Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

a ja miałam gościa był brat i teraz pojechał jakoś smutno mi się zrobiło ale co zrobić taką ma prace nic na to nie poradzimy teraz już u mnie nie pada nawet jest ciepło ale już dzisiaj nic nie robie i też nic nie zrobiłam Tokina pokojik super kolorek też ładny przedamną remoont ale to dopier w lipcy jak rodzice przyjadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bondi ja też byłam w szoku jak zobaczyłam te wnętrza :D dlatego uznałam że Wam wyślę bo jest co oglądać :) też chciałabym choć raz w życiu polecieć w takim luksusie :D no cóż na razie muszą mi wystarczyć tanie linie lotnicze :D:P też latają wysoko i na szczęście lądują na kołach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam Kochane dziewczynki bardzo,ale to bardzo przepraszam,że się nie odzywam...... Nestety nadal nie mam czasu,więcej......obawiam się,że już wcale nie będę go miała dla siebie:O Dziewczynki widzę,że miałyście przeurocze spotkanie:D:D Tokno dziekuję bardzo za zdjęcia👄 otworzyłam pocztę,a tu taka niespodzianka!......prześliczne kobietki,uśmiechnięte,radosne. Aż mi się cieplej na duszy zrobiło.....taka radośc i optymizm od Was bije. Ponadto jesteście wszystkie śliczne!!! Całuję Was mocno👄👄👄 Tokina👄 Bechemotek👄 Bonitka👄 Terterek👄 Bondi👄 Beti👄 Małgorzatka👄 Personalna👄 Malutka👄 Zuuzik👄 Pszczółka👄 Roberta👄 Wesołek👄 Rowerzystka👄 Poetka👄 Kosmitka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A......i Tokino,piękny masz ten kolor ścian...bardzo mi się podoba-takie ciepły,miły oku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina kolor sam w sobie bardzo ładny ale nie odważyłabym się na zrobienie ścian w swoim pokoju, dla mnie zbyt wyrazisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując farbę nie wiedziałam ze to będzie tak intensywny kolor :) ale teraz nie żałuje , wszystkim się podoba :) Mam na myśli mnie odwiedzających :D jak widać niektórym oglądającym fotki też :) Bondi to jest pokój dzienny , nikt tam nie śpi więc trochę intensywności w barwach nie zaszkodzi , tym bardziej że reszta jest bardzo stonowana , przewaga delikatnych żółcieni . Sądzę że potrzebuję odmiany nie tylko w życiu ale też w swoim otoczeniu , zmiana barw też jest pozytywną dla mnie zmianą . Jak widziałyście na fotkach na spotkaniu miałam na sobie czerwoną bluzkę , założyłam na siebie coś czerwonego po raz pierwszy od 20 lat i nie ważne że niezbyt mi w tym kolorze dobrze ,ważne że wychodzę z czerni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Muszę przyznać:Dże zdjęcia zrobiły na mnie wrażenie i to nie tylko estetyczne🌼Jesteście boskie!!!! Patrząc na te foteczki:)))aż trudno uwierzyć,że poznałyśmy się w takich,a nie innych okolicznościach...Dla mnie jest to niesamowite❤️❤️❤️ tokino👄dzięki za zdjęcia!!!:D....Kolorek pucio!:)))) bondi👄dziękuję za zaproszenie:))))....baaardzo bym chciała:D...Baaaardzoooooooo:D....i wierzę,że tak się stanie:D Przywlekłam się niedawno z pracoryKoniec okresu rozliczeniowego+istna ,,plaga,,ludzi:(((( Masakrutos...aż trudno uwierzyć:Pże ludzie wciąż mają pusto w szafach:P...nawet drugiego maja Idę w poduchy💤bo jestem dętka:O:O:O Śpijcie smacznie Buuuuziaki👄👄👄 Jutro miłego dnia:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ze zdjęć tak jakby znajome :-D. Wspaniałe jestescie!!! Tokino, jesteś WIELKA, że już wysłałaś. Jestem teraz pełna optymizmu, że do takich spotkań będzie częściej dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja tez jestem detka zupelnie jak Banderasek. Nie moge dojsc do siebie po podrozy i boli mnie chyba gardlo i cos jeszcze, Sama nie wiem co:(. Caly dzien z malymi przerwami "lezakuje" Tokina zdjatka pokoju doszly. Bardzo estetycznie wykonczony listwami na suficie. Podoba mi sie bardzo. Na temat kolorku nie