Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Przegryzłam juz sprawę wizyty duszpasterskiej i powiem, że z deka przesadziłam, bo faktycznie jak siedzi długo to źle a jak krótko to też niedobrze....i jak tu dogodzić, ale wczoraj ciut przesadził. Przemyślałam to sobie i już mnie tak to nie gryzie. Tokina na jęczmień jest dobra uryna........posikać gazik i smarować. Nie stosowałam ale słyszałam. A mnie znowu opryszczka wychodzi na ustach ale uryna sobie nie posmaruję........brrrr Tokinko a tak w ogóle to jęczmień wychodzi jak się sika na ścieżce.......mogłaś nie sikać( nie wiedziałaś o tym? ) Marijka jakie superaśne pociechy...gratuluję i zdrówka Wam życzę👄 Banderasku❤️ ja też jadłam Twój obiadek ale nie mogłam odpisać bo w pracorce byłam i tylko kuknęłam i tak się ucieszyłam, że coś podrzuciłaś do żarełka bo kiszki mi już marsza grały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna ,nu,nu ! nie sikałam na wietrze :D nawet taka myśl przez głowę mi nie przeszła, zresztą prawie nie wychodzę z domu, tylko dziś do lekarza i małe zakupy ale później to już autem przyjechałam bo młodszy syn mnie przywiózł:) kurcze , chyba nie skuszę się na ten sposób urynowy:O jakoś nie mam przekonania, a nóż jeszcze bardziej wzrok mi się pogorszy:O Pani w aptece powiedziała żeby stosować rumianek, saszetkę zaparzoną i potrzymać jako okład, lub przemywać, yyy spróbuję i to, zobaczymy, ale cholerka jak na razie coraz mocnej boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Banderasku cieszę się że jest jakaś poprawa, lepiej niech następuje powoli ale całkowicie i bez nawrotów ❤️ Pyszny obiadek dziś podałaś a ja nie zdążyłam😭 Tokina odłożyłam robótkę, bo nie mogę się skupić, trochę kłopotów rodzinnych. Mariijka pisałam wczoraj i ukradło mi wpis. Bobasy bardzo fajne, pomysł z działką wspaniały, tylko nie daj się wciągnąć w uprawę warzyw, bo nie będziesz mieć na nic czasu. Roberta jak zdrówko, likwidujesz powoli szpital w domu? Byłam u okulisty i oczywiście zmiana szkieł, kolejny wydatek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sprawa jest 12 stycznia a co do operacji prawdopodobnie w piątek za tydzień ale kazali dzwonić jeszcze w poniedziałek bo ma być jakaś konsultacja ma być także w przyszłym tygodniu będe bardzo Was potrzebował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokina to jeszcze trochę odpoczniesz przyda Ci sie odpoczynku[serce Banderasku to dobrze ze jest poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wieczorne ❤️ :) Personalna :D Ty wiesz ile ja ścieżek obsikałam??? teraz powinnam mieć zamiast oka jeden wielki jęczmień:D:D:D hi hi ❤️ Tokino dzięki za linka - fajny :D pośle dalej ;) Tokino? czy Ty musisz pracować? czy chcesz? a może spróbuj rozejrzeć sie teraz spokojnie za jakąś lżejszą pracą? martwi mnie to że jest Ci ciężko :O ❤️ Banderasku - ja też zjadłam Twój obiadek - był pyszny ❤️- ale nie odpisałam bo biegłam na zakupki - mam teraz z głowy - jutro małzyk kupi na targu świeże warzywa i mogę życie rozpoczynać na nowo. Mam na myśli święta - dobrze że sie kończą bo całkiem mi zdezorganizowały życie ;) - nie mówiąc o systemie trawiennym :P Tokino - mango to mój ulubiony owoc - ale czy wiesz, że ma niewłaściwy indeks glikemiczny? i że spożywanie go przez osoby dbające o zdrówko jest niewskazane. A ja jak sie dorywam do mango to wpie przam i nie potrafie sobie odmówić :P Wobec tego wcinam mango z Twojego półmicha z owocami mmmmn mniam :P Wesołku - powiedzenie: "jak pies je to nie szczeka" :D powtarzano nam dzieciom kiedy za dużo hałasowały przy stole np w przedszkolu, szkolnej stołówce a nawet w domu :D:D Beti? to jak Ty pogodzisz te dwie sprawy? dasz rade? ❤️ Bechemotku ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku - przyłączam sie do masowania Twojego szanownego tyłka :P - robimy akcje bo jedna to za mało - ręce omdlewać mogą :D ❤️ Bonito ❤️ Bondusiu - wnusio u Ciebie jest jeszcze?