Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A jak Terterku przepis Bonitki zapisałaś? Bonitko, byłam na bazarku i gdzie nie popatrzyłam tam był szczaw! Oczywiscie, że z jajeczkm, już chyba 4 razy robiłam w tym roku i nauczyłam się zabielać maślanką 1% :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik - Twój nie robi makaronu ale za to pewnie lepiej całuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się przyznać, że rzucając pieczywo;) od czasu pewnego jadam zupki od rana, ale mleczne, wzorem Wesołka z różnymi płatkami, otrębami i takimi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku: przeciągnęłam myszką przepisik żeby tekst zaznaczyć potem prawy przycisk myszy - kopiuj no i potem otwieram Worda - prawy przycisk myszy - wklej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie jesz Zuziku pieczywa to zupki z dodatkami jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ja się piszę na Twoje kluchy własnoręcznie gniecione, już mam ślinotok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, też się podpieram kupnym makaronem ( w moich stronach Czaniecki jest :classic_cool:). A Teo już był na kursie u babci i mam nadzieję, że przejmie pałeczkę i będzie robił makaron do rosołu. Moi panowie nie kupują pomysłu obiadowego typu makaron z serem, truskawkami. To już wolą ziemniaki z kefirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Ty łobuzico;) niech to Twój małżyk poczyta i co wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do Wesołka: Wesołku? łykasz jeszcze siemie? i czy łykasz całe? czy mielone? jednym słowem upewnić sie chce czy łykanie CAŁEGO - nie szkodzi - np nie przykleja sie albo coś w tym rodzaju? i czy tak samo skutkuje całe jak mielone. Bo ja wole całe ale nie jestem pewna czy to jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik tak się zastanawiam dlaczego odstawiłaś pieczywo,jest tuczące?! ja lubię chlebuś,bułeczki.Takie świeżo upieczone prawie jak od dziadziusia Bechemootka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku! ja też jadam w rosole Czaniecki! :D u nas też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! ale napisałam masło maślane - ale licze na odpowiedź Wesołku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku! Jak dawno już nie jadłam takich bułeczek dziadziusia :-( i już pewnie nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Zuzik nie je pieczywa. Wydalo sie! Dlatego tak dobrze wyglada:) Ja zjadlam przed chwilka "druga kolacje" Buleczka z szynka i serkiem. A zeby bylo tez zdrowo, wszystko to zagryzlam pomidorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że ja też lubie chlebuś i bułeczki - ale ma takie okresy że nie jadam bo nie Mnie nie przeszkadza wędlinka albo ser bez pieczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie pieczywko jest pychotka i tuczące, bo baaardzo ciężko się opanować. Chciałoby się jeść i jeść :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku uwielbiam pieczywko, ale tylko świeże i męczę się odmawiając go sobie:o ale cóż mam rzucić jak chcę choć odrobinę schudnąć oprócz słodyczy? pieczywo właśnie, ale i tak kiepsko mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito :D:D:D brawo! :D a ja żeby sie już nie futrować na noc zjadłam właśnie 4 kiwi i teraz mam takie buły kiwowe na brzuchu :D:D:D:D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kiedyś Wam podeślę fotkę, którą zrobiono mi na tych wyjazdowych warsztatach, zobaczycie jakie mam fałdy:o a na żywo tego nie widziałam i przeżyłam szok: ja tak wyglądam??? niestety wyglądam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek jeśli mielony własnoręcznie to także może być,bo w aptece można kupić zmielony ale odtłuszczony a w oleju lnianym najwięcej korzystnych składników.Ja łykam cały,już bardzo długi czas bo na pewno ponad rok nie mam żadnych dolegliwości ze strony żołądka,choć słyszałam że pewnym osobom ponoć łykany w całości powodował jakieś kłopoty żołądkowe,typu bóle brzusia.Zasada jest taka jak nic się nie dzieje łykamy cały jak mamy obawy że coś nam tam nie tam można mleć.Ja łykam w całości i jestem w nim zakochana bo nigdy wcześniej nie czułam się na żołądku tak fajnie,nie będę może o tym pisać hi,hi ale uregulowało mi się wszystko i ostatnio pani fryzjerka skomplementowała moje włosy, ze takie zdrowe,gęste i błyszczące.Myślała że coś łykam a ja jej że po siemieniu lnianym tak mi się poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO! dzięki Ci kochany Wesołku - mnie też pasuje właśnie w całości - nie lubie mielonego. No to jestem spokojna ❤️ uspokoiłaś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, ze geny mają najwięcej do "powiedzenia" - przecież niektórzy zapychają się bułami itp i są szczupli, niektórzy cudują, bez pieczywa, ziemniaków, masła itp i są jak balerony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ja tam nie widzę u Ciebie żadnych fałd i myślę że każda z nas ma takich parę sztuk.A u hipopotama nie uwidzisz żadnej fałdki czyli nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Wesolku. Ja tez chce zobaczyc Twoje geste i blyszczace wlosy! Przyslij fotke i sie nie ociagaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wątpliwości pojawiły sie dlatego ze po tym wyjeździe do Budap miałam problemy jelitowe przez pare dni - pewnikiem przez to, że kilkanaście godzin na tyłku siedziałam a dla mnie nie ma nic gorszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×