Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Terterku❤️ Roberta❤️ kciuki sa mocno trzymane bo bialosci sciskam rece. A ja jade do szpitala. Szwagierka lezy ciezko chora. Ale sie porobilo:(Maz zostanie w domu bo taka duchota. I jeszcze musze jechac autobusem bo to zastepcze auto ma normalna skrzynie biegow i boje sie nim jechac:( Wroce pozniej.Uwazajcie na siebie i nie dawajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Kochane - wpadam do Was z wiesciami; rozmawiałam dzisiaj panem dr - uspokoił mnie. Ponieważ polip był duży i swoją podstawą siedział na j..cie to należy dokladnie zbadać również tę jego podstawe. Odesłał próbke do patologa i poprosił o nacięcie i zbadanie podstawy aby wykluczyć lub stwierdzić możliwość istnienia komórek rakowych w j...cie tam gdzie to świństwo siedziało i sobie beztrosko rosło. Jutro rano będzie miał wynik i jak zadzwonie tak jak dziś to dowiem sie dokładnie i umówimy sie na kontrolną kolono. Wieści więc są dobre - choć jeszcze musze czekać na jutrzejszy wynik żeby całkowicie odetchnąć. Jutro więc (bardzo Was proszę) zaciskajcie kciuki a teraz rozluźnijcie bo przez mnie Wasze chałupki zarosną pajęczynami! :D:D:D i małżykowie do sądu mnie podadzą :D:P Teraz moge iść robić obiad i już jestem spokojniejsza. Robie dzisiaj knedle ze śliwkami :D Acha! dawno chciałam Wam powiedzieć, że wypróbowałam przecudną sałatke na upalny dzień - robiłam ją w niedziele: jest to sałatka z arbuza z fetą i miętą. Doskonale sie te smaki i zapachy komponują. Wklejam link: http://www.kwestiasmaku.com/zielony_srodek/arbuz/salatka_z_arbuzem_feta/przepis.html zrobiłam wg tego przepisu ale nie miałam cytryny i zakwasiłam kilkoma kroplami żurawinowego soku który pije mój małż. Ale arbuz, mięta, miód i lekko słona feta to przepyszna kompozycja. Od tamtej pory mam w lodówce dyżurnego pokrojonego w kostke arbuza a na balkonie rośnie mięta - PYCHA! No jeszcze jedno: to nieprawda, że arbuz tuczy! nic z tych rzeczy! Roberto - trzymam kciuki ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku ❤️ ❤️ ❤️ tulu tulu Topkino - wpinkalam Twoje lody i malinki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nareszcie coś wiadomo, uff, puszczam kciuki i oddycham z ulgą:D Dobrze że sama porozmawiałaś, będziesz spokojniejsza❤️ Terterku taki sam obiad miałam wczoraj i też sałatka owocowa, z różnych owoców polana sosem z miksowanych śliwek, lekko zakwaszone cytryną:D Zostało na dzisiaj, miałam gotowy obiad. Tokina ja mam trzy krzaczki malin i też zbieram po trochu, ale jem na bieżąco:) Roberta czekamy na twoje dobre wieści❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄👄 No chciało by się wykrzyczeć,,hip hip hura,, ale to zrobimy jutro dzisiaj i tak bardzo się cieszę,wiadomość naprawdę bardzo poprawiła mi nastrój:).Cieszy również fakt że badanie przeprowadzone profesjonalnie mimo że powtórka wpędziła nas wszystkie na dno depresji ale jeśli wyjdzie na dobre i tak będziemy się cieszyć i wybaczymy doktorkowi stresa.Sałatka z arbuzem i feta wydaje się być ciekawa,muszę wypróbować bo bardzo lubię jedno i drugie choć nigdy jeszcze nie jadłam razem. Z pozostałych wiadomości i u mnie wczoraj była burza choć miało nie być,bardzo groźnie to wszystko wyglądał,jednak nie wyrządziło na szczęście żadnych szkód.U nas miał być dzisiaj upał ale jakoś nie ma,w powietrzu cuć już jesień i bardzo mnie to smuci. Tokina No gdyby wrzesień i październik miał dobra temperaturę,deszcz by nie lał non stop a noce nie byłyby tak diabelnie zimne pewnie i ja bym nie narzekała.Jednak