pisze, najwazniejsze ze Tobie sie podoba. To Twoj pokoj w koncu. Trzymajcie sie. Ja bede dalej "lezakowac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, kolor super. Lubię takie nasycone barwy. Ja w kominkowym też zdecydowałam się na nasyconą barwę - czekoladowy budyń :-D. U ciebie zdjęłabym na pewno zasłony, ale jak wiesz ja nigdzie nie mam zasłon :-p. Jeśli bym musiała mieć, to w innej, kontrastowej barwie - ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na momencik :) życzyć dobrej nocki👄 Marijko fajniutko, że się odezwałaś 👄 Bonitko uważaj na siebie 👄 A teraz lecę jeszcze raz na pocztę popatrzeć przed snem na nasze piękne dziewczęta :) Jesteście tam takie radosne i sympatyczne, że nie mogę się napatrzeć . Tokinko dzięki jeszcze raz za fotki👄 WSZYSTKIE WAS mocno ściskam mmmmmmmmmmmmmmm❤️ Pa. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po oglądałam sobie :) nasze cudne dziewczynki❤️ :) Tokinko Kochana kolorek cieplutki bardzo ładny, będziesz miała przytulnie :) Idę teraz na podusię i może jakiś filmik obejrzę :) :) ❤️ DOBRANOC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Miałam imprezkę, że hej.....siostra szykowała wnuczkę do I komunii św. a mnie posłała za gary....no i ledwie żyję po całodziennym obsługiwaniu.... Tak naprawdę...to mi samej trudno uwierzyć, że takie jesteśmy fajskie na tym forum, tak jak Banderasek pisze...tyle mamy wspólnych przeżyć i trzymania za łapkę...nieraz , gdy brakuje nam tlenu wpadamy na siebie..i zawsze któraś tam pomacha łapką, zrobi herbatkę, przytuli, napisze dobre słowo...To wprost niewiarygodne, że po prostu JESTEŚMY.....i to coraz piękniejsze ...jak widać na zdjątkach:) PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKnie. Mądrze napisała BONDI....OBY dobryBóg pozwolił nam się sotkać w większym gronie.....:D Pozdrawiam, całuję i spadam w poduchy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do babci na wakacje przyjechała wnuczka. Z nudów poderwała pierwszego lepszego chłopaka i pod nieobecność dziadków zabawiała się z nim w łóżku. Kiedy niespodziewanie babcia wróciła wcześniej do domu, wnuczka zdążyła tylko wepchnąć chłopaka do szafy a sama leży naga na łóżku: -Wnuczuś, a co ty tak goła leżysz, przeziębisz się mi jeszcze! -Babciu wcale nie leżę goła, to taka nowa ekologiczna odzież. Jest przeźroczysta żeby działać na mężczyzn. Wtedy babcia wydumała sobie że wypróbuje taką "odzież" na dziadku, który już od dłuższego czasu nie wykazywał aktywności seksualnej. Niewiele myśląc rozebrała się do rosołu i położyła na łóżku. Po chwili wpada dziadek: -Babka a tobie to już całkiem odwaliło na stare lata? Co tak na golasa leżysz w łóżku? -Dziadek ty głupku, nie goła. To taka nowa ekologiczna odzież! -To byś ją chociaż wyprasowała Facet starał się o posadę dyrektora ekonomicznego w pewnej firmie. Na rozmowie o pracę prezes pyta go:- A w codziennym życiu udaje się panu oszczędnie gospodarować?- Ależ oczywiście, na co dzień staram się żyć ekonomicznie!- W porządku. Proszę wziąć tę pomarańczę. Proszę przyjść jutro i opowiedzieć mi, co pan z nią zrobił.Facet wziął pomarańczę i poszedł do domu. W domu, niewiele myśląc, zjadł ją. Następnego dnia na spotkaniu prezes pyta go:- No i co pan zrobił z pomarańczą?- Jak to co? Zjadłem!