Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

dziewczyny miałyście badanie dna oka? zakrapiają oczy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zakrapiają - są też metody bez zakrapiania ale nie są tak dokładne Zuzik - mieszka na szczęście dwie klatki dalej - ale wszystkim dała się we znaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi także zakrapiali,potem się fajnie widzi,w zasadzie nie widzi:p:):) Robiłam mojemu maczo:):) kanapki,zaraz wróci z pracy i będę się musiała pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzięki za info, jutro mam iść na to badanie (muszę urwać się z pracy) i chciałam jechać autem, a w takiej sytuacji pojadę bimbą i poproszę mena, żeby mnie podwiózł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ❤️ Zuziku ❤️ idziemy powoli do swoich zajęć choć ja "sowa" nie będe spała jeszcze i zaglądne od czasu do czasu ❤️ ❤️ ❤️ Może Bechemotek oderwie sie na chwile od opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a można mieć pomalowane oko? głupie pytanie, ale ja bez ubranego oka czuję się nago;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dzięki wam wyrechotałam jak już nie pamiętam w kiedy,ostatnio mi jakoś nie do śmiechu. I pomysł z laleczką bardzo mnie zaintrygował hi,hi co by było gdyby tak spróbować skuteczność tego przedsięwzięcia?!.Nie wiem tylko na kogo miałabym rzucać te przekleństwa,sporo osób mnie wnerwia ale chyba nie aż tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też musze zrobić kanapki mojemu macho :D ale na jutro do pracy -chowam mu w lodówce a on rano nie budząc mnie zabiera swój łup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Terterku posłucham Cię i se;) pójdę, ale do łóżka:P chociaż tam też mogą się odbyć pewne zajęcia;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - można - to zakrapianie nie drażni oka jedynie może troche słoneczko razić (jak będzie :P) - możesz sie pomalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziki Wesołek :D cokolwiek rozumiemy przez "zajęcia" to trzeba iść :D:D:D to bedą zajęcia w podgrupach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik możesz pomalować oko,najwyżej trochę się rozpłynie.W każdym bądź razie szpili w pupie mieć nie będziesz bo moja laleczka jeszcze nie gotowa:p:) Oczywiście żartuję,będę myśleć cieplutko i trzymać kciuki i za makijaż i za wynik,oczywiście dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Wesołku - szpili nie wbijamy - tym razem Jej odpuścimy - samo zakrapianie będzie już stresujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku dno Twojego oka da pogląd na stan Twoich naczyń być może Twoje szumy będą miały jakieś uzasadnienie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham wam na dobranoc, chciałam kuknąć wcześniej ale cafe u mnie było kaput :-(. Poczytam troszeczkę co naskrobałyście :-). Ja choinki nie rozbieram, wcale się nie sypie! a w mojej rodzinie tradycyjnie stoi do MB Gromnicznej! Zostały mi jeszcze 2 opinie ale to już jutro. Dziś chyba pójdę lulać, jutro praca. Całuski posyłam👄, dzięki, że myślicie o mnie! Ja też myślę o was, nawet gdy nie jestem w cafe👄❤️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!!!!!! ale się działo!!!! U mnie jadało się kopytka, takie kluski Terterku łyzką wkładane do wody to były kluski kładzione, śląskie z maką ziemniaczaną bywają najczęściej :-). Leniwe z serem jadłam tylko parę razy w barze a pyzy - tego w moim domu nie znaliśmy. Kluchy ze śliwkami np nazywają się u mnie knedle. A takie z ziemniakami z dodatkiem surowych nazywalismy kluski z tartych ziemniaków. Pyzy dla nas to były takie na parze ale u nas się nie robiło, własciwie znałam tylko Pyzę na polskich dróżkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka voo... :-p, mam pana Dikensa, wisi w kuchni i ma pełno szpileczek wbitych w rączki - ale tylko dlatego, żeby nie walały się po mieszkaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już uciekam! Pa pa pa! Szkoda, że cafe sfiksowało, nie mogłam pogadulić! Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ❤️ kawunia zaparzona (__)? (__)? (__)? (__)? herbata (__)? (__)? (__)? inusia (__)? (__)? Szybciutko rozpalam w kominku Na śniadanko zostawiam Wam twarożek http://moj-lunch.pl/pliki/images/lunch/bialy_twarozek1.jpg pieczywo http://bi.gazeta.pl/im/3/6548/z6548643X.jpg masełko http://www.kobieta.byc.pl/photo/articles/butter_44507a224cf46.jpg i troche szyneczki http://pu.i.wp.pl/k,NDMxODMyNjIsNjExNzIz,f,szynka0.JPG napoje owocowe i żurawinke Śmigam do pracy - pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja dzień dzisiejszy zaczynam od Twojego sniadanka,musze ograniczyc kawusie choc ten zapach az go czuje Beti dzisiaj trzymamy za Ciebie kciuki bys te sprawe dzisijsza zakończyła spokojnie. Zuziczku o Tobie tez myślę by wynik był dobry.A wiesz ja miałam badanie dna oka u okulisty i mi nie zapuszczała kropli,tylko ona ma wysokiej jakości sprzęt w swoim gabinecie ,moze dlatego.Też byłam zdziwiona. U mnie dalej pochmurno,zimno pogoda nie nastraja do spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziękuję za kawunie jak zawsze można liczyć na ciebie terterek Małgorzato ..🖐️ dla wszystkich miłego dnia choć za tej paskudnie 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Terterku dzięki za śniadanko i herbatkę 👄 Małgosiu wczoraj po oglądałam bardzo ładnie👄 Roberta👄 Zuuziczku dobrych wyników u okulisty życzę👄 Beti trzymam kciukaski👄 Tokino jak Twoje oczko ? 👄 Personalna dzięki za @ 👄 Bechemootku buziaczek za pocztę 👄 Banderasku jak Twoje zdrówko ?👄 Kosmi co z Tobą machnij chociaż łapką 👄 U mnie dziś pogoda zmienna jar świeci słonko :) a za chwilę zachmurzenie:( ale temperatura jest na plusie. Dziś idę do U-ga aż się boję buuuuuu :( Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego i ciepłego dzionka 👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie nadal wielkiej poprawy nie widać 😭ale....ale jestem dobrej myśli!Muszę ... terterku👄dzięki za kawusię :)))Dobrutks baardzo:D beti👄trzymaj się !!!❤️ bondi👄 Roberto👄jak zdrówko ?? tokino👄 Bonitko👄jak było na liczeniu?Mam nadzieję,że się nie przepracowałaś Personalna👄 bechemootku👄 Małgosiu👄ja też miewam zaczerwienioną skórę po plasterkach:Oale mija...W nocy budzę się przynajmniej 4 razy:((((...Nie znoszę tego rowerzystko👄kosmi👄haaaaalo!!!!! pszczółko👄 poetko👄 zuuziku👄jak nie chcesz być Kobiałką to nie:P;))))...Mi się kojarzy z krasnoludkami:))))) Wesołku👄 Na obiadek zapodaję : -zupkę pieczarkową (________)>> -naleśniki z warzywami,zapiekane z serkiem żółtym @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ A po obiadku kawka ze śmietanką i syropkim z orzechów laskowych (_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Na zdrowie i smacznego:))))) Udanego popo🌼 p.s.Wczoraj spakowałam Święta:O...Nie lubię Lubię tak jak Wy rozpakowywać:)))):)))) Mariijko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×