u mnie ostatnimi czasy nie ma tej naszej pięknej złotej jesieni,liście zanim zmienią barwę wcześniej opadną z powodu mrozu nocą i tak jest już od kilkunastu lat. Już w połowie września muszę palić w centralnym a jako istota ciepłolubna nie lubię zimna,dżdżu,wiatru i całej tej reszty. Bonita Zdrówka życzę szwagierce przykro jak choroba w rodzinie.Mam nadzieję że dojechałaś bez przeszkód a w autobusie nie panowała duchota. Bondi No ja malin mam jak głupia a te rozrastają się jak pokrzywa ciężko nad nimi zapanować.Tak że ojem się jak bąk,porobią soków że nie ma potem kto tego pić. Małgorzato No to teraz z Plotusiem będzie miejmy nadzieję z górki.Jak dojdzie całkiem do siebie chyba dobrze by było go wysterylizować aby znowu jego rogata dusza nie wpędziła go w nowe tarapaty. Banderasku Oj te dołki gdybyż tak ich nie było,jak to by było fajnie i miło.Z całą pewnością pracę masz wyczerpującą i wcale nie dziwi że popadasz przez to w depresję i nawet wspomnienie morskiej bryzy nie pomoże.Nie dawaj się Banderasku👄❤️ Roberto Trzymamy kciuki mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na momemncik, bo nie mogłam doczekać się na wieści od Terterka:) Terterku dziś tak cichutko podskakuę z radości, jutro skoczę porządnie;)👄 Roberto kciuki trzymałam, aż ręce się pociły;) melduj się jak wrócisz:) Małgosiu ten apetyt może wynikać z tego, że Plotuś dostał sterydowy zastrzyk, więc uważaj, by się kluska z eleganta nie zrobiła;) ale wiem jak cieszy, że kotek ma się lepiej:) Wesołku u mnie dziś o 1 w nocy burza była lokropna, lało i dmuchało, obudziałam się i bałam o balkonowe kwiatki, ale tak jak u Ciebie szkód odpukac nie było:) rankiem po deszczu fajnie było iść do pracy, natomiast w ciągu dnia zrobiło się strrrrrasznie duszno i ledwo zipię:o Tokina jaka łaskawa dla małżusia;) hihi a przecież czekasz aż wróci do pracorki;):P teraz lecę do koleżanki, umówiłam się na dziś i... zapomniałam, że ona ma imieniny:o muszę jeszcze skoczyć po coś sama nie wiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki❤️ terterku❤️baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mnie ucieszyły wieści od Ciebie👄 Jutro ucieszą mnie równie baaaaaaaaardzo:D Roberto❤️czekamy na Ciebie👄 Bonitko❤️dla Szwagierki👄 Wesołku❤️ bondi❤️ tokino❤️ Małgosiu❤️super,że P...wcina:))))znaczy się będzie giciowo:))))) pszczółko❤️Personalna❤️rowerzystko❤️haaaalo!!!!!!!! I u mnie w nocy szalały burze...ja takich nie pamiętam:((((Było głośno i bardzo groźnie!Co chwilę łyskało i uderzało!Szok:O...A moja kotusia chrapała w najlepsze na fotelu:))))) Teraz jest 32 stopnie i strasznie duszno jest...nie ma czym dychać Dopiero przyczłapałam z pracory:P Jadę do Mamutki❤️na obiadek i pooglądać nowy telewizorek,który kupiliśmy Jej w prezencie na wrześniowe urodzinki🌼 Chciała telewizorek kupić,a tym samym podsunęła Nam pomysł ma prezent:D Miłego późnego już popo:)))) Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzcie mi Dziewczyny, że gdyby nie Wy i świadomość, że jesteście ze mną - byłoby sto razy więcej smutku i strachu ❤️ ❤️ ❤️ Nie ma nic lepszego w takiej sytuacji jak duchowe wsparcie ludzi których kochamy, przyjaciół i bezinteresowna życzliwość. Jeszcze staram sie nie krzyczeć hip hip hura jak pisze Wesołek ale już już mi radośniej, już myśle o przyszłości i zaczynam sie krzątać. A jutro? mam nadzieje krzyczeć właśnie :D Bondusiu - sosik śliwkowy to jest coś :) - i to zarówno w postaci surowego doprawionego przecieru jak i ze śliweczek na gorąco duszonych z cukrem. mmmm.....mniam mniam ❤️ Ale Bondi -knedle mi