Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

witam 🖐️ w sobotni poranek zapodaje kawusie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) a teraz inusia(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) do tego mleczko do kawy (_)(_)(_)(_)(_) kawka rozpuszczalna(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(no i herbatka w trzech smakach zielona ,saga i malinowa (_)(_)(_)(_)(_)(_) wczoraj już nie miałam siły zaglądać prosto z pracy na madaż a teraz dojeżdżam do niego bo nie ma u mnie tak długo ludzi i przyjechłam to jeszcze zakupy zrtobić i tak zleciało ale z tym dojazdem to też nie problem mam fajnego znajomego który mnie wozi też ciacho przystojniak tylko znów ma żone i czworo dzieci hhihihihi u mnie pada deszcz a miałam z bratem plany na całe popołudnie bo brat znów przyjechał i nic z tego na nie wyjdzie bo na działce nie pójdzie posiedzieca życze miłej soboty a i bardzo się ciesze że spotkanie się Wam udało ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie bez słonka,ale i bez deszczu:)))i oby tak zostało! Wyruszam za chwilkę na łono natury🌼powdychać świeżego,wiejskiego powietrza i powciągać dobroci z ognicha...a dupa rośnie😭 Sezon grillowania czas zacząć:))) bondi👄pamietam jak jeszcze na tamtym t.. zapraszałaś mnie w maju na szaszłyki...:)))Tyle czasu już minęło,a My Wszystkie wciąż jesteśmy razem❤️...Gitarrrra:)))) Życzę Wam udanego i pogodnego dnia:classic_cool: Buuuuuuuuuuuuuuuuzia👄 p.s.Czas oczekiwania na fotki trwa...;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesc dziewczynki🖐️ Wrocilam! Juz jestem w domku! Umeczona ale zywa. Po poludniu kukne do Was dluzej. Pieknego dnia zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim też zaglądnęłam bo muszę odpocząć od tego zapieprzu od rana . W dodatku o mało nic by z tego zakładania grzejników nie wyszło bo okazało się że w sklepie mylnie dano mi przelotki pół calowe zamiast trzy-czwarte a dziś wszystkie sklepy zamknięte i co robić ? Ja się poprostu rozbeczałam bo już mi nerwy puściły. cały tydzień czekam na fachowca a tu taka głupota i już nie da się nic zrobić :( Jednak podzwoniliśmy po znajomych sklepach i okazało się że jest szansa że dla nas otworzą i jeśli będą te cholerne przelotki to wszystko zagra. Udało się mam już założone grzejniki ,ale bałagan straszny . Teraz tak posprzątałam z grubsza ,zrobiłam małą przerwę i zabieram się już za szczegóły ,uff wreszcie ... choć nie do końca bo przecież jeszcze pozostało mi pomalować drzwi ,ale to już w przyszłym tygodniu . Widzę że Bonitka wróciła , bardzo się cieszę , że podróż minęła szczęśliwie ,teraz koniecznie cenzuruj fotki Bonitko i posyłaj dziewczynkom bo już nie mogą się doczekać :) Zuuziczku , Jestem bardzo hepi że już wróciłaś 👄 uśmiałam się z tej "kurtki " szczerze mówiąc, tam nawet nie zwróciłam uwagi na jakąś dysharmonię barw :D Widziałam tylko Twoją śliczną buzię i piękne kobiece kształty modelki . Ty decydujesz , które fotki posłać , więc jeśli Ci się te w kurteczce nie podobają , zostaw je dla siebie :) Banderasku miłego odpoczynku na łonie natury , myślę, że na szaszłyczek możesz sobie spokojnie pozwolić i nic się nie stanie , jakieś przyjemności w końcu też się od życia należą a nie tylko praca i praca. Beti , widzę że wreszcie zwracasz uwagę na cicha i to nie te do zjedzenia ,tylko do schrupania żywcem :P i to mnie cieszy. Najwyższy czas