Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczynki podaje obiaek młode ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ rolady wieprzowe ######################## do tego kapusta zasmarzana biał młoda zapraszam i życze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeee:o a Wy gdzie cały dzień się podziewacie???? Terterek na wyjeździe, Banderasek w pracorze, Beti na działce, Bondi machnęła łapką, a reszta???? obiadek Beti nie ruszony, buuuuuu Banderasku dzięks za życzonka dla maman:) na ogródku w słońcu wytrzymałam 40 minut:P więc nogi dalej jak u młynarki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic specjalnego. Jakoś leci. Buziaki. Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie sie podziewamy? Siedzimy w domu i czytamy ksiazki:) U mnie bylo caly dzien pochmurnie i nie ryzykowalismy wyjscia. Caly dzien tarasik, kanapa w domu i jedzenie. Bondi nie odkupilas sie regionalnymi produktami:) Te u nas tez sa drogie:( To parodoks ale nawet kartofle "zza wody" sa tansze jak te zza miedzy:O Tak jest ze wszystkim. Pomyslalm sobie ze moze by na 2 dni przylecic samolotem do Ka...witc. Wpisalam w wyszukiwarke i okazalo sie ze lot do Indii jest o wiele tanszy jak do Katowic:O Ponizej 4 stowek nic noie znajde:O Chyba wsiade w autobus... ale wtedy sie wytelepie strasznie:( Sama nie wiem co zrobic? Zuzik spoznione zyczenia dla Mamy🌼 Mam ndzieje ze noga malzowinka juz nie boli. Pech chcial ze rozchorowal sie kiedy byl potrzebny. U mnie tez tak czesto bywalo, a ostatnio wlasciwie ciagle:O Swoja droga chlopy to strasznie wrazliwy gatunek. Udanego startu w nowy tydzien zycze Wam kolezanki. Dobranoc. Spijcie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki 👄 Jak widać nie mogę spać 😠 .U mnie wczoraj była piękna i ciepła pogoda .Chcę wam powiedzieć że z mojej pracy nici to znaczy mogę ale bez zatrudnienia a mi bardziej zależało na nim bo niby te parę stówek bardzo by mi przydało ale z latami pracy ,więc M jest zadowolony :( Zuuzik ...malowałaś z asekuracją jak ja mówię strasznie nie lubię jak ja coś robię a tyle oczek na mnie zerka . Bonitko..to prawda te za rzeki produkty są tańsze ,ziemniaczki z Majorki za bezcen ale i jak cena taki smak wole ryż :D Zrobiłam wam kawkę .Dla wszystkich miłego tygodnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Roberto dzięki za kawe ❤️ nie mogłam zasnąć dzisiaj - zasnęłam dopiero wtedy, kiedy Roberta przyszła zrobić kawe :O Może to skutek wczorajszego objadania sie na urodzinowym spotkaniu Chętnie więc chłepczę kawe - mus iść zaraz do pracy Bondusiu - jeszcze nigdy nie widziałam żeby na kiermaszu regionalnym było coś tańsze. W Wigrach nawet kwas chlebowy sprzedawany był 2x drożej niż w kiosku obok. Skurczybyki skubią ludzi bo wiedzą, że ludziska dają sie skusić. Zuziczku - były to urodziny szwagrów - a imieninki mają w kwietniu i w czerwcu. Było słonecznie, uroczysty obiad (mmmmm....te mięska! ;) ), pogościłam sie troche ;) Zuzik? a miałaś wałek na kiju do malowania? dużo sie rozchlapuje jak malowałaś? Moje dziecko jak zda egzamin na uprawnienia budowlane (10 czerwca) to będziemy malować chałupke - już próbuje sobie to wyobrazić - tam jest sporo zakamarków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Poczytałam trochę co u Was i jest mi miło ze wsi okej:):):) No i u mnie nie ma co narzekać,choć mamy ostatnio z M dylematy że hej,no ale nie będę o tym pisać.Dzisiaj po południu idę po odbiór wyników,tych badań które mi uniemożliwiły spotkanie w K.Trzymajcie więc kciuki żeby wszystko było okej,troszkę się martwię bo sami zadzwonili aby przyjść. Dodatkowo zapowiadają u nas opady deszczu,nie mogę liczyć na podwózkę czyli zadek przemoknie. No i zaczynam tydzień od narzekania,hi,hi Kończę,puki co nie pada i oby tak dalej. Kosmitko👄 Masz piękne widoki ja mogłabym po tych górkach latań i bez kijków,oj byłby to