sie nie udały :O tyle razy robiłam a dizisaj ciasto tak szybko rzedło i tak sie paprało że knedle choć smaczne wglądały jak po przejściach wojennych :D Co to było?? chyba takie ziemniaki mi sie trafiły :O A malinki? pycha :D Wesołku - to jest jeden z wielu maleńkich plusików na tle Twojego wcale nielatwego życia ❤️ ❤️ ❤️ Wesołku powiedziałaś to co mi przyszło do głowy: stresujące to było i jest jeszcze ale mam wrażenie że facet robi wszystko żeby nie doszło do żadnego błędu i dmucha na zimne co w tym wypadku jest pozytywne a jak go obserwowałam w pracy (w szpitalu) to był uosobieniem sumienności i profesionalizmu. Dziewczynki - w ramach odreagowywania stresu zżarłam pół opakowania połkilogramowej chałwy :O:O:O wiem jestem okropna :O:O:O Zuziku-:D tak tak :P dbamy o nasze małżowiny - nie możemy pozwolić aby coś zakłóciło ich powroty do pracy :D:P Bonito - mam nadzieje, że wrócisz ze szpitala w dobrym nastroju i z poyślnymi wieściami o szwagierce ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku - świetny pomysł z tym telewizorem ❤️ Wiesz, że my też chcieliśmy kupić Rodzicom z L. telewizor jak wybieraliśmy sie na 60 rocznice ślubu. Nie kupiliśmy jak wiesz ale podałaś mi pomysł co kupie mojej przyrodniej siostrze z L. która osierocona remontuje teraz mieszkanie które ma po Rodzicach. Kupie jej telewizor nowy, piękny i nowoczesny bo przekonana jestem, że ten zakup odłoży kiedy remont pochłonął wszystkie oszczędności. POZDRAWIAM Was Dziewczynki i podaje popołudniową kawusie kapucinko (__)? (__)? (__)? (__)? (__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D:D:D z dobrymi wieściami :D:D Wsio dobrze :D można puścić kciukasy z całego serca dziękuje 👄👄👄👄 kochane taka gasto .to mozna robić codziennie super sprawa .Nić nie boli nic się nie wie ,nic się nie pamięta . Tylko dlaczego mnie boli nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta hura,hura,hura❤️ Czekam dzisiaj przy kompie tylko na dobre wieści:D Roberta poboli i przestanie, nie jedz nic ostrego i twardego, nie pij gorącego, masz podrażniony przełyk, jutro będzie lepiej:D Cieszę się bardzo dziewczynki, że wszystko jest OK. Terterku moje knedle też nie były pierwyj sort, ziemniaki mają bardzo dużo wody, dlatego kleją się do rąk a nie można dać za dużo mąki bo będą za twarde. Dzisiaj nic nie robiłam, pozbierałam tylko pranie ze strychu i dopiero będę składać, cały czas czekałam na wasze wyniki. Jak ja się cieszę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce wam powiedzieć że wszyscy pacjenci mieli robione czy to gasto. .czy to kolan.w narkozie pytałam otrzymałam odp.że u nich tylko tak . Można zrobić kolan. wirtualna a jak coś wykaże to wtedy w narkozie badanie lekarz wie gdzie ma uważać itd. A ja i tak mam pietra na takie badanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta,hi,hi boli bo straciłaś dziewictwo:p:):) Wolno mi się ponabijać,hi,hi bo i mnie czeka to samo,więc prędzej czy później i ja przyjdę do Was ponarzekać na spenetrowane pierwszy raz pupsko,drugi i kolejne już nie będą boleć. Terterek To prawdziwa radość że masz możliwość być pod opieką takiego specjalisty,wiemy jak to teraz bywa z lekarzami.Z czasem tracą wrażliwość i lekceważą troszkę swoje obowiązki,wszystkich pacjentów wrzucając do jednego wora. Zuuzik Teraz pewnie u koleżanki leniwie sączy winko i mam nadzieję że dzisiaj burze nie zakłócą jej snu. Ani jej ani żadnej z Was kobitki kochane a u mnie nie było upału,choć miał być.Komarów mam tylko zatrzęsienie,nie można nosa wyścibić bo zaraz na nim siedzi dziesięć,ssących krwiopijców. Banderasku Prezent dla mamutka piękny na pewno się ucieszy,miejmy nadzieje że nie potraktuje prezentu jak teść Roberty:p:).