❤️ Roberto - myśle, że i Tobie możemy plecki nacierać balsamem coby kaszel z krtani do oskrzeli nie przeszedł - też zrobimy akcję. Roberto - mnie doradził kiedyś lekarz bo jako stary belfer ciągle mam z krtanią kłopoty - żebym smarowała szyję(gardło) i owijała sobie do spanka jakimś ciepłym szaliczkiem - chodzi o to żeby sobie robić kompres i żeby krtań lub gardełko dostawało bodziec z zewnątrz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu - podaj łapke - ja przed świętami byłam u okulisty i mam recepte na nowe okulele - znowu i u mnie wydatek - pare seteczek to najmniej pójdzie. Bondi - nie wiesz ile jest ważna taka recepta? do ja mam od 13 grudnia to musiałabym w przyszłym tygodniu wykupić gdyby była tylko miesiąc ważna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bet35
Terterku może dam radę zobaczymy myślę że do szpitala pójdę w czwartek w piątek operacja a sprawa jest w środę licze na wasze wsparcie jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku, rozważam możliwość oddania wcześniej wypowiedzenia, bo moja koleżanka nadal sobie dorabia , czyli wychodzi wcześniej i to jest dla mnie zła wiadomość, no ale jeśli nie teraz to na 100% nie przedłużę umowy, jeśli nie oni to ja jej nie podpiszę zresztą po co im pracownik który choruje:O Poza tym chciałam pracować po to by wyjść z domu,ale i po to by mieć jakieś swoje grosze, jednak ta praca jest dla mnie za ciężka w tym systemie i to nie ulega wątpliwości. Nie będzie łatwo znaleźć coś lżejszego a w dodatku na drugą zmianę( nie chcę pracować tylko rano) W najgorszym razie na wiosnę znów pójdę na jakiś kurs :D i tak będę wieczna studentka :P Bardzo lubię mango , ale wiem że jest wysoce kaloryczny, więc zakupiłam go dla małej bo ona wszelkie owoce uwielbia :D a ja muszę pozostać na ananasie którego zapomniałam wymienić :D Recepta na okulary jest ważna miesiąc ale myślę że to nie jest takie ważne, bo ważna czyli dostaniesz do niej dopłatę w kwocie chyba 10 zł :D czyli mogą się wypchać. I tak za szkła i oprawy płacisz 100% więc żadna łaska, optyk na podstawie recepty wykonuje okulary a czy ona ma miesiąc czy pół roku to nie ma dla niego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ jestem padnieta:( Najpierw to porzadkowanie szafek, wczoraj pol nocki zarwalam bawiac sie nowym aparacikiem i przekrecilam wszystko co tylko sie dalo. Teraz chce wrocic do ustawienia poczatkowego i nie potrafie:( Najgorsze ze nie ma do tego zadnej ksiazki, tylko instrukcja obslugi jest w necie. A to takie niepraktyczne:( Jeszcze w dodatku poklocilam sie z mazem. Tepota przegnal dzieci- kolednikow. Byl akurat w lazience, myl zeby czy robil tam cos innego:P a tu natarczywy dzwonek. Wyskoczyl w pizamie zobaczyl kolednikow i zatrzasnal im drzwi przed nosem:(Ja spalam jak niemowle i nic nie slyszalam:O Swoja droga kolednicy kwadrans po osmej, to tez troche nie w pore. Teraz jest nam bardzo niesmacznie:(:( Siedze w domu caly dzien i czuje sie jak w wiezieniu. Na ulicach jest wody prawie po kolana nic nie splywa bo kratki sciekowe sa zamarzniete. Czegos takiego jeszcze nie widzialam! Nawet nie chce myslec co jest w garazu:( Pewnie auto stoi tez w wodzie:( Nie ryzykowalam nawet wyjscia do smietnika bo moje kalosze sa za krotkie:( a kozaczkow nie mam ochoty suszyc pozniej ze 3 