- I to ma być oszczędne życie? Proszę spojrzeć, bierze pan pomarańczę, rozkraja ją na pół, z jednej połówki wyciska sok na rano, drugą skraja do sałatki. Jedną połówkę skórki może pan wykorzystać jako popielniczkę, drugą kroi drobno i wykorzystuje jako odświeżacz powietrza do zabicia zapachu papierosów. Dam panu drugą szansę. Proszę, to parówka, jutro powie mi pan, jak pan ją wykorzystał.Facet się wściekł. Na drugi dzień znów przyszedł do prezesa i opowiada:- Najpierw ostrożnie zdjąłem z parówki skórkę. Z jednej części parówki zrobiłem koreczki na zagrychę, drugą zaś zmieliłem na kotlety. Z dwóch metalowych zacisków zrobiłem kolczyki, które dałem wczoraj pańskiej córce, kiedy zaprosiłem ją do kina. A ze skórki zrobiłem prezerwatywę, którą zużyłem, kiedy wczoraj dymałem pana córkę. W rzeczy samej oto ta prezerwatywa. W środku znajdzie pan śmietankę do swojej porannej kawy. dobre hi:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tu lasencja;):P Bondi dzięks dla małżyka, ale bez przesady;) dziewczynki witajcie Marijko Twoje zaganianie jak najbardziej rozumiemy i to, że niebawem będziesz jeszcze bardziej zmęczona, najważniejsze, że mimo to o nas pamiętasz i kukasz i tak trzymaj:) Banderasku wiesz jak to jest - łaszków nigdy dość;) sama dziś przy okazji bytności w kinie zgrzeszyłam i uzupełniłam zapasy szafowe:P Malutka już mówię, że mniej więcej za rok znów będę w K, więc... wszystko przed nami:) a fotek już wystarczy;) Bonita mam nadzieję, że choróbsko Cię jednak nie złapie i niebawem zajrzysz na dłużej, a tymczasem leżakuj i nabieraj sił, bo faktycznie odbyłaś najdłuższą i najbardziej męczącą podróż z nas wszystkich, kochana jesteś:) Tokina a wiesz, że zauważyłam Twoją czerwoną bluzeczkę (bo to, że byłaś w spodniach dopiero dostrzegłam na fotkach) i nie zgadzam się, że Ci w niej nie do twarzy, wręcz przeciwnie uważam, że powinnaś przełamać się i polubić siebie w żywszych barwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie oglądacie tańce łamańce;), stąd te puchy na kafe, ciekawa jestem na kogo stawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy mężowi seks nie służy wieczór z Tobą mu się dłuży, musisz sprawdzić czy mu kija nie czyściła inna żmija Chcę Wam dać panowie, panie, receptę na ODCHUDZANIE. Zamiast ziółek, kropeleczek, strzelcie szybki numereczek! Przy nim ćwiczysz mięśnie brzucha, krew napływa do serducha, płuca chłoną tlen jak miechy, ile przy tym jest uciechy! A nie wspomnę, że pośladki u panienki, czy mężatki, są jak pupa niemowlęcia, albo jak policzki księcia! Biedni, nędzni, czy bogaci, w gatkach, gaciach, czy bez gaci, niechaj, jęczą, posapują, pocą się, ale pompują! Bo od kiedy świat istnieje, Masajowie, czy Pigmeje, wiedzą, że numerek z rana, to jest cymes proszę pana! Byłem rano też poczęty! Ojciec mój był wypoczęty po przespanej całej nocy jestem pięknym jej owocem!!! Więc od jutra już rodacy, w wodzie, w lesie, w domu, w pracy, nago, w różu, w czerni, bieli, każdy niech numerek strzeli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki🖐️ Oglądałam taniec i jestem pod wrażeniem, Grochola już powinna odpaść, trochę mnie denerwuje, a bardzo podobał mi się Barciś. Tokina mnie się wydaje, że czerwony, żółty, róż to twoje kolory. Myślę że już nie zajrzycie, bo późno więc życzę D O B R E J N O C K I 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z programem pożegnał się Artur ,szkoda ale cóż ze złamanym palcem w stopie trudno tańczyć . Musiałam oglądnąć caluśki program łącznie z werdyktem bo byłam bardzo ciekawa kto tym razem odpadnie . Wydawało mi się ,a może i nie , że najgorzej tańczyła Kasia ale ludzie ją kochają za humor ,no i oczywiście jej partnera , który jest najprzystojniejszym Czechem w Polsce :D Też się cieszę że Banderasek zakończył już te najcięższe papierkowe prace i teraz mając trochę więcej luzu ,mam nadzieję że częściej będzie zaglądał na topik. Cieszę się też że pokazała się Marijka ,mimo napiętego planu dnia , o matko co to będzie kiedy te dzieciaczki przyjdą na świat :O całkiem już nie złapiesz Marijko zakrętu ,więc może odpuść sobie troszkę i zdystansuj się do tego choć na kilka dni , tygodni , ile się da :) Bechemootku uwierz że nie mogłam wcześniej wysłać ,przepraszam. Co do zasłon to ja bardzo się cieszę że udało mi się kupić właśnie w takiej tonacji i według mnie świetnie