Ło raju ale mi się dowcip wyostrzył,dziewczyny wybaczcie,hi,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi ..przełyk bez zmian wszystko różowe bez żadnych cech zapalenia w środku wszystko gładkie heliko nie ma muszę szukać dalej .To już tyle lat mnie męczy rzutami po parę miesięcy zawsze lekarz mówił że to refluks ,kiedyś robiłam rtg i wyszedł a teraz to już sama nie wiem co jest . dietkę stosuję nie widać na zdjęciach schudłam 7kilo już to dobrze tylko zeby nie bolało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ja myślałam że Roberta miała od dołu a tu tylko gardło,no weź ja już kilka razy miałam węża w gardle.Będzie dobrze,poboli,poboli i przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołku .teść mój lepszy numer nam wywinął , wygonił panią opiekunkę wykrzyczał że żadna baba mu nie będzie tu bajek opowiadać :(wiec jest tak jak dawniej z tym ze rano idzie córka ze śniadaniem itd. obiad podaje ja kolacje m i się śmiejemy wieczorkiem co do nas opowiadał bo co mamy już robić .Telewizor jest już spoko ale dekoder co tydzień się psuje bo za mało programów ma ubywają :D samo życie :D Doktor powiedział mi że mam wyluzować bo te bóle żołądka to na tle nerwowym udało mi się dzisiaj załapać na wizytę do innego profesorka :D juto już nie muszę gnać do Wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto jak lekarz nie ma zapału szukać choroby i nie chce mu się wysyłać na badania mówi że mamy nerwicę.To taka wygodna dolegliwość która ma wiele objawów i można wsio do tego podczepić i problem z głowy.Ja miałam szwankujące serducho i także przez parę lat wmawiano mi nerwicę.Może i teraz nerwicę,hi,hi mam ale wtedy raczej jeszcze nie bo nie było powodów,żyło mi się fajnie to czym się stresować było?! No życzę Ci zdrówka i stalowych nerwów bo co innego nam kochana pozostało?!. Ja teraz zmykam idę popatrzeć na telewizorek a niebo nad moim domkiem takie nieładne.Jakieś takie brzydkie chmury się gromadzą,burza będzie czy co,mimo że upału nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Przepraszam, że się nie odzywałam ale jak zawsze brak czasu :( Małgosiu kochana macham swoimi zmęczonymi skrzydełkami ;)👄 ciągle coś jet do zrobienia do załatwienia a zdrówko też czasami szwankuje, teraz też będziemy jechali z córcia do Wrocka pozawozić jej rzeczy na kwaterę i zawsze "coś"❤️ Roberto bardzo się cieszę, że w badaniu nic nie wykazało i jest wszystko ok 👄 ja tez mam refluks :( jest to okropne buuuuu czasami ten ból jest nie do opisania, bo raz piecze a raz boli aż na wylot w plecorkach :( ale najważniejsze, że jest dobry wynik teraz tylko wystarczą dobre leki i dieta ;)❤️ Banderasku skarbie ściskam Cię mocno i trzymam za rączkę żebyś omijała te wredne doły 👄❤️ Terterku ciesze się że pan profesor wytłumaczył Ci wszystko tak dobrze, wynik tez będzie ok, bo przecież innej opcji nie ma ;) 👄❤️ Kosmi teraz lecę na pocztę oglądać Twoje autko, ciesze się bardzo, że zdecydowałaś sie na prawko 👄 Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE BEZ WYJATKU MOJE KOCHANE i mocno,mocno ściskam mmmmmmmmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie dziękuje WAM za pocztę 👄👄👄 Bechemootku ślicznie z M wyglądacie, widać ile w was jest słonka, radości i ciepła i tak trzymajcie 👄❤️ Kosmi autko th-best bez komentarza 👄 teraz tylko ten orzech jak piszesz :P :D ale na pewno podołasz jesteś przecież silną kobitką