dla mnie raj.Cieszę się że imprezka udana,to miłe że pomyślano aby jakoś podziękować za wsparcie. Personalna👄 No gdzie nam znowu przepadłaś? Zuuzik👄 Malarko ty nasza ciekawe jak w niedzielę chodziły ramiona?,mi po takich zabawach na drugi dzień odejmuje ręce:p Bonita👄 Lot samolotem pewnie szybszy i mniej męczący ale za to jak się jedzie autobusikiem,można nos przykleić do szyby i raczyć duszę widoczkami.Mi tak sobie myślę wiele do szczęścia nie trzeba i nawet taki kurs busem w jedną stronę i z powrotem naładowałby akumulatorki na jakiś ,hi,hi czas.Wiem że pupa potem boli,gnaty się zastają i nawet brzuch boli,ja przynajmniej tak mam ale jak się napatrzę,napodziwiam to cierpienia ciała przy euforii duszy bladną.W sumie ostatnio nie mogę narzekać mój M szuka auta to sobie troszkę z nim pojeżdżę,hi,hi naoglądam się samochodów ze głowa puchnie a wszystkie piękne z daleka a z bliska rdza i pic,karoseria trzyma się jedynie na lakierze i tym podobne przekręty.Oj źle jak się ma mało kasy:p:):):) Terterek👄 Impreza na pewno była udana w takiej scenerii nie mogło być inaczej Bondi👄 Ja uwielbiam takie jarmarki,choć oczywiście ceny już mnie tak nie zachwycają.Czasami jednak można wyszukać jakąś perełkę,mi w minionym roku udało się kupić oliwę jakąś taką specjalną o łagodnym i delikatnym smaku.Cena wydała mi się atrakcyjna więc kupiłam po powrocie do domu oczywiście musiałam sprawdzić,hi,hi czy nie przepłaciłam za ten złoty interes i okazało się że nie:):).Moją oliwę można było tylko znaleźć w dwóch sklepach internetowych i w dużo wyższej cenie. Tokina👄 Remont remontem ale my tu tęsknimy😭 Bechemootku👄 Małgorzato👄 Bandersku👄 Oj ciebie leniuszkiem nazwać nie można,ciągle tylko praca i praca. Beti👄 Rowerzystko👄 Marijko👄 Pszczółko👄 Dzieweczki laseczki bardzo, ale to bardzo udanego,ciepłego,zdrowego i szczęśliwego tygodnia.Udało nam się przeżyć kolejny koniec świata więc teraz chyba wszystko będzie już pięknie,cudownie jednym słowem raj:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynkiwpadałam na Tereterkową kawę i śniadanko, wszystko pyszne, wielkie dzięki. Wesołku nasz piękny wpis 👄 ale nawet nie zająknęłaś się że dziś są Twoje URODZINKI !!! Wszystkiego Najlepszego !!! Życzę Ci kochany Wesołku, byś była zawsze szczęśliwa, radosna, uśmiechnięta i byś zawsze znajdowała powody do tego. Życzę Ci by wszystkie wyniki badań były zawsze w normie i nie było żadnych anomalii. Życzę Ci żeby wszelkie kłopoty uciekały od Ciebie i życzę Ci byś kupiła piękne, wymarzone autko za malutką cenę 👄 Pobiegłam na skraj łąki i zerwałam dla Ciebie całe naręcze kwiatów🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼😍😍👄👄👄 Przepraszam dziewczynki, na razie mnie nie będzie, mam straszną blokadę:( , muszę ją jakoś przetrwać, mam nadzieję że kiedyś minie:( Trzymajcie się cieplutko.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Jeden ..Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka 🌼 Trzymam kciukasy za wyniki a na pewno bedą dobre innej opcji nie ma 👄 Tokino..za blokade 👄👄👄 i co lepiej :D Terterku..dziękuję za śniadanko 👄 Dziewczynki sytuacja u mnie zmienia się jak w kalejdoskopie rano zadzwonił do mnie Pan z mojej przyszłej pracy i powiadomił mnie że jutro będzie rozmawiał ze wspólnikiem na temat mojego zatrudnienia oraz mojej płacy :D bo ja w sobote zadzwoniłam że rezygnuje ze względu braku zatrudnienia [może być1\2 lub i mniej ]ale musi być oraz te grosze co mi proponował tj :( ja poprosiłam o jeszcze dwie stówki + do tego jeszcze dwie od innej firmy za pomieszczenie z WC, to wtedy można biegać . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku duzo dużo zdrówka z okazji Twojego swieta,trzymam kciuki za wyniki.