu wyspałam się odaje kawk ę popołudniową (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_()_(_)(_)(_)(_)(_)(_) a co do zdjęcia to tylko jak jaikeś będziemy mieć razem po podeśle narazie nei mamy zdjęcia ale napisze wam że jest mniejszy jakieś dwa cm pokazuje się słoneczko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, jest tu kto?????? Beti co tam 2 cm, to pikuś;) Terterku już porządeczek w szafie jest? powiedz czy Ty chcesz posadzić konwalie na balkonie? musisz pamiętać, że konwalijki lubią rosnąć w cieniu, nie udają się tam gdzie mocno operuje słonko. Tokina szykujesz jakieś smakołyki na przyjazd dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Terterek zaproponowała że jak któraś jeszcze się poczuwa do porównania siebie z jakimś zwierzątkiem to zaprasza.Zatem ja poszłam na całość i proponuję Wam siebie hi,hi oto ja w trakcie oglądania zdjęć od Was http://youtu.be/6FWUjJF1ai0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Przepraszam:((( Wciąż brakuje mi czasu:O Zdjęcia rewelka!!!!:D:D Jesteście BOSKIE❤️ Takie piękne i radosne👄 Dzięki ...A ja wciąż dojrzewam:Odo decyzji...Ech!!!Oglądałam te zdjęcia,ale czułam,że to nie do końca jest uczciwe wobec Was...:((((( Roberto👄moooocno trzymam kciuki za siostrzyczkę❤️ Życzę Wam udanego tygodnia🌼a dziś dobrej i spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 na kawusie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? chlip chlip i w międzyczasie poczytam co nowego ;) Wczoraj dużo zrobiłam - jestem z siebie zadowolona. Ale ze strachem mysle o świętach :O nie chce mi sie szaleć ze ścierką z powodu świąt a perspektywa kwitnięcia przy garach mnie przeraża. Postanowiłam: skromnie z menu świątecznym, wolałabym gdzieś wyjechać :O Śniadanko: dzisiaj amerykańskie kanapki http://grumko.blox.pl/resource/amerykanka.jpg musli żurawinka Pozdrawiam i biegne do pracy. Zuziku - masz racje z tymi konwalijkami :O przyznaje że nie pomyślałam o tym ❤️ Banderasku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam życzę Zostawiam dla Was kawusie. inusię i herbatkę oraz świeży soczek pomarańczowy........buziaczki dla wszystkich Syrenek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja melduję się i podpisuję listę :D Od Terterka wsuwam musli od Personalnej herbatę, żeby nie było, że którąś pominęłam :) U mnie świeci słońce więc mam nadzieję, że będzie ciepło, bo rano tylko 0 stopni ;) Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny,zdjątka doszły wszystkie jestescie laski🖐️ u mnie rodzinka w komplecie Tokina twoje dzieci juz w drodze szerokiej drogi i niech szybko ci czas z leci,bo wiem jak ciągną się godziny jak bliscy jada autem. kogucik robi na cmentarzu u taty kafelki,ja przed świętami będe miała mały remoncik też kafelki między segmentami sciagnąc stare położyć nowe,więc jestem trochę zajęta,zarazilam sie o terterka zrobiłam przeludnienie w szafach,moge isc na targ:P:P:) no dobra narazie zmykam pozdrawiam i przysłam buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wieczorkiem przyszłam z pracy zjadła obiadek który córka zrobiła naszykowałam jej na jutro co ma zrobić na obiad i teraz mam chwile dle siebie dziewczynki nie widze mojego wpisu Tokina serdecznie dziękuje za zdjęcia jesteście Wszystkie pięknymi kobietami same laski u mnie dzisaj było cieło świeciło słoneczko ja ja w pracy musiałam siedzieć jutro też ide na 10 i siedze do 118 Pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Wpadłam tylko na moment,podobnie jak Terterek najchętniej wyjechałabym gdzieś na okres świąt.Ja tradycyjnie jestem sto lat za murzynami,zapierniczam od rana a i tak roboty natłok. Tera bolą mnie plecory i mam już dosyć,cały dzisiejszy dzień było do doopy jak pisze Terterek.Najpierw wnerwili nas w banku,gzie chcieliśmy zmienić konto na darmowe,,chcieliśmy,, bo nie wyszło.Potem wnerwił mnie mąż w domu się pięknie poryczałam i tyle,dobrze że w domu,następnym razem jak mnie wnerwi walnę mu beka na ulicy przy ludziach:):) I Wam także walnę beka😭bo nie obejrzałyście mojego linka z wczorajszego wieczoru a jest taki fajuśny,tyle że trzeba go oglądać z włączonym głosem. Teraz się pożegnam,jestem skonana Buziole dla wszystkich a gdzie priepał Bechemootek???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Wesołku ja ja ja ogldałam kameleonka z podłożonym głosem:P a zamiast beka walnij małża w ucho, ulży Ci:P hehe wyjdzie na to, że namawiam do agrasji, ale sama tak robię jak mnie wyprowadzi z równowagi, a najlepiej w samochodzie, gdzie nie może oddać:P nie żeby oddawał, ale jaby miał odruch, a tam musi trzymać kierownicę;):P Banderasku hihi dojrzewaj, dojrzewaj:) ja wciąż wierzę, że w końcu się przełamiesz:) i nie chcę wyjść na naiwniaczkę;):P Terterku śniadanko pychotka jak zawsze:D a czyli konwalijek nie będzie:o Kosmi kogut ledwo w domu zawitał, a Ty już mu robotę wymyśliłaś:) Beti jak plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku plecki na razie nie bolą nie wiem kiedy brałąm tabletkę mam spokój z pleckami mam dobrego masażystę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! nie mogłam być wcześniej, bo trzymałam kciuki za dzieci Tokiny, serduchem byłam z Robertą ❤️. Poza tym walczę z paluchem stłuczonym i sadziłam bratki :-p. Zwisają mi przygotowania do świąt...przecież to tylko 2 dni. Kto jest wierzący, to najważniejsze jest triduum paschalne, ci którzy kochają papusiać to i tak papusiają :-p. A inni mają weekend - i tyle mam na ten temat. Jeśli kogoś uraziłam, przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku :-D! Kameleonka oglądnęłam, oczywiście! Ale ja jestem od urodzenia ślimakiem :-p, pewnie takim byczym - bo majowym ;-). I gdy już wlezę w skorupę, to koniec...nie ma mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti to faktycznie masażysta spisuje się na medal:) Bechemotku mam podobnie jak Ty, ale niestety z moim chłopem się nie da potraktować świąt jak weekend:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie się spisuje zobaczymy jak będzie dalej hihihi Bechemotku co do świąt wielkanocnych totez nic spacjalnego nie robię jesteśmy same z córką a jescze jest mój brat ale nie wyśilam się to tylko dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik czasem jestem zołza:P dziewczyny a ja zrobie w święta grila,bo kogucik ma imieninki,ma w sobote ,ale my przełożyli na lany poniedziałek::P:P: ):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti Zuuzik Ja mam największy problem z mamą, bo bardzo jest wierząca ale i kuchnia dla niej jest priorytetem :-o. Każdy mój sprzeciw to jest hasło - "ty jesteś gruba jak beczka, to nie musisz jeść, wystarczy ci woda mineralna :-p...ale rodzina!!!!!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko :-)! To już składam życzonka wszystkiego naj! dla Kogucika - Zebym nie zapomniała :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×