życzę Ci tego z całego serducha ❤️ Dobranoc moje kochane przyjaciółki 👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto❤️uff!Uff!Uff!:DGit...owo:))))) Jutro tak będę uffać;))))terterkowi❤️ Dziewczynki❤️ Życzę dobrej nocy U mnie duszno okrutnie:O Jutro ma być podobnie:Palbo jeszcze goręcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko machnę łapencją u mnie jak u Banderaska noc, a duszno jak w tropikach:( jutro ma być sahara:(:(:( ja tu wytrwać zachowując zdrowe zmysły? co włożyć na dupsko żeby przeżyć? dlatego twierdzę, że chłodek łatwiejszy do zniesienia, zawsze coś można na siebie albo w siebie;) narzucić/wrzucić, a teraz? przecież ze skóry się nie obedrę;):P poza tym zimno konserwuje, a gorąco rozkłada;):P póki co na łopatki;) Bonita pewnie wykończona i upałem i stresem👄 Roberto mówiłam, że dzielna z Ciebie dziewczynka:) i przyznaj się jak to zrobiłaż, że 7 kilo mniej? Pszczółko w jakiej dzielnicy córcia ma stancję? buziam Was wsie👄 dobranoc paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko z raniutka :D Kawunie zapodam @@@@@@@@@@@@@@ zuuzik ..jak pisalam czasami że nie odchudzam się bo wiem jak to jest jak nie daje się nic jeść masz apetyt ale nie jesz bo wiesz jak to potem boli i w ten że sposób kilogramy u mnie lecą juz nie pierwszy raz ta choroba dopada mnie co jakiś czas ostatnio tak dokuczało mi parę lat temu i teraz ponownie :( bondi..i co zdecydowałaś się ? tokina...miałaś rację dziekuję 👄 Bonita57...co ze szwagierką ,trzymam kciuki za powrót do zdrówka 👄 terterek...od rana już ściskam mocno łapki za dobry wynik a tak będzie jestem pewna i wiem jak odetchniesz pełną piersią jak ja nawet mi M fotkę ciachnął jak do rodziców dzwoniłam z wiadomością :D👄 kosmi.. dzieki za esemes tylko ja jak mam odpisać to masakra :D Wesołek Jeden...święta racja z tą nerwicą ale ja będę dalej szukać ,teraz został mi rezonans .:D Bandaresku ...nie słyszałaś jak cię wołałam w twoim mieście ale ty nie słyszałaś więc postanowiłam ci buziaki posłać mam nadzieje że dotarły :D prezent oki.na pewno mamcia ucieszona 👄to dobry pomysł . Pszczólko..tylko gasto nie wykazała refluksu :( Miłego dnia ..ja jeszcze dzisiaj idę podziekować mojej znachorce za diagnozę :( która mnie zdołowała na trzy tygodnie za nie przespane noce i nerwy całej mojej rodziny ,nawet Teść płakolił za mną bo jego syn a brat M zmarł na raka żołądka .dobrze że koniec tej gehenny temat zamknięty :D:D już nie będę was nudzić 👄dzięki za wytrwałość w moim towarzystwie 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa i odrodzona Roberto! :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ aż gęba siew śmieje :D Dzięki za kawusie - już chlipię ;) Personalna ❤️ ❤️ ❤️ - dziękuje pięknie za superowe PPSy Tokino - ❤️ ❤️ ❤️ Tobie też buziaki za PPSki i Tobie Bechemotku ❤️ ❤️ ❤️ bardzo lubie je dostawać - niektóre przepiękne są - zawsze posyłam dalej Śniadanko dzisiaj lekkie: owsianeczka (____)? bułeczki maślane z masłem sery wszelakie http://www.rajsmak.pl/of_kat/deska_serow.jpg i cała lodówka napojów na dzisiejszy szczyt upałów: http://www.cashino-poland.pl/img/napoje.jpg http://www.pikanteria.waw.pl/files/juice.jpg Trzymajcie kciuki a ja biegne do pracy - jak tylko będe miała informacje - napisze ❤️ ❤️ ❤️ udanego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek Kciuki trzymane,mocno,mocno Dziewczynki miłego dnia wszystko wskazuje że i u mnie dzisiaj będzie ciepły,hi,hi dzień.Całą noc się błyskało ale gdzieś daleko były burze bo u mnie tylko błyski bez grzmotów.Jednak sądząc po częstotliwości