pomyśleć o sobie i jakieś ciacho wypatrzyć dla siebie na dłużej :) Małgorzatko tylko dziś nie szalej w tym ogrodzie , jeszcze musisz się oszczędzać ale widać że energia Cię rozpiera :) więc przyjemniej pracy tylko z umiarem :) Roberto co się stało, że tylko machasz łapką , czy masz jakieś kłopoty , dlaczego tak Cię tu mało ? Bondi ciekawe czy jesteś na działce ,czy w domku ? Jeśli na działce to mam nadzieję że tam tylko odpoczywasz a nie pracujesz . Wszystkim dziewczynkom życzę wspaniałego dnia i lecę do swoich zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ślicznie wyglądacie wszysrtkie jestescie super laskami bez wyjątku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ U mnie coś się chmurzy :( chyba będzie padać a miałam iść na spacer. Pozdrawiam WAS WSZYSTKIE serdecznie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam pracowity dzień ale znalazłam momencik aby zaglądnąć i jaka niespodzianka:).Na poczcie czekały na mnie przeurocze i przesympatyczne dziewczyny.Coś nie do opisania ale w związku z tym że mam gości ze śląska nie mogę pogadać dłużej.Napisze tylko ze wasze buzie sprawiły mi wielką nieopisaną radość,jesteście kochane.Buziam mocno i gorąco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tokina dzięki za zdjęcia-jesteście urocze, uśmiechnięte i sympatyczne. LOSIE DOBRY SPRAW BYŚMY SPOTKAŁY SIĘ WSZYSTKIE Tokina, sama wiesz że na działce zawsze jest co robić, ale dzisiaj nie przemęczałam się. Banderasku moje zaproszenie jest cały czas aktualne, chociaż dzisiaj nie było szaszłyków tylko kiełbaska z cebulą i pomidorami, ale jak podejmiesz decyzję o przyjeździe., będą szaszłyki. Jeszcze dwa dni majówki - życzę ładnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , weszłam na moment bo żywcem zasypiam ale i Bonitka obiecała że będzie i Zuuzik więc przyszłam sprawdzić czy dotrzymały słowa :D Jednak jeszcze ich nie ma , pewnie przyszłam za wcześnie , chyba nie mogę dłużej czekać bo lecę z nóg:( Wysprzątałam cały domu ,no prawie cały ,przynajmniej trochę zaczyna być po ludzku . Jeszcze nie wszędzie położyłam chodniki ,bo przecież będzie jeszcze malowanie drzwi ale w dużym pokoju i w sypialni już jest normalnie z dywanami ,firankami , zasłonami ,przynajmniej tyle . Zastanawiam się czy nie zrobić fotki , żeby Wam pokazać na jaki kolor się machnęłam i jak się w całości wszystko teraz prezentuje ,ale to może jutro bo dziś nie mam siły:( Cieszę się że doszły do Was fotki , mam nadzieję że jeszcze kilka będę mogła wysłać . Nie dostała tylko Pszczółka bo przyszła mi zwrotka , chyba ma zapchaną pocztę albo coś :O Wesołku , jeśli masz gości ze śląska to chyba dziewczynki dojechały i znów masz dom pełen gwaru i śmiechu ,trochę zapomnisz o smutkach , przy tych szczebiotkach ,całuski dla dziewczynek👄👄 Bondusiu , ja wiem ze na działce pełno roboty , ja wciąż coś dłubię i końca nie widać a teraz mam tylko tą małą działeczkę a nie mogę się obrobić , bo mam za mało czasu :( Myślę jednak że powoli ale systematycznie zapełnię wszystkie grządki i coś może tam wyrośnie :D Teraz się już żegnam ,całuję Was wszystkie i życzę pięknych snów i spokojnej nocy 👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zagapiłam się;) Tokina napisałam @ do Cię;) dzisiaj smakowaliśmy Twoją aroniówkę, oj mocna ona aż dech zapiera i dałam radę tylko jeden kieliszeczek machnąć:) Jest pyszna:) chyba żadnej z Was nie zastanę