dni😠 Niech sie skonczy juz ta zima, swiata na szczescie mamy juz z glowy. Ja chce wiosny!!! Beti w przyszlym tygodniu wszystkie dobre mysli i fluidy posle w Twoja strone. Nie matrw sie na zapas. Wszystko sie ulozy i bedzie dobrze, zobaczysz. I jeszcze chce podziekowac Terterkowi za przeslanie listu i fotki od Mariijki. Marijko Twoje bobaski sa slodziutkie:):) A starszy wnuczek ten w ciemnym kombinezonku to miniaturka babci:) Wszystkie was pozdrawiam serdecznie. Trzymajcie sie dziewczynki. Ja pewnie pomajstruje jeszcze przy aparaciku. Maly a skomplikowany:( Na odkurzaczu poznalam sie od razu i nie potrzebowalam zadnej instrukcji obslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nie spotkałam się z wymogami odnośnie terminu recepty, dla optyka ważne są parametry, płacisz 100% za wszystko, chyba nie ma już optyków na NFZ. Ja dowiadywałam się od razu dzisiaj jaki koszt, 400-600 zł. Okulary do czytania, do chodzenia są jeszcze dobre. Krople wszystkie na 100%, już nawet recepty nie wypisuje.Poszłam na badanie dna oka (w związku z cukrzycą) i badanie w kierunku zaćmy. Ale z tym na szczęście jest dobrze. Wnusio pojechał 2.01., przyjedzie 21.01 na ferie. Mamy planowany wyjazd do Torunia, do siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek ciesze sie ze u Ciebie widac juz poprawe. Tokinka dobrze ze masz jeszcze pare dni wolnego. Odpoczniesz sobie i posiedzisz w domu. Robercike wczorajszy rosolek pewnie postawil juz na nogi. Wesolku, mam nadzieje ze u corci jest juz tez ok:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja za moje okulary dałam 400zł Bonitka już dziękuje za fluidy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki Personalna hehehe hihihih brzuch mnie boli tak się rechotałam czytając Twój wpis o obsikiwaniu ścieżek;) ale tak poważnie są różne rodzaje urynoterapii, choć mnie też wydają się ble:P Tokina ze sposobów na jęczmień znam tylko pocieranie co jakiś czas złotą obrączką - pomaga:) Wesołku podaję Ci łapkę, ja dziś też zaliczyłam glebę:o na chodnikach wody po kostki, pod nią jeszcze lód i orzeł gotowy:P na szczęście tylko trochę się potłukłam i pomoczyłam Beti dasz radę, a kciuki będziemy trzymać wszystkie:) Bonita co tam się dzieje z tymi zwierzakami karmionymi toksyczną paszą? skąd taki szwindel?:o a co do aparatu, nie ma tam opcji: przywróć ustawienia fabryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jaką mam porąbaną sąsiadkę, która mieszka nade mną? dawno tego nie robiła, ale wczoraj ok. 24 zaczęła stukać w kaloryfery i wydzierać się (domyślam się, że mieszkająca nad nią młoda laska za głośno coś robiła i tu do wyboru: albo napuszczała wody do wanny, albo się śmiała...) mówię Wam można oszaleć, teraz też słyszę, że co i rusz postukuje w kaloryfer baba ma 80-tkę na karku i odkąd potwierdziłam dzielnicowemu (a poinformowała go o conocnym waleniu w kaloryfery inna babka i ten chodził i pytał czy to prawda) nie odpowiada na moje dzień dobry, a właściwie już nie musi odpowiadać, bo po kilkudziesięciu afrontach dałam sobie spokój z pipą (wybaczcie, ale nie mogę inaczej) i już się jej nie kłaniam:P heh to są blokowe przyjemności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino - dzięki teraz jest wszystko jasne co do recepty ❤️ Beti - no właśnie mnie TO martwi. Bo jeśli Ty na rozprawie musisz być? to jak pójdziesz? przecież będziesz na intensywnej terapii :O❤️ no chyba, że Twoja obecność na sprawie nie jest potrzebna Bonito :D a nie wyszło Ci przypadkiem tak, że masz teraz dwa aparaciki? :P:P:P Spróbuj podejść do najbliższego optyka który ma serwis z aparatami i poproś o