Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku Twoja Chanelka jak rasowy;) kot okupuje stół:) małż się nie złości? bo mój i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-D! Szkoda, ze nie widzisz śniadania! Siedzi M, obok na stole kot, na kanapie pies. A m zajada podkarmiając zwierzaki i rozczulając się, jakie są słodkie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku a za tydzień mamy spotkanie opłatkowe, bleeee ciklawe co wtedy powie:o widok na pewno słodki:) podkarmia? mój tylko złości się jak widzi koty na stole i czasami jak nie zdążę zgarnąc sierści z kanapy:P i w trakcie jak on sam je to nie ma mowy o dokarmianiu, później i owszem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny nie są nachalne? moje chłopaki hmm czasami tak, czarny potrafi łapką delikatnie chwycić i ciągnąć do siebie moją zwłaszcza, gdy wkładam coś do ust:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wyjazdowe . Tu jeszcze większa zima, to dopiero bajka :) Poczytałam Was, ale nie mam łepetynki, żeby cos pisać. Buziam wszystkie, pozdrawiam i przytulam. Pa Tokina 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak mój radiobudzik nawalił - krótsza wskazówka nie rusza się, od kilku godzin mimo, że duża wskazówka się obraca jest godzina siódma, po siódmej, ewentualnie przed siódmą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nigdy nie pracowałam w takiej placówce, gdzie były wspólne spotkania opłatkowe, integracyjne, balety itp . A moj M robi specjalne kanapki pod zwierzaczki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Poetko nie ma się co dziwić, że głowę straciłaś;):P baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy mnie też próbują podkradać, łapką, pysiem czym się da, ale nie pozwalam:P ale smaki to mają aż sama się dziwię:P specjalne kanapki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te spotkania opłatkowe są bleeee zwłaszcza z takimi wredotami jak u nas:o - ale że jestem socjalna;) to muszę je przygotować i później posprzątać, wiadomo z pomocą koleżanek, ale muszę być. chociaż przemówień oszołoma nie słucham, a jak przychodzi do dzielenia się opłatkiem i nieszczerych życzeń migam się jak mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj lepiłam uszka, ale ciasto wyszło mi jakieś za twarde:o nie maiałam wczoraj weny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę, ze nie muszę uczestniczyć w takich szopkach. nie jestem zbyt zsocjalizowaną osobą :-) A specjalne kanapki....tzn. M robi sobie kanapki takie, zeby smakowały zwierzaczkom i często jest tak, że on zajada skórki a zwierzaczki srodki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy zakiszony barszcz biały i czerwony, spasteryzowany wywar grzybowy, kupiony susz i zamówione karpie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wyszło 100 i ciut nie pamietam dokładnie:P a chanelka je chlebek? czy mona chlebek a kicia to co na chlebku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledzia u nas się nie robi, choć mama obiecała, ze zrobi w tym roku takiego jak pamiętam z dzieciństwa :-). Świezy dorsz? to u mnie marzenie!!!!! Dziś znajomy przywiózł nam beczusię kapusty kiszonej, takiej w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeży świeży, a kiszoną kapuchę robiła moja mama - całą bekę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff. Nareszcie skonczylam piec waniliowe ksiezyce! Wyszlo niewiele ale nie powiem gdzie wchodza mi nozki od tego tupania w kuchni:( Jeszcze sobie Was poczytam i wskakuje do lozka. Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jak zwykle w piecu rozpalam i parze kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Cieplutko juź jest więc można wstawać pochlipać, orzeźwić się, "zdmuchnąć z powiek resztki snu" ;) OOOOO!widze że Toina jest :D bardzo sie ciesze bo już traciłam nadzieje ❤️ ❤️ ❤️ Przykro mi Tokino, ze dopadły Cie takie dolegliwości. Szczerze mówiąc mnie osobiście nie podobał się pomysł Twojego pójścia do pracy - no i z tego co piszesz nie najlepiej te prace znosisz - co postanowisz? Śliczny kotulek w Twoim garnku Zuzik - uwielbiam oglądać koty. Mam też zdjęcie jak mój kot siedzi z panem przy stole: pan zajada zupe a kot zajada ze swojej miseczki i wielka komitywa :D(pan nie chciał sie zgodzić na kota w domu) Zdarza się bardzo często że ogon ląduje w talerzu pana ale pan się na to godzi a nawet jest zadowolony. W tej chwili jest to największa miłość pana :D:D:D Poetko - baw sie dobrze - uważaj na drodze, ściskam Cie i przytulam i razem z Tobą ciesze - jesteś dla mnie symbolem optymizmu, radości i kobiecości ❤️ ❤️ Jak będziesz przejeżdżała koło mnie to krzyknij! :D Dziewczyny ja pamiętam czasy kiedy w moim domu kisiło się kapuste w drewnianej bece i przechowywało w piwnicy. Kapusta mojej Mamy była najlepsza w sąsiedztwie :D ale najważniejsze jest to że mieszkaliśmy w bloku! a kapuste deptał mój brat - była to ceremonia: szorował nogi w łazience i potem Mama przenosiła go na plecach do beczki i tam tuptał - a ja 9 lat od niego młodsza gó wniara bardzo mu tej funkcji zazdrościłam :D:D:D Ale kapusta była pyszna - Mama nawet całe malutkie główeczki kisiła i jabłka w niej się kisiły Prędziutko na sniadanko sterta świeżutkich bułeczek z szynką musli żurawinka dl Pszczółki i w te pędy biegne do pracy bo poproszono mnie o dodatkowy wykład POZDRAWIAM i życze udanego dnia ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z z zimnego wschodu Terterku ❤️ za kawusie,ja dołoże do kominka by było cieplutko Tokino dobrze,że sie pokazałaś,zycze zdrowia.Dobrze ,ze są dziei to C pomoga na świeta wszystko porobic Zuuziczku kociaczek ładny Terterku masz racje odnośnie kotów mojego tak pan polubił ,że mu na wszystko pozwala tylko ja stoje im czasem na drodze w zdobywaniu przez kota miejsc niektórych w domu, Personalna dobrze,ze wynik super Pszczóleczko jednak dobrze,ze tego zeba usunęłaś ,teraz na święta będizesz mogła juz normalnie jeść Roberto zdrówka zyczę Zuziczku a Ty w tym tygodniu masz wizytę z zpokazikiem? Bonitko to dziecię co sie urodziło to w moim mieście czy w Twoich stronach? Dzisiaj jestem niewyspana bo sobie małż z synem o 12.30 przypomnieli,ze kot w domu a nie w piwnicy(tam nocuje w nocy zawsze) Zaczeły się poszukiwania kota on jakby nic odsunął sobie drzwi szafy u nas w sypialni i spał w jakiś szmatach.Ale zanim go znalazłam troszkę minęło.Potem nie mogłam zasnąć i teraz ledwo co wiczę na oczy.A zaraz musze lepić uszka,dużo uszek Bechemotku jak u Ciebie i za mnie nikt tego nie zrobi. Pozdrawiam dzieczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie -15 ale dzisiaj nigdzie jak narazie nie wychodze po południu idę do gina Tokina super ze się pokazałaś bólu współczuję ale cieszysz się że dzieci przyjechały ❤️ Terterku dziękuje za kawkę i śniadanie ❤️ Małgosiu❤️ Banderasku a jak ty się czujesz❤️ Pszczółka a ty jak tam ❤️ Miłego dzionka dla wszystkich ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×