Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bondi auć jak musiało boleć:o wiem, bo sama jakiś czas temu dosłownie urwałam dwa paznokcie:o ale tydzień wystarczył na podleczenie i można było działać na nowo:P Banderasku już dwa razy byłam na farbie, ale ta skubana fryzjerka nakłada mi dwa kolory, jeden jaśniejszy na odrost, potem drugi ciemniejszy na całość, nie wiem dlaczego:o nawet nie chcę myśleć, że po to by zedrzeć ze mnie kasę:P Wesou hihi Shakira jest :classic_cool: nawet z odrostami więc spoko loko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi hihi świetny sposób:) a dokąd się wybierasz tym razem, też nad morze, czy gdzie przydzielą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik teraz czekam na to co dadzą, do tej pory jeździłam nad morze ze względu na tarczycę, teraz mam poszpitalne , darmowe, sprawy neurologiczne. Wydaje mi się że Tokina chce odpocząć od nas, bo wczoraj była na NK, czyli to nie kręgosłup jej nie pozwala do nas zaglądać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwie sąsiadki: -Mój mąż to jest jak słońce... -Co ty opowiadasz? Po tylu latach małżeństwa? -Ano, tak. Jak zajdzie wieczorem do knajpy, to dopiero rano z niej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko dziewczątka U mnie też zimno i zimowo. Ale niech tam! Grunt to do przodu :D Fajnie Wesołku, że u kuzynka bezpieczna, ale pewnie dziewczyna przeszła koszmar :O' Banderasowa ....z każdym dniem będzie lepiej:) Dziewczynki każdą przytulam...i muszę zmykać :( Chłopcy znowu jakiś mecz w necie ogladają i przepędzają mnie od kompa. Trzymajcie sie cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ja już mam serdecznie dosyć zimy dosć ,zemrozi to pada jak głupie. Bonita pytałaś czy ja ten torcik robiłam sama i te dekoracje też,corcia układał ze mną. pozdrawiam wszystkie i zycze zdrowia❤️ Zuuzik jak mnie pamiec nie myli to twoja mam też miał jechać do santorium ? wiecie co mi sie nic niechce,jak niecierpię poniedziałków:( Terterku jak ci idzie lukier plastyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Kosmitko, pamięć cię nie myli, ale moja mama wróciła z sanatorium - tydzień temu;):P Bondi to ciekawe dokąd pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze roku to jest mi wszystko jedno, nawet wolałabym bliżej domu. W moim województwie są dwa takie miejsca, gdzie mogą mnie wysłać. Zuuzik a gdzie była twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik mój paznokieć jest pęknięty na pół i nie widzę żeby miał ochotę zrosnąć się. M wypędza mnie do dermatologa, żeby coś zaradzić, ale ja jeszcze poczekam:P Smaruję grubo olejem rycynowym, ponoć przyśpiesza odrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zaczytałam się;) Bondi nie pamiętasz? pytałaś się w jakim domu, bo sama tam często bywałaś;) w świnoujściu a z paznokciem nie ma żartów, powinien zejść, najlepiej sam, wtedy powinien odrosnąć w miarę niepokiereszowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik teraz pamiętam, wybacz starej sklerotyczce:P Poetka🖐️ Dobrej nocki dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny,miałam całkowity młyn [tu powinien być portret Munka - Krzyk] :-p :-O Posyłam 👄, przytulam do ❤️ i do jutra I proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robaerta48
🖐️ kochaniutkie kawunia podana ,herbatka i inusia :D cholera dzisiaj u mnie będą robić skrzynkę energetyczną na zewnątrz więc dlatego tak rano się melduję ,szkoda że tak póżno przecież tak zimno a ja mam piec gazowy i bez prądu moge chuchać sobie w dupkę :( Do jutra kochaniutkie jeszcze poczytam o czym rozmawiałyście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Roberta dziekuję za kawkę ❤️dziewczynki u mnie padaj dalej śnieg jest -4 dobrze że ona mam pomyte jeszce w kuchni mi meble zostały do umycia i mam święta Roberta wiesz może co u naszej Matki topiku Banderasku i jak dzisiaj na pewno już lepiej ❤️ Pszczółka a ty jak się czujesz❤️ Miłego dnia dla Wszystkich dziewczynek❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Roberta dzięki za