Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zuuzik teraz siwawe:p:):).Ja tam myślałam o sobie jako o szatynce ale chyba fachowo to ciemna blondynka,bo one jak na mój gust na blond nawet ciemny za ciemne. Terterek to ja teraz rozumiem te moje wszystkie bóle,duszność Małgorzaty,kłopoty z kręgosłupem Beti,Kamienie w nerkach u Pszczółki,lumbago Bondi,wykrzywioną buzię Banderaska,zawroty głowy Zuuzik przyznaj się ile wyszykowałaś laleczek i gdzie nam te szpilki wbijasz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia jeśli tak to ja też siwa:P;) ło matko i to jak bardzo:P myślę, w takim razie, że ciemna blondynka jesteś:) naszego Tererka o takie praktyki podejrzewasz?;):P nie może być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mogła to potraktować jako czysty eksperyment,jak się ma teorię i zamierza zweryfikować jej prawdziwość,czy działanie kogoś trzeba poświecić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D nie Wesołku - dla mnie jesteście drogimi mi osobami ❤️ :D ale mam taką jedna zołze (coś jak sąsiadka Zuzika)którą mogłabym troche podociskać szpileczkami coby nie było jej tak komfortowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego szarpnęłam się na te pasemka,one znacznie lepiej tuszują,ukrywają te siwulce.Jak się położy na całą głowę jeden kolor jak u mnie wcześniej czerwień,to te odrosty lśniły jak gwiazdy na niebie,fuj gwiazdy mimo wszystko ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intryguje, obgaduje, roznosi ploty wszelakie po osiedlu :D a jest tak wredna, że nikogo nie oszczędza :D jakby jej tak szpilke w d u p sk o wsadzić to może by przestała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przypomniało mi się jak córka Małgosi zadziałała - szczęściara, bo mieszka nad uciążliwymi sąsiadami, ciekawe co ja mam zrobić? stukać miotłą w sufit imitując w ten sposób tupanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek to do dzieła,tylko do zrobienia takiej laleczki musisz użyć coś z rzeczy tej osoby,czy to pukiel włosów czy coś innego byle stanowiło jej własność. Myślę jednak że jakby nie daj Boże coś się tej osobie przydarzyło,miałabyś wyrzuty sumienia do końca życia(hi,hi,hi i to nie wiadomo czy słusznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik - mam jeszcze pierniczka ludzika :P jakby tak szpilke wsadzić w "pape" idobrze sie skupić na tej osobie to moze krosty na języku by sie tak rozmnożyły, że na czas jakiś byłby spokój? A może Ty masz pierniczek-ludzik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie dociera do Ciebie Terterku co wymyśla na temat Twojej rodzinki, co? współczuję, ale obawiam się, że woodoo tu nie pomoże:P a wiesz co robiła kiedyś ta moja sąsiadka z góry jak jej dopiekli (czytaj zareagowali w odwecie na jej upierdliwość i złośliwość) dwaj chłopaczkowie synowie sąsiadki mieszkającej vis a vis? sikała do słoika i chodziła do piwnicy moczyć w tym słoiku kłódkę od piwnicy tych ludzi - i jak to nazwać? szkoda słów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpila w jej d u p i e spowoduje ze będzie szybciej biegać i więcej gadać:p:) Opis jak podałaś wypisz wymaluj moja najstarsza siostra,czyżby i do ciebie dotarła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nie mam pierniczka, ale jak spotkam tę piernicę starą to jej w oczy wywalę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku masz siostrunię - zołzunię? auć dla jej sąsiadów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to świńtucha baba :D hi hi - no świńtucha! choć moczenie w siuśkach to pół biedy...mogła smarować czymś gorszym... ciiii bo jak przeczyta i pomysł będzie podsunięty to...:D:D:D hi hi mimo że macie problem to usmiałam sie jak norka - popatrzcie co to ludziska nie wymyślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek niestety laleczka musi mieć coś osobistego osoby na którą chcemy rzucić urok,podstaw jej nogę na klatce schodowej może jak upadnie coś jej się urwie:):p lub coś odpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot! Wesołku niechcąco trafiłam w dziesiątke :D to bierz sie do roboty - pierniczek ludzik, szpileczka i w du psko ją! w du psko! Przepraszam Wesołku :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie urwie coś brzydkiego? :D :D:D łó matko kochana!!! mam coś od niej! mam jej nagrania - bo ona na gitarze gra i mam nagraną jej muzyke! ale kurna do wirtualne jest - nie da sie pomacać :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi - o kurna :D nie pomyślałam! :D najlepsze są najprostsze pomysły - zaraz ugryze głowe skupiając sie na jędzy :D ale dawno sie tak nie uśmiałam - wyobraźnia moja zaczęła pracować i widze sie jak podkladam noge, baba pada i odpadają jej wszystkie protezy, guziki, pękaja gumki itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzik mogłabym napuścić F ale musiałabym go na czarno wysmarować sadzą - szkoda kota dla takiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze :D i nie trzeba laleczki voodoo zeby odreagować :D dzięki Wam Dziewczyny ❤️ ❤️ ❤️ - i nastrój poszedł mi w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjeść,zjeść bo mogłaby przyrosnąć z powrotem,te zgagi mocno żywotne.Ewentualnie dokładnie zgryźć i dopiero tfuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×