już, więc macham na dobranoc Bandersakowi 👄 Bechemotkowi 👄 Beti 👄 Bondi 👄 Bonicie 👄 Kosmitce 👄 Malutkiej 👄 Małgosi 👄 Marijce 👄 Personalne 👄 Poetce 👄 Pszczółce 👄 Robercie 👄 Rowerzystce 👄 Terterkowi 👄 Tokinie 👄 Wesołkowi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA :) wnoszę na tacy gorącą ( (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) ) kawkę i (UUUUUUUUUUUUU) herbatkę dostałam piękne fotki i proszę o jeszcze .... echhhh szczerze załuję ze mnie tam nie było ...do Krakowa nie miałam az tak strasznie daleko :( pewnie drugiej takiej okazji juz nie będzie Terterku chodz do mnie :) bo kawusię chlipię w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w nidzielny porenek 🖐️ u mnie pada jest pasdkudnie miałam iść sadzić ogórki ale nie pójde Malutka Terterka nie ma wyjacghała na majówke Tokina ❤️ fotku sdą cudne naprawde śliczmnie na nich wyglądacie pozdraiam życze udaniej niedzieli a ja sama siedzię w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) 🖐️ Pozdrawiam serdecznie i ciepluteńko❤️ Lecę teraz na pocztę zajrzeć czy do tarły do mnie fotki, bo wczoraj nic nie było :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Tokina - dotarły, dzięki, oglądam i oglądam i nie mogę się napatrzeć , miło was widzieć, wszystkie uśmiechnięte i zadowolone, i jakie urocze. Nie wiem czy dzisiaj pójdę na działkę, bo pada od czasu do czasu. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie doszły :) :) bardzo dziękuję👄👄 Są cudne, jesteście przeurocze pełne radości i życia. Jeszcze raz dziękuję👄👄 Miło było WAS zobaczyć :)❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki weszłam na chwilkę bo dziś źle się czuję od rana boli mnie głowa, ale wzięłam ibuprom może wreszcie przestanie. U mnie też pada od świtu i chyba dlatego ta głowa boli , wczoraj od rana miałam to samo:O Wysłałam fotki , widzę że niektóre już oglądały wczoraj i dziś a niektóre jeszcze nie pisnęły czy do nich coś doszło. Prosiłabym o potwierdzenie ,żeby później mnie ktoś nie oskarżył że go przeoczyłam:( Dziś tylko odpoczywam , dobrze Beti że u Ciebie deszczyk pada przynajmniej odpoczniesz a Ty już chciałaś iść na działkę pracować , nu, nu ! Odpoczywać proszę i się rozpieszczać bez umiaru ,po to masz wolne ,prawda :D Patrzę teraz na zegar a tu już po dwunastej a Betusia znów nam nie podała obiadku buuu zapomniała o nas :( Bondi , pewnie patrzysz na moje zdjęcie i nie możesz się nadziwić że tak intensywnie się odchudzałam a poszło w drugą stronę ?:P Niestety ze mną tak już jest że im więcej stresów tym więcej kg i żadna siła tego chyba już nie zmieni :( Znów podjęłam trud wyjścia z tego impasu ale pewnie długo nie wytrzymam i znów będzie co ma być :P Pszczółko ,wczoraj Tobie też wysłałam fotki ale chyba nie doszły bo miałam zwrotkę , że coś tam , nie jestem biegła w angielskim, więc dokładnie nie wiem . W większości dziewczynki zaakceptowały wszystkie zdjęcia ale najbardziej krytyczne oko miałyśmy my - Zuuzik i ja :D:P sobie to się nie dziwię ale Zuuzik na każdej fotce jak modelka ślicznie wygląda :) cóż , widocznie takie już jesteśmy :D Skoro Beti nie zapodała obiadku to ja może się skuszę i podam : Zupa jarzynowa z ryżem młode ziemniaczki filet z kurczaka na parze mizeria z jogurtem kompot z wiśni Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już podaje obiadek ma ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ sosik $$$$$$$$$$$$$$$$$$ oraz piersi z kurczaka %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%5 i sałatka a podaje dopiero teraz bo miałam telefon od rodziców ssmacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie zapomniałam o Was jakbym mogła tylko top przez ten telefon mam opóznienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i figa a chciałam wysłać coś fajnego:( ale to nic wyślę Wam na pocztę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nie poszłam na działkę, dzisiaj święto F L A G I to ja też świętuję, a tak naprawdę M musiał zgłosić się do pracy na popołudnie, bo ktoś inny nawalił, jestem już po obiedzie. Pozwoliłam sobie dzisiaj na tradycyjnego schabowego z ziemniakami i mizerią. Tokina może powinnaś się cieszyć, że nie chudniesz zbyt intensywnie, ja na odchudzaniu przegrałam gładką twarz, zyskałam trochę zmarszczek, cóś za cóś, ale nic to, wcale mi nie przeszkadzają. Za późno wzięłam się za odchudzanie, w moim wieku skóra nie ma już takiej elastyczności i nie może się zrehabilitować. A ty wyglądasz bardzo korzystnie. Oglądałam zdjęcia razem z M i muszę wam powiedzieć, jak to chłop w sile wieku, najpierw zawiesił oko na Zuuziku, i mówi "ta lasencja to też z waszej bandy", a później " no no fajne babki, jest na czym oko zawiesić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Rzeczywiście jest na kogo oko zawiesić,fajnie wyglądacie i na pewno miłe wspomnienia. Tokino dziękuje za zdjęcia ,do mnie dotarły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzię ki za zdjęcia dotarły do mnie,wszystkie wyszłyście wspaniale i ładniutko❤️ u mnie od wczoraj leję dziś też ble:( Pszczólko jak twoja córcia ,bo moja teraz cholernie się dusi więc po swiętach bedzie wydatek ,bo alergolog nas nie ominie wszystkie leki bierze,ale coś słabo działają,a u nas bardzo dużo pyli i wysokie steżenie tych pyłków jest. pozdrawiam i duzo usmiechu zostawiam. A pamietam jak w tam tym roku 1maj w krótkim rękawków i krótki portkach szłam na spacer z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bondi rozbawiłaś mnie tą reakcją Małża :D ale co prawda to prawda Zuuziczek to piękna kobieta , nie da się ukryć że mężczyźni za nią oczami wodzą jak zahipnotyzowani :D Reszta dziewczynek też świetne laski , może mamy po prostu troszkę więcej lat a na zdjęciu to widać :) ale przecież nawet w naszym wieku nie prezentujemy się jakoś bardzo staro a uśmiech zawsze odejmuje lat więc śmiałyśmy się co chwilkę :D W ogóle to rozrabiałyśmy jak pijane zające w kapuście . Jeśli chodzi o odchudzanie to fakt że od października do grudnia zrzuciłam 8 kg ale co z tego jak były święta a potem leżałam prawie miesiąc z przedłużającą się grypa . Dla mnie brak ruchu to już kg do przodu .Poza tym grzeszyłam słodyczami , ciasteczkami i chlebem którego absolutnie nie wolno :( eh co z tego że miałam taki fajny rezultat jak wszystko straciłam i odrobiłam niestety :( Nie mam takiego charakteru i samozaparcie jak Ty czy Tereterek ,jestem słaba i przyznaję się do swoich słabości :( Dziewczynki wejdźcie na@ zaprosiłam Was w podróż dookoła świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie wyobrażałam sobie, że wnętrza samolotów mogą być aż tak ekskluzywne, może bym się skusiła na lot w jednym z pokazanych samolotów. Dziewczynki, które nie wyjechały na majówki pomachajcie łapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×