kawę👄 Może jak się pośpieszą to nie zdążysz zmarznąć. Beti🖐️ Terterek chyba zaspała Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki👄 U mnie bialutko:DPięknie:D Sypie duuużymi płateczkami powolutku:)))) Bajkowo!:classic_cool: Roberto👄dzięki za kawkę👄 beti👄niestety bez większych zmian😭😭😭...Póki co sie nie załamuję:(((ale jak nic nie zacznie ruszać,to pewnie wpadnę w panikę:O:O:O bondi👄dmucham na paluszki...Straszny ból😭Poznałam na własnej skórze:(((((....Masakra!!!! Życzę udanego dnia🌼 Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______ _______ ________ _________ ______ _____**____________* _______*_________O__O__* _______*____________ >__ * _______*_______.,,.__* _______*_________* ______**** ____*________****____* ___*_____*___________* ___*_____*__________ * ___*_______*_____ __* ____*______*_____** ____*_*****___ __*_*___________________*_* _*____________________O____* *___________________________* *_____________________O_____* *___________________________* _*__________________O______* __*______________________** ?* *?* *? Tulu❤️tulu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku nie załamuj się pisałam że u córci trwało to dwa tygodnie a była z nią dziewczyna w szpitalu której po trzech tygodniach zeszło na to trzeba czasu ❤️ Bondi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu ❤️ :O:O:O rzeczywiście zaspałam Wczoraj miałam zap i eprz wykłady byly bardzo trudne (święta) i rano i po południu Byłam też u okulisty badać oczka - cały czas zasuwałam pieszo w śniegu przez miasto. Padłam wieczorem, dzisiaj spałam do 10.00 Okulistka była zakatarzona - wzięłam na noc ferweks bo bałam sie że złapie od niej te przyjemność - teraz też wezme Dla Was Kochane Dziewczynki - sterta pysznych kanapek Dzban napoju owocowego spóźnione musli i gorące pozdrowienia z miasta bielusieńkiego jak na Alasce Banderasku - jak ja byłam w szpitalu na ucho to lekarze mówili mi tylko prosimy cierpliwości, tak szybko poprawa nie nadejdzie ale na pewno nadejdzie. No i TAK BYŁO. Banderasku - cierpliwości ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti👄terterku👄dzięki❤️ Jestem cierpliwa(staram się bardzo...)ale czasami najdą mnie złe myśli:(((:(((:(((( Nie!Sio złe myśli:PBędzie dobrze:)))Musi być dobrze!!!!!!:D U mnie wciąż sypie i to bardzo:))) Bajkowo:D Na obiadek zapodaję: -wątróbkę drobiową z cebulką @@@@@@@@@@@@@@@@ -kaszę jęczmięnną ..................................................... -suróweczkę z czerwonej kapustki z cebulką Po obiadku kawka ze śmietanką z syropkiem karmelowym :)))) (_)>>(_)>>(_)>>(_)>>(_)>>(_)>>(_)>> Na zdrówko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ U mnie sypie i sypie :( kiedy już się skończy to zimno :( Banderasku zobaczysz wszystko wróci do normy :) a obiadek pucio 👄 Beti u mnie też widocznie trzeba trochę czasu żeby to wszystko się zagoiło, bo strasznie mi dłubał w tym dziąśle :( aż chyba za dużo :( i dlatego tyle to trwa oby wszystko było w porządku w kości, dziś w nocy mnie bolało to dziąsło :( 👄 Wszystkim dziewczętom miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki👄 Piszę z pracorki. U mnie ostatnio nawala łepetynka....ciśnienie czy cuś:( Czekam na wyniki z histopatologii...mam nadzieję, że będzie ok. O świętach myślę i na myśleniu się kończy:( nic jeszcze nie działam, ale też wigilia u mnie będzie bardzo skromna jesteśmy sami z m. a później odwiedzimy teściową i tam posiedzimy do późna.Syn święta od paru lat spędza w Tatrach w schronisku....taki jego wybór już się z tym pogodziłam. Swojszczyzna zamówiona, placki w planie ( sernik, makowiec i jeszcze jakiś) zrobię strucel z jabłkami, kapusta z grochem i grzybami, barszcz biały z grzybami, czerwony z uszkami, sałatka, oczywiście ogromne ilości karpia którego jemy przez całe święta( podobnie jak Terterek ) ...uwielbiam:D Banderasku mocno przytulam do serducha i zdrówka życzę❤️ Marijka❤️ fajnie że się nam pokazałaś. Dziewczynki buziaczki👄 posyłam i każdą przytulam mocno do serducha❤️ Cześć do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×