Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemootku a te obrzeża drewniane czy betonowe, bo jeżeli z drewna to nie dłużej jak 5 lat, miałam też ogrodzony trawnik, M sam impregnował dodatkowo i po 5 latach ta część w ziemi zgniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam życzyć spokojnej nocy! Aż się boję, co to będzie - taka parówa 😭 Wyjeżdżajacym życzę szczęśliwej podróży i ładnej pogody!!!! Bondi! Palisadka betonowa, drewnianą juz kiedyś miałam :-p. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki :D Dziekuję za przepisik na buraczki najbardziej spodobał mi się Tokiny tak robi moja mama mało roboty octu też ile lubisz :D Kosmi ..tobie też dziękuję za przepis zapisałam może kiedyś się skusze by go wypróbować ,Jedziecie tak jak ja w niedziele a na ile ? i gdzie bo zapomniałam :D pogodę macie zaklepaną bo widziałam mapę pogody na lipiec pieknie :D Póki co życzę udanego wypoczynku ,ciepłej wody ,dużo slonka och zazdroszę ci tego ciepłego piaseczku jak marzę by polozyć kości na ciepłym piaseczku i spoglądać w niebo .:D👄 Bondi ...wnusio zawiedziony ale co zrobić jak praca to praca 👄 tokino.... żeby coś kupić dobrego to niestety potrzeba czasu na bieganie po komisach a i tak niewiadomo co się kupi oczywiście zyczę szczęścia bo bo kupując dzisiaj samochód trzeba go mieć nawet jak się jeżdzi z mechanikiem 👄 Wesołku ..to jedz ze mną mieszkanie duże 👄 Banderasowa..a ty od kiedy masz urlopik?👄 bechemoot..koniecznie trawka ,wygląda to bardzo gustownie ,widzę żę i ty masz sąsiadów prosto w okna tak jak ja och te działki :D👄 terterek...szerokiej drogi ,miłego wypoczynku ,dużo słonka jednym slowem udanego urlopu 👄 Jak napisałaś że masz łózko to ja od razu obejrzałam na mój materac i co do kupna rzeczy pilnych dodałam wymian matraca :D Małgosiu.. jak kociak się ma ? a co do bloku to nadal mam mieszane uczucia wytrzymam ale będę zmęczona już to przerabiałam bo jak ktoś taki jak ja z kręćkiem w dupce choć na starość mam zamiar iść do loku a nie tyrać wciąż 👄 Zapodam kawunie jeszcze i zmykam na targ pobiegać troszkę porozmawiać z ludziskami :D Jeszcze musimy kupić T ..telewizor bo mu wysiadł i nie ma co wozić go do naprawy (stary trup) 😠 zawsze coś . miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ Dziękuję pięknie Roberto za kawusie ❤️ u mnie po nocnej burzy szaro i troche chłodniej - z przyjemnością pochlipię. Ja jade na urlop 1 sierpnia. Na Podlasie. I wracam 16-go. Tokino - rocznice ślubu obchodzimy 17 lipca - wtedy mieliśmy cywilny ślub. A 19 lipca był kościelny - tak to kiedyś było ;) Ja posługuje sie datą 17 lipca. Ślub brałam w stanie wojennym. Suknie miałam piękną ale szyłam sobie ją sama ze zdobytej spod lady białej żorżety, z wykroju z Burdy :D:D:D> A do ślubu cywilnego szłam w ślicznej sukience do kolan POŻYCZONEJ od znajomej z pracy :D Na ślubie cywilnym prawie, że popłakałam się takie było napięcie - aż urzędniczka odetchnęła z ulgą jak zobaczyła że pozbierałam sie jakoś i udało mi sie przysięge dopowiedzieć. :P A moja Małża pare minut po ceremonii spytał mnie co grają w kinie - bo on by najchętniej poszedł :P Ale nie poszedł i w harmonii i zgodzie przeżyliśmy prawie 30 lat. Personalna - dziękuję Ci pięknie za PPSki 👄 👄 👄 Dzięki Dziewczynki za przepisiki nowe. Kosmitko życzę Ci udanego pobytu, słońca i odpoczynku dobrego. Baw sie dobrze! ❤️ ❤️ ❤️ Bechemotku - nie pisałam ale bardzo kibicuję Twoim praco w ogródku. Zazdroszcze Ci - chciałabym taki mieć. Podoba mi się to co robisz ❤️ ❤️ ❤️ Zuziku - gratuluję wiedzy! :D Mądra Dziewczynka z Ciebie ❤️ Mądra, wrażliwa inteligentna i błyskotliwa! Życze Ci leniuchowania w czasie urlopu takiego, żeby Ci się marzyło już pójście do pracy :D Wycisz, wyhamuj, zwolnij tempo. Śniadanko w łóżku, a jak będziesz wyjeżdżać gdzieś to dużo słońca, przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi. Nasza Rowerzystka chyba niedługo będzie kończyć urlop chyba ❤️ A co z Beti? miała jechać na wesele - nie pamiętam czy to już? Dziewczynki :D:D:D moja małża wczoraj mnie znowu przeprosił i spał na kanapie przed telewizorem :D:D:D - nie mam mu za złe - łóżko jest tak wielkie i pokoik zrobił sie tak sterylny i romantyczny, że każdy facet by zrejterował :D:D:D Podchodze do tego ze stoickim spokojem. Przyjdzie przyjdzie :P wypróbujemy wytrzymałość materacyka - w tych sprawach jesteśmy bardzo zgrani ;) Tokino mam szczęście - moja połówka nie chrapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki widzę że kawusia i śniadanko prima sort, Tereterku ja wybieram pomidorki faszerowane i jajeczka ma miękko, taki zestaw bardzo mi pasuje, dziękuję. U mnie wreszcie chłodno, wystudzam dom, otwierając wszystkie okna. Wieczorem nie mogłam być, bo burza bawiła się ze mną w ciuciubabkę, i wciąż nawracała. Nie zostawiam niczego włączonego do prądu, od kiedy strzeliło mi w aparat telefoniczny. Dlatego znudziło mi się włączanie i wyłączanie i zostawiłam wszystko powyłączane, jedynie lodówka została włączona na noc. Mam nadzieję że dziś będzie spokojniej. Tereterku, wiedziałam że coś poknociłam, to o rocznicy pamiętałam tylko nie pamiętałam kiedy wyjeżdżasz. Widzę że nasze dziewczynki szykują się do wylotu, część pojedzie nad morze, Roberta w góry, mało nas zostanie na posterunku. Od poniedziałku będzie u mnie mała i to na 100% do końca lipca, więc w tym czasie też będę robić z nią wypady,ale w zależności od pogody, dalsze lub bliższe. Basen w sumie nie został wykorzystany, wczoraj nie było pogody na plumkanie więc nie dzieciaki nie dojechały, a dziś woda w basenie już zimna a na dworze mżawka i chłodek, dla mnie może tak zostać nawet do poniedziałku:D Tereterku nie rozumiem Twojego Małżyka, choćby z czystej ciekawości mogłby wypróbować łoże, no ale skoro go nastawiałaś na wypróbowanie po urlopie to może sobie tak zakodował :D Wiem jak to z chłopami jest jak coś nowe to podchodzą do tego jak do jeża :D mam nadzieję że jednak do się przekonać i nie będziesz w tym pięknym wygodnym łożu sama. Swoją drogą mogłabyś pyknąć jakąś fotkę, byśmy zobaczyły ten nowy nabytek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dzionka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino.. pamiętaj ja będę mieć dostęp do neta tylko czy potrafie obsłużyć się tym lapt :)jak mi się uda to kuknę do was :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko pomacham,gorąco,duszno,parno ale moze to lepiej niz miałaby przyjść jakaś okropna burza Miłego odpoczynku dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Małgosiu u mnie chłodniutko jest - melduje sie - tym razem z popołudniowa herbatka (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? Roberto- życzę udanego wyjazdu i odpoczynku ❤️ ❤️ ❤️ - a jedziecie z psem? czy może ktoś z nim zostaje? Tokino - chyba cieszysz sie, że masz wnusie do końca lipca? Życze Wam pogody na ten okres i w ogóle do konca wakacji. Tokino - ja też bym nie wytrzymała nie wypróbowawszy wyrka :D ale moja małża jest taka, że jak ma kolacje w brzuszku to już mu wszystko jedno gdzie śpi - byle w pozycji choryzontalnej :D a i nawet tego nie musi - może na siedząco albo stojąco :P Zrobie fotki oczywiscie ;) troche tylko ogarne tam i spoko ;) Ale ściany mam brudne i eleganckich sprzętów brak A! mam jeszcze naleśniki z serem i malinami ZAPRASZAM :D ❤️ I__@@@@@@@@@@@@__I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie grzmi i pada! I całe szczęście, bo skończyła się duchota i trawniczek jest podlewany :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo🖐️I ja sie ciesze razem z Toba Bechemotku:):) Piekny maly ogrodeczek jak bajce! Malutki ale jak wypucowany! Jak w krasnoludkowym domku! Piekny!!! Oczywiscie ciesze sie tez razem z Terterkiem z jego nowego lozkeczka z miekim materacykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nareszcie zamowilam nowy laptopik. I juz ogarnely mnie watpliwosci czy dobrze wybralam? Jakas jestem niezdecydowana:O Nie wiem czy jestem rozsadna? czy skapa? Wszystkie nowe zakupy i nabytki przychodza mi tak ciezko:( Zastanawiam sie tak dlugo:( Tylko ubranka i buty kupuje bez namyslu szybciutko i jestem pewna trafnosci wyboru. I nigdy nie zaluje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ jestem cała i zdrowa