tych rozbłysków,ktoś gdzieś miał nieprzespaną noc. Dziewczynki trzymajcie się twardo i nie zdzierajcie skórki jak Zuuzik.Miłego dnia❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Strasznyyyyyy u mnie upał Masakra!!!:O Roberto👄nie słyszałam :O...szkoda!Ale buziaki jak najbardziej dotarły👄 terterku👄trzyyyyyymam moooooocno kciuki❤️aż mi kostki zbielały!Będzie dobrze!!! Wesołku👄 Bonitko👄jak szwagierka??? Ja się zaraz emigruję do orkia jutro mam I zmianę 😭 Pozdrawiam i życzę miłego popo🌼 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta dzięki za kawę👄 Terterku za śniadanie👄 owsianka pycha, napoje też. U mnie nie ma czym oddychać. Rano wzięłam się za gruntowne sprzątanie łazienki, od podłogi po sufit, zostało mi jeszcze okno do umycia, ale na razie nie mam siły, pot po tyłku i nie tylko, cieknie. Zaraz wyciągam wszystkie ręczniki do pranie, niektórych się nie używa, więc trzeba wszystkie odświeżyć. A że jest upał do wieczora wszystko poschnie:D Wesołku narzekałaś że mało masz słońca, więc korzystaj dzisiaj do woli:D bo nie wiadomo kiedy znowu będzie. Banderasku ty nasz oraczu ❤️ zwolnij trochę Bonita jak kuzynka, czy już lepiej? Pszczółko czym tak mocno jesteś zajęta, też zwolnij, bo człowiek nie z żelaza❤️ Dzięki dziewczynki za pocztę👄 Tokina jak nazywa się ta odmiana słonecznika? Wszystkim życzę miłego dnia i dużo cienia:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Nie przestaje trzymac kciukasow za Terterkowe wyniki. Dlatego pisze jedna reka. Roberta ciesze sie ze badania nie wykazaly nic zlego. Moze rzeczywiscie nerwy maja duzy wplyw na Twoj zoladek. Zoladek bolal, denerwowalas sie i balas ze moze to byc cos groznego, wiecej sokow wydzielal zoladek i bolalo jeszcze wiecej:( Ale teraz kiedy wiesz ze nie ma tam nic groznego moze sie uspokoi. Pewnie bedzie od czasu do czasu pobolewal, ale juz inaczej odczujesz te bole. Najgorszy jest strach i niepewnosc. U mojej szwagierki srednio dobrze:( a raczej nie. Nie, nie jest umierajaca ale ma wode w brzuchu. Robia dokladne badania. Na razie wykluczono rakowe historie a to juz dobrze. W szpitalu bylam krotko, po szpitalu zafundowalam sobie wycieczke po centrum handlowym z klimatyzacja. Odladalam rzeczy w sklepach, zjadlam pizze i wypilam kawe. Tak rozbolaly mnie nogi, ze kupilam sobie trekkingowe sandalki do chodzenia. Przy okazji przydadza sie na urlop. Czegos tak wygodnego n ie mialam jeszcze na nogach! Ale powrot do domu byl makabryczny. Szpital jest 10 kilometrow od mnie a byly dwie przesiadki:( Naczekalam sie tez co niemiara na autobus:(wczoraj wieczorem bylam pdnieta. Zaraz jade rowerkiem do miasta. Dzisiaj u mnie bedzie tylko 28 stopni. Za to jutro ma byc tylko 18! Jak sie ciesze na te 18 stopni. Nareszcie ugotuje cos porzadnego na obiad. Ostatnio u nas sa serwowane szybkie dania. Na razie🖐️ Milego dnia zycze Wam wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie lato w pełni Roberta miałam dryknąć ,ale myślalm ,że przeszkodzę w badanku,a na @ odpisałam ale,niewiem czy czy dotarła ,bo czasem robi mi psikusy. ciesza mnie dobre wiesći,ale jak któreś coś jest to i ja jakaś dziwna chodze myślę o was chodz nie zawsze jestem na forum. a wczoraj sobie zrobiłam spacerek z kijkami,i dziś też się wybieram popołudniu. pozdrawiam zdrówka i przyjemnego weekendu życzę❤️👄 http://www.youtube.com/watch?v=6HVk56niud4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obiadowo Dziewczynki ja sie cieszę Roberto u Ciebie juz mamy 100% pewności.Widzisz trzeba sie było zdecydowac juz wczesniej na gastro a