pasują i nie rażą . Nie umiałabym być bez zasłon , ale pewnie dlatego że taka tradycjonalistka jestem a raczej staroświecka :D ale co mi tam :P Kosmitko ,Ty jak zawsze pieprznym żartem nam okraszasz wieczór , więc spokojnie możemy się pośmiać na całego :D Poetko ,no to taki piękny weekend a Ty przy garach a nie gdzieś w wojażach ? No ale wiadomo jak rodzinka w potrzebie to odmówić nie na da :D i nawet przy tych garach pomóc trzeba . Zuuziczku , nie wydaje mi się żebym jakoś szczególnie ładnie wyglądała w tej czerwieni ale to nic najważniejsze że się przełamałam . Obiecałam też dziewczynom z kursu że na egzamin założę czerwoną bluzkę a teraz się zastanawiam jak się z tego wykręcić :D::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi , myślę o różu i to też takim intensywnie nasyconym ,kiedyś takie kolory nosiłam i świetnie się w nich czułam . Bonitko odpoczywaj kochana , bo przecież tyle godzin w autokarze to straszna mordęga ,masz dużo czasu jutro przecież też święto ,no ale nie wiem czy u Was też ? Myślę że już poszłyście spać a szkoda . Pożegnam się więc ,życząc spokojnej nocy i miłych snów 👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ w poniedziałek świąteczny u mnie dalej pochmurno chociaż dzisiaj jak narazie nie pada zapodaje kawkę (_)(_))(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(teraz rozpuszczalna (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_()_ inusia(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) mleczko do kawy######### oraz herbata zielona czerwona i zwykło saga życze udanego poniedziałku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Beti dziękuję za kawusię , na razie nie mogę wypić bo znów całą noc walczyłam z ciśnieniem:( teraz tak zbiłam że ledwo siedzę ale przecież musiałam tu wejść i złożyć życzenia naszym solenizantkom. Zuuzi i Maaluutka dla Was Niech zakwitną wszystkie łąki świata , Niech piękne kwiaty barwią Wasze życie, Niech tylko radość gości w Waszych domach , Niech miłość przy Was zawsze trwa . 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja coś przegapiłam Zuuzik i Malutka wszystkiego naj naj leprzego dużo zdrówka i spełnienia marzeń 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek Tokina Ci dziękuję pięknie za pamięć i życzenia:):):):) wieczorem zapraszam na bibkę;) dziś skromnie, tort makowy i krupnik na rozgrzewkę:) dzisiaj i do mnie dotarł niż, leje już od nocy, jest szaro, buro i ponuro:o ale nic to, najważniejsi są ludzie bliscy naszemu sercu:) a ja dzisiaj mam to szczęście, że wszyscy oni są przy mnie:) i moja siorka z dziewczynkami i dziadek i mama, że nie wspomnę o małżyku;):P no i Wy moje dziewczyny kochane:) dzięki za wszystko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie wypiłam, a szyk w zdaniu przestawiam:P hehe Beti dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluutka i Zuuzik wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 Nadszedł uroczysty dzień Twego imienia każdy śpieszy złożyć Ci życzenia Zyczę Ci szczęścia, zdrowia, pomyślności oddanych przyjaciół i równych gości. Życia długiego w rodzinnym gronie wśród tego szczęścia nie zapomnij o nas.❤️ Tokina odczytałś moj list@mam nadieję,żenie zanudziłam cie❤️ u mnie leje:( pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluutka i Zuuzik wszystkiego najlepszego🌼🌼🌼 Nadszedł uroczysty dzień Twego imienia każdy śpieszy złożyć Ci życzenia Zyczę Ci szczęścia, zdrowia, pomyślności oddanych przyjaciół i równych gości. Życia długiego w rodzinnym gronie wśród tego szczęścia nie zapomnij o nas.❤️ Tokina odczytałś moj list@mam nadieję,żenie zanudziłam cie❤️ u mnie leje:( pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti🖐️ no ładnie mi się napisało liter mi znów klawiatura zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×