Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Miało być szybciutko, ale telefon mnie oderwał :-o. Bondi :-), całuski posyłam "wróbelku" :-). ❤️ Wszystkie przytulam, pozdrawiam! I proszę, aby Anioły czuwały nad nami! 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mam nadzieje ❤️ ❤️ ❤️ rozpalam w koniku bo zima choć piękna tego wymaga ;) pachnie już kawa (__)? (__)? (__)? (__)? herbatka też dymi (_)? (_)? (_)? (_)? i inusia paruje (_)? (_)? (_)? Wczoraj dopiekłam reszte pierników, źle spałam ale to nic ;) jakoś to będzie Poetko - trzymam kciuki choćby sie paliło i waliło ❤️ ❤️ ❤️ Kosmi też mam dosyć tego przedzierania sie przez zaspy a to dopiero początek zimy :D Ale wole zime taką niż szarą brudną i mokrą Dla wszystkich zapracowanych Wróbelków (Bondi :D ❤️ ❤️❤️) śniadanko coby miały siłę krzątać się :D dzisiaj pasztet http://www.superpani.pl/kobiety/kulinaria/pasztet/IMG_0004-1.jpg pieczywko http://mycuisine.blox.pl/resource/chleb_orkiszowy.jpg i warzywka http://www.jaslo4u.pl/2010/09/wege/salata-12.jpg oczywiście musli i wielki dzban żurawinki gorącej Pozdrawiam i życze spokojnego dnia biegne do pracy ❤️[ serce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ terterku dziękuję z kawkę i śniadanie ❤️ u mnie dzisiaj nie sypie jest-5 byłam już opłaty porobić pszczółka trzymaj sie jakoś a ta woda utleniona pomaga❤️ Banderasku jak dzisiaj i kiedy idziesz do lekarza do kontroli❤️ a ja dzisiaj będe piekła ciasteczka przez maszynkę ale to popołudniu Buziaczki dla wszystkich miłego dzionka ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham łapką🖐️padam z siły niedawno skonczylismy odsniezanie,Personalna wstretna zima ja sniegu po samo dupe:P:( jak zacznie topniec to napewno utone:( dzieci chodza ulica do szkoły a nowe chodniki nie ma komu odśniezyc,masakra jeszcze człowieka potrącono,a mój mnie dopił,powiedział ,ze nie prawde mowię,ze mnie fantazja ponosi:( ale słotys nic nie robi by chodniki był odśnieżone,jak się wscieknę do napiszę tam gdzie potrzeba czuje się jak na biegunie pólnocnym pozdrowienia z zasypy dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki u mnie choroba zakradła się do mnie wczoraj rano bolały mnie wszystkie kości ,wieczorem i w nocy zaczęła się grypa jelitowa mam to swiństwo pierwszy raz w życiu kto miałam to wi jak to jest . kosmi ...u nas chodniki należą do odśnieżania właściciela posesji przy której jest chodnik i niem zlituj się padaj na pysk ale chodnik musi być odśnieżony :( Personalna ...wielka radość że wszytko dobrze 👄 Dla wszystkich 👄 idę położyć się bo mam gwiazdki w oczkach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta o tych co ja piszę sa przydrodzę głownej i sołtys ma ludzi od tego,ale oni spią:)bo należy droga do gminy.i to jest droga do szkoły,ale jak sie coś stanie wtedy bedzie lament a to co musimy to odsniezamy koło posesji mieszka troche ludzi w podwórko a 4 zapierdala i to cholera boli i kazdy ma auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko:):) No kobito a myślisz że u mnie inaczej,chodnik głęboko pod śniegiem,zapindala się ulicą,bacznie rozglądając na boki coby ktoś w d... nie zagarażował:p:):).U nas jak pisała Roberta chodnik ma odśnieżać właściciel posesji,każdy swój kawałek ale i tak nikt tego nie robi. Poetko:):) Ano byłam tam w sierpniu na najcudowniejsze i najbardziej wyczerpujące trzy dni w moim życiu.W te trzy dni zwiedziliśmy z M wszystkie okoliczne zabytki,przeszli wszystkie szlaki i zdobyli wszystkie jaskinie.I to wszystko bez pomocy autka,wszystko albo rowerem albo na bucie.Po powrocie do domu,mogłam policzyć wszystkie ścięgna,zlokalizować wszystkie sploty nerwowe i mięśnie.Miałam zakwasy jak z kosmosu ale jaka radość:):);).Udało mi się wyrwać mojego chłopa na króciutki wypad i dzięki temu jakoś żyję do tej pory.Jeśli masz okazję bywać tam częściej to już Ci zazdraszczam ale równocześnie bardzo się cieszę,bo tak tam pięknie,prawie raj. Beti:) A Ty znowu pieczesz,odpocznij trochę. Terterek:) 👄za śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto Grypa jelitowa najlepszy sposób na odchudzanie:p:p:),moja sąsiadka w ten sposób w tydzień straciła 5kg.Ja jeszcze nigdy nie miałam ale moja córcia owszem,wymęczyło ją bardzo,nic nie chciało zostać na dłużej w żołądku nawet woda. Bonita Ojej ja mam podobnie,jakoś nie umiem się zebrać i wziąć porządnie za robotę.Niby się nie opindalam ale jakoś efektów mojej