rzeczywiscie nerwy moga powodowac bóle róznego rodzaju,lekarze którzy twierdza bez badań ,że juz to rak nie powinni zajmowac sie nawet zwierzętami a co mówic ludzmi. Terterku czekam na te tylko dobre wiadomożci ale jak na razie widzisz sprawdza się tez u Ciebie ,ze nie wszystko duże musi byc straszne.Daj znac by juz wszystkie z nas odetchnęły z ulgą. Zuziczku tak sobie przypomniałam,chyba to Ty pisałas o podwyższonym OB ,wiesz ja od operacj do tej pory miałam zawsze OB w granicach 50 i mój gin twierdził,ze po takiej operacji moze tak być niestety.Choc lekarz rodzinny jak ktos ma 50 OB wysyła ciagle by powtarzac badanie. Kosmi my chyba juz wrosłysmy w to ,ze choć nas nie ma na forum ciągle myslimy,ja wczoraj nie miałam jak wejsc na forum i jak wróciłam do domu od razu czytam te dobre wieści. Wesołku ta droga w Twoje strony jest okropna,doły ,koleiny,tak mysle kiedy oni to skończa. Bondi czyli wzięłas sie za roboty domowe w chłodzie.Ja zaraz chyba pójde prac chodniki.Tylko troche odsapne. Pszczólko roboty nie przerobisz,zawsze tak jak piszesz bedize do zrobienia ale rozluzni Ci sie jak dzieci pójda do szkoły,zobaczysz. bonitko trzymam kciuki za szagierkę,moja sasiadka młoda dziewczyna 2 lata temu miała wode w brzuchu i przechodziła operację gdzie założono jej potem moc szwów,cały brzuch miała pocięty ale wyszła z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku masz rację Plotus je tak dużo po tym zastrzyku sterydowym,przyznam sie ,ze dajemy mu duzo jeść ,nie wiem moze sie boje by sytuacja sie nie powtórzyła,je juz saszetki ,płatki nie ma problemu.W poniedziałek pojedziemy jeszcze z nim do kontroli.Antybiotyk z niechęcią ale jakos połyka.Takze idzie ku lepszemu Banderasku prezent w postaci telewizorku przydatny na pewno. Tokino czy Twoja wnusia w tym roku idzie już do pierwszej klasy(do szkoły czy do przedszkola)? Dziewczynki kupilismy dizsiaj parykę do słoików,nawet tania 12 zł za worek 5kg,czeka mnie kuchnia tym bardziej,ze dokupiłam jeszcze skrzynke pomidorów na przecier.Moze jutro sie za to wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 wrrrr... kur.... nie mam dobrych wieści. Dzisiaj okazało sie że to badanie na które czeka pan dr nie jest jeszcze gotowe!!!! :O:O:O Poproszono mnie żebym zadzwoniła w poniedziałek :O:O:O No i jak sie tu nie podłamać??? nawet zakładając optymistyczny scenariusz to i tak jest to dziwne i stresujące. Ale może ja o czymś nie wiem? może to jest norma, że badanie trwa? może te komórki sie hoduje żeby opisać i zbadać? no kurna nie wiem :O :O :O :( Cokolwiek nie mówić i nie myśleć - w tej chwili zwalniam Was Kochane Dziewczęta ze ściskania kciuków - co będzie to będzie. Ja czekam do poniedziałku a Wy nie stresujecie sie, paluszki luźne i nie myślimy o niczym tylko o przyjemnościach OK? ❤️ ❤️ ❤️ Zabieram sie za obiad - dzisiaj zaplanowałam papryke faszerowaną POZDRAWIAM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku co Ty wygadujesz,my i tak wszystkie myslimy do konca,kazda dalej bedzie trzymala kciuki a moze jest i tak ,że musza cos wyhodować tak jest ponoc z cytologią,że czekaja co wyrosnie.Nic nie ominiesz po prostu dalej wszystkie czekamy i myslimy.Bedzie dobrze.Zobaczysz. Ja jestem jakaś padnieta chyba,nic mi sie nie chce robić,upralam tylko chodnik i krzatam sie po chalupce ale jakos mi robota dzis nie idzie.Nie wiem dlaczego.Nie wychodzę juz na dwór tak więc to nie goraco.W domu jakas cisza,każdy siedzi w swoim kaciku.Tak mysle moze jakoś to towarzystwo rozruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×