🌻 🌻 🌻 Roberto najwazniejsze dla Ciebie teraz to zatrudnienie bo latka leca nieubłaganie nam wszystkim Tokino nie daj sie Pozdrawiam i miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Wesołku wszystkiego najlepszego, najlepszych wyników, zdrówka🌻👄 i spełnienia marzeń, szczególnie tych o wycieczkach, wyjazdach, eskapadach. Od wczorajszego popołudnia mój region opanowały burze, przez duże B. Masakra. W nocy spałam może 2-3 godzinki. Od 4 nie śpię bo znowu nawałnica. Teraz przerwa ale już zbierają się czarne chmury. Roberta walcz jak lwica, trzymam kciuki, po co ci praca, której nie będziesz mogła zaliczyć do emerytury. Miłego dnia wszystkim życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobiałki❤️:)))):D U mnie w przeciwieństwie do bondi👄lato w pełni:P ....a ja lubię wiosnę,nie lato Wesołku👄🌼👄życzę WSZYSTKIEGO NAJJJJ🌼...a NAJWIĘCEJ zdrowia!!!!!!🌼i spełnienia marzeń tych duuuużych i tych malutkich:D ,,Sto lat,sto lat nich żyje,żyje Nam...,,🌼🌼🌼 Roberto👄trzymam kciuki:)))):))))...uda się!!!:D Dzięki za kawkę👄 terterku👄Tobie za śniadanko:))))) Małgosiu👄 tokino👄co to się dzieje??????:(((((((Czyżby remont i ,,tłok,,w domku już dały o sobie znać?????...Nie izoluj się od Nas:((((bo będzie Nam przykro!!!😭 bondi👄ja się bardzo boję burz:Oi w związku z tym bardzo Cię proszę uważaj na Siebie!!!:)))) Bonitko👄 Personalna👄jak zdrówko????? rowerzystko👄 pszczółko👄 kosmi👄 beti👄 bechemootku👄 zuuziku👄 poetko👄 A ja oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwało:P A ja oczywiście maszeruję tyrać:O Jutro mam w końcu wolne:D Życzę miłego dnia🌼 Pozdrawiam serdecznie:))):)))):)))) Mariijko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiące buziaków👄, naręcze pachnących kwiatów🌻! Z całego serca❤️ życzę wszystkiego co najlepsze Wesołku!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uświadomcie mnie czy 1\2 etatu czy tam mniej ma znaczenie do lat pracy ? czy liczy się rok to rok bez względu na ile etatu się pracuje Bondusiu ...masz racje bez zatrudnienia nie ma o czym mówić nie będę pracować za friko :( Małgosiu 🖐️ Banderesku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Wesołku🌼 Z okazji urodzin życzę Ci: - Aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń, - Aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia, - Abyś przeszła życie w pełni, lecz zawsze pozostała sobą. Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA!!! Roberta coś skrobnę na @ za chwilkę pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Kochany Wesolku!!! W Dniu Twoich Urodzin serdeczne zyczenia zdrowia, szczescia i spelnienia wszystlkich marzen. Wszystkiego najlepszego kochany Wesolku.🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Za wyniki badan trzymam kciuki, ale tylko tak z formalnosci. Wszystko bedzie dobrze wiem z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Twoje fotki z wczorajszego spaceru doszly. Dzieki. Mieszkasz w pieknych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama nie wiem czy sie cieszyc z Twojej posady Robercika:O Ale jak Ty sie cieszysz to ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku a kiedy Ty wyjezdzasz? Chyba jeszcze w tym miesiacu? Wesolku masz racje podroze autobusem moga tez byc fajne. Pod warunkiem ze podroz nie jest dluzsza jak podyt w miejscu docelowym.Inaczej czlek sie strasznie umeczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Wesołu wszystkiego naj naj w dniu urodzin dużo zdrówka i samych radosnych dni w twoim życiu 🌼🌼[kwiatek🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku życzę Ci jak najmniej zmnartwień, jak najwięcej radości, zdrowia, siły, szóstki w lotto i dużo dużo miłości 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co jest? Nikogo nie ma:( Niedobrze. Pojde i ja sobie. Milego wieczoru zycze Wam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku piękniuchny....Zdróweczka przede wszystkim, a potem miłości, kasiory i samych usmiechniętych dni 🌻👄🌻kwiat]👄🌻kwiat]👄🌻kwiat]👄🌻 🌻👄🌻kwiat]👄🌻🌻👄🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×