pracy nie widać Bechemootku👄 Jakoś mi się wczoraj udało samej wrzucić parę zdjęć,sama nie wiem jak to zrobiłam;p:).Wrzuciłam Zuuzik zdjątko drogi ale to już i tak nie to co było wcześniej,bo służby drogowe miały czas co nieco odśnieżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południu Wesołku jednak ciasteczek nie piekłam ale wysprzątałam cało kuchnie mebelki pomyłam w mebelkach też pomyłam i teraz już nic nie robię teraz pije grzańca jest brat z małą i mama i siedzimy i popijamy sobie u mnie na placy jast kiermasz i tam sprzedają grzane piwo a że widać z okna to mama poszła i przyniosła po kubeczku i jakoś ciepełko mi się zrobiło dziewczynki u mnie chodniki tez nie odgarnięte a powinno miasto odgarniać chociaż tam gdzie prywatne powinni prywaciarze odgarniac ale oni to olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już muszę się pożegnać,nie wiem tylko z kim bo i tak nikogo nie ma:p:):) U mnie dzisiejszej nocy było -18,teraz jest -10 jak myślicie dużo jeszcze spadnie,pewnie dużo:(,ja chce do ciepłych krajów😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez chce do cieplych krajow:) Zjedz sobie cos cieplego Wesolku to rozgrzejesz sie Wesolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym zrobilam dzisiaj pranie, posprzatalam lazienke i ugotowalam pyszny barszcz na dwa dni. Teraz odpoczne sobie z godzinke i bede cos robic. Tylko nie wiem od czego zaczac? Na sama mysl o pracy bola lapki tak boja sie:O Na razie. Buziam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zasypanego zachodu:o wczoraj cały dzien padał śnieg z deszczem i deszcz ze śniegiem , było tak ślisko, że potańcowałam autem po ulicy:o, więc dzisiaj przesiadłam się do bimby i dobrze zrobiłam, bo nasze służby też się nie popisały i mimo iż dzisiaj nie było opadów drogi nawet w centrum nie były czarne:o żeby dojść do przystanku też trzeba brnąc w śniegu po pachy;) i nie narzekałabym na to wszystko gdyby nie to, że niepokoję się tą cholerną wodą (teraz lodowiskiem) na ogrodzie teściowej, tam przecież zwierzyna mieszka:o Personalna wynik najlepszy jaki może być:D:D:D:D:D ciesze się razem z Tobą:) Poetko stresik przedkonkursowy będzie, ale Ty twarda sztuka jesteś i z palcem w nosie;) dasz sobie radę:):):) Wesołku daleko masz do tych pięknościowych widoków? a ten śnieżek na ulicy wygląda całkiem całkiem, wiem wiem tylko wygląda;):P Beti ja też piję grzańca, ale herbatkę;) tym razem śliwkową paloną, pychotka:) Terterku jak zawsze śniadanko extra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto wiem co porzeżywasz i z doświadczenia powiem co może pomóc (tyle tylko, nie wiem czy Ty możesz) odgazowana coca-cola - bo ma cukier i sodę - ten sposób polecił mojej koleżance lekarz i faktycznie spróbowałam i było oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pogadam jeszcze przez chwilę:P wczoraj popsułam (zwaliłam z wysokości) radiobudzik:o udało się go jakoś złożyć, na pierwszy rzut oka oprócz połamanej obudowy grał i chodził, ale jak się okazało niekoniecznie dokładnie:P rano włączył się jak zawsze o 6.10 więc już już wstaję, ale coś mnie tknęło i zerknęłam na telefon, wiecie która była godzina? 4.10 hehe nabrał rozbędu czy co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Zuuziku, widziałam pokręconego :-D Kosmitko, wiem że ciężko! ale za to jak pięknie :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki Już od dłuższego czasu zbieram się do napisania ale jakoś nie mogę się poskładać po tym ostatnim rozbiciu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza , mam wypadnięty dysk, więc mam trudności nawet z siedzeniem, mam L4 do 23 grudnia i biorę zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie dziś nie miałam znów internetu :-O. Wkurzyłam się . Postanowiłam sama poszperać, syny nie odbierają telefonów.........i..HURA :-D! Okazało się, że znów Coco siedziała na klawiaturze i wyłączyła antenkę :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko!!!!👄❤️ jak ci współczuję bidulko! Wiem co to za ból, ale dobrze, ze się pokazałaś mimo wszystko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Bechemootku , na narzekasz że jesteś mało techniczna a tu proszę , udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina jesteś:D:D:D:D:D:D:D patrz jak śmieje mi się pycho:) i od razu cholera z tym dyskiem:o współczuję bardzo Bechemotku brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×