Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień Dobry 🌻 wybaczcie :) pospałam dzisiaj troche dłużej. Pszczółka zadbała o nasze potrzeby :D ❤️ ❤️ ❤️ Jedno dziecko wczoraj ode mnie wyjechało a wieczorem przyjechało drugie i najbliższy okres u mnie tak będzie :D Remont mieszkanka mojego młodszego dziecka pięknie postępuje - na wiosne będzie parapetówka :D a ja wtedy Wam pośle zdjęcia bo teraz tam jest bałagan łokrutny ale twórczy ;) Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku 🖐️ 👄 Bondi 🖐️ 👄 Beti 🖐️ 👄 Pszczółko 🖐️ 👄 Roberto 🖐️ 👄 i wszystkie Dziewczynki które tu dotrą 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki wpadłam na chwilę , choć od rana mówię sobie- dziś dzień bez komputera- i nic z tego , musiałam go włączyć :) Też dziś rozebrałam choinkę , no tak, jeszcze został stroik ale zaraz go schowam :D Dla mnie okres świąteczny się zakończył w chwili wyjazdu dzieci:( teraz czekam na wieści z wyspy.Jeśli chodzi o moje oko, to niestety nadal puchnie:( żadne cudowne metody nie pomogły, chyba że jednak trzeba trochę czasu by pomogły a ja raczej z tych niecierpliwych:( Kurcze ,nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wczoraj po raz pierwszy od wielu lat założyłam srebrne kolczyki , tak na próbę, jak się w tym będę czuła i .... jakieś 3 godziny później miałam już jęczmień na oku:( Nie mam pojęcia czy to ma związek , no ale na pewno nie sikałam na ścieżce :D:P więc dlaczego ? Banderasku ,ja się skuszę na Twój obiad, bo jak zawsze dietetyczny:) ,choć trochę za wcześnie ale co tam ,najwyżej zjem dziś dwa :D Pszczółko co z tym przepisem? Tereterku, wiem jak się czujesz czekając na mieszkanie córci, ten dreszczyk emocji... a najbardziej na świecie to chciałabyś by już mieszkała na swoim. Dla mnie najtrudniejszy okres to właśnie takie ostatnie szlify i już brak energii u syna, który był już zmęczony tym niekończącym się remontem i brakowało powera. Wiedziałam że ten ostatni etap jest dla nich bardzo trudny i dałam im tego powera :D dzięki temu szybciutko skończyli a ja złapałam drugi oddech :D Oczywiście jestem bardzo ciekawa jak wygląda mieszkanie zaaranżowane przez architekta. Już z tego co pisałaś kiedyś wnoszę że będzie to coś bardzo nowoczesnego i pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ❤️👄 Tokina❤️👄 ja na twoje oczko nic nie porodze bo się nie zanam na ty,przykro mi Banderasku zjadam twój obiadek tylko bez szpinaku bo nie lubię pychotka❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... Tokino... poszperaj troche w pamięci....może jednak cosik było na ścieżce? :P :D:D Tokino - pewnikiem to związku nie ma ale jak nie pomoże pocieranie nagrzaną obrączką albo "pierwścionkiem" to wybierz sie do lekarza ❤️ Beti - nawet oddychać nie będziemy jak Twoje sprawy będą się "działy" Dzisiaj moim królestwem jest kuchnia - robie czary-mary ale nie pieke słodkości bo tego po świętach jest jeszcze sporo w barku. Pieke mięska, robie fasolke po bretońsku, śledzie w zalewie, rolady wołowe. Chce torche młodych zaopatrzyć w jedzonko bo przyjadą dopiero pod koniec stycznia. W międzyczasie zrobiłam grzane piwo: piwka ze dwa, trzy, pokrojona w plastry pomarańcza, ze dwa goździki, troche cukru waniliowego, łyżka miodu i mój ostatni nabytek- imbir w miodzie: tak z łyżeczke kooiastą. To wszystko mocno zagrzewam i podaje parujące. Pycha ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( ZAPRASZAM troche mi kubeczki nie wyszły ale piwko jest smaczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku oddychać możecie bo się jeszcze podusicie i co wtedy będę was miała na sumieniu częstuje się twoim piwkiem pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ,widzę że wszędzie wekendowo :D i dziewczynki odpoczywają tylko niestrudzona Tereterek wyczarowuje cuda w kuchni,eh dziewczyno Ty jesteś warta co najmniej tyle złota ile ważysz :D Twoje piwko to nieziemska rewelka , połączyć takie składniki z piwem :D trzeba mieć fantazję , no, ale wszystkie wiemy że tego Tobie nie brakuje👄 Beti ,czy jakoś sytuacja poprawiła się u Ciebie w domu czy nadal jest jak było? jeśli jest jak było to czy zaraz po sprawie wyegzekwujesz wyprowadzkę ? Wiesz że musisz bo jeśli pójdziesz na operkę to wiadomo że po powrocie potrzebować będziesz spokoju nie tylko wewnętrznego ale i zewnętrznego i dlatego konieczne jest przecięcie tego węzła gordyjskiego. Trzymam kciuki, i też jak dziewczynki będę Cię wspierała dobrymi fluidami przez cały tydzień👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina o sprawie w środę m powiedział ze się wyprowadzi mam nadzieję ze tak będzie nie wiem na co czeka do środy ale jego sprawa w domu nik z nim nie rozmawia oczywiście jak jest a jest rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek🖐️ U mnie choinka jeszcze stoi chociaz obiecalam sobie ze dzisiaj rozbiore juz ta zawalidroge:O Ale len opetal mnie straszny. Po poludniu bylismy troche w centum handlowym ale wrocilismy szybko bo ja bylam w kaloszkach( u mnie roztopy na calego) i bylo mi bardzo niewygodnie:( Teraz siedze i ogladam sobie dzienniki telewizyjne z 1986 roku:P Bardzo interesujace. Tokina ja kiedys tez mialam jeczmien na oku. Wyprobowalam wszystkie domowe sposoby, lacznie z okladami z cieplego siusiu:P Poskutkowala masc z apteki. Zycze Wam pieknego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się bardzo, że mogłam wam dziś rano zaserwować kawusię i herbatkę :) 👄 i najważniejsze, że wam smakowała :) Terterku no to wspaniała wiadomość mieszkanko szybko się remontuje i będzie okazja po drinkować :P :D ❤️ Banderasku obiadek Twój skonsumowałam mmmmmmm i pierniczek pycha :) ❤️ Bondi a ja swoją choinkę po niedzieli rozbiorę :) chociaż ksiądz już też u mnie kolędował ale dzieci jeszcze ni chcą :( ❤️ Tokino już podaję przepis :) jest on bardzo łatwy i mało roboty :) A WIĘC :) :) 2 szkl. mąki pszennej 2 łyżeczki proszku do pieczenia puszka brzoskwiń 1 szkl. cukru prawie całą margarynę cukier waniliowy 4 jajka Brzoskwinie wyjąć i pokroić w zdłóż na kawałki ( takie średnie) Margarynę z cukrem i cukrem waniliowym miksujemy mikserem dodając po jednym jajku, później wsypujemy stopniowo przesianą mąkę z mieszaną z proszkiem. Gdy ciasto już będzie wyrobione wykładamy na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia na ciasto układamy pokrojone brzoskwinie troszeczkę je dociskamy :) żeby nie były tak bardzo na wierzchu . Pieczemy w 180 stopniach tak około 45-50 minut.🌻 SMACZNEGO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę teraz pod prysznic :) i jakiś filmik może obejrzę a później lulu :) Pa, pa i dobrej nocki DLA KAŻDEJ 👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Dziewczynki poslałam Wam zdjecia mieszkania,nie jest to mieszknaie projektowane przez architekta,po prostu tak jak nam wychodziło takie jest,robione zdjecia małza komórka nie aparatem takze nie są dobrej jakosci ale mysle,ze coś dotało do Was. Jeszcze musimy zrobić szafe w przedpokoju na zamowienie ale to nie teraz kiedys w