wrzucenie ustawień takich jakie potrzebujesz albo fabrycznych ❤️ I odpuść Małżusiowi - nie dąsaj sie na niego - nie miał obowiązku o tej porze wpuszczać a oni postawili go w kłopotliwej sytuacji przychodząc o takiej wczesnej porze. Miał prawo spanikować, był jeszcze w piżamie, dopiero okupował lazienke. Ja bym tak samo jak on zareagowała. I wcale nie byłoby mi żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik nic innego Ci nie pozostaje jak zacisnąć zęby i przetrzymać sąsiadke pipe :D i liczyć na to że jej sie znudzi. A jak przeholuje to jakiś krewki sąsiad może jej sie odwzajemni ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :P Tokina! Na jęczmień najlepsze zloto...ale wpierw rozgrzane przez potarcie o coś z naturalnej wełny. Wtedy złoto rozgrzewa się i nabiera jakiejś mocy. Rozgrzaną obrączkę przykładaj do jęczmienia aż do wystudzenia złota, a potem od nowa ponawiaj rozgrzanie przez pocieranie, a potem dotyk i przemieszczanie się energii ze złota do paskudztwa. SUKCESÓW!!!! Zimne zloto tak nie pomaga jak to rozgrzane w naturze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu? a ten przybliżony koszt to szkiełka i oprawki? czy tylko szkiełka? Boje sie że nie znajde dla siebie przyzwoitych oprawek w przyzwoitej cenie i będe musiała wybulić więcej :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poetko ❤️ a ja myśle, że Tokina musowo by musiała na ścieżke iść i odsikać to co kiedyś "zmalowała" :D:D wtedy samo zejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przypomniałao mi się coś na jęczmień - szpilka wpięta w ubranie po tej stronie, gdzie zrobił się jęczmień Terterku tia;) chętnie kupiłabym cierpliwość, bo moja na wyczerpaniu:P Poetko jak psiaki przeżyły sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna...:D ja slyszałam, ze sikanie na ścieżki powoduje zadzieranie się skórek u paznokci. Jak byłam mała często mi odstawały przy paluchach, a babcia na mnie krzyczała, że znowu sikałam, gdzie ktoś chodzi :)...i żeby lepiej iść za potrzebą w chwasty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku co prawda okularków jeszcze nie mam, ale wydaje mi się, że chyba oprawki droższe, chociaż niektóre szkła też słono kosztują np. te tzw. progresywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Beti zdąży i na sprawę i do szpitala, 12 wypada w środę, a szpital dzień później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestra sunia spędziła pod pańskim biurkiem komputerowym, a piesek na pańskim fotelu. Myślę, że to chyba sie bierze jedno z drugiego, po prostu jak jeden psiak się boi, to drugi mu dorównuje, to ten pierwszy jeszcze bardziej się boi, skoro i ten odważniejszy spuszcza ogon...i tak przez kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto :D Wasz Psiapsiurek pieknie grzeje (byłam w garnku) przytulasz sie do niego? a może O... zrobi Pańci kompres z ciepłego futerka - gardełko od razu będzie zdrowsze ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o sikaniu słyszałam tylko tyle, że jak będę jadła pietruszkę (której niecierpię) to będę miała równy sik - cokolwiek to znaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :D:D:D hi hi tych teorii jest dużo Moja córka mi wypomina, że jej mówiłam jak była malutka, że jak będzie zaglądała do kosza na śmieci to będzie miała krzywe nogi :D:D:D ja sie do tego nie przyznaje nie wydaje mi sie żebym takie rzeczy potrafiła wymyśleć :P ale może dziecko z jakąś ciotką pomyliło ? No właśnie Zuziku nijak mi to nie pasowało :D:D dzięki za wyjaśnienie - ależ ze mnie gapa :P:P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×