ale nie mam siły na nic Teretku jalk ty bedzirsz wracac z urlopu to ja pójde dopiero mam urlop od 16 sierpnia do 29 wesele jest 20 sierpnia ale jedziemy już 17 a bedziemy wracać 23 z powrotem taki plan jest od poniedziałku mamy nową panią w sklepie nareszcie a jadę na wesele daleko bo 161 km za Wrocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja miałam nadzieję na spokojny dzień ale taki niestety nie był:( burza chodziła w koło a ja jak głupia to wyłączałam wszystko to znów włączałam by za moment znów włączyć, no po prostu masakra podlało mi rzęsiście i choć tyle pożytku z tej całodniowej burzy. Poza tym, leniłam się wściekle i wreszcie zaczęłam ćwiczyć znów na materacu, bo kiedy dwa dni nie brałam leków znów ból i prawie paraliż ścięgien powrócił 😭 znów wróciłam do leków:( Bechemootku Twój ogródek pięknie teraz się prezentuje, aż chce się tam na środeczku postawić leżak i parasol :D super to sobie wymyśliłaś 👄 Bonitko, laptop piękny aż mi się oczy zaświeciły , eh chciałoby się nowości:D nie żałuj ani przez moment, na pewno będziesz bardzo zadowolona. Jak tylko troszkę rozgryziesz go co i jak to proszę zainstaluj skypa i będziesz mogła dzwonić do wszystkich które mają skypa by pogadulić, można całymi godzinami i to jest za frico :D Wesołku, wyrzuć wszystkich na podwórko, a Ty korki do uszu, byś nic nie słyszała i spokojnie usiądź przy kompie i chodź do nas 👄 Roberto, nie powinnaś mieć najmniejszych trudności z uruchomieniem laptopa bo przecież to taki sam sprzęt jak ma córcia, a nie wierzę byś go nie oglądała, więc kiedy tam będziesz sama to jest nadzieja że wieczorkami będziesz częściej z nami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku a co szkodzi zaproponować Małżusiowi próbę przed kolacją :D:P może się przekona i już nie będzie chciał jeść tej kolacji:D :P łapię się za naleśniki , mniamniuśne są bardzo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, dobrze że się pokazałaś już się martwiłam co się u Ciebie dzieje, cieszę się że wreszcie trochę odsapniesz kiedy przyjdzie nowa pracownica👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nic złego się nie dzieje ale po pracy nie mam siły juz na nic chodze spać juz o 21 jak małe dziecko a czy tak odpoczne to chyba na urlopie dopiero bo teraz bedziemy wybierac urlopy i narazie tak bedziemy pracowac jak pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku trawnik naprawdę super,podoba mi sie bardzozdradz ile takie coś kosztuje.Pewnie duzo. Dziewczynki chyba do mnie idzie wielka burza,przed chwila corka mi smsowała ,ze nad Ll nem noc,ciekawe jak u Wesołka.Ale chyba nieciekawie bo do mnie juz powoli sie cos strasznego zbliza.Podobnie jak Tokina zaczynam odłaczac kompa.Tez kiedys spalilo nam telefon i jakies częsci w kompie. Na razie trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki❤️ życze zdrówka przytulam wszystkie,no chyba ja się z wami pożegnam,koguciki wielkimi krokami się zbliża,:Pnapewno eska wyślę ,myślami będe z wami. http://www.youtube.com/watch?v=uoTexYj1R8I&feature=related Terterku wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, By szczęście nie znało miary, By codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące. http://www.youtube.com/watch?v=K6h48qERYbY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Moje dziecko wyjechało😭 od razu zrobiło się pusto. Beti nareszcie macie pomoc, po urlopie będzie lżej. Bechemootku ogród piękny jak malowany. Inaczej wyobrażałam sobie trawę z metra. Myślałam że jest w większych rolkach i grubsza. Dziewczynki ja wcześniej nie bałam się burz, ale teraz jak widzę jakie spustoszenia są po przejściu nawałnic, to też wszystko wyłączam. U mnie do południa padało ale teraz zrobiło się słonecznie i sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie burza wciąż krąży dookoła, i jest bardzo dziwna poświata, taka żółtawa. oddala się i wraca. Ale można oddychać! Dziękuję za słowa miłe o ogródku!!! Cieszę się jak małe dziecko :-D. Kosztowało mnie to, ale miałam odłożone :-) Burza wraca :-o Bonitko, laptopik super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×