przyszłosci.Teraz jest dla nas wazne ,ze ma juz gdzie mieszkac. Mam jeszcze zdjecie jednego pokju ale gdzies odwrocone i nie posyłałam Wam Odnosnie choinki u mnie w domu dizsiaj rozebrana bo sie strasznie sypała i jakos od razu w domu sie zrobiło czyściej. Tokino nigdy nie miałam jęczmienia w oku wiec nie poradze Ci nic,moja mama za to czesto miąło i wiem,ze nic nie pomagała az peklo po kilku dniach ale rumianek myśle powinien choc łagodzić Pszczóleczko wypróbuje przepisik na pewno Terterku wiem jak czekacie na ukończenie robót u córci Beti trzymaj sie a ja jestem z Toba aa tym trudnym czasie,wszystko będzie dobrze. Banderasku na pewno teaz odpoczniesz od pracy na tak długim zwolnieniu Bonitko podziwiam Cię,ze sama dochodzisz we wszystkim a paaracie ,ja musze prosić dizeci by mnie nauczyły bo jakos sama nie mam cierpliwości,zreszta jak im zawsze poprzestawiam to wola same nastawic niż potem poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki jeszcze prawie nocnie....cicicicici....... Małgorzatko 👄co do mieszkania córci to jest przepiękne!!bardzo przestrzennne...ma piękną kuchnię ładnie urządzoną,pokoje też dość duże fajna łazieneczkę no i przedpokój też jest dośc spory Ale największe wrażenie zrobiło na mnie to w jakim tempie to wszystko zrobiliście!!!toż to mieszkanie jest już "pod klucz" zrobione,a przecież jak pamiętam to nie tak dawno było kupione. Naprawdę podziwiam Was strasznie za taki ogrom pracy ,którą włożyliście w tak krótkim czasie.No i te wyposażenie............córka ma po prostu fuul wypas:D Beti👄 dla Ciebie teraz zbliżają się bardzo ważne dni...życzę Ci kochana,żeby jedno i drugie przebiegło pomyślnie i dzięki temu skończy się Twoje cierpienie i to fizyczne i to psychiczne,w pełni na to zasługujesz...bedę trzymać kciuki Tokino👄 co do Twojego jęczmienia to poza tu wymienionymi sposobami ja wyczytałam jeszcze o takim,w którym na noc robi się na to chore oko, okład z zielonej herbaty..ma to prawdopodobnie działanie przeciwzapalne.Nie wiem jakie są efekty bo takiego sposobu nie próbowałam...ja mając raz w życiu jęczmień ,próbowałam się go pozbyć jak pamiętam, pocieraniem złotem,ale robiłam tak zaraz jak tylko poczułam ,że coś mi tam rośnie...co do rozwinietego już jęczmienia to chyba gojenie potrwa dłużej. Terterku👄 pomysł na grzane piwko z przyprawami już skopiowałam,na samą myśl o nim pociekła mi ślinka.......choć muszę przyznać że o imbirze w miodzie pierwszy raz słyszę.Muszę się rozejrzeć za nim,bo bardzo lubię imbir,a w połączeniu z miodem nusi być pycha. Ty też jesteś bardzo troskliwą mamą....tyle pichcisz dla młodych.......z tego co wymieniłaś to wałówy starczy im na znacznie dłużej niż tylko do końca stycznia:DA wiadomośc o postępującym remoncie u córci prima:D Bonitko👄zaciekawiły mnie te dzienniki telewizyjne....na jakim kanale udaje Ci się je łapać?czy może masz nagrane na kasetach? Pszczółko👄 ten przepis na ciasto,który podałaś bardzo sprawdza sie jako baza do wszystkich owoców.........i tak jak piszesz,jest proste i pyszne,a zamiast brzoskwiń można dać prawie każdy owoc:D Personalna 👄postarm sie jutro wysłać do Ciebie ponownie fotki. Wesołku👄jak Ty już coś napiszesz to z takim humorem,że smieję sie na głos czytając to.Ten nick całkowicie do Ciebie pasuje:D Banderasku👄 Roberto👄 Bondi👄życzę Ci aby te kłopoty rodzinne szybko się skończyły....wiem jak to daje popalić Poetko👄 Zuuzik👄 I kogo nie wymieniłam👄 Ja dzisiaj mam ostatni egzamin w tym semestrze(dlatego nie umiem spać..)jeżeli możecie to trzymajcie kciuki. Na całą niedzielę życzę Wam udanego dnia❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marijko❤️ trzymam kciuki ❤️ ❤️ ❤️ dzisiaj już nic nie musze robić - to zajme sie kciukami :D Dziewczynki jest kawa (__)? (__)? (__)? herbata (__)? (__)? (__)? inusia (__)? (__)? Rozpaliłam też w kominku A na śniadanko podaje tosty słodkie: http://www.kuchnia.tv/img_files/przepisy/7tosty1.jpg i pikantne: http://www.kobieta.pl/uploads/pics/tosty.jpg całą baterie napojów i żurawinki Pozdrawiam i zycze pięknej niedzieli. Małgosiu - ide na poczte ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Marijka kciuki trzymam o pomyslne zaliczenie egzaminu❤️ Teretrku dziękuje za kawkę i śniadanie ❤️ u mnie śniegu już prawie nie ma temperatura jest na plusie+5 prawie wiosna. Pozdrawiam Was życzę udanie niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek właśnie delektuję się Teretrekową kawusią, dziękuję , pachnie w całym domu:) U mnie za oknem mglisto ale ciepło , tyle że jeszcze leży dużo śniegu i pewnie potrzeba kilku dni by te warstwy stopniały.Nieśmiało zza mgły wychodzi słoneczko,być może się wybiorę dziś na jakieś małe zakupy, jeśli będzie ładnie. Jeśli chodzi o moje oko to Wasza pomoc jednak się bardzo przydała👄 Wczoraj rano jeszcze opuchnięte a dziś już prawie nie ma śladu. Pocierałam złotem, robiłam okład z rumianku, wpięłam szpilkę :P zawiązałam nitkę:P tylko nie dałam się spluć :P widocznie coś pomogło a może wszystko razem:D a i jeszcze założyłam znów złote kolczyki ale czy to miało wpływ? Marijko bardzo mile jestem zaskoczona że wpadałaś o tak wczesnej porze, tym bardziej że masz dziś egzaminy i pewnie jesteś spięta. Trzymam kciuki z całej siły by Ci się powiodło na 6 👄 Małgorzatko , to mieszkanie jak pisze Marijka jest przepiękne, widać ile tam pracy włożono. Rozumiem że najwięcej to praca Twojego Małżusia,naprawdę podziwiam. Decha zaparła mi łazienka, jest przepiękna. Pamiętam że były targi z córcią o kolory kafli, ale to co zobaczyłam zachwyciło mnie bardzo,eh tak wyglądałaby łazienka moich marzeń :) Zostawię sobie to zdjęcie jako wzór, kiedy sama będę robić remont łazienki:). Beti, widzę że też od rana na nóżkach, oszczędzaj się teraz jak najwięcej, pewnie już gotujesz rosołek :) Pszczółko dzięki za przepis, widzę że rzeczywiście prosty, pewnikiem go wypróbuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham niedzielnie . Tokina..:)...wiedziałam, że coś ci pomoże.. :D i jęczmień szlag trafi. Pszczołko...na jaka blaszkę ten przepis, na zwyłlą. dużą? Małgorzato...mieszkanie urocze.... Beti ....podziwiać za konsekwencje w działaniu, jesteś pierońsko silna kobitka, święcie wierze, ze wszystko będzie oki...bo do tego dążysz i wiesz, czego chcesz :( U mnie wszystko oki, nawet pogoda....fajnie jest w domciu posiedzieć w weekend. Tak ciągle jestem zalatana, ze nawet nie wiem, kiedy dni przeciekają mi przez palce, wrrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki rosołek się gotuje jeszcze z pół godzinki i będzie jak si ugotuje to zapodam a czy ja jestem śilna może tak a może nie może to tylko tak wygląda że jestem silna Tokina❤️ Poetka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadek rosół (__________________________________________________) z makaronem a drugie danie kluski 222@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ MIĘSKO UDKA Z KACZKI$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$albo pieczeń z karczku $##################################### kapusta czerwona %%%%%%%%%%%%%%%%%% lub buraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no i sos (___________) życzę smacznego i proszę zeby obiadek był zjedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie To ja tez zostawiam rosolek dzisiaj nie ze sztucznej kurki tylko takiej prawdziwej(już myśle ,ze zgarnę ten tłuszcz) Takze zapraszam U mnie sloneczko,snieg topnieje ale pewnie jeszcze bedize kilka dni brudny a jakże.Ale pogoda super zaczhęca do spacerów,pewnei po obiedize pojedizemy na cmentarz. Tokino dobrze,ze z oczkiem lepiej Najgorzej slyszalam,ze jęczmień moze kiedyś powróciś jak ktoś ma skłonność. Marijko powodzenia na egzaminie zyczę i pamietaj jesteśmy z Toba Dziewczynki to widzę ,ze zdjecia dotarły do Was.Rzeczywiscie wymagało to pracy przede wszystkim mojego małza ale dzieki temu nie musieliśmy wydawać pieniedzy na robotnków bo wiadomo ile to kosztuje.Musielibyśmy zrezygnować z wielu rzeczy w tym mieszkaniu gdyby nie robota małza. Tokino córce też te płytki sie podobały i przystała na nie. Beti jestes silna i my jestesmy z Tobą,pamietaj o tym ,mi to 2 lata temu własnie o tej porze jak szłam na kolejną operacje bardzo pomogło,ze byłyście ze mna wtedy. Milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Dziewczynki U mnie +8 więc iście wiosennie:)))a śnieżku jak na lekarstwo... Mariijko👄 terterku👄za kawusię dziękuję bardzo:)))) beti👄za obiadek wielkie dzięki!:)))smaczniutki jak zawsze:)))) tokino👄uff:)))że jęczmień ,,ustąpił,,...gdyby jednak zastosować to plucie:Pto może zniknął by całkowicie:P;)))))...Hi:)))hi:))))hi:)))) poetko👄 Małgosiu👄mieszkanko git...a:DBaaaardzo cool:classic_cool: Ja dziś serwuję ryż z jabłuszkiem i cynamonem:D Jeśli tylko macie ochotę,po królewskim obiadku beti👄to zapraszam:)))) ((__________________________________))>>>>>>>> Smacznego!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm.... Beti - ja oczywiście zjem obiadek - wczoraj jadłam Banderaskowy ❤️ oczywiście :D świetnie gotujecie Dziewczyny Małgorzato - córcia Twoja ma na prawde fajnych Rodziców - stworzyliście jej dobre warunki i to jest też dobra inwestycja. Czy Syn też kiedyś będzie w tym mieście studiował? wtedy i on będzie miał luksusowy start. Fajna kuchnia, fajna łazienka - można żyć :D Pokoiki też urządzone z czasem "obrosną" w przytulne dodatki. U mnie niby wiosna ale jak sie nos wychyli to niezbyt przyjemnie :O lepiej siedzieć w domku Pozdrawiam wszystkie gardełka, jęczmienie, kręgosłupy, dołki, wzloty i upadki ❤️ myśle o Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️❤️❤️ bondi👄 tokino👄 terterku👄 Bonitko👄 Roberto👄 Personalna👄 beti👄 poetko👄 kosmi👄 Wesołku👄 bechemootku👄 Mariijko👄 Małgosiu👄 bechemootku👄 rowerzystko👄 zuuziku👄 tulu❤️tulu❤️i miłłłłłłłłego popo🌼 Ja się ewakuuję;))))na spacerek i zastrzyki kawkę:)))do Mamutka❤️ Do ,,zoba,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Terterku buziaczek👄 za herbatkę i pyszne śniadanko :) Mariijko trzymam kciukaski bardzo, bardzo mocno:) 👄 i zgadzam się z Tobą na to ciasto można kłaść nie tylko brzoskwinie ale i śliwki, wiśnie oczywiście drylowane :) ❤️ Tokino to rzeczywiście jest proste ciacho do zrobienia i zawsze wychodzi :) można tez na wierzch zrobić kruszonkę lub po upieczeniu posypać cukrem pudrem :) 👄 Beti rosołek już zapodała pyszniutki :) 👄 Poetko tak na taką zwykłą blaszkę jak się piecze np.serniczek:) 👄 Banderasku 👄 A teraz lecę na @ po oglądać Małgosi mieszkanko :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×